Trzeba zrobić porządek z mediami. "Oł" Duda day! :) Gratulejszyn! ... Ale i o zdradzie w "dobrej zmianie"

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Najpierw chcę pogratulować Andrzejowi Dudzie zwycięstwa. Targowica przegrała wybory prezydenckie w Polsce. Tę nauczkę zapamiętają na długo. Cieszę się z Waszej przegranej. Bo gdy w końcu zdobędziecie władzę, Polska będzie już inna. 

W tekście W Polsce odbywa wojna masonerii - za Trzaskowskim stoi Wielki Wschód Francji (?) opublikowanym 4 lipca na Niepoprawnych pisałem:

Jeśli nie schrzanicie kampanii, nie podłożycie Dudzie świni, to zdobędzie, przewiduję, pomiędzy 50 a 55 % głosów, ze wskazaniem na 51%-53,0%. 

Tymczasem proszę zobaczyć, jak jeden z medialnych zamachowców, popierający oficjalnie PO portal Wirtualna Polska z antydudowej ponad medialnej koalicji (szambOnet), nawet po wyborach manipuluje (tzw. markery preferencji) umieszczając Dudę z lewej strony, chociaż jako zwycięzca, powinien być z prawej, bo tak się składa, że w naszej cywilizacji mniejsze liczby umieszczamy z lewej strony, rosnąco do prawej.

No właśnie, PiS stosunkowo słabo pomagał Dudzie. Jednakże w Opolu widziałem wspomagającego Dudzie Marcina Ociepę, człowieka Gowina i wiceministra od wszystkiego. Ale pomagał.

Tymczasem zagranica próbowała wstawić nam swojego człowieka na prezydenta! To koniec, należy powiedzieć STOP! 

MEDIALNY ZAMACH STANU ZNÓW SIĘ NIE UDAŁ

Należy pozbyć się niemieckich i francuskich mediów. To nie jest wolność słowa. Jakiekolwiek szanujące się państwo nie może pozwolić, aby jego wrogowie prowadzili politykę informacyjną na jego terenie. To był kolejny medialny zamach stanu. Te media należy rozjechać. Niech sobie krzyczy Unia Europejska, która i tak się rozpada przez imperialną politykę tworzącego się państwa Franków - Francji i Niemiec.

Zjednoczona Francja i Niemcy są śmiertelnym wrogiem Polski - to naturalny sojusznik Rosji.

Jednak dzisiaj mamy powody do radości, bo smutna twarz senatora Marka Borowskiego (SLD) mówi wszystko:

Kluczowe będzie, żeby wypracować model opozycyjności. Ten, który był do tej pory, wyłącznie krytyczny wobec PiS-u, wyczerpał się" - mówi OKO.press senator Marek Borowski. Proponuje utworzenie komisji porozumiewawczej ugrupowań opozycyjnych" - czytamy na Oko.press 

Na Twitterze odniósł się do tego Krzysztof Proczek: Taa a za chwilę wyskoczy Nitras albo Tomczyk i cały plan na merytoryczną opozycję szlag trafi

Nie obchodzi mnie, co zrobi PO, Nitras albo Tomczyk. Nie mam powodu Platformie życzyć powodzenia. Trzeba pozbyć się również wewnętrznych zdrajców - bo tych "dobra zmiana" ma mnóstwo - Myślę, że nawet straszak w postaci groźby rozwiązania Sejmu przez J. Kaczyńskiego, nie zadziałał. Po prostu niektórzy (patrz: Opole), wstydliwie kleją się do obecnego tu układu PO-pseudoPiS. Trzeba och rozliczyć. I po co wzmacnialiście prezydenta Opola, który obrażał Dudę? Macie za swoje. Trzeba go rozliczyć.

Generalnie, wyborcy Dudy, wykazali się ogromną dojrzałością. Pokazaliśmy, że nawet niezadowolenie z pewnych decyzji Prezydenta Andrzeja Dudy, nie może skończyć się tak charakterystyczną małostkowością. Przy okazji! Opolszczyzna wymaga medialno-mentalnego oczyszczenia z szumu informacyjnego, podobnie, jak cała Polska.

Nadchodzi czas makiawelizmu politycznego. Z taką opozycją i mediami, nie ma innego wyjścia.

Chętnie wezmę w tym udział. 

 

Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich - Romuald Kałwa

superklaster@wp.pl  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:12)

Komentarze

Pan sugeruje, że kiedykolwiek Polacy tak zgłupieją, że dadzą władzę targowicy ?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1638602

Niech Pan wyjdzie do ludzi, założy blogi, niech Pan agituje...

Na Trzaskowskiego zagłosowali ludzie, którzy Dudy i PiS-u nienawidzą bardziej niż Polski.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1638625

Zgadzam się z Panem w 100%. Największym zagrożeniem dla Polski są obce media, które za pomocą socjotechniki, urabiają sobie część Polaków , aby myśleli, i rozumowali pod ich dyktando. Często odwiedzam sąsiadów w sile wieku, on zwolennik SLD, żona nauczycielka, nienawidzili braci Kaczyńskich, i PIS-u. Ile musiałam czasu poświęcić, aby ci ludzie, zmienili zdanie, o obecnym rządzie, ponieważ ich głównym żródłem informacji, była Angora, i TVN. Waliłam przykładami, jak te media kłamią, że energia zdrożała, wywóz śmieci, żywność itd, prosiłam, aby sprawdzili rachunki z poprzedniego roku, . No i udało się, teraz myślą podobnie jak ja, ale  nie do końca ze mną się zgadzają,  Co w tym wszystkim najważniejsze, w pierwszym, jak i w drugim przypadku głosowali na A. Dudę, nawet powiedzieli, to nasz prezydent. Podobnie było ze szwagrem, koleżanką, kolegą. I tu dokładnie widać ludzi, którzy nie myślą  samodzielnie.  https://propolski.pl/warszawiacy-wymieniaja-zalety-rafala-trzaskowskiego/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#1638756