Ciągły atak, wieczna wojna hybrydowa

Obrazek użytkownika Tadeusz Korzeniewski
Historia

Żydzi piorą mózgi etnicznym Europejczykom, że „Holokaust był wyjątkowy, ponieważ cały naród żydowski był przeznaczony na zagładę”.

Fałsz.

Nie cały naród żydowski, tylko Żydzi w zasięgu nazistowskich Niemiec i w głowach Hitlera i jego gangu. Poza tą sferą Żydzi pozostawali niezagrożoną i potężną siłą przed, podczas i po II wojnie światowej.

W rzeczywistości, po II wojnie światowej Żydzi stali się silniejsi na Zachodzie niż kiedykolwiek w historii. Wygrali. Dla Żydów Holokaust był kosztem wojennym nieodmiennie toczącej się wojny hybrydowej. Żydzi toczyli wojny hybrydowe na długo zanim ten termin wszedł do słownictwa i potocznej świadomości Zachodu.

Żydzi prowadzą swoje wojny inaczej. Robili to wczoraj, robią dzisiaj i nie oczekujmy, że to się w najbliższym czasie zmieni. Żydzi walczą inaczej, więc ich ofiary rozkładają się inaczej.

Nie pozwólcie więc na faszerowanie siebie tym „specjalnym” poczuciem winy. Wielu żydowskich członków hybrydowego korpusu militarnego, tj. „cywilów”, wyrządza nam takie same, a nierzadko bardziej rujnujące szkody, niż tradcyjna siła wojskowa. Jeśli cywile są żołnierzami, to cywile będą ofiarami.

Jak zauważył internetowy komentator: „Żydzi zawsze 'walczą z faszyzmem', bo potrzeba autorytaryzmu, by powstrzymać ich przed robieniem szkody”.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Ich metodą walki jest sączenie jadu z ukrycia aż rozprzestrzeni się w pełną, wszechogarniającą zarazę - czerwoną, tęczową, holokaustiańską. Wtedy wyłażą ze swoich dziur i mieszają się z "immunizowanymi"  by zza ich pleców sterować organizowaniem ofiarom powrotu do zdrwia i życia poprzez kwarantanny, sterylizacje i inne czyszczące procesy. No i jak już wszyscy zdrowi i w pełni sił to trzeba zorganizować powszechny dobrobyt - dla siebie.

Polska to dla nich ziemia obiecana, raj, tu spocznę bo tu będą na mnie zapierdalać za miskę ryżu - kraina zdziesiątkowana plagami wszelkich zaraz jak żadna inna obfituje w immunizowanych szabesgojów, dwużydzianów i zdradzieckie kanalie pazerne na szekla.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1607846

Autorem tego portretu jest Wilhelm Brasse - więzień Oświęcimia. Trafił do obozu, bo nie chciał podpisać volkslisty. Ponieważ był z zawodu fotografikiem, został oddelegowany do robienia zdjęć więźniom, ale nie tylko. Jest poruszający film "Portrecista" który gorąco polecam. Film ten powinien być wyświetlany młodzieży w ramach lekcji historii. Może wtedy nie tak łatwo przyszłoby żydom zawłaszczenie terenu i pamięci o Auschwitz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1607887