Międzynarodowa petycja wzywająca Unię Europejską do interwencji w Polsce

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

„Znieść obecne przepisy anty-LGBT i chronić osoby LGBT w Polsce, wezwij UE do interwencji” – tak brzmi tytuł petycji, którą na portalu change.org podpisało już 580 tysięcy osób. Celem jest milion podpisów.

Zagadka: - Z jakimi ludźmi związany jest portal z petycjami change.org? Rozwiązanie na końcu artykułu*

Petycja wzywa Urszulę van der Leyen, Przewodniczącą Komisji Europejskiej, do „podjęcia działań w związku z sytuacją środowiska LGBT w Polsce”.

Treść petycji:

Społeczność LGBT w Polsce cierpi na homofobię i transfobię podsycaną przez polityków, przywódców religijnych i świeckich, a brak praw ochronnych sprawia, że boją się życia we własnym kraju. Domagamy się od polskiego rządu podjęcia działań przeciwko homofobii i uchwalenia przepisów, które chroniłyby osoby LGBT w szkołach, miejscach pracy i społeczeństwie, a także zniesienia aktualnych przepisów homofobicznych i transfobicznych, takich jak „strefy wolne od LGBT” i proponowany „zakaz propagowania Ideologia LGBT ”, która jest formą cenzury podobną do rosyjskiej. Chcemy również wezwać Unię Europejską do podjęcia działań i zaprzestania ignorowania naruszeń praw człowieka, które mają miejsce w jej państwie członkowskim.

PRAWA LGBT TO PRAWA CZŁOWIEKA.

NIE JESTEŚMY IDEOLOGIĄ, JESTEŚMY PRAWDZIWYMI LUDŹMI.

STRONA Z PETYCJĄ 

Komuniści i niemieccy naziści też mogą o sobie powiedzieć: nie jesteśmy ideologią, jesteśmy ludźmi. Tymczasem zapytałbym autorów i wszystkich podpisujących petycję, jakie prawa osób LGBT są w Polsce ustawowo łamane? Czekam na odpowiedź.

W artykule „Dobra wiadomość: Polska jest najbardziej homofobicznym krajem Unii Europejskiej” (łatwym do znalezienia w sieci) przytaczałem źródła udowadniające, że LGBT jest ruchem ideologicznym, żądającym przywilejów – specjalnego traktowania oraz możliwości seksualizacji dzieci.

* Wiceprezesami portalu z petycjami change.org są Bill Gates oraz Melinda Gates

W tym miejscu polecam do przeczytania: „Szczepionka powodująca narkolepsję - dziwne powiązania Billa Gatesa z Microsoft”

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Ciekawe, czy RPO Bodnar ma jakieś dane ilu homoseksualistów w Polsce zwalnia się z pracy z powodów ich orientacji seksualnej?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1641006

Ponieważ państwo Gates są ludźmi zamożnymi proponuję im osiedlić się na Marsie i tam ściągnąć tych wszystkich niby prześladowanych LGBTowców i niech sobie wszyscy żyją tam jak chcą i po jakiemu chcą. W dodatku jak to daleko od Polski! Nam na Ziemi potrzebny spokój a nie rozróby nie wiadomo czyje i po co.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1641007

Jestem przekonany o tym. że Bill Gates nie ma pojęcia o tym co się w Polsce kiedykolwiek działo i dzieje teraz. Domyślam się jednak, że jest intensywnie informowany przez ludzi powiązanymi z polską totalitarną opozycją wrogą polskiej państwowej suwerenności. 

Widać to teraz, dzisiaj w aktywności antypisowskiej telewizji TVN, która w poniedziałek, dzień po prezydenckich wyborach na Białorusi eksploatuje zabytkową i anachroniczną wypowiedź byłego polskiego ministra Bartłomieja Sienkiewicza, oskarżającą polski rząd o obojętność w sprawie łamania praw człowieka na Białorusi.

Wszystko co może przysłużyć się obelżywemu upodleniu światowej opinii o Polsce, zawsze będzie prowokowane i wspierane przez od zawsze antypolską propagandę antypolskiej agentury. Sugeruję to, że jest to agentura, która kontynuuje sowiecką propagandę, którą kiedyś robił Bill Gebert, agent NKWD, jeden z założycieli Komunistycznej Partii USA.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1641021

TO JAKAS DEWIAQCYJNA PARA POSIADAJACA DUZY KAPITAL I MARZACA O LATACH,KTORE PRZESZLY BEZPOWROTNIE.Dla tych ludazi raczej nie ma miejsca w zdrowym spoleczenstwie,oni powinni byc izolowani.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1641043