Opowiedz się za Polską

Obrazek użytkownika skorpion2
Kraj

Opowiedz się za Polską

Patriotyzm ma szczególne miejsce w życiu narodu. Nakazuje czcić i miłować swoją Ojczyznę.Ojczyzna jest naszą drugą matką i twierdzenie to wywodzi się wprost z dekalogu. Czwarte przykazanie mówi „czcij ojca swego i matkę swoją”. W narodzie w którym patriotyzm zajmuje swoje właściwe miejsce w hierarchii wartości tj. zaraz po Bogu, panuje ład społeczny, szanowana jest godność człowieka, a państwo rozkwita. W państwie, w którym jest niedostatek patriotyzmu lub jest go brak próżno oczekiwać zgody społecznej, poczynając od wyżyn władzy, panuje chaos, korupcja i anarchia. G.K.

Witam wszystkich moich czytelników

W poprzednim tekście zatytułowanym „ Zakręceni , zmanipulowani” pisałem o moich rodakach, jak dali się uwieść i jak w dalszym ciągu dają sobą manipulować ludziom o niskich kwalifikacjach moralnych. Jak wiadomo nie jesteśmy jako naród czymś wyjątkowym. Najnowsza historia świadczy o tym, że takich uwiedzionych społeczeństw, a nawet całych narodów jest wiele. Tak uwiódł Rosjan Lenin, a kontynuatorem był Stalin, Turków uwiódł Atatiurk (fonetycznie) , Niemców Hitler, mieszkańców Kambodży Pol Pot .To ci najbardziej znaczący, lecz wszyscy oni byli zbrodniarzami. Te społeczeństwa i narody wiedziały o tym, ale ci zbrodniarze w swoim czasie byli niemalże uwielbiani przynajmniej przez znaczną większość społeczeństwa. O czym to świadczy ? A no o tym jak łatwo jest zmanipulować, zawładnąć umysłami na ogromną skalę. Rozum zostaje uśpiony, człowiek przestaje nagle odróżniać tak podstawowe pojęcia jak dobro i zło. Dlaczego tak się dzieje nie bardzo wiadomo.

W Polsce mamy nieco inną sytuację lecz podobne zjawisko - ludzi uwiedzionych początkowo komunistyczną ideologią przyniesioną przez okupanta, który nas zniewolił. Znaczna część nie kogo innego tylko Polaków dała się omamić tzw. "sprawiedliwością społeczną" i kupiła obcą ideologię pomagając okupantowi nas ujarzmić. Ci którzy się temu przeciwstawili byli zaciekle zwalczani i bestialsko mordowani. Mordowani polskimi rękami, służącymi w ten sposób okupantowi.

Przy każdej okazji powtarzam jak mantrę, że okupanci i ich polscy pomocnicy wychowali sobie kilka pokoleń ludzi, którzy mieszkają w naszym pięknym kraju, lecz zachowują się jak huba, taki grzyb na zdrowym drzewie, który żywi te grzyby mimo, iż wyciągają z niego życiodajne soki i nie może, nie potrafi się tego pozbyć. Obecnie nie ma dominującej ideologii. Pomijając wychowanków okupantów i ich pomocników, którzy zawsze będą ciałem obcym szkodząc pozostałej części narodu, to znacznej części zmanipulowanego polskiego społeczeństwa wszystko się pomieszało. Nie umieją ocenić co jest dla nich dobre a co złe. Polską przez ostatnie ćwierćwiecze rządzili ludzie, którzy wyrządzili wiele zła nam wszystkim. Wymienię tyko to co jest powszechnie znane. Pierwsze, to złodziejska prywatyzacja, która pozwoliła obłowić się między innymi tym wyżej wymienionym i okraść Polskę z tego co było najcenniejsze. Daliśmy się tak skołować, że nie rozliczyliśmy pomocników okupanta chociażby za ich zbrodnie. Ciągnie się to za nami już przez dziesięciolecia. Nieosądzonym daje to poczucie bezkarności, ewentualnym naśladowcą pokazuje, że tak można postępować bez żadnych konsekwencji.

Dla przyzwoitych ludzi jest to wyrzut sumienia, dla pozostałych, że nie ma żadnej elementarnej nawet sprawiedliwości . Dlatego Polska jest świetnym miejscem dla wszelkiej maści cwanych złodziei, kombinatorów poprzebieranych za polityków, którzy śmieją się z nas traktując Polaków , jak taką ciemną masę, której można wcisnąć wszystko, bo i tak niczego nie rozumie i w niczym się nie połapie. Przecież i tak znajdą się tacy głupcy, którzy będą ich popierać i wybierać jeszcze przez długi czas. Będzie tak dopóki nie wyrosną nowe mądrzejsze pokolenia.

Z takich ludzi składa się formacja, która nosi chwytliwą nazwę Platforma Obywatelska, której Polacy pozwalali rządzić przez osiem lat.” Rządzenie” to polegało głównie na niszczeniu naszego kraju, rozmontowywaniu go po kawałku i rozkradaniu tego czego jeszcze nie zdążyli ukraść poprzednicy, też wybrani w „demokratycznych” wyborach. Czy znaczna część polskiego społeczeństwa naprawdę nie widzi różnicy między tym co było przez osiem lat rządów tamtych i pięć lat rządów obecnej władzy… Jak można być tak ślepym? Naprawdę ci ludzie przestali odróżniać dobro od zła?

Co jeszcze musieliby oni zrobić, oprócz tego co już zrobili, żeby całe polskie społeczeństwo przejrzało na oczy? Jak długo jeszcze miliony Polaków będą głuche i ślepe i będą na nich głosować i wybierać jako swoich przedstawicieli? Czy miliony Polaków są tak zepsute jak "ci", na których głosują? Nie wierzę...?

Akurat teraz mamy wybrać prezydenta … Mamy Prezydenta, który przez ostatnie pięć lat godnie reprezentował nasz kraj. Nareszcie, pod jego przywództwem wybiliśmy się na niezależność. Widać przecież jak jest przyjmowany i traktowany przez najbardziej znaczące osobistości współczesnego świata. Jak pozycja Polski dzięki Niemu rośnie. Po sposobie w jaki sprawuje swój urząd wszyscy powinni widzieć jak jest oddany naszej Ojczyźnie i tym samym nam… widzieć co już zrobił dla Polski. Niestety żeby to zauważyć nie można być zaślepionym bezrozumną nienawiścią do wszystkiego co autentycznie polskie.

Jego kontrkandydat raz, że wywodzi się z formacji, która przez osiem lat szkodziła Polsce, to jeszcze sprawując urząd w stolicy wykazał się nieudolnością, wprost tumiwisizmem. Na dodatek jeszcze chce w Polsce zaszczepić nową, neomarksistowską, obcą polskiej tradycji i kulturze, ideologię odmieńców i zboczeńców co już czyni w Warszawie. Z tego co mówi i jak się zachowuje wychodzi z niego taki żulikowaty cwaniaczek o bardzo krótkiej pamięci. Zrobi wszystko to co się może podobać ogłupiałym wyborcom, aby zdobyć władzę i służyć wiernie swoim mocodawcom. Takie same jak on jest jego otoczenie. Niestety, jest to zwykła antypolska chuliganeria. Tak zwane taśmy pokazały jacy ludzie tworzą tę formację, z której wywodzi się ich kandydat. Jakim językiem się posługują kiedy wydaje im się, że nikt spoza tego „towarzystwa” ich nie słyszy … przecież to zwykli żule. I z takiej kamaryli ogromna część społeczeństwa chce mieć prezydenta!?

Jeszcze raz powtórzę : im nie zależy na Polsce, im chodzi tylko o władzę, o zniszczenie tego dorobku, który osiągnęli Polacy. Ta część społeczeństwa, która popiera to towarzystwo, nie chce widzieć niczego co ten rząd, na czele z naszym prezydentem, już zrobili dla nas i dla Polski. Czerpią z tego odrobku całymi garściami nauczeni przez dziesięciolecia tylko brać, a nic nie dawać. Nie znam nikogo kto by z tego zrezygnował, ale twarze mają wykrzywione przez pogardę i nienawiść. Ta część narodu, która tamtych wybiera już zapomniała jak ich wybrańcy się zachowywali, jak Polska i Polacy byli traktowani!!! Ale czemu się dziwię, im Polska „zwisa” jak to powiedział jeden z moich rozmówców. On jest Europejczykiem, a że tu żyje i to całkiem dostatnio… dla niego to tylko jeden z obszarów w Europie. Takich są już miliony. Nie utożsamiają się z Polską i to są wyborcy Pana Trzaskowskiego. Ale żeby aż tylu!?

Boże broń nas Polaków przed takim możliwym prezydentem wywodzącym się z tego „towarzystwa” . Dlatego komu droga jest nasza Ojczyzna niech idzie na wybory i poprze dotychczasowego prezydenta Andrzeja Sebastiana DUDĘ

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

"Hannibal ante portas"! Ale niewielu rozumie. System od 80 lat pracował nad tym. I się doczekał. Jest prawie 1:1 w niektórych wyliczeniach. Strach pomyśleć, co będzie dalej.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1637700

Trzeba zrobić wszystko, żeby nie wygrał Trzaskowski. Będzie wykonywał polecenia Merkel tak jak Tusk.

https://www.salon24.pl/u/dzialka/1059372,niemcy-i-rosja-wola-trzaskowskiego

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1637709

Wybór  Trzaskowskiego na Prezydenta Polski doprowadzi do tego że nigdy już nie znajdziemy szczątków Fieldorfa Nila, Pileckiego, Cieplińskiego. Że nie poznamy udziału lub nie TW Panna w śmierci Blachnickiego. Że nie będziemy wiedzieć o jego matce ,wzorowej agentce SB TW Justyna

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1637711

I gdzie Bóg będzie na pierwszym miejscu. Taka ma być  Polska

 Bez żadnych rewizorów, typu  Daniels i jemu podobni.

Polska która nie będzie przepraszała obcych za swoje ustawy sejmowe. Polska która nie będzie wspierała kraje finansowo, które w bezczelny sposób plują i znieważają Polskę, a pieniądze pochodzące od podatnika Polskiego, będą wykorzystane na cele Polskie. A nie jak teraz, gdzie Polski rząd daje na cele żydowskie w Polsce, oraz by wspomóc banderowców.

Polska to nie bela jedwabiu, by każdy kto ma wpływy, może brać ile chce, a rząd na to pozwala, bo jest słaby lub skorumpowany i do tego bardzo usłużny.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1637744

Z BOGIEM!

Damy radę

:

https://www.youtube.com/watch?v=rVr2Qkb_0Ko

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1637763

A kysz, ubecki świniopasie! A kysz!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1637765

Z radia wolny chlewik, z audycji, wolność i swoboda dla koszernych świń i pełne koryta, ale tylko dla koszernych świń

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1637769

I uważaj na opony w wózeczku. ;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1637770

Nie kozacz, bo cię pejsaci kacapom sprzedadzą i ból dupy murowany i spotkasz się jewraju z swoim szefem Putinem. W końcu masz korzenie żydo-bolszewickie, od twoich przodków chazarów ze stepów akermańskich, przybyłych do Polski na tankach w 1944 r.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1637771

Zwykły ruski trollik, zdemaskowany i płacze jeszcze bardziej fałszywie, niż Hołownia nad Konstytucją.

 

Ps. Wszyj sobie rozporek do czapki!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1637772

Gliwicka ciepła parówo.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1637791