Bruksela nazywa Polaków faszystami, media drwią z polskości. Polaku wstań z kolan

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Zamiast wstępu :

",,Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”
George Orwell....."

Polska i Polacy są jednym z nielicznych narodów w Unii Europejskiej stanowiący monolit chrześcijańsko - narodowy oparty w głębokich korzeniach mających swoje korzenie na wierze katolickiej i głębokich wartościach patriotycznych.

Polska i Polacy stanęli w przededniu znacznych zmian . "Owe przemiany realizują się wraz z przemianami na polu globalnym. Różnica, o której należy wspomnieć polega na tym, że przemiany globalne coraz wyraźniej kierują się w stronę upadku, chaosu i czegoś na kształt wojny z wolnością jednostki, wolnością wypowiedzi, wolnością wyznania, ogólnie rzecz ujmując globalne zmiany nakierowane zostały na zniewolenie. Polska z kolei rozwija się, i może już niebawem stanowić nie tylko trzon Europy, ale także świata. Trzon ten polegał będzie przede wszystkim na zachowaniu kultury, tradycji oraz oddania takim wartościom jak bóg, honor i ojczyzna.

Terroryzm, chaos, gwałty, rozboje, upadek tradycji Starego Kontynentu, to wybór tak zwanych ludzi oświeconych z zachodu. Czy Polska rzeczywiście powinna iść w tym kierunku? Zdecydowanie nie powinna, tylko w ten sposób nasz naród zapewni sobie przyszłość.

Dziś mamy moment zwrotny w naszym kraju. Coraz częściej słychać głosy mówiące, że Polska znajduje się na zakręcie. Nie można odmówić w tym przypadku racji, tak, rzeczywiście tak jest, ale nie w takim pojęciu jak uważają media głównego nurtu. Otóż Polska, dziś zrywa, albo inaczej, stara się zerwać z układami, jakie zostały zawarte przez część przywódców Solidarności, którzy dosłownie dogadali się z Komunistami."

" Dawne układy, nie chcą oddać władzy i jak widzimy za wszelką cenę próbują rozpętać jakąś wojnę domową w Polsce.
Jest rzeczą niebywałą to, co ma miejsce w telewizji, radiu czy wreszcie w samym internecie. Otóż tak zwane autorytety kpią z polskości, patriotyzmu i naszej historii. Tak zwane autorytety kpią z samych Polaków, nazywając ich faszystami. Całe rodziny, maszerujące wraz z nieświadomymi dziećmi są przez zachodnie media nazywane neofaszystami. Zgroza pojawia się jeszcze większa, gdy zrozumiemy, że część tak zwanych polskich mediów i tak zwanych polskich polityków również powtarza te haniebne określenia.


Powstał KOD, po ujawnieniu wielu żenujących kwestii związanych z panem Kijowskim, a w konsekwencji, czego jego ustąpieniu z przewodniczenia tej organizacji, KOD praktycznie nie istnieje i co się dzieje? Nagle powstaje organizacja Obywatele RP czy to przypadek? Oczywiście nie. Jest to celowe i przemyślane działanie, którego celem będzie destabilizowanie kraju i doprowadzenie do eskalacji skrajnych zachować w społeczeństwie. Członkowie tych organizacji rekrutują się bezpośrednio z szeregów UB, PZPR, milicji czy ZOMO a wiec organizacji katujących i zwalczających ruchy patriotyczne i wolnościowe. Są to leciwi już ludzie ale bardzo agresywni i krzykliwi być może z powodu zabrania im ogromnych emerytur głównie nadawane za katowanie Polaków.

Ci ludzie, są niczym pasożyty, oni żerują na ludzkiej słabości, naiwności, wykorzystują pseudo wzniosłe hasła i idee w celu osiągnięcia własnych prywatnych zamiarów. Nie dajmy się zmanipulować, nie dajmy się oszukać."

Polacy muszą wreszcie powstać z kolan i powiedzieć NIE zboczeńcom, pederastom, dewiantom czy komunistom niszczących spokój i narodowe wartości za które walczyli i ginęli narodowi bohaterowie - Zołnierze Wyklęci..


Wolna i niepodległa Polska potrzebuje młodych ludzi, ludzi, którym bliskie są idee Romana Dmowskiego, Józefa Piłsudskiego i tych, którzy z nimi tworzyli tamtą niepodległą II Rzeczpospolitą.

W dzisiejszych czasach następcami i tymi, którzy w przyszłość poniosą ideę i będą tworzyć wolną faktycznie niepodległą i wielką Polskę są chłopcy i dziewczęta z ONR, Młodzieży Wszechpolskiej oraz tych niepodległościowych organizacji, które np. 11 listopada organizują w Warszawie i innych polskich miastach Marsz Niepodległości. Chwała im za to.

Nie jest mi po drodze np. świętowanie odzyskania niepodległości z takimi osobnikami jak środowiska lewicujące w tym KOD czy obywatele RP, czy większość posłów z PO wykorzystujących Narodowe Święto Niepodległości do celów politycznych. To obłuda tych ludzi gdyż z jednej strony donosili, jak wiemy, na Polskę do agend UE z drugiej manifestują obłudnie swój patriotyzm. Pytam się jaki patriotyzm !

Nie tak dawno, jak pamiętamy przedstawiciele KOD u oraz lewactwo na internetowym forum oraz niektórzy politycy PO głosili tezy likwidacji suwerenności państwa polskiego, posłanka Nowicka i jej podobni, jak pamiętamy, znane były z programowej nienawiści do wszystkiego, co wiąże się z tamtą wolną i niepodległą Polską, jej syn na lewicowych stronach „Lewica bez cenzury” (o ile dobrze pamiętam) wychwalał wymordowanie polskich oficerów w Katyniu.

Jeżeli takie postacie i ludzie im podobni, wywodzący się ze środowiska Jacka Kuronia i Bronisława Geremka, zaprasza do własnego pochodu prezydent Komorowski to udział w tej imprezie kombatantów z Armii Krajowej jest legitymizowaniem politycznego draństwa.
Zbyt wiele, jak mniemam, szyderstw i jawnych kłamstw posypało się ze środowisk dawnych „komandosów III RP” pod adresem twórców niepodległej II RP.

Przez niecałe dwie dekady wolnej Polski tamte elity wykształciły pokolenie młodych patriotów, którzy w trakcie II wojny światowej stanęli ramię w ramię z własnymi ojcami i matkami do walki o odzyskanie wolności. Tych ludzi mordowali okupanci ze Wschodu jak i właśni oprawcy komunistyczni. Niszczono ich nawet po tzw. odwilży gomułkowskiej.

Tak zwane „elity” III RP przez dwie dekady po 1989 r. wychowały tabuny ignorantów i bezmózgowców, osobników głosujących np. jak wiemy na Ruch Palikota dawniej teraz na środowiska  głónie wywodzące się z KOD-u.

Te same „elity” nie były i nie są w stanie spacyfikować ruchu narodowego tworzonego pod znakami ONR-u, Młodzieży Wszechpolskiej, NOP i innych mniejszych ugrupowań patriotycznych.
Dziś, gdy podstawowe pojęcia, pod którymi identyfikowany jest patriotyzm, lewacy i liberałowie określają mianem faszyzmu, tym bardziej należy okazać szacunek młodym narodowcom. Oni muszą w przyszłości zastąpić tych, którzy dawne ideały niepodległościowe zastąpili hasłem „byle mnie było dziś dobrze a jutro niech samo się martwi za siebie" zdradzając ideały młodości.

Dwie rzeczy trzeba też przypomnieć: przed wymarszem z Oleandrów słowa Piłsudskiego, że nie ma już „Sokołów”, „Strzelców”, ale jedna brygada kadrowa przyszłego Wojska Polskiego. I drugi fakt, wkraczających do Kielc legionistów witały zamknięte okna i bramy, a wielu możnych z szyderstwem mawiało „o idą nowe powstańce”. Znamiennie brzmią słowa pieśni „Walczyliśmy osamotnieni a z nami był nasz wierny Wódz”.

Dobrze byłoby, gdyby młodzi z narodowych ugrupowań scalili się w jedno, piłsudczykowscy z narodowcami odwołującymi się do idei Dmowskiego, tworząc jeden zwarty silny i gotowy na przejęcie w przyszłości władzy w tym kraju organizm i tak powoli już się dzieje.
Siła państwa nie wyrasta z woli i dobrego humoru sąsiadów, ale wolnej woli samych Polaków jak w pieśni o Wyspiańskim w wykonaniu zmarłego niedawno Przemysława Gintrowskiego „A we mnie wielki okrzyk drga słowami tymi natchniony wyzwolin ten tylko doczeka się dnia kto własną wolą wyzwolony”.

Zatem nie tylko wywieszona od święta flaga narodowa i udział w patriotycznej narodowej demonstracji, ale skuteczna i wytrwała praca. Praca nad tworzeniem ugrupowania, które w przyszłości zepchnie na margines dzisiejszych mędrków i pieczeniarzy, zatka usta tym, którzy szargają nasze narodowe świętości, podniesie ten kraj z pozycji państewka postkolonialnego do rangi silnego państwa w Europie Środkowej broniąc przed zalewem Islamu i terroryzmu nasze wartości- broniąc Polski.

"Potrzeba nam państwa, z którym w końcu obce nacje będą musiały się liczyć. Nie muszą nas kochać, to niech się boją, to wzbudza szacunek, a nie pozycja sługi uniżonego, jakim nas dziś postrzegają" - tak mawiał ten który doprowadził do tego ,że dzisiaj możemy cieszyć się niepodległością Marszałek Józef Piłsudski.

Chwała patriotom, Chwała Wielkiej Polsce !

Źródło : http://salon-informacyjny.pl/patrioci

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:17)

Komentarze

Temat przeze mnie poruszony jest zwiastunem wielu dyskusji, które toczą środowiska patriotyczne w Polsce o swojej ojczyżnie. Patrioci zaczynają decydować o swoim domu o Polsce - I bardzo dobrze.

CWP !

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1602692

TEMAT NOWEGO MATERIAŁU !

Tytuł

"Jak ojciec Kwaśniewskiego mordował Żołnierzy Wyklętych. Fakty są przerażające"

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1602713

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wiesz dobrze, że połączenie wody z ogniem i piłsudczyków z narodowcami nie jest możliwe, żadną miarą i za żadną cenę.

Piszesz..."Normalność nie jest kwestią statystyki.” Nie decyduje również o niej większość demokratyczna.

Istnieje  PRAWDA...ale nie wybierana demokratyczną większością...tak jak nam nakazuje ordynacja wyborcza i nie--rząd PSI .

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1602714

"…połączenie wody z ogniem i piłsudczyków z narodowcami nie jest możliwe…".

Jednak i woda i ogień są nam niezbędne.

Może więc nie zalewajmy ognia wodą, ani nie "wysuszajmy" wody ogniem?

Zazwyczaj jest tak, że, gdy rozmówcy ustalą już, o czym tak naprawdę zamierzają rozmawiać, rozmowa staje się przyjemnością.

Pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1602741

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...gdy  rzmówcy mją rzmwć, c jst dzś rzdkścą. 

Z Tbą ...zwsz ;-)

Jdnk są tmty, których n m sns dysktwć. W nktórych przypdkch. .stln nc n d... .

Jst tylk tk...tk.., n...n...jk w przypdk brny nnrdznych.

Pdbn  m sę rzcz z scjlstm   kżdą dlgą. Wtdy n m mwy wzjmnym przmn.

Pzdrwm

P.S. C dbrg słychć w Szczytn? Czy  wszyscy ptrfą rzmwć? Gdz tm mżn sę nczyć tj sztk?

 

Verita

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1602745

Chyba łatwiej rozmawiać jest wirtualnie, bo przy odrobinie dobrej woli, przed stukaniem w klawiaturę można się jednak trochę wyciszyć.

W realnym świecie jest dużo trudniej. Mimo to, świadomość swoich słabości i ograniczeń pozwala mi czasem na spokojne spotkanie się ze słabościami drugiego człowieka.

Swego czasu byłem "powiernikiem" wzajemnego obwiniania się współmałżonków. W pewnym momencie dotarło do mnie, że obydwoje w tej sprzeczce mają rację. Postawiłem więc przed nimi, skierowaną okładkami w ich stronę książkę i zapytałem, co to jest. Zgodnie odpowiedzieli, że książka. Gdy zapytałem o szczegóły, jedno stwierdziło, że zielona, drugie, że niebieska. I obydwoje życie byli w stanie oddać w tym momencie za swoje prawdy. Gdy okazało się, że książka jest z jednej strony zielona, a z drugiej niebieska, zrozumieli, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Uważam, że by móc prawidłowo ocenić pojedynczy ruch szachisty, musiałbym najpierw ogarnąć swoim wzrokiem całą szachownicę. A, że jest to dla mnie zbyt trudne, nie staram się komentować pojedynczych wydarzeń.

dratwa3

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1602761

Gdy idzie o małżeństwa...sprawa wygląda całkiem inaczej niż gdy idzie o politykę.

Nieporozumienia małżeńskie rozwiązuje się  czułością i pocałunkami  a nie dialogiem małżeńskim.

Natomiast gdy idzie o socjalistów i narodowców...dialog również  nic nie da. Potrzebne jest sprawiedliwe prawo i broń.

P.S. Czy udało się zapobiec konfliktom w zielono - niebieskim  małżeństwie ?

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1602773

Zgoda. "Nieporozumienia małżeńskie rozwiązuje się czułością i pocałunkami".

Pojawiają się jednak w małżeństwach problemy, których rozwiązanie za pomocą czułości i pocałunków prowadzi do przesunięcia problemu do następnych pocałunków.

"Czy udało się zapobiec konfliktom w zielono - niebieskim małżeństwie ?"

Z tego, co wiem, dzielnie przy sobie trwają :-)

Ciepło pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1602783

A tak droga Polko i drogi Polaku wyglądają konfidenci, kapusie, kolaboranci, donosiciele i zawszone szpicle. Słowem najgorszy sort i zdradzieckie mordy.
Już za niespełna miesiąc wskażmy im wszystkim ich docelowe miejsce - na śmietniku historii.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1602726

Uliczne tłumki, służą antypolskości do tłumienia prawdy - przerażającej "wymiary sprawiedliwości" - które zostały zdekonspirowane POstawami tłUmów "sądownictwa" służących PO 1997 roku - "dobrobytowi" lobbystów zdradzieckich mordów - dokonywanych na pacjentach "specjalnych służb zdrowia" POddanych samorząDNOści (mentalności - tajności) "Łowców Skór" - łódzkich "ludzkich" radnych - dyktatorów standardOwych "sadOwych" maniFESTacji - umorzeniowych bezczynności, prezentowanych zdradzieckimi "wymiarami sprawiedliwości" POsadowionych na torach z dykty ...

umożliwiających, antypolskim dyktatorom "nowoczesne" manipulowanie "prawem" - POmocniczą przewrotnością marginalnej puli POpulistycznych "prawników" - pupili antypolskich kast i mafii antyspołecznych...

Pozdrawiam J.K.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1602810

Niestety, nie wszystkim, Januszek w PE się ostał. I fon Rózia też. Ino Dżulia vel dorsz, się nie załapała.

Magdalena Adamowicz

Bartosz Arłukowicz

Jerzy Buzek

Jarosław Duda

Tomasz Frankowski

Róża Gräfin von Thun und Hohenstein

Andrzej Halicki

Krzysztof Hetman

Danuta Hübner

Adam Jarubas

Jarosław Kalinowski

Ewa Kopacz

Janusz Lewandowski

Elżbieta Łukacijewska

Janina Ochojska-Okońska

Jan Olbrycht

Radosław Sikorski

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1602884

Piękny i WAŻNY wpis Tezeuszu

;

...............Dobrze byłoby, gdyby młodzi z narodowych ugrupowań scalili się w jedno, piłsudczykowscy z narodowcami odwołującymi się do idei Dmowskiego, tworząc jeden zwarty silny i gotowy na przejęcie w przyszłości władzy w tym kraju organizm i tak powoli już się dzieje.
Siła państwa nie wyrasta z woli i dobrego humoru sąsiadów, ale wolnej woli samych Polaków jak w pieśni o Wyspiańskim w wykonaniu zmarłego niedawno Przemysława Gintrowskiego „A we mnie wielki okrzyk drga słowami tymi natchniony wyzwolin ten tylko doczeka się dnia kto własną wolą wyzwolony”.

Zatem nie tylko wywieszona od święta flaga narodowa i udział w patriotycznej narodowej demonstracji, ale skuteczna i wytrwała praca. Praca nad tworzeniem ugrupowania, które w przyszłości zepchnie na margines dzisiejszych mędrków i pieczeniarzy, zatka usta tym, którzy szargają nasze narodowe świętości, podniesie ten kraj z pozycji państewka postkolonialnego do rangi silnego państwa w Europie Środkowej broniąc przed zalewem Islamu i terroryzmu nasze wartości- broniąc Polski.

"Potrzeba nam państwa, z którym w końcu obce nacje będą musiały się liczyć. Nie muszą nas kochać, to niech się boją, to wzbudza szacunek, a nie pozycja sługi uniżonego, jakim nas dziś postrzegają" - tak mawiał ten który doprowadził do tego ,że dzisiaj możemy cieszyć się niepodległością Marszałek Józef Piłsudski.

Chwała patriotom, Chwała Wielkiej Polsce !

Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/reply/147995#comment-form

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Czyżbyś Stawał się jak TA nić Ariadny, która wyprowadziła Twego imiennika z podziemnego Labiryntu, gdy pokonał TAM okrutnego Minotaura - pół byka pół człowieka?

 

Polska dziś jest takim Labiryntem, w którym wielu Minotaurów usiłuje Ją zniszczyć, rozkraść, ubezwłasnowolnić, zwasalizować. Zamienić na żydowię, czyli jakiś pejsaty Polin, którego "wodzicielem" wstrętnym myckowaty "marsjanin", jakiś Jonathan D......

Zrzut mossadu - robiący sobie fotki ze wszystkimi ważnymi osobami w Polsce, okraszający je swoim wrednym uśmiechem.

TO

Twoje pisanie, jak TA nić Ariadny, niech nas Polaków wywiedzie z labiryntu niemożności, niemożliwości.

Niech się zjednoczą chłopaki z wszystkich Patriotycznych ugrupowań. Niech staną na czele KOS - Konfederacji Obrony Suwerenności.

Jeśli nie ONI to kto???

 

Chodzę sobie po ulicach mojego miastka i wszędzie widzę wielkie plakaty dupków z KO. Patrzę na te facjaty gówniarzy, co się pchają do sejmu i senatu, i te mordy mają takie same - jakby zmutowane rubikonie czy inne budki.

Skąd tyle tego badziewia?

Kto za nimi stoi?

Kto ich lansuje?

Na buźkach mają wypisane zero intelektu.

No ale - im głupszy tym lepszy, jak to bolszewicy wciąż mawiają.

Dziś w Łodzi apogeum sabatu czarownic za niemiekie i sorosowe pieniądze - czyli głupawe Igrzyska Wolności.

Mam przed sobą Gazetę Polską, gdzie artykuł Pani Doroty Kania, a w nim czytam.........

:

na imprezie nie zabraknie czołowych polityków związanych z Platformą Obywatelską: Joanny Muchy, Elżbiety Bieńkowskiej, Jana Krzysztofa Bieleckiego, Leszka Balcerowicza, Danuty Hubner, Michała Boniego. Będą też osoby związane z opcją lewacko-liberalną, między innymi prof. Ewa Łętowska, Agnieszka Graff, Jan Hartman, Władysław Frasyniuk, Ewa Wójcik, Michał Wawrykiewicz, Marek Belka, Hanna Zdanowska, Adam Bodnar, prof. Wojciech Sadurski......

Tegoroczna edycja Igrzysk Wolności ma przebiegać pod hasłem "Jak zwyciężają demokracje". Impreza jest reklamowana w "Gazecie Wyborczej", która kilka dni przed rozpoczęciem IW pisała, że jednym z intelektualnych rarytasów będzie występ Lecha Wałęsy: "Organizatorzy stopniowo ujawniają niezapowiedziane wcześniej intelektualne }rarytasy{.

Jednym z nich jest wykład Lecha Wałęsy, zaplanowany na godzinę 19 w Niedzielę, 15 Września.......

 

"rarytas" da głos. Dziś, zaraz!

Już sam fakt zapowiedzi tego rarytasa, świadczy najlepiej o tych igrzyskach, i o tym jaką one wolność lansują.

Nie mam TiVi, więc nie obejrzę rarytasa, ale gdyby ktoś miał link do tego co się zadzieje i jak rarytas bendzie pałował, to prosiłbym o udostępnienie, albo info. gdzie znaleźć będzie można pałkarza yntelekta wystąpienie na tych Igrzyskach.......

 

Wracając do Ciebie Tezeuszu po tej przydługiej dygresji igrzyskowej, powiem tylko

TAK TRZYMAĆ!

I Polska Wyjdzie z tego postkomuszego, wstrętnego labiryntu, gdzie wciąż śmieciom postkomuszym marzy sie powrót do koryta.

Pokonał Tezeusz Minotaura, i wyszedł z Labiryntu - Pokona i Nasza Polska

postkomuszy syf!

 

I POLSKA BĘDZIE WIELKA, I POLSKA BĘDZIE WZOREM DLA INNYCH PAŃSTW.

O czym od dawna mówią słowa TYCH, Którzy zaglądać mogli w przyszłość

:

https://www.google.com/search?client=avast&q=Klimuszko+i+Therese+Neuman+o+przyszłości+Polski

 

Chwała Wielkiej Silnej Polsce!

Niech Nas się boją!

Lepiej budzić strach, niż być na kolanach, niż pełzać przed wrogiem.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1602729

Poeto

 

Za takie to wpisy tenże bloger został doceniony przez pewna neonowa firankę banem
Teraz już wiesz kim ta kaliska dama jest

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1602734

Chciałoby się za Tobą powtórzyć, krzyknąć "łączcie się prawicowcy, łączcie się, bo w jedności siła", bo nie jest ważne kogo uznajecie za bohatera i wzór do naśladowania, Marszałka Piłsudskiego, czy Romana Dmowskiego. Niewątpliwie obaj mają wielkie zasługi dla odzyskania niepodległości Polski!

Jednak obawiam się, że pomimo upływu wielu lat nadal istnieje wielki rozdźwięk pomiędzy ich zwolennikami, taki jak istniał pomiędzy nimi i taka współpraca może jest możliwa, ale na razie nie istnieje! I chociaż próby łączenia podjęto, stąd powstała Konfederacja, to jednak stałe pomijanie jej istnienia w publicznych mendiach nieco ja marginalizuje, a dotychczasowi rządzący nie ustają w wysiłkach zniszczenia i osłabienia wszelkich ruchów patriotycznych, sami podszywając się pod prawicę, która nie byli, nie są i nigdy nie będą!!!

Jest to problem tzw. fałszywych niby polskich patriotów, co to "gęby mają pełne frazesów", a po cichu, najchętniej potajemnie zaprzedają nas najpierw ruskim, potem pruskim, a teraz szydo-hamerykańskim panom!

I żadna z tych grup nie jest lepsza od pozostałych, ponieważ oni wysługują się obcym dla własnych korzyści, władzy i stanowisk! Swoje jakże nikczemne działania podbarwiają nieco sosikiem narodowo-patriotycznym,dla Polaczków, co to im sie łezka w oku zakręci i dadzą pieniążki, a to na szydów, a to na złom hamerykański - zwany uzbrojeniem, a to znowu na imigrantów.

Jawnie kłamią na temat udziału Polaków w II wojnie światowej, jak prezio o winie Polaków w pogromie kieleckim (ubeckim) lub w zbrodni (przecież niemieckiej) w Jedwabnem, a potem na uroczystościach słodzą androny jak dla przymułów i sądzą, że wielu w to wierzy!!!

Tylko tym Polaczkom urządzić uroczystość, flagi wywiesić, pośpiewać patriotyczne pieśni i już po cichu "można Polaków rżnąć na kasie", a to im dołożyć jakiś podateczek, a to z ich pieniędzy kogoś doinwestować, ale wszystko, tak dla dobra Polski i Polaków!
A potem maskują własne wpadki i afery własnych manipulantów, dewiantów, czy aferałów!

A po cichu zmawiają się z szydami i hamerykanami i zadłużają naszą Polskę, żeby nawet nasze wnuki miały co spłaca i żeby "nowe pany - szydo-ahemarykańskie" mogły się na polskim majątku narodowym pilnie uwłaszczyć, żeby bez pardonu mogły nas na długie lata zniewolić i poniewierać nami!!!

Więc tak, łączmy się, współpracujmy, działajmy wspólnie dla dobra Polski, ale też uważajmy na zadaniowanych, na tych co będą usiłowali nas pokłócić, rozdzielić, zniszczyć i zniewolić, żeby "upiec własną pieczeń" i zasłużyć się obcym mocodawcom, jak większość naszych politycznych elyt!!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1602754

"Polski rządzie wstań z kolan i nie czołgaj się przed obcymi zaprzedając Polskę i Polaków"!!!

Polacy już dawno nie klęczą, cóż z tego, skoro polski rząd albo klęczy albo czołga się przed szydo-hamerykanami, podporządkowując im coraz to nowe dziedziny polskiej gospodarki, żeby uczynić z Polski kolonię, a z Polaków niewolników, a sobie załatwić kontynuację władzy i dopływ mamony!!!

Zatem Drogi Tezeuszu zwróć się do tych co nas niestety reprezentują, bo Polacy tzw, zwykli obywatele nie klęczą przed obcymi, tak jak to robią polytyczne elyty, postprelowskie!!!

To ich Tezeuszu przywołaj do porządku i obudź w nich przyzwoitość - na patriotyzm już za późno!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Tantum nudam veritatem

#1602879