Antypolscy blogerzy w sieci. Kto jest kim. Przeżyjecie szok !

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Do napisania, kontynuowania, tematu trolli w Internecie z pytaniem kim oni są? Sprowokowała mnie wypowiedź znanego na portalu Niepoprawni.pl blogera @ Zawisza Niebieski (jego wielu klonów) inaczej Pana Cezarego D. z Warszawy. Administratora a więc odpowiedzialnego za treści prezentowane w antypolskim portalu NEon24.pl.pl.

Cytat jego wypowiedzi :

„Faktem jest, że powsadzani PiSowcy aparatczycy starali się tą stacją sterować jak za słusznie historycznych czasów PRL. To fakt udowodniony. A dla osób pamiętających cenzurę na Mysiej jest to dość bolesne wspomnienie. Jest kilka alergii jakie w tym czasie nabyłem, cenzura i kolejki. Obu elementów unikam jak ognia.”

„Chodzi o likwidację niezależnej od głównej, narzuconej linii myślenia. Wszystkie polskie portale z tym się borykają, z odcinaniem od możliwości zarobkowania na koszty utrzymania, na możliwości komunikowania się z portalem. Jeśli popatrzymy na portale korporacyjne, tam tylko teksty "dziennikarskie" czyli o treści zgodne z linią ideową portalu. Wspomnijmy aferę PR3, gdzie SMS-ami PiSowska czapka cenzorsko-dyrektorska narzucała o czym wolno mówić, o czym nie.”
https://niepoprawni.pl/blog/gawrion/nie-uzywajcie-poczty-na-onecie

Zadaje sobie od dawna publiczne pytanie w jakim celu ten bloger z portalu, który w sposób widoczny i ewidentny wspiera Rosję ( dowody w treści mego materiału), lży Premiera RP, podważa sojusze i obronność kraju, atakuje wszystko co Polskie i narodowe, gloryfikując nawet historyczne fakty wspierając oficjalnie politykę Kremla.

O polskojęzycznych portalach internetowych popierających Rosję i Putina, będących tzw. V kolumną Rosyjską pisałem wielokrotnie.

W sieci, jak można przeczytać, zaktywizowali się ludzie, którzy wręcz szkalują Polskę, sojusze, podważają sprawy obronne i gospodarcze. Obrażają naszą historie, patriotyzm, poczucie wolności i samostanowienia. Osoby te ci, jak się wydaje, otrzymują decyzje o sposobie działania wprost z Moskwy. Powstały " jak grzyby po deszczu" antypolskie portale między innymi jest to portal o nazwie NEon24.pl,

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada-0

Szkoda iż wielu Polaków, głownie niestety, - tylko bywa patriotami. Są to polskojęzyczni ludzie mieszkający w Polsce szkalujący naszą ojczyznę nie tylko w Europarlamencie i w kraju. Ludzie spod znaku tęczy i sierpa i młota potomkowie katów z NKWD i UB opluwający niemal codziennie nasz kraj. Na wielu portalach internetowych czynią podobnie (o czym tak często pokazujemy te fakty np. na portalu Niepoprawni.pl,na wielu blogach i stronach Fb - sam o tym pisałem wielokrotnie) Wielu tzw. "polskojęzycznych blogerów np. na portalu NEon24 " szkaluje Polskę jak tylko może, wyszydza i ośmiesza naszą historię, kulturę, podważa demokratyczne wybory Polaków, pragnie obniżenia naszego bezpieczeństwa w podważaniu i szkalowaniu naszych militarnych sojuszy. Za to jako najważniejsze pokazuje Putina i Rosję jej politykę militarną i ekspansywną - swoi chwalą swoich.

Repolonizacja mediów, jak wspominałem w komentarzach staje się faktem. Wiele portali "opluwających" Polskę i nasze narodowe bezpieczeństwo, spokój i dobrobyt będącymi gorącymi zwolennikami agresywnej polityki Putina powoli znikają z Internetu. Służby Ochrony Państwa jak i sami blogerzy nie pozwolą na to by agentura sowiecka atakowała naszą ojczyznę.

Szkoda iż wielu Polaków, głownie niestety, - tylko bywa patriotami. Są to polskojęzyczni ludzie mieszkający w Polsce szkalujący naszą ojczyznę nie tylko w Europarlamencie i w kraju. Ludzie spod znaku tęczy i sierpa i młota potomkowie katów z NKWD i UB opluwający niemal codziennie nasz kraj. Na wielu portalach internetowych czynią podobnie (o czym tak często pokazujemy w Niepoprawnych.pl pokazując te fakty np. na portalu NEon24.pl - sam o tym pisałem wielokrotnie) Wielu tzw "polskojęzycznych blogerów np. na portalu NEon24 " szkaluje Polskę jak tylko może, wyszydza i ośmiesza naszą historię, kulturę, podważa demokratyczne wybory Polaków, pragnie obniżenia naszego bezpieczeństwa w podważaniu i szkalowaniu naszych militarnych sojuszy. Za to jako najważniejsze pokazuje Putina i Rosję jej politykę militarną i ekspansywną - swoi chwalą swoich.

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla w tym ich zwolennikami oraz grupami dla których zdrada insertów Polski i jej szkodzenie w kraju i za granicą stało się celem samym w sobie – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach i kwotach Euro - patrz Soros i jemu podobni - (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl, prawicowi blogerzy, politycy, patrioci), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

Oto przykładowe materiały, fakty i wypowiedzi ( zebrane w portalach internetowych) osób oraz portali szkalujących Polskę w tym Prezydenta i Premiera RP, politykę zagraniczną, sojusze, obronność oraz interesy międzynarodowe.......... "

JEDZIEMY

Od dłuższego już czasu w mediach oraz Internecie obserwujemy próbę dokonania, głównie przez opozycję, destabilizacji Polski oraz obniżenia jej autorytetu na arenie międzynarodowej. Narażając w ten sposób bezpieczeństwo i stabilizację kraju.

O przyczynie i konkretnych faktach tego stanu rzeczy pisałem niedawno (ujawniłem) w moim poniżej zacytowanym materiałach uwypuklając destabilizującą rolę niektórych blogerów na forach internetowych. Oto te niektóre wybrane materiały :

Przoduje w tym portal NEon24.pl. Dlaczego ? oto fakty :

Z uwagi na powyższe -wybrany przykład wzięty z Internetu praktycznie z ostatnich dni : - administrator Portalu @ Zawisza Niebieski z NEon24.pl ( Cezary D) na Niepoprawnych.pl tak wyrażał się o Premierze RP cytuję : "pinokio Morawiecki łgał, jak bura suka " - Blogerzy na portalu NEon 24.pl piszą materiały o treściach: "US Army won z Polski!' ". "Wrogie działania Polski przeciwko Białorusi ","Kryzys państwa totalny."Kiedy rząd zrezygnuje z Białorusi? " " kiedy-jankesy-przyjda-podpalic-twoj-dom, dyplomacja-kryzysowa-czyli-nasz-prezydent itp", jest tego naprawdę wiele. materiały podważają w swojej treści nasze bezpieczeństwo militarne, gospodarcze, sojusze. Wyszydzają Prezydenta i Premiera RP. Ośmieszają nasz patriotyzm itp. Kto nie wierzy niech sam zobaczy.

Bloger @Rzeczypospolita z portalu NEon24.pl pisze :

https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/158274,zwalczaj-syjonistyczny-covidowy-swiatowy-totalitaryzm

Cytat : "Postawmy rządzącą bandę przed sądem i nie tylko za terroryzowanie całego społeczeństwa fałszywą covidową pandemią, ale za celowe i świadome niszczenie polskiej gospodarki – materialnych podstaw bytu polskiego narodu."

Co mają znaczyć te oszczercze słowa obraźliwe nawołujące do buntu przeciwko demokratycznie wybranym władzom RP ?

Zadaję sobie pytanie o celu pisania i rozpowszechniania w mediach elektronicznych takich materiałów wprost szkalujących Polskę, Rzad , Prezydenta, atakujące i podważające istotę naszego bezpieczeństwa narodowego i to nie tylko militarnego ale i gospodarczego.

Pisałem o tym w powyższych zacytowanych moich materiałach. Informacje powyższe ukazały się w dużych ilościach na portalach internetowych, a zainteresowanie czytelników przeszło moje wszelkie oczekiwania. trafiły nie tylko do czytelników, polityków ale i instytucji.

W tych materiałach zadaję pytania i staram się na nie odpowiedzieć na podstawie pokazanych faktów, wypowiedzi i postaw internautów na wielu forach internetowych w tym na portalu NEon24.pl. Jaka jest ich rola w destabilizacji Polski ?

Jak znany hejter ( wywalony z portalu Neon24.pl za trolowanie i chamstwo w sieci) piszący na Niepoprawnych.pl jako @ Szperaczka inaczej Jarosław Ruszkiewicz vel Spirito Libero zbanowany, jak pisałem wcześniej, przez właściciela NEona24.pl pisze cytat : "Stan upadłości - Wojsko USA wykazuje oznaki niemożności stworzenia skutecznego zaawansowanego sprzętu wojskowego: jak w przypadku F-35, który w zasadzie nie potrafi latać " Prawdziwy problem leży znacznie głębiej USA to złocista kupa śmieci powoli tocząca się w kierunku oceanu ...", wychwalając przy tym samoloty Rosji - to już wiadomo kim ten autor tego hejtu - wrogiego Polsce i bezpieczeństwu narodowemu, jest i co ma na celu (https://spiritolibero.neon24.pl/post/152915,f-35-czyli-jak-polska-ratuje-usa)

oraz o złodziejstwie i kradzieży Jarosława Ruszkiewicza vel Spirito Libero

http://1do10.blogspot.com/2015/09/nedzny-koniec-pomidorowego-alfonsa.html

Za takie i inne wypowiedzi sam właściciel tego portalu NEon24.pl publicznie napisał cytat :

" Istnieje spore ryzyko, zakończenia działalności Neon24 - ponieważ nasz portal, publikuje wiele atrykułów i komentarzy - niezgodnych z oficjalną polityką Rządu RP i władz UE. W najbliższym czasie portal może zostać zamknięty - zniknie z "blogosfery" - z tych właśnie powodów . ".

Czym zatem jest wypomniany powyżej portal o nazwie NEon24.pl :

Możemy o tym przeczytać w tym materiale :

https://nowyekran.wordpress.com/2014/08/08/bloger-o-neon24-pl-fakty-czy-fikcjacz-1

Gdzie czytamy między innymi :

"Trzeba wyraźnie napisać i napiętnować tą ruską swołocz:
/wymienię tylko tych najważniejszych/

1. Ryszard Opara, który sprzedał ruskiej agenturze wpływu „swój” portal. Ten sprzedajny WSI-ok zamierzał nawet startować kiedyś na urząd prezydenta RP. Niedawno marzyła mu się także ciepła posadka w Brukseli. Pełni na Neonie24 rolę „Naczelnego”.
2. Jarosław Ruszkiewicz vel Spirito Libero – od kilku miesięcy „prezes fundacji Nowy Ekran / Neon24”, de facto słup, na którego Opara i kolesie przepisali własność, uciekając przed sądem i zapłatą milionów złotych, które są zobowiązani zwrócić polskiemu państwu. Ruszkiewicz to także oficer rosyjskiej agentury wpływu na tym odcinku. Pełni na Neonie24 rolę naczelnego cenzora i dyżurnego chama.
3. Bogusław Jeznach – były agent WSI, obecnie pracujący na zlecenie Kremla. Jego zadaniem jest tłumaczenie na język polski rosyjskich materiałów propagandowych w taki sposób aby manipulować polską opinią publiczną. Czyli manipulacja i dezinformacja.
4. AdNovum – płatny agent Kremla. Opracowuje informacje nadsyłane mu przez rosyjski ośrodek wojny informacyjnej. Jego celem jest przedstawianie informacji tak jakby Polakami byli Rosjanie podzielający rosyjski imperializm i faszym.
5. Krzysztof Wojtas – http://1do10.blogspot.com/search?q=wojtas
6. Zawisza Niebieski, wielonikowiec – zakonspirowany agent Kremla, który udaje zainteresowanie „słowiańskimi korzeniami Polski”, co dziwnym trafem jest wpisane w wytyczne Kremla.
7. Zygmunt Wrzodak – agent Kremla. Nazwany tak przez Jarosława Kaczyńskiego; czego Wrzodak nigdy nie zdementował.
8. Stanislas Balcerac – ponadprzeciętnie zaangażowany piewca Putina. Nie ustalono jeszcze czy to płatny zadaniowiec.
9. Zygmunt Białas – http://1do10.blogspot.com/2014/05/do-zygmunta-biaasa-i-innych-ruskich.html
10. Ślepa Mańka – płatna agentka Kremla, do czego samam chętnie się przyznaje

Jest tam kilku płatnych trolli, większość posiada wiele nicków... "

https://spiritolibero.neon24.pl/post/105820,ubaw-po-pachy-czyli-spirito-libero-vel-jaroslaw-ruszkiewicz-nie-przyjety-do-hasbary

http://1do10.blogspot.com/2014/02/ubaw-po-pachy-czyli-spirito-libero-vel.html

W ww materiale czytamy :

"Oprócz zadaniowcow jak Wrzodak, Sendecki, Wojtas, Ruszkiewicz otwarcie przyznających się do bycia ruskimi agentami wpływu, zostali właściwie tylko pożyteczni idioci, jak Carcinka czy Trybeus. Przyznam szczerze, ze nie wszystkich udało mi się rozpracować. I o takiej Carcince np. nie wiem co tak naprawdę mam myśleć. Niby taka pookładana i rozsądna, a broni po rożnych forach Bohdana Porę. Ruszkiewicz to taki sam klamca jak Wrzodak. I na dodatek nie majacy za grosz honoru. Ktos wierzy, ze bedzie chcial dochodzic swoich racji przed sadem? Te ruskie pokraki boja sie sadu i wcale nie zamierzaja do niego wystepowac, bo kompromitacja byla by pelna i glosna na cala Polske.bę - skompromitowanego komunistycznego reżysera, któremu się zmarło i żaden większy cmentarz nie chciał go przyjąć. "

O samym antypolskim portalu NEon24.pl

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/porzucony-projekt-czyli-pazdziernik-w-listopadzie#comment-1651719

Czytamy :

"NEon więc będzie tak trwał?

- Wszystko, co ma swój początek ma również swój koniec. Trzeba tylko zwracać uwagę na publikowane teksty, bo coraz wyraźniej zaczynają podążać w kierunku zakazanym przez Kodeks karny. Jeśli nikt tam się nie opamięta być może wiosną internet będzie uboższy o jedno miejsce.

- ???

- A może nawet wcześniej. Pamiętaj, że Lempart próbowała wywołać rewolucję. I niektórym już zaczęło się wydawać, że znowu mamy Październik w listopadzie. ;)

Ponoć jednak są liderami pośród niszowych portalików jeśli chodzi o liczbę odsłon.

- Nie rozśmieszaj mnie. Jeśli tylko będziesz dysponował kasą to po założeniu swojego portalika (ok. 300 zł kwartalnie) możesz sobie kupić „klikalność”. Wystarczy skorzystać z Allegro. Pakiet 10 tysięcy wejść na stronę pochodzących z unikalnych IP masz już za 14,99 zł. Jak to za mało, wal po 50 tysięcy. To tylko 66,99 zł. Zobacz, jeśli chcesz być już w drugim miesiącu większy niż NEon inwestujesz jedynie niespełna 470,- zł miesięcznie.

- To działa?

- Niestety. Działa. To cała sieć usługodawców, którzy ciągle są pół kroku przed wielkimi, którzy usiłują to zwalczyć. Popatrz na youtuba – tam czasem nic nie znaczący filmik, albo jakaś odjechana wypowiedź zbiera nie wiadomo skąd lajki. I potem mamy „gwiazdy”. Albo „opiniotwórcze” portaliki, których praktycznie nikt nie zna, choć wg liczby odwiedzin powinny być rozpoznawalne niczym Gazeta Wyborcza...".

Zadaję sobie pytanie o celu pisania i rozpowszechniania w mediach elektronicznych takich materiałów wprost szkalujących Polskę, Rzad , Prezydenta, atakujące i podważające istotę naszego bezpieczeństwa narodowego i to nie tylko militarnego ale i gospodarczego.

Pisałem o tym w powyższych zacytowanych moich materiałach. Informacje powyższe ukazały się w dużych ilościach na portalach internetowych, a zainteresowanie czytelników przeszło moje wszelkie oczekiwania. trafiły nie tylko do czytelników, polityków ale i instytucji.

W tych materiałach zadaję pytania i staram się na nie odpowiedzieć na podstawie pokazanych faktów, wypowiedzi i postaw internautów na wielu forach internetowych w tym na portalu NEon24.pl. Jaka jest ich rola w destabilizacji Polski ?

Kilku blogerów z tego antypolskiego portalu, w tym sam jego Administrator piszący jako @ Zawisza Niebieski, inaczej vel Cezary Dobrowolski ( sam ujawnił woje dane publikując skan swego dyplomu Politechniki Warszawskiej z imieniem i nazwiskiem na portalu Niepoprawni.pl) ) tak jest charakteryzowany :

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/przywiozly-ich-sowieckie-tanki-historia-goldschmidtow-z-dobrowoli

W powyższym materiale czytamy między innymi :

"Starszy brat Cezarego, początkowo noszący imię Melson, w lipcu 1968 roku wyjechał z Polski rzekomo prześladowany, do Izraela. Tam jednak mimo przeszkolenia w PRL nie został przyjęty do wojska jako podejrzany o współpracę z wywiadem PRL.

Urodzony ok. 1958 roku Cezary teoretycznie chodził do normalnej szkoły. Jednak świadomość grona pedagogicznego, kim jest jego ojciec i co może powodowała, że podstawówkę ukończył na samych piątkach. Schody zaczęły się w szkole średniej, kiedy Wojtek zmarł. O dziwo nie trafił wzorem innych czerwonych bandytów na Powązki. Został pochowany na cmentarzu prawosławnym. Po latach doczekał się doborowego towarzystwa. Dosłownie rząd bliżej leży nielegał Czesław Kiszczak.

Mimo tego, że był już oceniany jak każdy inny uczeń, zdał maturę. Nie od razu, co prawda. Oblał język polski i musiał zdawać poprawkę. Tak samo słaba trójczyna z matematyki nie nastrajała pozytywnie. Natomiast wybrany jako dodatkowy przedmiot język rosyjski zdał celująco. Podobnie przedmiot zwany wiedzą o Polsce i świecie współczesnym, za Gierka będący mało wyrafinowanym narzędziem indoktrynacji komunistycznej.

Na studia jednak się nie zdecydował. Obawa przed oblaniem egzaminu wstępnego stała za wyborem pomaturalnej szkoły pielęgniarskiej.

Tu jednak wkroczyli znajomi ojca. Czaruś został przekonany, by wstąpić do milicji obywatelskiej. Stamtąd zaś został skierowany do szkoły oficerskiej w Szczytnie. Po dwóch latach dowodzenia oddziałem ZOMO trafił na kurs do Legionowa.

Po jego ukończeniu „awansował” do SB. Tam trafił do słynnego IV Wydziału, zajmującego się walką z Kościołem. Przez prawie dwa lata był osobistym kierowcą i adiutantem generała Zenona Płatka. Potem jednak został przesunięty na „front walki ideologicznej”. Ze względu na dużą znajomość środowiska homoseksualnego (o jego kolejnych „zauroczeniach” młodymi funkcjonariuszami krążyły legendy) miał szukać „hiacyntowych” haków na wybranych księży. Przez kilka miesięcy wchodził w skład grupy Pietruszki – obok Piotrowskiego i Pękali.

Kto wie, jak dalej potoczyłyby się losy Cezarego, gdyby nie krach formacji, której służył wiernie tak samo, jak ojciec.

Niezweryfikowany trafił w 1990 roku na bruk. Koledzy jednak nie dali mu zginąć. W ekspresowym tempie uzyskał licencję i zaczął jeździć jako taksówkarz. Za rządów LSD wykryto u niego chorobę zawodową, której to niby miał się nabawić jako funkcjonariusz. Dodatkowo więc stał się resortowym rencistą.

Od czasu do czasu dorabiał jeszcze publikując na łamach jakiegoś antykościelnego pisma. Rzecz ciekawa – nigdy, pomimo starań, nie udało mu się opublikować nawet najmniejszej notki w urbanowskim NIE. Powodem była nie tylko orientacja seksualna, jak opowiadał Czaruś, ale przede wszystkim żenująco niski poziom tekstów.

Jedynie powstałe w 2000 roku Fakty i Mity zamieściły kilka tekstów Czarusia. Również najbardziej zajadły wróg Kościoła, pastor na Ch., dał zgodę na przedruk.

Wszystko skończyło się jednak w momencie wykrycia, że były to plagiaty.

Ostatnia szansa zaistnienia jako "literat" to antypolska jaczejka NEon. Tam, w gronie podobnych mu renegatów, usilnie stara się o ponowne oddanie Polski w sferę wpływów Rosji.

Na szczęście został zdemaskowany. Mam nadzieję, że przypomnienie historii ubeckiego rodu pomoże w zrozumieniu antypolskiej i antychrześcijańskiej fobii tego starszego już pana tylko pozornie jednego z wielu warszawskich taksówkarzy.,,


https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/cezary-dobrowolski-mafijny-cyngiel-czy-tylko-pozyteczny-idiota

W tym materiale dowiemy się o Cezarym D. takie fakty :

"Trudno policzyć, który to już raz środowisko, któremu przed laty popsułem mafijny interesik, próbuje ataku na mnie za pomocą sfingowanych oskarżeń. Niestety, Cezary Dobrowolski znany szeroko jako osoba promująca antypolskie fejki będąc administratorem polskojęzycznego portaliku o nicku Zawisza Niebieski wpisał się w ten chór wujów.

Przypomnijmy sobie zatem pewne fakty, zapewne niewygodne dla Cezarego Dobrowolskiego alias Zawisza Niebieski.

Jako że człowiek ów wspomina o portalu działającego ongiś jako Głos poszkodowanych uzupełnijmy niepełną informację.

Trzeba bliżej przedstawić osobę byłego oficera WSW (czyli kontynuatorki niesławnej stalinowskiej Informacji Wojskowej) w stopniu kapitana Romana Sklepowicza.

Kto ciekawy jego dossier w IPN-ie tutaj link dot. tego pana:

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/61909 (link is external).."

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/freudowska-pomylka-zawiszaka :


Czytamy tutaj takie” ciekawostki o Cezarze D. vel @ Zawisza Niebeiski :

"Na szczęście adminek niebieski tym razem właśnie dokonał na Salon24 mimowolnej autoprezentacji.

Otóż postępując zgodnie z teorią Freuda przypisał własny podły życiorys znanemu na naszym portalu blogerowi o nicku Tezeusz.

W wyjątkowo ohydnym paszkwilu Zawisza Niebieski alias Szpareczka pisze:

… ta kreatura to potomek banderowców, którzy przeflancowali się dzięki zrabowanym dokumentom pomordowanych na Wołyniu Polaków.

Wiem o nim dużo, mieszkamy po sąsiedzku na poznańskich Jeżycach.

Tate tego wielonickowego trolla zaraz po "repatriacji" rozpoczął karierę w UB. Po przejściu na "zasłużoną" emeryturę przekazał pałeczkę synkowi, który był już kadrowym funkcjonariuszem SB. Pracował w Pionie III (walka z działalnością antypaństwową w kraju) – utworzonym w miejsce pionów III–VI KdsBP w 1956 r. W latach 1956–1962 do jego zadań należała również "ochrona operacyjna" kościołów i związków wyznaniowych.

W 1990 niezweryfikowany, odszedł ze służby w stopniu mł. inspektor.

Teraz, żeby dorobić do okrojonej emerytury zajmuje się donoszeniem na Polaków do organizacji walczących z rzekomym "antysemityzmem". Widziany na manifestacjach organizowanych przez płk. Mazgułe.,,"


Z kolei w materiale znajdującym się w sieci :

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/ster-przelozony-na-druga-burte-tylko-kurs-pozostaje-bez-zmian

Cezary D. jest tak charakteryzowany :

"Jeszcze niedawno admin polskojęzycznego portaliku promował teksty antyPiS-owskie o mniej więcej takim przesłaniu:

PiS nie jest partią chrześcijańską, ani partią prawicową. PiS to typowa partia centro lewicowa, która nie przestrzega i łamie Prawo Boga.

Bo jak można nazwać partie Jarosława Kaczyńskiego PiS, skoro dla PiS-u ważniejsze są zwierzęta, jak troska o życie nienarodzonych dzieci, a słupki poparcia ważniejsze jak Prawo Boga. Przecież sam Bóg dał człowiekowi we władanie ziemię i zwierzęta żyjące na ziemi, które ma chodować na własny użytek. I nigdzie nie jest zapisane w świętej Bibli, że za ubój rytualny zwierząt przez człowieka Bóg potępia za ten czyn. Natomiast zabójstwo dzieci nienarodzonych Bóg srogo potępia i te osoby co się tego dopuściły. A PiS mając władzę świadomie tego dokonuje, wciskając swoim wyznawcom, że lepiej wie od Boga, co dla ludzi ważniejsze. Udając że bazuje na prawie o aborcji, uchwalonej przez żydo-komuchów. "

W jednym z wielu materiałów ujawniającym czym jest portal NEon24.pl czytamy:
http://1do10.blogspot.com/2019/09/dlaczego-neon24-jest-anty-polski_3.html

"Już od wielu lat ten portal jest znany jako ścierwoneonówka...
NEon24, czyli ścierwoneonówka posługuje się m.in. sowieckimi agentami z SB i WSI, którzy są tam bardzo aktywni - usiłując wmówić czytelnikom, że jako "narodowcy" są "polskimi patriotami"...

https://www.salon24.pl/u/mitsuro44/1090619,neonowy-foliarz-czy-nieudaczny-agent-wplywu,2

Autor powyższego materiału pokazuje sposób i formę działania antypolskich portali na przykładzie Neon24.pl gdzie czytamy :

„Czego to jednak dowodzi? NEon24 rozpaczliwie szuka sposobu, aby pozbyć się odoru ruskich onuc, jaki ciągnie się za nim za sprawą byłego już admina oraz jego partnera. Co prawda w tym celu szukane są nadal kremlowskie fejki, ale tym razem w anglojęzycznej wersji.

Powoli nawet Opara zaczyna dostrzegać, że NEon24 stał się „ścierwoneonem”, praktycznie traktowanym na serio jedynie przez garstkę komentujących tam czerwonych i różowych filoruskich sekciarzy.

Na użytek własny stworzyli sobie wspólny świat urojeń, w którym to odgrywają rolę „patriotów”, „publicystów”, „doktorów”, „inżynierów” a nawet… „dziennikarzy”. Wokół zaś świat zaludniony jest przez wrogich im banderowców i khazarów.

Tymczasem świat, jeśli już przez przypadek spogląda w tamtą stronę, widzi grupę idiotów opętanych jakąś wschodnią paranoją, na dodatek o wiele bardziej wierzących w omnipotencję Moskwy niż kiedykolwiek Kiszczak czy Jaruzelski.

To wyklucza ich z blogosfery. Są odpadem normalnie funkcjonującego dziennikarstwa, zaprzeczeniem wolności słowa i swobody przekazu. Mam wrażenie, że nawet Moskwa może być zażenowana niektórymi wpisami swojej wiernej jaczejki.

Z jednej strony to żałosne, gdy patrzeć na nich pojedynczo. Jeśli jednak spoglądać kompleksowo, jako na grupę, która teoretycznie reprezentuje interesy Rosji, widać wyraźnie, że koniec tejże jest bliski.”

W ciekawym materiale odnalezionym w sieci pokazana jest sylwetka @ Zawiszy Niebieskiego:

https://niepoprawni.pl/blog/husky/cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy

Po raz pierwszy ta kreatura ( @ Zawisza niebieski vel Faral zjawiła się na NE w dn.03.06.2011 dodając komentarz a już ci w sprawie zbrodni w Smoleńsku.
Jako faral napisał 10 notek zamiesicil 200 komentarzy i dość szybko internauci rozszyfrowali tego pajaca kto to w rzeczywistości jest.
Kilkanaście dni później bloger adriano zamieścił notkę o nim gdzie obnażył go do gołej dupy. Ale najciekawsze i jakże trafne było podsumowanie tej notki gdzie napisał :

"Prawdopodobnie faral po tym wpisie zmieni nick i będzie pluł na PiS i popierał bolszewię z innego nicka. Poradzi sobie, skoro jak sam napisał jest w stanie oddać 10 głosów na minutę w sondażach i zna specjalne skrypty pozwalające mu automatycznie głosować."

Te prorocze słowa stały się faktem już w niecałe 2 tygodnie później , dokładnie 27.08.2011 gdzie jako już Zawisza zamieszcza swój pierwszy komentarz. Oczywiście z tematem PIS.

tym jakim bolszewickim aktywistą jest faral dobitnie świadczy ten demagogiczny, komentarz:

„...96 ludzi zginęło, bo nie można było dopuścić do tego by Tusk był w Smoleńsku a Kaczyński nie.” -faralek uważa, że prezydent zginął w Smoleńsku na własne życzenie, bo się tem wcisnął.

Według farala to PiS zlecił morderstwo na członków swojej partii w Łodzi!!!:

"Jakoś mi się dwie śmierci podobne wydają ( ośmierci Leppera). Sprawa zabójstwa w Łodzi, zabójca wpadając do lokalu PiS swoimi okrzykami głośno wskazuje na PO, tu mamy odbiornik TV z zatrzymanym stop-klatką obrazem konferencji Tuska. W obu przypadkach jakby ktoś chciał wskazać właśnie na PO," źródło

„Jeśli wybuchną walki między kibolami polskimi i ukraińskimi to PiS będzie za to odpowiedzialny.” Przykład jego działalności na rzecz PO jest w linku poniżej. Temat został założony przez Acontrario, dotyczy wyników sondaży poparcia dla partii politycznych na Interii, które różnią się od wyników podanych do wiadomości lemingów w reżimowych mediach:

//acontrario.nowyekran.net/post/20163,najnowszy-sondaz-pis-59

Zastanawiam się często komu tak naprawdę i po co zależy na destabilizacji Polski i podważeniu jej autorytetu na arenie międzynarodowej, zadaje sobie to pytanie jak i wielu ludzi w Polsce ? Komu zależy na podważeniu wiarygodności Polski w oczach jej sojuszników z NATO i USA ? Komu zatem w konsekwencji zależy na osłabieniu potencjału obronnego Polski. Takie i wiele innych pytań zadają sobie obecnie stratedzy zajmujący się sprawami bezpieczeństwa naszego kraju. Jakim grupom społecznym i politycznym będzie na rękę podważenie wiarygodności Polski jako kraju stabilnego leżącego w centrum Europy, członka NATO i UE.

Zdaniem Andrzeja Zybertowicza marsze portale antypolskie mogą być kolejnym posunięciem w wojnie hybrydowej przeciwko Polsce.

Cytat : "Zatruwanie umysłów w ramach wojny hybrydowej jest dopuszczalne. I zastanawiałem się, obserwując marsze opozycji niezależnie od najlepszych intencji większości pewnie uczestników, czy to nie jest kolejne posunięcie w wojnie hybrydowej toczonej przez Moskwę " – mówił w mediach prof. Andrzej Zybertowicz.

Bloger @ Zawisza Niebieski vel Cezary Dobrowolski jak sam o sobie pisze " jest gejem" co potwierdza w materiałach przez siebie napisanych.

https://www.salon24.pl/u/wzar/1096332,dla-spolecznosci-lgbt

(Polecając w tym materiale przez siebie napisanym wstąpienie do gejowskich klubów, oraz uczestnictwo w gejowskich paradach)

Bardzo mocno jest zaangażowany w zwalczaniu kościoła katolickiego pisząc o tym w materiale :

https://www.salon24.pl/u/wzar/1091558,czy-homoseksualisci-sa-mile-widziani-w-kosciele-katolickim

https://zawisza.neon24.pl/post/158265,czlowiek-homofob-a-polak-rozumny

Tak pisze o sobie cytat :

"Cezary Dobrowolski14 listopada 2020, 13:04

Przetrwa.Warunek to tolerancja.Choć jestem gejem,ale też katolikiem i Polakiem to stanowczo jednak sprzeciwiam się małżeństwom homoseksualistów i adoptowaniu przez nich dzieci."
https://www.salon24.pl/u/wzar/1091558,czy-homoseksualisci-sa-mile-widziani-w-kosciele-katolickim

Kim jest Cezary Dobrowolski @ Zawisza Niebieski sam tak pisze cytat :

//Tusk nie ma zbyt wielkich szans na dziś będąc w Brukseli.Ale gdyby wrócił na stałe do Polski i wraz z lewica włączył się w politykę odsunięcia prawactwa od władzy to będę za nim trzymał kciuki.Tusk,Czarzasty,Zandberg.To oni staną na czele nowego rządu i to wcześniej niż za 3 lata.Pogonimy tych homofobów i faszystów.//

https://www.salon24.pl/u/marek-w/1091582,tusku-wracaj-cz-ii#comment-19634315 (link is external)

Pod innym wpisem pokazał jakiej to partii jest sympatykiem, ale czy tylko sympatykiem?

"//Lewica nie z takimi problemami na przestrzeni ostatnich 100 lat sobie radziła.Tak będzie i teraz gdy wrócimy do władzy.A to kwestia nie miesięcy a dni./"

https://www.salon24.pl/u/siukumbalala/1091455,czy-moj-kosciol-przetrwa#comment-19634392 (link is external)


Dygresja osobista

Historia naszego kraju już widziała w przeszłości historycznej podobne scenariusze nienawiści i głupoty... i gdy "obudzili się wówczas się z letargu szaleńczej negacji do własnego kraju i narodu" niektórzy członkowie skrajnej wówczas opozycji II RP to zobaczyli Rosyjskie i Niemieckie czołgi na ulicach polskich miast.

Czy totalna pozycja oraz agentura Kremla wraz z komunistami posiadała kiedykolwiek jakikolwiek program dla Polski ? - NIE. Posiadają tylko, jak pokazuje życie, zaciśnięte pięści, wrogie polakom okrzyki o wojnie na ulicach, słowa pełne nienawiści - bo przegrali wybory - i przegrają dalsze. Co oprócz destabilizacji wnosi opozycja w kraju i za granicą - NIC.

Jaki przedstawili program dla Polski oprócz wojny domowej na ulicach i z za granicy - NIC. Taka to obca Polsce ideowo i mentalnie jest totalna opozycja. Miejmy nadzieję, że przy urnach wyborczych Polacy dadzą temu dezaprobatę usuwając w cień historii na zawsze tych szkodników Polsce.

Atak na najwyższe nam wartości ujęte w słowach BÓG - HONOR- OJCZYZNA, podważanie autorytetu Polski na arenie międzynarodowej, sojuszy militarnych, gospodarczych- to nic innego jak wroga agenturalna działalność sowieckich trolli i polskojęzycznej agentury. Te przykłady opisałem w załączonych powyżej materiałach wraz z podaniem konkretnych faktów tej wrogiej działalności.

Czas powiedzieć STOP tym wrogim poczynaniom wobec Polski. Czas by odpowiednie Służby Ochrony Państwa zatrzymały tę destrukcję póki jest jeszcze czas.

Wnioski

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla w tym ich zwolennikami oraz grupami dla których zdrada interesów i bezpieczeństwa Polski i jej szkodzenie w kraju i za granicą stało się celem samym w sobie – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach i kwotach Euro - patrz Soros i jemu podobni - (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

Szkoda iż wielu Polaków, głownie niestety, - tylko bywa patriotami. Są to polskojęzyczni ludzie mieszkający w Polsce szkalujący naszą ojczyznę nie tylko w Europarlamencie i w kraju. Ludzie spod znaku tęczy i sierpa i młota potomkowie katów z NKWD i UB opluwający niemal codziennie nasz kraj. Na wielu portalach internetowych czynią podobnie (o czym tak często pokazujemy te fakty np. na portalu o zabarwieniu patriotycznym Niepoprawni.pl - sam o tym pisałem wielokrotnie) Wielu tzw "polskojęzycznych blogerów np. na portalu NEon24 " szkaluje Polskę jak tylko może, wyszydza i ośmiesza naszą historię, kulturę, podważa demokratyczne wybory Polaków, pragnie obniżenia naszego bezpieczeństwa w podważaniu i szkalowaniu naszych militarnych sojuszy. Za to jako najważniejsze pokazuje Putina i Rosję jej politykę militarną i ekspansywną - swoi chwalą swoich.

Jak mniemam "Kurnik polityczny" nie pomoże temu blogerowi i jego koleżankom i kolegom ze Scierwoneonówki oraz wielu innych, którzy wypełzli z tego śmierdzącego antypolską działalnością portaliku pro - sowieckiego i przypełzli do nas. Tutaj na patriotycznym portalu zamierzają prowadzić dalej swoją działalność wrogą wobec Polski.

Będziemy się temu bacznie przyglądać. I odpowiednio reagować, co zresztą na bieżąco czynimy nie tylko w ocenach i dezaprobacie ich materiałów, a na łamanie regulaminu po prostu powiadomimy właściciela portalu, którego tak permanentnie obrażają i wyszydzają na "Ścierwoneonie".

Osobiście mam dla tych ludzi takie oto przesłanie :

„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”

- A.S Puszkin

Wczoraj na portalu Niepoprawni.pl przeczytałem ciekawy merytorycznie materiał :

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/samon-protoplasta-slawian

"Postronny obserwator obserwujący spór, jaki na tym portalu toczy się pomiędzy grupą blogerów chrześcijańskich (katolickich) a urzędującym adminem polskojęzycznego portaliku NEon24 i grupką jego kolejnych klonów wraz ze wspierającą ich Rebeliantką mógłby odnieść wrażenie, że to waśnie raczej ambicjonalne z mocnym rysem paranoicznym wnoszonym przez najstarszą polską blogerkę..."
 "Tymczasem tak naprawdę chodzi o zupełnie coś innego – o walkę z tzw. rodzimowierstwem, na dodatek mającym wyjątkowo agresywny charakter. Popatrzcie, jak wyglądają wierzenia, w imię szerzenia których Zawisza nie waha się przed obrzucaniem swoich wyimaginowanych przeciwników nawet najbardziej podłymi pomówieniami.
"


Wojna w sieci jest niemniej groźna niż na polu walki.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:9)