Światowa schizofrenia koronaterroru

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Oznajmia prof. Krzysztof Simon, który „zdradził, że we wrocławskim szpitalu leżą osoby, które podważały koronawirusa”. Ordynator oddziału zakaźnego zdradza, że młodzi ludzie wysyłali obraźliwe wiadomości. - Jeden już nie może mówić, a drugi już nie zaprzecza - komentuje lekarz.

Skąd profesor to wie? Jakim sposobem czytał ich wiadomości? Dlaczego nie podaje informacji, na jakie choroby towarzyszące chorują ci „młodzi” ludzie?

„Profesor Krzysztof Simon skomentował aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce. - Wirus nie przenosi się od komara i motylka w łóżku tylko z człowieka na człowieka. Jeśli o to nie zadbamy, to będzie kompletna katastrofa. Dziś w szpitalu nie mamy już praktycznie miejsc, nie ma gdzie kłaść chorych. Tę sytuację zawdzięczamy tym, którzy to wszystko lekceważą. Ci ludzie nie noszą masek, obrażają, wyzywają. (...) Aktywnie walczyły i nas obrażały mówiąc, że COVID-19 nie ma i to jakieś spiski. Obrzucali nas błotem i nawet smsy wysyłali. Jedna jest na granicy śmierci, a druga może nie umrze. Młodzi ludzie, akurat mieli predyspozycje genetyczne do złego przebiegu tej choroby - mówi Simon”.

Tymczasem wszystko to wyglądną na bezczelne kłamstwo. Ale czytajmy dalej profesora, szeroko cytowane przez media siejące koronopanikę:

"Jeśli się nie zmobilizujemy to ludzie będą umierać na stojąco"

Dolnośląski wojewódzki konsultant w dziedzinie chorób zakaźnych skrytykował poluzowanie obostrzeń. Uważa również, że wesela na 250 osób nie powinny się odbywać. - Jeśli się nie zmobilizujemy, to ludzie będą umierać na stojąco, bo nie będzie gdzie ich hospitalizować. Mamy ileś ludzi, którzy mogą to wszystko obsługiwać. Inaczej przepadniemy i tragedia dotknie nas wszystkich - uważa.

Źródło:

Tu komentarze internautów:

Gość3: 

Mam pytanie czy w tym artykule są podane dane tych niby niedowiarków , co leżą teraz w szpitalu. Czyli można do mikrofonu powiedzieć cokolwiek , bez potwierdzenia i ludzie to łykają . Oni już mają całkowicie ludzi za idiotów. Niech poda dane tych osób a my sprawdzimy czy wcześniej faktycznie byli przeciwko tej Pandemii. Jutro mają być wiece w Polsce i na świecie , więc trzeba wprowadzić nakaz noszenia maski i ujadać na okrągło o koronawirusie , chorych , zmarłych i leżących pod respiratorami . Szopka trwa dalej.

@ dosyć tych bzdur:

Jak jesteś taki mądry to podaj ile z tych zgonów w wyniku zapalenia płuc było zapaleniem zachłystowym, ile zapaleniem grzybiczym i przez jakie grzyby spowodowanym ile bakteryjnym i przez jakie bakterie konkretnie oraz ile wirusowym i przez jakie konkretnie wirusy spowodowanym (ile z nich spowodowały rynowirusy, ile wirusy z rodziny Koronawirusów, ile wirus grypy, RSV, adenowirusy ,wirusy paragrypy?)

COVID = fake

Od kilku miesięcy próbuje się Nam narzucić nową religię - - Covid19 bezobjawowy !

A kto nie wierzy w tą religię i nie nosi kagańca - synonimu zniewolenia - kara 500 zł .

To jest światowa schizofrenia !

I wszystko w temacie .

naiwni covidianie:

Gdzie ten korona wirus ? Ja chce byc chory tak ciezko jak ten nibyprofesor opowiada, no ale nie mam 92 lat i nie cierpie na 4 stadium zlosliwego raka wiec chyba nici z kowida. Ja bym uwierzyl jak by morawiecki wraz z cala rodzina zszedl na kowid wtedy bylo by to wiarygodne a tak to jest lipa zwlaszcza ze ci eksperci sa jakos wyjatkowo slabi i mlo wiarygodni

Zapytam na koniec: ile osób umiera, z powodu braku właściwej opieki lekarskiej w przychodniach, z powodu niby „porad telefonicznych”, z powodu braku rzetelnego badania przez lekarzy, gdzie jeden z drugim wyciągali stetoskop, i osłuchiwali pacjenta? Gdzie są dane na ten temat?

Tymczasem słyszymy, jak mentalnie niewolnicy, albo płatne trolle, domagają się, aby zmarli byli chowani bez żadnego pożegnania z rodziną, a ich ciała były palone.

Od jutra, ponownie każą nosić maski na ulicach. Metoda tzw. gotowania szafy, czy przesuwania żaby – żartuję, ale tylko tak można skomentować to oswajanie z pańszczyźnianą uległością.

Czemu to służy? Może szczepionkom. Niech niewolnicy się szczepią. Podstawowy i logiczny argument jest taki, że przecież zaszczepieni, dzięki szczepionkom nie zachorują, to dlaczego tak martwią się, że inni nie chcą się zaszczepić? To nasz problem, czy zachorujemy, czy nie.

Najlepsze lekarstwo na koronowirusa? Cebula, czosnek, kiszona kapusta, warzywa i owoce, ale ja wolę sok z cytryny i cebulę. To nie koronawirus jest straszny, ale to, że w wypadku grypy, nie przyjmie mnie lekarz. W dodatku, tak ciężko wykryć zapalenie płuc. Można je mieć i o tym nie wiedzieć, a później okłamywać, że ludzie, którzy z powodu koronaterroru nie dostali właściwej opieki lekarskiej, umierają na covid.

 Średnia wieku osób zmarłych ma wynosić 75-80 lat...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:6)

Komentarze

Ode mnie, tym razem, jedynka.

Prof. Simon był początkowo bardzo krytyczny wobec wszelkich poczynań Rządu, celem prewencji Covida, miał chyba nawet zakaz, z Izby Lekarskiej, publicznych wystąpień. Poprzednio jakoś nie widział większego zagrożenia. Wypowiadał się zresztą z pozycji zwolennika SLD. Jeśli tak diametralnie zmienił "zeznania" to "chyba coś w tym jest".

Zwłaszcza jeśli mówimy o genetycznym defekcie  immunologicznym. Przy okazji ciekawam, czy reprezentanci ruchów antyszczepionkowych będą się raczej "ambitnie" narażać, czy też unikać zakażenia wirusem. A jeśli nie posiadamy informacji o naszych cechach genetycznych to rozsądne jest, jak najbardziej, unikanie zakażenia. I chyba nie wymaga to specjalnego tłumaczenia!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1647468

A gdyby tak każdy sceptyk miał przy sobie oświadczenie że nie wolno go leczyć na Covid.Tak dla pewności podpisane przez .....notariusza

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647473

Od wielu miesięcy lekarze nie przyjmują  chorych i faktycznie nie leczą oraz nie badają wielu ludzi. Pamiętasz jeszcze, jak działa stetoskop?

Czy piszę, że koronawirus nie istnieje? Nie. Piszę tylko, że reakcje systemu są przesadzone. 

I żeby nie było, w zamkniętych miejscach publicznych noszę maski. Ale noszenie ich na ulicach, zamykanie cmentarzy, twierdzenie, że zmarli zarażają, to idiotyzm. 

A ja proponuje, żeby ludzie, którzy pośrednio są za doprowadzeniem wiata do zagłady, pisali oświadczenia u notariusza udostępniane publicznie, że w czasie nadchodzącego kryzysu nie będą żądali pomocy społecznej, jakiejkolwiek pomocy od kogokolwiek, i w ogóle nie będą narzekać na sytuację, gdy nie dostaną się do lekarza. Prędzej, czy później, na coś zachorujesz. Zgoda?

A to nie ma innych chorób? Ludzie jeżdżą na wczasy do ciepłych krajów, wiesz ile wirusów każdego roku przywożą? Wiesz co to jest system immunologiczny? To dlaczego piszesz jakieś bzdury o oświadczeniach?

Oddawałeś kiedyś krew? Wiesz, jakie oświadczenia o chorobach, czy odbytych wycieczkach zagranicznych, się wówczas podpisuje? 

Byłem na spotkaniu z A. Dudą, na koncercie w amfiteatrze, byłem w komisji wyborczej (było mnóstwo ludzi). Chodżę pomiędzy ludźmi i stykam się z nimi. Wszędzie było ich tysiące. Wielu nosiło koronowirusa i inne. W dodatku testy są wątpliwe: http://pospoliteruszenie.org/Terror%20testy.html 

Tak, to jest terror. Winni są nie ci, którzy kłamią, ale ci, którzy wykazują braki logiczne w rzeczywistości, prawda? Czy wiesz, ile wirusów mieści się w milimetrze  sześciennym?  

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1647493

oszołomstwo, wymyślone na poczekaniu

nie masz wstydu tak zmyślać?

co chcesz przez to osiągnąć, poza ośmieszeniem się? szum informacyjny? wsparcie wariatów? chaos i podważanie autorytetów?

przejdź się do szpitala, przychodni, na SOR i pogotowie i powiedz

Od wielu miesięcy lekarze nie przyjmują  chorych i faktycznie nie leczą oraz nie badają wielu ludzi. Pamiętasz jeszcze, jak działa stetoskop?

sam się nie zgłosisz do pomocy, bo patriotyzm z wrażliwością społeczną widać przeszkadza, jeszcze nie mógłbyś powtarzac takich fejków

 

Czy piszę, że koronawirus nie istnieje? Nie. Piszę tylko, że reakcje systemu są przesadzone. 

ludzie umierają. co może być przesadą, gdy ludzie umierają? chyba tylko olewanie ich.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1647495

Proponuję Ci kilka przysłów:

Gdzie kucharek sześć, tam idzie ruski jeść.

Gdzie kucharek siedem, tam głodny ruski jeden.

Kto pod kim dołki kopie, tam ruski w nie wpada.

Tym chata bogata, co ruski ukradnie,

Bóg w dom, ruski wynocha.

Ko rano wstaje, temu ruski kule nosi.

Na pochyłe drzewo, byle ruski skacze.

Kto rano wstaje, temu ruski kule nosi.

Lepszy wróbel w garści, niż ruski na dachu.

Ruski ruskiemu mleka nie wypije.

Ruscy, wszędzie ruscy! Cały świat to ruscy! 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1647497

napisałem tu o ruskich?

wykazałem jasno, że kłamiesz.

dlaczego celowo kłamiesz? dlaczego chcesz okłamywać ludzi? czy robisz to stale?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1647499

Cieszę się, że staję się twoją obsesją. A to, że rzucasz łajnem, trudno. Takie jest życie. 

Po prostu ja i inni ludzie mądrzejsi od ciebie, nie pozwolimy, takim jak ty, na sianie koronopaniki. Musisz z tym żyć. 

A teraz zakładaj maskę, ale to już! :) :) :) 

 

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1647501

zapomniałem o małym prezencie

czy to aby nie tłumaczy takiej histerycznej reakcji?

 

https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/nie-polski-rzad-nie-doplaca-l-800-zl-za-zatrudnienie-pracownika-z-ukrainy,1031994.html

 

cenisz dobre dziennikarstwo?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648099

A może wytłumaczy Pani, co ma wspólnego ograniczanie wolności obywatelskich ze zmienioną definicją pandemii przez WHO?

Jak uzasadni Pani ograniczanie wolności w Kanadzie, czy Australii?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1647494

Prof. Simon był początkowo bardzo krytyczny wobec wszelkich poczynań Rządu, celem prewencji Covida, miał chyba nawet zakaz, z Izby Lekarskiej, publicznych wystąpień. Poprzednio jakoś nie widział większego zagrożenia. Wypowiadał się zresztą z pozycji zwolennika SLD. Jeśli tak diametralnie zmienił "zeznania" to "chyba coś w tym jest".
 

Tak, w tym jest  niewątpliwie chęć posiadania dochodów z pracy, bo będąc pozbawionym prawa wystąpień, czy prawa wykonywania zawodu lekarza trudniej się żyje.  Słyszałam przynajmniej o kilku wypadkach pozbawiania prawa do pracy w zawodzie lekarzy, którzy głośno wyrazili swoje wątpliwości co do sposobu działania systemu służby zdrowia  w obliczu "pandemii", do czasu pokajania się  i "skruszenia".  Po zmianie stanowiska wracają apanaże,  prowizje od sprzedaży tego i owego, prestiż społeczny, prawo publicznych wystąpień itp.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1647514

oszołomstwo

cóż, Romuald jest już znany i nawet obserwowany przez ruskich w nadziei, że palnie jakąś bzdurę do zacytowania. tak już trafił do "sputnika''

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1647490

Skoro jesteś takim czytelnikiem sputnika, pewnie lepiej o tym wiesz, co tam piszą.

Oczywiście każdy, kto nie myśli jak Ty, jest ruskim agentem. Brawo! Zabawny jesteś. Myślisz, że wystarczy zaszczekać o ruskiej agenturze, i zaraz każdy podkuli ogon. Jakie to słodkie :) :) :) 

Donald Trump, rząd Belgii, i protestujący na całym świecie, również są ruską agenturą. Cóż za błyskotliwość. Pewnie miałeś same piątki w szkole ;) Naprawdę, wszystko kojarzy Ci się z Ruskimi? :) 

Nie twierdzę, że koronawirusa nie ma. Twierdzę, że reakcje są przesadzone. Musisz z tym żyć. 

Tak, moje teksty, czy myśli (także bez powoływania się na źródło) cytują różne media. Z tym też musisz żyć.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1647492

potrafisz czytać ze zrozumieniem?

napisałem, że jesteś znany ze swoich oszołomstw do tego stopnia, że nawet posłużyłes ruskiej propagandzie.

którego słowa tu nie rozumiesz?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1647496

Pamiętaj, ruski ruskiemu oka nie wykole.

Twoja inteligencja, twoja błyskotliwość, siła argumentacji, kultura osobista. Na kolana psy i oszołomy przed kontrikiem, panem życia i śmierci, degustatorem myśli wszelakich, znawcą świata, mędrcem nad mędrcy.

Kontrik, arbiter oszołomstwa, znawca prawdy, kulturalny inaczej, mistrz ciętej riposty. 

Każdy, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, to oszołom, a kontrik wie, co myślą inni, więc nie waż się zaprzeczać, jedynie słusznej myśli kontrika. Potakuj, bo kontrik patrzy. Wybitny umysł, który w swojej frustracji wcale nie używa argumentum ad personam. 

Mistrzu kontrik, odpowiedz wreszcie, czy istnieje Bóg, światłości jedyna, kontriku najmądrzejszy, co nie umie pisać ze zrozumieniem, nie daje żadnych argumentów... co krzyczy, lecz łaskawym okiem spogląda, i łaskawie obraża, mistrzu! 

Mistrzu kontriku, niewolniku tego świata, tyś pełnią, wszystko we wszystkim. Twoje zarzuty są jak ostrze noża rzucone w otchłań nieczystości...

Aby obrazić, aby znieważyć, tyś pełnią wszystkiego, co najpiękniejsze na Ziemi. 

Kontrik nasz, jak to cudownie nie mieć żadnych wątpliwości, szczególnie w kilkugodzinnej kolejce na OIOM-ie. 

Kontriku! Mistrzu! Bożyszce oświeconych! 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1647498

sprawdziłeś już w szpitalu, że lekarze nie leczą? a może zgłosiłeś się do pomocy?

w pośredniaku byłeś, czy problem z karierą to znów wina Amerykanów?

 

To ty jesteś fanem ruskich portali, nie ja

To nie ja zwracam się pomagać Oparze, to nie ja jestem cytowany na sputnikach

 

 

 

Na portalu salon24, historyk i polski patriota o nazwisku Romuald Kałwa pisze, że uroczystości w Jerozolimie będą organizowane przez i dla „sowieckich Żydów”, a w „Yad Vashem – szykowała się niezła impreza. Chciano ubić Polaka – jednak mord rytualny się nie udał, bo Polak Andrzej Duda nie zgłosi się sam do oprawców”.

Jeśli ktokolwiek oburza się z powodu oskarżeń Polaków o antysemityzm, to warto przed wyrażeniem oburzenia trochę poszperać w historii, a cała krasę polskiej tolerancji w „wolnej Polsce” dopełnia lektura internetu.

(żródło- sputnik)
 

prócz wzmianek w sputniku jesteś też chociażby w czeskim opracowaniu nt. ruskiej propagandy (z przykładem swojego neonowego tekstu) i dałbym głowę, że parokrotnie odnosiłeś się do wieści z rosyjskich mediów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1647502