Jerzy Urban i Komitet Obrony Demokracji Ludowej

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Mateusz Kijowski – przywódca KOD, to nieciekawa postać. „Gazeta Wyborcza” zrobiła z nim wywiad. Robić wywiady z Urbanem, to w istocie rzeczy..., to tak, jakby robić wywiady Józefem Goebbelsem.

Jerzy Urban, a właściwie Jerzy Urbach. Karierę dziennikarską zaczynał w czasach stalinizmu. Skoro Wyborcza robi z nim wywiad, to zapewne, ten kłamca, który brał udział w tuszowaniu zbrodni na księdzu Jerzym Popiełuszce, ten ohydny kłamca, niedługo się przekręci, co szczerze mówiąc, nie wywołuję u mnie łez wzruszenia.

KOD-owcy i „inni” po mnie też nie zapłaczą, pewnie ucieszą, jak wykorkuje, więc tym się nie przejmuję i nie będę żałował ostrych słów. NIE dla Urbana – twórcy plwocin.

Jakiej demokracji bronił KOD, skoro dla niego Pan Antoni Macierewicz, jest „złym” przeciwieństwem „dobrego” Jerzego U.?

Obojętnie, co sądzę o „dobrej zmianie”, będę bronił Antoniego Macierewicza.

Za to szanuję Pawła Kukiza, i nie bądźmy dewotami, każdy przeklina a intelektualiści i profesorowie przede wszystkim. Proszę Kliknąć w link: "O spotkaniu Pawła Kukiza z Jerzym Urbanem i imprezach "warszafki" opowiada "Jezioro" https://www.youtube.com/watch?v=83Nou82sX7Y

Czy cała lewica bazuje na kłamstwie i ohydzie, jaką prezentuje Jerzy Urban, kpiący np. ze śmierci śp. Marii Kaczyńskiej? Ryszard Bugaj mówił, że istnieje lewica niekomunistyczna. To prawda. Socjalizm powstał w XVIII w. Właściwe powinno się mówić społeczjanizm.

Ale czy szkalując polskich bohaterów, ludzi – postaci nieidealnych – socjaliści dają się lubić?

Na swojej stronie facebookowej M. Kijowski walczy z faszyzmem (zdjęcie główne na jego profilu). Zabawne, faszyzmem wg definicji stalinowskiej z lat 20. XX w., dla którego, wszystko co nie było komunizmem, było faszyzmem.

Haniebny wpis M. Kijowskiego: https://www.facebook.com/Kijowski.Mateusz/photos/dziś-urodziny-obchodzi-człowiek-który-wyrządził-polakom-wiele-zła-przez-lata-wma/1663582397150614/

- Jak to się dzieje – pytał internauta – że stoczniowcy muszą zbierać szparagi w Niemczech, a Urban (to określenie było przezwiskiem w latach 80-tych) obnosi się ze swoimi złotymi zegarkami?

To nie jest tak, że ja nienawidzę Jerzego Urbana. Ja po prostu nim gardzę.

Tekst do dowolnego cytowania w sieci, i nie trzeba wskazywać autora.

R. Kałwa 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

To z qrwy to syn, czerwony wieprz.Mam nadzieje ruj zdechnie niedługo

ps.

Rodowicz Maryle jest dumna z Urbana żyda chazarskiego urodzonego na Ukrainie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643358

I dzisiaj wiele kobiet tak robi karierę. On naprawdę jest obrzydliwy, ale mówię o całokształcie "dokonań" tego śmiecia.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1643366

To to całe lgbt to kto to jest... Żydzi!!!

Nie ma gorszej zarazy dla Polski niż Żyd, zatwardziały komunistą, w dodatku z rosyjskim obywatelstwem nadanym w 1939 roku.A ich dzieci dziś robią karierę jako "dziennikarze".....i adminuja na ścierwo mediach

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643368

Lewicy marzy się krwawa rewolucja? Ideolodzy LGBT coraz agresywniejsi. Odkąd zrobiło się głośno o chuliganie ze środowiska LGBT Michale Sz., pseudonim Margot, gwałtownie narasta agresja wśród zwolenników tej ideologii. Wielu z nich nie kryje, że chciałoby, aby w Polsce doszło do rozlewu krwi informuje dzisiejsza "Gazeta Polska Codziennie". Nikt nigdy nie wywalczył sobie praw, siedząc grzecznie w kącie. Wszystkie rewolucje były splamione krwią osób, które wiedziały, że inaczej nie można. A przekonanie, że można to zrobić „ładnie”, jest fałszywe i powtarzane przez tych, którzy stali grzecznie obok, nie wychylając się, podczas gdy tamci ginęli mówił Michał „Margot” Szutowski w rozmowie z „Vogue”. Przyzwolenie na agresję ze strony polityków lewicy oraz sympatyzujących z nimi mediów spowodowało, że agresja wśród działaczy LGBT jest coraz większa. W Słubicach odbył się kolejny Marsz Równości organizowany przez środowiska LGBT, w czasie którego doszło do profanacji wizerunku Matki Boskiej. Na czele pochodu znalazł się wizerunek Maryi z tęczową aureolą. To kolejny akt profanacji symboli religijnych na tęczowych marszach. „Gazeta Wyborcza” w obronie lewicowości posunęła się jeszcze dalej i opublikowała artykuł z rzecznikiem komunistycznego rządu Jerzym Urbanem, który radził działaczom LGBT, co mają robić. „Popieram demolkę i profanacje i namawiam do większego radykalizmu. Moje rady dla ruchu LGBT: dopierdalajcie katolikom! Dopierdalajcie nacjonalistom! Dopierdalajcie biało-czerwonym!” stwierdził. Środowiska lewicowe prowadzą także wojnę za pomocą dezinformacji. Aktywista LGBT Bartosz Staszewski prowadzi w mediach społecznościowych kampanię „informacyjną”, w której pokazuje, jak bardzo prześladowane są w Polsce osoby homoseksualne. Zamieszcza on tabliczki z nazwami miejscowości, pod którymi wisi dopisek, że są one „strefą wolną od LGBT”. Szybko zweryfikowano, że Staszewski sam je zawiesza, fotografuje, a następnie ściąga. Zdjęcia wrzucane przez aktywistę rozprzestrzeniane są w zagranicznych mediach. W ten sposób powielane są kolejne kłamstwa na temat Polski. Jak komentuje tę sprawę wiceminister Adam Andruszkiewicz? Czytaj w dzisiejszej "Gazecie Polskiej Codziennie"!
https://niezalezna.pl/350394-lewicy-marzy-sie-krwawa-rewolucja-ideolodzy-lgbt-coraz-agresywniejsi

Ps...Urban ma jedno wyjście - zejście! Jak najszybciej! Urban: Popieram demolkę i profanacje i namawiam do większego radykalizmu ...dopierdalajcie katolikom! - to czasem nie jest mowa nienawiści? Żyd Urban nawołuje publicznie do stosowania przemocy wobec obywateli RP. Czy jego działalność spotka nie z jakąkolwiek reakcją władz czy tzw. aparat ścigania poczeka aż bojówkarze kogoś okaleczą lub zabiją? Czas najwyższy aby Państwo zajęło się ludźmi wzywającymi do agresji, no chyba, że zwykli obywatele mają sami tą sprawę rozwiązać. Ziobro i Kamiński na co czeka? Tępić tą żydolewicową bandyterkę! Tępić tę tęczową zarazę zanim rozejdzie się PO Polsce, nie ma u nas miejsca na zboczeńców, dewiantów i zwykłych debili! LGTB to hasło,które ma zapewnić i niestety zapewnia bezkarność lewackim hordom marksistów. Ciekawe kiedy zaczniemy adekwatnie reagować na bandyckie poczynania tęczowych rewolucjonistów.Już palą książki,a marzy im się kryształowa niedziela. Instytucje państwa nie tylko w Polsce nie reagują w ogóle na zagrożenie jakie niosą z sobą nauki Marksa przekuwane na ulicach w czyn...Może być tylko gorzej. Jakie perspektywy na przyszłość mają nasze dzieci i wnuki...? Jeszcze niedawno propagowanie systemów totalitarnych było karalne... dziś to element wychowania od przedszkola do uczelni....Nie ma czegoś takiego jak organizacja LGBT....to ideologia zboczeńców...pedałów, lesbijek i innej maści dewiatów z chorym umysłem, którzy razem dla swoich fanaberii robią to na co państwo im pozwala. Jak inaczej nazwać, że policja nie reaguje na profanację i jeszcze ich ochrania? Coś tu nie gra...albo jesteśmy państwem prawa albo państwem chaosu. Jeśli państwem prawa to te demonstracje nie powinny mieć miejsca, a już na pewno nie ochronę policji. A jeśli państwem chaosu....to po co pisać że coś się profanuje i nawołuje do łamania prawa ? Nasza władza która nie umie sobie poradzić z takim żydowskim lujem jak ten Urban czy Margot to jest to władza teoretyczna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1643532