Aktywiści LGBT zbezcześcili świątynię. Jak ich nazwać ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

 "Kolejna świątynia padła ofiarą ataku aktywistów LGBT. Tym razem w Szczecinie zbezczeszczono kościół pw. św. Krzyża. Na budynku świątyni pojawił się skandaliczny napis oraz symbol tęczy. - Środowiska LGBT kolejny raz przypuściły atak na Kościół Katolicki"  jak podaje dzisiejsza prasa.

To nie pierwsza profanacja, jakiej dopuścili się aktywiści LGBT. Potrafili oni bezcześcić już godło narodowe, parodiować mszę świętą czy zakłócać uroczystości religijne.

To nie są aktywiści lecz podli bandyci. Każdy kto niszczy mienie prywatne lub publiczne jest bandytą. Tęczowo- lewacko-POlszewiccy zboczeńcy którzy niszczą mienie to skundloni barbarzyńcy. Wandalizm trzeba ścigać i surowo karać. Co na to nowy wicepremier i szef komitetu d/s bezpieczeństwa ? Jedyną osoba, która nadawałaby się na to stanowisko i byłaby gwarantem pozbycia się pederastów z miejsc publicznych i ukrócenia ich kryminalnej działalności byłby pan Antoni Macierewicz.

Internauci oburzeni takim postępowaniem dewiantów seksualnych, zboczeńców piszą na forach wiele słów oburzenia w tym np.  " ustalić dane osobowe oraz miejsca zamieszkania tych sprawców zbeszczeszczenia kościoła i to samo zrobić z domami sprawców "

Zobaczymy co zrobi Policja ? To nie tyko niszczenie mienia ale atak w święte miejsca milionów Polaków. Niech ci dewianci, pederaści, zboczeni seksualnie jak są tacy bojowi, zrobią to samo na Synagodze czy Meczecie ! Oj wymiar sprawiedliwości zadział by NATYCHMIAST ! nie mówiąc o złości samych osób tego wyznania. Oj by się działo ?

Ofensywa LGBT w Polsce. Jak ją zatrzymać ?

„Będę bronił szkoły przed wojną ideologiczną, przed walką ideologiczną, którą wcale nie serwuje PiS ani Zjednoczona Prawica, ani obecny rząd, tylko serwują nam tę wojnę ideologiczną ideolodzy LGBT, genderowcy, którzy próbują na siłę wejść do polskich szkół” – mówił prof. Przemysław Czarnek na łamach prasy.

„Jeśli ktoś walczy ze mną, to musi się spodziewać tego, że będę bronił nie tylko siebie, ale również spraw, którym będę się poświęcał i tak, jak zapewniałem, będę bronił szkoły przed wojną ideologiczną, serwowaną nie przez nas, ale przez tych ideologów genderowskich, tych którzy próbują ideologizować polskie szkoły i wchodzić do szkół z ideologią LGBT i ideologią genderowską – podkreślmy – ideologią genderowską, ideologią LGBT (neomarsistowską), która ma absolutnie precyzyjne założenia”.

Jak podkreślił, założeniami ideologii przez niego wskazanych jest rewolucja społeczna mająca zburzyć podstawowe modele relacji społecznych, przede wszystkim rodzinę oraz małżeństwo, a także oderwać sferę seksualności od moralności.

„To są rzeczy, które nie mieszczą się również w polskim porządku prawnym i każdy funkcjonariusz publiczny, a takim jest również minister edukacji i nauki, musi stać na straży porządku prawnego i bronić szkoły przed tego typu ideologizacją” - twierdzi  Pan Przemysław Czarnek.

Oby Pan dotrzymał słowa Panie Ministrze ! 

"Cierpliwość ludzka ma także swoje granice" - jak twierdzą na forach internetowych przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej, ONR, Żołnierze Chrystusa" oraz klubów kibicowskich. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)