Lek zakończy pandemię

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Ostatnio było o poczynaniach reżimu a teraz o opozycji. Nie kumam sensu działań Konfederacji, ale zanim o tym:

Tezy użyszkodnika Salonu24 Zbyszka wiszą w zawieszeniu:

Problem z lekami na kowid wynika z regulacji prawnych naszego Wielkiego Brata. Otóż, ludzie o tym nie wiedzą, za dużą wodą, szczepionki w trybie eksperymentalnym, tj. bez zakończonych badań klinicznych co ma ponoć nastąpić w 2023 roku, mogą być dopuszczone do stosowania tylko w jednym przypadku: GDY NIE MA LEKARSTWA na daną chorobą.

https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/1128696,amortadyna-dziala#comment-20636194

I jakoś mało który wyznawca sekty maseczki i szczepionki ma chęć to zdementować. A tu w połączeniu ze zwłoką amantadynową rozumowanie mamy nastepujące:

Znalezienie działającego leku antycovidowego (np.amantadyny) spowoduje konieczność zaprzestania szczepień antycovidowych do roku 2023. Przynajmniej w USA, a może i u nas też. Co się wiąże z ograniczeniem zysków. Dlatego będą kombinować jak koń pod górę aby tylko stosownego leku nie znaleźć. Nawet jak się im na biurku połozy to nie zauważą. Słusznie wskazuje pub. Ziemkiewicz że leczenie amantadyną to wydatek kilkuset zł/pacjenta. I to tylko chorym podajemy a szczepionkę każdemu trzeba. I to są ciężkie miliardy. Dalej mamy entuzjazm szczepionkowy pozostający w opozycji z sceptycyzmem amantadynowym. Lek jest obecny na rynku od lat i wiadomo jakie mogą być jego skutki uboczne a szczepionka parę miesięcy i nic o niej nie wiadomo.

Dla rządu wygląda to źle. Sprawia wrażenie, że blokuje badania nad lekiem czym wywołuje śmierć pacjentów. W sensie Polaków, bo jakiś tam procent z tych 60 000 zmarłych na Covida by przeżył. Jeśli rządowi nie przeszkadzają te ofiary i dodatkowo wywołuje kryzys finansowy i bankructwa w branżach hotelowych, restauratorskich, fitnesowych  i pokrewnych to wiarygodność jego jest żadna.

Pojawiają się głosy, też oczywiste, że maseczki na polu nie pomagają a wymaganie ich ma jedynie dyscyplinować ludzi, żeby se nie myśleli. O skutkach ubocznych nie myślą. Horban pierniczył coś o chirurgach bo nie wie, że bycie chirurgiem jest nieobowiązkowe: jak komuś jest za ciężko w maseczce to może zostać internistą i nie nosić maseczki. Najdurniejsze wytłumaczenie jakie słyszałem jest takie, że wszyscy muszą się tułać chodząc w maseczce po polu bo tak to by ktoś mógł wejść do sklepu bez maseczki i powiedzieć, że na chwilę wchodzi. Niewspółmierność to jest termin zbyt trudny.

II Osobniki z konfliktem interesów morda w kubeł nie bulgotać

Aby obostrzenia były przestrzegane reżim musi dbać o swą wiarygodność, która jak pokazałem powyżej legła w gruzach. Dodatkowo wyrażam przekonanie, że działalność prof. prof Horbana, Simona i innych jest totalna w celach: czyli specjalnie sadzą oni farmazony aby w ten sposób obniżyć notowania PiS i obalić reżim. Minister Niedzielski też nie jest od tego. Wrzutki o obowiązku używania maseczek Kulczyka itp. nie pozostawiają tu złudzeń. Premier Morawiecki z niejasnych przyczyn trzyma tą cała menażerię i go to w najwyższym stopniu obciąża.

Przecież nie po to wydaje bezprawne rozporządzenia, żeby zatrzymać owego koronawirusa. Nie wiem dlaczego tkwią w tym bagnie ale uzasadnienia wyroków uniewinniających i umarzających są niezbite. Poprawiają oni to wszystko ale nie dają rady utrzymać zgodności.

Co może reżim aby się uwiarygodnić? Przede wszystkim zidentyfikować osobniki pozostające w konflikcie interesów i kazać im trzymać jęzor za zębami.

III

Z kolej Konfederacja podejmuje działania niezrozumiałe. Czy Braun uważa, że Covid nie istnieje? Nie da się tego postulatu utrzymać w świetle empirii. Maseczki są skuteczne w sklepie czy w pomieszczeniu zamkniętym i reżim może wydać nakaz ich noszenia. Z kolei sprzeciw wobec lokdaunu ma sens, bo on nie działa raczej.

O totalnych kiedyś pisałem i mają oni problem: z jednej strony nie mogą się doczepić do PiSu bo prowadzi on działania zgodne ze standardami europejskimi. Czyli krytykując PIS krytykują Unię. Powinni też wychwycić społeczny nastrój: w obliczu epidemii spodoba się społeczeństwu porzucenia przez nich zdegenerowanego ego i zajęcie się walką z chorobą. Mają na sumieniu lekceważenie jej przy okazji tzw. strajku tzw. kobiet.

IV

Mamy 2 niezależne kwestie: sensowność ograniczeń raz i ich legalność dwa. I tu z niejasnych przyczyn PiS utrzymuje nielegalność do tej pory a bezsensowność się nasila. Badania nad amantadyna mogli przeprowadzić ustawą w 3 dni. Tj. w 33 dni jak generalissimus Grodzki przetrzyma w senacie przez miesiąc. Brak wśród pelikanów pogłębionej refleksji w tym względzie. A jakoś dziwnie tak się składa, że działanie bezprawne na ogół jest bezsensowne.

Do Rzeczy zrobiło se tzw. inbę dając na okładkę Wilusia Gatesa ze szczepionką. Ciekawe, co tam o nim napisali. Jeszcze nie czytałem specjalnie, dopiero się wezmę teraz.

 

Przypominam na koniec treść głównego postulatu: Badania nad amantadyną powinny być rozpoczęta już dawno (rok temu) i powinno zostać ustalone, czy nadaje się czy nie? Jak się nadaje to wstrzymujemy eksperymentalne szczepionki bo taki jest wymóg a jak nie to wiemy, że się nie nadaje.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Uważaj Smoku z tymi tezami bo wygląda na to że leku na covid nie ma i długo może nie być.

Nie są to pocieszające nowiny, ale z faktami się nie dyskutuje. W moim zawodzie było by to nawet czasami samobójcze.

Pani doktor Marianna Bąk której bardzo merytoryczny wywiad zamieszczam poniżej, nie obawiając się nagonki jasno tłumaczy że przeanalizowała efekty działania amantadyny wśród pacjentów chorych na covid a którzy ją brali z powodu innych przypadłości i nie widzi by amantadyna covid leczyła. Osłabia skutki, raczej chorobę przechodzi się lżej, ale na chwilę obecną nie ma dowodu że chorobę definitywnie leczy. Podobne działania wykazuje witamina D i cynk, które notabene za panią doktor polecam, ale i one nie leczą. Jedynie pomagają organizmowi w walce z covidem. Definitywnie pomagają ale przekręcić wciąż się można. Co nie zmienia faktu że trochę rządowi zajęło by zająć się sprawdzaniem skuteczności amantadyny. Każdy potencjalny środek powinien być testowany i co do tego pełna zgoda.

Wywiad z Dr Marianną Bąk

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1669667

Amantadyna wpływając na materiał genetyczny wirusów, hamuje ich replikację. (z ulotki Viregyt - K)
Już po 24h podawania 100 mg co 6h uzyskiwane jest odpowiednie stężenie efektu terapeutycznego leku w komórce. Od tego momentu następuje inaktywacją wirusa.   

Warianty dawkowania chlorowodorku amantadyny:

Godzina '0' - dwie dawki (200mg)
następnie co 6 h - 100mg, podawane przez 48 do 72 h

Później redukcja do leczenia podtrzymującego do 2×1 – 100mg. Nie ma potrzeby podawania wysokich dawek zbyt długo.   

https://www.wapteka.pl/blog/artykul/viregyt-k-zastosowanie-i-dawkowanie-viregyt-k-a-covid-19-czy-amantadyna-leczy-zakazenie-koronawirusem

 

https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1669673

Napisać można co się chce i cytować również. Nie jest to równoznaczne z tym że jest to prawdą.

Amantadyna, podobnie jak kilka innych specyfików z pewnością leczy w fazie początkowej. Ale w fazie początkowej mało kto idzie do lekarza. Pytanie jest czy leczy w stanie zaawansowanym. Czy zawsze wyleczy osobę która zgłasza się późno? I właśnie to należy zbadać i potwierdzić.

Ja w każdym razie wolę nie sprawdzać jej skuteczności więc się zaszczepiłem. Na wszelki wypadek skopiowałem dawkowanie za które dziękuję. Jeśli mimo szczepienia wirus mnie dopadnie to nie widzę przeszkód we wzięciu amantadyny. Dobrze jest mieć w arsenale i szczepionkę i skuteczny lek.

Jak dotąd nikt nikodo do szczepienia nie przymusza. Skąd więc te wściekłe ataki antyszczepionkowców oraz ich krucjata by odciągać innych od szczepienia się? Przypomina mi to walkę z kościołem. My nie wierzymy więc wam też nie powinno być wolno.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1669786

"Jeśli mimo szczepienia wirus mnie dopadnie"

A co ma piernik do wiatraka? Żadna szczepionka

(ani tradycyjna wektorowa, ani inwigilacyjna mRNA)

nie chroni przed transmisją wirusa, ani od zaszczepionego,

ani w kierunku zaszczepionego.

 

"to nie widzę przeszkód we wzięciu amantadyny".

Genialne. Ale jeśli mimo amantadyny..., itd., to może być nawet

jak w tym dowcipie, kiedy to kowboj słyszy głos mówiacy:

"A teraz kowboju, to masz już naprawdę ..."

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1669796

cię ta wściekła krucjata wyciągnęła?
Jaka walka z kościołem? Nabożeństwa do covidowej paciamamy nikt nie zakazuje. Wręcz przeciwnie Minister Zarazy bardzo zaleca, a gang filantropów nawet ci wykupił odpust u Biskupa Rzymu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1669874

o jakich się dowiedziałem dotychczas, ratujących życie, które mogłoby trzymać pacjentów z COVID-19 z dala od szpitali.
Taki BAMLANIVIMAB, na przykład, którym ubiegłego roku wyleczono w kilka dni Prezydenta Trumpa. DFA na jesieni zatwierdziła to do użytku, w ubiegłym tygodniu autoryzację unieważniono, dziwnym trafem jednocześnie z powrotem do wyszczepiania ofiar preparatem J&J.
W piątek Toronto Star podał, że ilość tego specyfiku zalegająca półki kanadyjskich aptek jest warta 40 milionów dolarów.
Podczas gdy rząd zamyka całe Ontario na cztery spusty, nie pozwalając zdrowym obywatelom przemieszczać się pomiędzy granicami administracyjnymi, z powodu przepełnienia szpitali, gdzie załatwia się respiratorami pacjętów na amen, to potencjalnie ratująca życie kuracja, która mogłoby trzymać pacjentów z COVID-19 z dala od szpitali, pozostaje niewykorzystana. Pomimo tego, że nadal jest zatwierdzona do użytku przez kanadyjskie medyczne organy regulacyjne.

Na dodatek, czy ktoś oglądał w telewizorniach informacje o marszu 100 000 sfrustowanych brytoli w Londynie?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1669678

Antybiotyki stosowane w przypadku boreliozy, w tym tetracykliny, makrolidy, metronidazol i cyprofloksacyna, mogą działać na wiele wirusów.[2]

Jak cała nasza edukacja medyczna mogła „przeoczyć” tę podstawową wiedze empiryczną?

Osobom innym niż lekarze może być trudno docenić skalę tego wstrząsającego światem naukowego pominięcia – i prawdopodobnego tuszowania.
Jest to farmaceutyczny odpowiednik mówienia przez 40 lat, że świat jest płaski – tylko po to, by ostatecznie z dnia na dzień, dowiedzieć się, że był okrągły.
Pomysł, że wirusy – podobnie jak obecny pandemiczny wirus SARS-CoV-2 – mogą być zabijane powszechnie używanymi lekami – antybiotykami, środkami przeciwmalarycznymi lub przeciwpasożytniczymi – głęboko zmienia praktykę medyczną.

Szczepienie całego narodu przeciwko grypie w celu zapobieżenia 6000 zgonów jest trudne do usprawiedliwienia, ale większe kłamstwo jest jeszcze gorsze. Opierając się na obecnie dostępnej literaturze naukowej, jest prawdopodobnym, że leczenie hydroksychlorochiną [HCQ] pacjentów z ciężką grypą i chorobami podobnymi do grypy mogło uratować miliony Amerykanów przed śmiercią.

https://pubmedinfo.org/2021/02/03/leczenie-chorob-wirusowych/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1669884

ponownie w styczniu potwierdził artykuł opublikowany The American Jurnal of Medicine, jednak media tego nie uznają i dalej kłamią, że specyfik zabija.
Obejrzyj ten filmik:
https://www.brighteon.com/36d94568-5cfc-4379-8ceb-22364ff646e0

Ja tutaj rok temu już tłukłem w zakute łby, że rządy na całym świecie dopuszczają się ludobójstwa, to mnie za to gestapo do dziś torturuje.
Kto uwierzy, że Jarosław z Mateuszem sprzedali naród gangowi filantropów na rzeź? Kolejny dowód na to, że PiS to sekta jest.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1669887

Mateuszek to może jest sekta, a może tylko udaje debila.

Na pewno zaś jest to aktualny okupant Polski.

Płatny zdrajca, pachołek Berlina oraz

kryminalistów z międzynarodowego Kartelu "Green Deal".

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1669906

G. Braun wprost: Kara NAJWYŻSZA! "Niedzielski ... będziesz wisiał!" \\ Wolność TV 

 
Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1669885