Albicla.com. Moje pierwsze wrażenia

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Albicla.com ruszyła z impetem, w ślad za otwarciem, prawie tabunem rzuciło się do rejestracji różnego rodzaju grono trolli, idiotów, zboczeńców i różnej maści " narwańców " psychicznych zasypując nowo otwarty narodowy portal komentarzami i zdjęciami obrażającymi uczucia religijne w tym św. JP2, zdjęciami pornograficznymi oraz obrażającymi innych. "Tezeusz" założył także swój patriotyczny blog. Wiele wstawianych materiałów posiada linki z Niepoprawnych.pl - inaczej być nie może - to mój najważniejszy blog.

Trolli i ich komentarze, zgodnie ze swoją zasadą, wywalałem (jest taka możliwość techniczna blogu) i zgłaszałem dodatkowo jako tzw. "naruszenie". Admini tego portalu zadziałali błyskawicznie (o czym informowali na stronach portalu), usuwając te komentarze. Wiele z nich przesłano do organów ścigania jako ewidentne naruszenie prawa, w tym jak mniemam, obrazę uczuć religijnych czy propagowanie faszyzmu - o czym informowano na portalu. I bardzo dobrze !

Portal Albicla.com cały czas jest na bieżąco modyfikowany i poprawiany. Można  już bez problemu wstawiać do tekstu fotografie czy grafiki. Ciekawa  szata graficzna portalu, prosta obsługa bloga, zachęca wszystkich do jego założenia i obsługi.

Dla mnie osobiście, najważniejsze stało się to, że istnieje możliwość zastąpienia lewackiego i wrogiego Polsce Facebooka, Twittera, gdzie już swoje konta usunąłem, portalem narodowym - patriotycznym. Miejmy nadzieję, że Albicla.com co oznacza (orzeł biały) będzie wspaniałym narodowym i patriotycznym portalem choć dużo jeszcze przed adminami tego portalu pracy i wysiłku.

Trzymam kciuki za powodzenie i osobiście wspieram.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:8)

Komentarze

Ale trzeba czekać bo trolle zawalają portal i trzeba ich usuwać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1659217

Konto zostalo zarejestrowane. Wysłaliśmy email celem weryfikacji i aktywacji konta. Proszę sprawdzić skrzynkę pocztową

 

I nic.

Dalej czekam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1659230

- aby ponownie dokonać rejestracji.

PS - to nie żarty - pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1659232