Andrzej Olechowski - " Kompromitacja Platformy Obywatelskiej" stała się faktem

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Andrzej Olechowski, jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej, nie zostawił suchej nitki na tej partii. Jak wykazywał, PO nie tylko nie ma klarownego planu na przyszłość, ale i jej politycy pozostawiają wiele do życzenia. Borys Budka nie ma w sobie entuzjazmu, Rafał Trzaskowski rozczarował swoją postawą, a nawet sam Donald Tusk "nie ma nic ważnego do powiedzenia" - podaje prasa. Nie szczędził też gorzkich słów Rafałowi Trzaskowskiemu, podkreślając, że był rozczarowany tym, jak podszedł do swojego wyniku w wyborach prezydenckich.

Ja rozumiem to stwierdzenie i się z nim zgadzam. Programu nie mieli , nie mają i nigdy nie będą mieli. Żeby taki program ułożyć , to w skład ich mafii POpaprańców musieliby wejść osobnicy myślący , a w tej mafii takich nie ma. Tak więc nie mając osobników myślących , jedyne co można o tej bandzie powiedzieć to , że mają osobników kradnących . Bo żeby w 8 lat złodziejskich rządów ukraść Polakom 400 mld złotych to trzeba przyznać , że w złodziejskim fachu są mistrzami . I dlatego nigdy więcej nie powinni dorwać się do władzy. Należy im to uniemożliwić.

Olechowski powiedział to co od dawna wie cała Polska . PO nie ma ani programu , ani lidera . I gdyby w najbliższym przewidywalnym czasie doszła do władzy Platforma byłaby to katastrofa dla polskiej gospodarki .To jest partia wroga Polsce raczej sprzyjająca Niemcom.

Sam Budka - czyżby faktycznie był to prawnuk Gomułki ?  (Gomułka miał syna o nazwisko Strzelecki, który z kolei miał córkę a ta córka urodziła Borysa Budkę ) -takie informacje można przeczytać w internecie. Cóż można od niego wymagać, tego samego co od towarzysza Wiesława i jego postawy w czerwcu 1956 roku oraz grudniu 1970 roku. A sama PO jak PZPR ? tyle podobieństw ?

Platforma Obywatelska, jak można zobaczyć w mediach, ma jeden program - szkodzić Polsce jak tylko się da za granicą i w zadymach ulicznych. Przykłady tego mamy na co dzień. Tusk, Lempart, Eurodeputowani, Posłowie PO i ich czyny w bezpardonowym ataku na wszystkie narodowe świętości, byle zdobyć władzę - taki mają program te narodowe szkodniki. Polacy już o tym wiedzą i w każdych wyborach wybierają narodowe świętości, patriotyzm, wybierają PiS. I tak trzymać.

 

Żródło :

https://niezalezna.pl/370075-trzaskowski-rozczarowal-tusk-nie-mowi-nic-waznego-to-slowa-olechowskiego-odpowiadaja-internauci

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:10)

Komentarze

Delegowani żeby zniszczyć Polskę wyrządzili dużo szkód, ale zadania nie wykonali 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1655227

Chciałbym by w Polskich szkołach, dzieci uczyły się o tych zdrajcach i sprzedawczykach, którzy zdradzili Polskę.

Aby powstał panteon zdrajców Polski. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1655229

W TVN 24  też inny palant prof Dudek snuje opowieści gdy ,,Pis przegra ….” A  skąd taka teza w  TVN-ach póki co  ta  władza miała być na  chwilę a  jest już 6  rok 

ps.

nie pisz mi kolego Pan

Tu wszyscy jestesmy rowni sobie

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1655230

Zgadzam się całkowicie z tym hasłem krzyżówki.

Wiesz, ciężko mi jest komuś na ty, jak się nie znamy. Jestem wychowany by zwracać się per pan czy pani.

A może jesteś starszym panem i jak by wyglądała moja kultura osobista, względem starszego i co wyniosłem z domu.

Wyraziłeś zgodę, to teraz jest OK.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1655233

Jest ok.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1655237

Jaka jest PO ?

Jedna część, pod inspiracjami OSCARA i CZAJKOWSKIEGO zawiadują ciągoty, NEONAZISTOWSKIE, no bo jak wytłumaczyć, że "Polakowi" marzy się zastąpienie LOTU przez LUFTHANSĘ a czy protektorat NIEMIEC nad Polską i całą EUROPĄ, nie jest czasem, reanimacją polityki HITLERA, tylko inną metodą, na zasadzie "gotowania żaby włożonej do zimnej wody i stopniowo podgrzewanej. NIESTETY członki z PO ta zdradziecka część, regulują płomień gazu aby zmarginalizować Polskę a przypominam słowa Czajkowskiego o Lufthansie i przemówienie SIKORSKIEGO w BUNTESTAGU kiedy to prosił o przejecie konkretnych działań o opanowanie EUROPY w tym Polski aby na mapie świata, istniała tylko teoretycznie.

W przyszłości każdy działacz platformy będzie napiętnowany tak jak z PZPR i jedni i drudzy to zdrajcy i przestępcy . Nikt nikomu nie będzie kitu żenił że był konserwatywny czy liberalny . Pozytywne byli współpracował z wrogiem w celu zniszczenia suwerennej Polski i to szybko.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1655232