Cała prawda całą dobę! Rosja i Niemcy

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Niemcy to najbardziej skorumpowany kraj na świecie! Dlaczego oto wyjaśnienie.

Po wycofaniu się z polityki Kanclerz Niemiec Schroeder, który niegdyś nazwał Putina "czystej klasy demokratą", został przewodniczącym rady nadzorczej spółki Nord Stream, eksploatującej bałtycki gazociąg z Rosji do Niemiec. 51 proc. udziałów w Nord Stream ma rosyjski państwowy koncern energetyczny Gazprom. A co było póżniej ?

Czy to nie przypadek,ze były Kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder zasiada we władzach kontrolowanej przez Gazprom spółki Nordstream, która zarządza przebiegającym po dnie Bałtyku Gazociągiem Północnym. Schroeder wielokrotnie publicznie bronił Putina w Niemczech.
To są tzw. europejskie standarty! To są tzw. europejskie wartości do których wciąż nam daleko!Na zdjęciu były kanclerz Niemiec Gerhard Schröder członek zarządu rosyjskiej spółki naftowej!WSTYD NIEMCY!Wstyd na cały świat!Walka z korupcją polityków w Niemczech walka ze szpiegostwem niemieckich polityków na rzecz Rosji powinna być przedmiotem europejskiej debaty i nieustannych rezolucji w PE!

Cała niemiecka klasa polityczna, polityczną emeryturę spędza w Rosji, a cała reszta niemieckich bolszewików marzy o ,,pracy,, w rosyjskich spółkach naftowych!

Komentator gazety "Der Spiegel" pisze, że Schroeder ośmiesza niemiecką politykę zagraniczną. W artykule opublikowanym na stronach internetowych tygodnika przypomina, że Schoerder i Putin to przyjaciele. Ale, jak czytamy, były niemiecki kanclerz powinien wiedzieć, że z powodu wydarzeń na Ukrainie nie może zachowywać się tak, jakby nic się nie stało - zwłaszcza że niemiecki rząd, współtworzony zresztą przez partię Schroedera, usilnie stara się powstrzymać hegemoniczne zapędy Putina w Europie Wschodniej.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)