Typowy zwrot wyborczy

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Nie udało się doprowadzić do sytuacji, w której zabrakłoby respiratorów. I byłaby selekcja jak w Auszwitz: ten zasługuje na respirator a ten nie i do piachu z nim. Ale by był wtedy kwik. Reżim nie zapewnił respiratora. A teraz jest mniej czy więcej respiratorów niż w 2015 roku?

Reżim dodatkowo bezczelnie unika oskarżeń o wprowadzenie Stanu Klęski Żywiołowej. Jakby wprowadził to na następny dzień zaczęłoby się gardłowanie, że Kaczor pogwałcił. I mieliby rację. Teraz Hołownia, który nie chce już być uważany za poważnego kandydata, przyczepił się do wyborów, że nie ma. Oni tak funkcjonują. Najpierw czegoś chcą a potem kwiczą jak zrobisz. Zachowanie takie jest obce naszej cywilizacji,  dlatego sondaże wykażą coraz mniejsze poparcie dla totalnych. I tak: wprowadzenie stanu klęski odwlekłoby wybory na czas bliżej nieokreślony. Wszelakie pomysły Budki o celowaniu w 16 marca przyszłego roku to są wałki ordynarne pokazujące pogardę totalnych dla konstytucji. Tak naprawdę to nie wiadomo co z kadencją prezydenta gdyby wprowadzili ten stan klęski.

 

Oni nie testują prawa, które tworzą. Sytuacja wygląda tak jakby producent aut nie testował ich przed wrzuceniem na rynek tylko na nabywcach: temu urwało się koło, to sprawdzamy koła i poprawiamy. Temu podłoga się urwała i glebnął o asfalt, to poprawiamy podłogę. Tamte tak robiły i pisiory teraz też. Przykład macie z segregacją śmieci: cywilizowanie wprowadza się ją dekadami sprawdzając czy działa na każdym etapie:  czy jest miejsce na pojemniki w domach, czy są odpowiednie altanki na kubły, czy są śmieciarki, ile to kosztuje itp. A u nas się rzuca rozporządzenie czy  tam ustawę i radźcie sobie. Podobnie jest z wyborami korespondencyjnymi: za dwadzieścia lat może. Teraz ludzie będą masowo wkładać nie do tych kopert, kilka głosów do jednej koperty itp.

II

Zauważcie, że wybory korespondencyjne oznaczają wyałtowanie zasłużonych towarzyszy z komisji wyborczych. Cud nad urną z wynikiem PSL do sejmików pamięta ktoś? Itp itd. PiS nie docenia wyraźnie Ruchu Kontroli Wyborów i jego wkładu w wynik 2015 roku. Nie udało się skręcić tych paru procent i Kaczor wygrał. Jak się to kręciło pisałem już. A samo liczenie głosów korespondencyjne może być szczelne. I dlatego mamy furię totalnych, którzy sobie zdają sprawę że bez sk©ęcania wyborów nie mają szans z Prezydentem Dudą.

 

Który tam wywodzi, że nie mogą robić swojego ruchu kontroli wyborów, bo nie znajdzie on nieprawidłowości żadnych i będą musieli przyznać, że Kaczor ich pyka uczciwie?

PS; Lisa nie sprawdzałem czy to nie fajk, a Hołownię zrobiłem sam.

PS2: Szpece konstytucjonalne nie przejmowały się zapisami o klęskach. To  miała być martwa litera której się nigdy nie zastosuje. A tu trzeba stosować.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:19)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1629978

   Witam! Taniec nad urnami przeprowadził Grodzki trzymając ustawę miesiąc w senacie. To jest właśnie niezaprzeczalny fakt i tyle w temacie. Nikt w marcu nie przewidział w którą stronę pójdzie wirus, ba Świat nie przewidział. Rząd wówczas pochylił się stanowczo nad bezpieczeństwem Polaków. Według Ciebie, kto ma obecnie rządzić Polską?  Prawica- pokolenie AK, czy Komuna -pokolenie UB za Niemieckie ojro? Nie ma innych podziałów obecnie. Nie interesuje mnie życzeniowa wypowiedż typu, "gdyby babcia miała wąsy...", tylko realna obecna rzeczywistość!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1629989

Autor z nazwy  Smoka powinien zrezygnowac na nazwe Leminga bardziej by odzwierciedlalo te debilizmy propagandy kurdupla Kalksztajna, ktore nam tu serwuje.Autorze zlituj sie Polacy przynajmniej czesc nie lyka ciemnoty w takim wydaniu w jakim Ty tu ludziom wtlaczasz.

Komuz to nie udalo sie doprowadzic do sytuacji ze by zabraklo respiratorow i z jakiej niby przyczyny mialo by ich zabraknac?

Nie ma zadnej pandemi, ani wiekszego zagrozenia zycia ludzi jak bylo w poprzednich latach, w tym samym okresie nawet umieralo wczesniej wiecej niz teraz.

Twoje obrazowe podobienstwo do domniemanego decydowania komu respirator, a komu nie do selekcji w Auschwitz jest nie tylko niesmaczne ale sukinsynstwem rasowego propagandzisty wyszkolonego z sojotechniki.

Otoz jak by autor byl na innych szkoleniach to by tez widzial ze przy zapaleniu pluc spowodowanym jakimkolwiek wirusem to respirator jest gwozdziem do trumny i w wypadku obecnych nielicznych powiklan w postaci zapalenia pluc po COV-19 respirator jest calkowicie nie przydatny wrecz powinien byc zakazany gdyz tylko dobija pacjenta.

Tak ze autor moze swoja  propagande  w buty se wsadzic ,na temat morderczej funkcji uzycia repiratora przy zapaleniu pluc sa setki opracowan naukowych ,ktore nawet debilowi wyjasnia na czym problem polega.

Gieriatryczna banda PISzydodoopowlazow wykonuej taniec sw. Wita  w sprawie wyborow  lamiac konstutucje i prawo zreszta nie po raz pierwszy, szczegolnie to bylo widac w placowkach dyplomatycznych, gdzie kaczystowskie postgieremkostwo robi wszytko, aby Polonia nie glosowala bo wiedza ze Polacy za granica maja prost kregoslup i ze na parcha zdrajce Dude nie beda glosowac.

A juz smieszne jest jak autor pisze ze nie bedzie komisji ,aniby kto bedzie liczyl glosy i otwierl koperty? dokladni ci sami co to robili.

Jak zwykle PISdzielscy alfonsi w pelnym szyku spalowali -zero merytoryki tylko ZOMOwska pala.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1630136

byly wprowadzone za wczesnie (inni "totalsi" mowia , ze za pozno), teraz znoszone sa za pozno (za wczesnie?).

Na dodatek wypowiedzi te podpierane sa opiniami roznych doktorow i profesorow, a nawet calych gremiow i zwiazkow doktorsko-profesorskich. Co ten Kaczor zrobil, ze elity naukowe ( w wiekszosci) tak go nienawidza?

W najblizszym czasie na pewno padnie zarzut, ze w Polsce nie potrzeba tylu respiratorow - i trzeba pociagnac do odpowiedzialnosci osoby, ktore doprowadzily do ich sprowadzenia (Kaczora? Morawieckiego? Ministra Zdrowia? Sasina? Sw. Mikolaja?)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1630041

-  komentator wyrazisty, choć przewidywalny. Jego komentarz ukrył admin z uwagi na negatywne przyjęcie przez czytelników. Pragnę przypomnieć komentarz tego "Wilka na kacapy" niemal identyczny po moim tekście "O wyższości rozdawnictwa nad grabieżą":
"No takiej szmiry propagandy sukcesu jedynie slusznie postepujacego PISdzielskiego nierzadu to za czasow Gomolki trudno by znalezc. Autor ma nas za kompletnych idjotow tlumaczac ten antypolski prozydowski nierzad."

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1630066

Platforma i trzech pedałów z  lewicy przeciw wyborom jako jedyni 
Znamienne to wycie zaprzańców.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1630088