Atak na Polskę. Szturm odparty są ofiary. Wojna z najeźdźcą toczy się dalej

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Prasa dzisiejsza podaje cytuję :

"We wtorek na przejściu granicznym Kuźnica-Bruzgi rozegrały się sceny siłowego forsowania polskiej granicy przez migrantów, wspieranych i ekwipowanych przez białoruskie służby. Polscy funkcjonariusze, atakowani kamieniami, metalowym sprzętem i granatami hukowymi, nie ustąpili nawet na krok, odpierając szturm z użyciem m.in. armatek wodnych i gazu łzawiącego. W wyniku ataku rannych zostało po stronie polskiej 12 osób - 9 policjantów, 2 strażników granicznych i żołnierz."

Tyle prasa w tym Niezależna.pl ]]>https://niezalezna.pl/419000-k]]>...(link is external)

Na takie "szturmy" starczy lanie wodą z armatki - ponieważ przy takiej temperaturze nikt nie wytrzyma długo w mokrym ubraniu; a jak wytrzyma to dostanie zapalenia płuc i też będzie wyeliminowany.......... Żeby się nie nudziło naszym żołnierzom, to należy do wody do armatek dodawać silny zapach gnojówki i hołota bisurmańska z hałłakowaniem ucieknie w knieje gubiąc buty.

Musimy pomóc naszym służbom mundurowym (SG, Policji, Wojsku) i naszym nieudanym politykom ( wszelkiej maści i formacji) i zacząć wojnę informacyjną... Być pospolitym ruszeniem w wojnie informacyjnej, bo tutaj chyba mamy tyły... Więc proszę o wpisy, sprostowania, linkowanie prawdziwych informacji na zagranicznych forach, twitterach, facebookach itd. Musimy ta wojnę info wygrać, bo nas zjedzą... Tym bardziej, że mamy rodzime ppasożyty Kryzys można rozwiązać tyko w jeden sposób. Niech każdy z polityków Koalicji Obywatelskiej adoptuje po jednej rodzinie islamskiej i jednym bandycie.

Podobnie niech to zrobią uduchowione płaczące polskie celebrytki i celebryci. Niech pokażą jak należy się opiekować biednymi emigrantami, którzy są bardzo pokojowo nastawieni. Niebawem dla lepszych zdjęć w CNN-nie zaczną swoim dzieciom oczy wydłubywać by wmówić światu, że zrobili to Polacy.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (8 głosów)