Wybory to być albo nie być

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

No i się doigraliście. Sondaże idą 51 do 49% i czyja to wina? Kto wkurzył Konfederację? A tłumaczyłem, że do wyborów prezydenckich trzeba cierpieć konfederackie rozpasanie, to mnie nie chcieliście słuchać.Ruch Kontroli Wyborów gdzie jest?

Nie ma się z czego cieszyć:

Duda=Trzaskowski+Hołownia

Do tego dochodzi Biedroń i Kosiniak i pól Bosaka. Szpece kampanijne z 2015 roku wyleciały bo miały za dużo rozumu i jest jak jest. Czyja to wina? Moja nie. Dudzie się należy reelekcja jak psu buda  wy co? Zresztą nawet jak PAD wygra to PiS przyszłe wybory i tak przegra. Ileż może wygrywać, nawet konwencji przemocowej nie wypowiedział a inne kraje wypowiadają.

Będzie ciężko ale mniemam, że się uda. Doszły mnie słuchy że totalne chcą unieważniać:

Przekonany jestem, że Prezydent Andrzej Duda wygra i druga kadencja będzie jego. Sondaże ma jednak lepsze niż 5 lat temu. Komorowski miał w 1 turze wygrać wtedy. Kampania jego jest słabsza niż wtedy, za bardzo się angażuje w sławienie pisiorstwa, które jest słabe. Należy się tu kilka zdań wyjaśnienia: Pisiory zawsze były skręcane w wyborach na parę procent, w 2015 Ruch Kontroli Wyborów sprawił, że to skręcenie było mniejsze i Kaczor wygrał. Zeszłoroczne parlamentarne też były - nie miejcie złudzeń. I ten Ruch Kontroli Wyborów mógłby przesądzić wynik wyborów utrudniając wałki, tyle że został wykończony przez pisiorstwo. Aparat, w sensie działacze, boją się, że zostaną wygryzieni w skutek aktywizacji społeczeństwa.  Czy funkcjonariusze pisoscy wystarczająco zaangażowali się w kampanię Dudy? No nie.


 

 

Popatrzcie jak reagują oni na Gowina, który uratował PiS przed kompromitacją wyborów kopertowych, które musiały skończyć się typową dla PiS kompromitacją. Zamiast uznać jego geniusz to fikają co dowodzi, że nie pojmuj a własnej gupoty.

Obiektywnie najlepszym kandydatem był Bosak, ale nie jest on z Krakowa a Duda jest. A prezydent z Krakowa jest fajniejszy od prezydenta nie z Krakowa. Czaskoski, który udawał, że jest z Krakowa jest najgorszy, bo fałszywy. Jak to się podszywało, jak się podpisywało, jak to, jak sio. Nie jest z Krakowa.


 

Wygrana PADa sprawi zaś, że pisiorom sodówka odbije do reszty. I ileż razy mogą oni wygrywać? W wyborach parlamentarnych już się zaczną nudzić Narodowi. Dufam, że przegrają z Konfederacją, które się ogarnie do tego czasu atakując PiS od prawej strony z punktu widzenia niepodległości. Teraz nawołują co niektórzy do głosowania na Czaskowskiego. Jak upośledzonym trzeba być, żeby nawoływać na Czaskowskiego? Obiecał on, że powoła swojego prezesa Sądu Najwyższego, który będzie niekonstytucyjną emanacją totalnych. Powoła 3 frajerów, których PO wystawiło do Trybunału Konstytucyjnego. Nie zakumali oni, że niekonstytucyjnie ich forsują przeto dowodnie nie mają pojęcia o konstytucji. Nie nadają się zatem do TK. Nie będzie powoływał ambasadorów, ministrów i generałów itp. Będzie leciał na skargę do Unii łkając jak Hołownia, że go pisiory biją. Tryumf Czaskoskiego to tryumf dublerstwa, chamstwa, dziczy i wszelakiego oszołomstwa. Z epoki Konstytucji 3 Maja przejdziemy do epoki  Sejmu Grodzieńskiego ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Sejm_grodzie%C5%84ski_(1793) ) Nie tego wszak chcemy. Co innego jak wygra Andrzej - wtedy za 5 lat wystartuje jego żona Agata i z chęcią na nią zagłosuję.

PS: Centralny Port Kolejowy, autka elektryczne itp. Są to nierealne mrzonki i niepotrzebne. Kaczyści ogarnijcie się.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:15)

Komentarze

Niech konfederacja ludzi sztywnych i napuszonych zdobedzie najpierw 10%, to się zastanowimy kiedy dojdzie do 15%. Oni nigdy nie będą rządzić, bo nie mają tego "czegoś". To kupa opryskliwych sztywniaków o przestarzałych poglądach na gospodarkę i świat.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1638265

100/100

BINGO !!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638273

Niestety sztab Andrzeja Dudy w finale kampanii przysnął, co natychmiast wykorzystał sztab trzaskowskiego i zdobył poparcie: Kwaśniewskiego, Komorowskiego, Wałęsy i Tokarczuk

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638272

Podał Pan "autorytety" lewactwa...szkoda o nich wspominać i  zajmować się nimi w tym momencie...

Traktuję Pana wypowiedź jako dowcip.

Polacy wiedzą co mają robić - wierzę w Polaków.

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1638281

//Traktuję Pana wypowiedź jako dowcip.//

no chyba nie inaczej

8-))))))

Pozdr.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638325

w większości się z artykułem nie zgadzam ale to trafione w dziesiątkę

..."Pisiory zawsze były skręcane w wyborach na parę procent, W 2015 Ruch Kontroli Wyborów sprawił, że to skręcenie było mniejsze i A. Duda m wygrał. Zeszłoroczne parlamentarne też były - nie miejcie złudzeń. I ten Ruch Kontroli Wyborów mógłby przesądzić wynik wyborów znacząco utrudniając wałki, tyle że został wykończony przez pisiorstwo. Aparat, w sensie działacze lokalni, boją się, że zostaną wygryzieni w skutek aktywizacji społeczeństwa (RKW  Ruch Kontroli Wyborów - Ruch Kontroli Władzy) .  Czy funkcjonariusze pisoscy wystarczająco zaangażowali się w kampanię Dudy? ......

A wybory przez Platforme na 3 do 5% były skręcone na bank... Dlatego Trzaskowski o 21:00 taki był pewny zwycięstwa

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

zimny drań
 

#1638319

Dmowski z Piłsudskim się dogadali w kluczowym sprawach jak kraj by na skraju. Można się różnic z klasą

Oto Konfederacja

 
i pragnie grać do własnej bramki.

Jeśli odpuści życiową szansę aby zaistnieć na scenie politycznej, przejdzie do historii, jako mało znaczący incydent w wyborach prezydenckich. Gra toczy się o wielką stawkę. Stawkę o epickich wymiarach.

Nie pasuje PAD ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638326

Ale co do dalszej przyszłości -  część pisowców nie jest zdolna do "ogarnięcia się".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1638582