Dobra wiadomość: Polska jest najbardziej homofobicznym krajem Unii Europejskiej

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Idee

Według raportu Raport ILGA Europe Polska znajduje się na 42. miejscu na 49. państw europejskich dotyczącego krajów wiodących prym w prawach osób homoseksualnych w 2020 roku. 

Na tabeli: „Kolor przypisany do każdego kraju wskazuje, gdzie znajdują się kraje na skali od 0% (rażące naruszenia praw człowieka, dyskryminacja) do 100% (poszanowanie praw człowieka, pełna równość)”, Ponieważ nie mam na Niepoprawnych możliwości zamieszczania zdjęć, proszę kliknąć w link: https://rainbow-europe.org/country-ranking 

Trwa dyskusja, czy LGBT to ideologia, czy ludzie. Nie ma ideologii bez ludzi, a każdy człowiek niesie ze sobą, choćby tylko zasłyszaną, mniej czy bardziej prymitywną lub rozwiniętą ideologię, ideę, teorię – światopogląd. Ideologia może dotyczyć wszystkiego, każdej dziedziny życia, nauki, itp.

LGBT nie chcą się po prostu „tylko pieprzyć”. Mają określone cele polityczne dotyczące podstaw cywilizacji, którą próbują zmienić:

1. Cele polityczne – prawne LGBT w Polsce, to żądanie przywilejów, specjalnego traktowania, nazywanego kłamliwie „równouprawnieniem”:

- „kochanie inaczej”, jako pretekst do starania się o azyl

- uchwalenie nowego typu przestępstw, jak zbrodnia i mowa z nienawiści do osób LGBT

- uprzywilejowany dostęp do niektórych dóbr i usług

- Uznanie konkubinatów osób tej samej płci

- Uznanie związków partnerskich osób tej samej płci

- Uznanie małżeństw osób tej samej płci

- Ochrona w prawie ubezpieczeniowym i odszkodowawczym (w niektórych przypadkach już obowiązuje)

- Ubezpieczenie zdrowotne partnera

- Wspólne rozliczenie podatkowe

- Dziedziczenie ustawowe

- Odbiór wynagrodzenia za pracę partnera – jest to możliwe pod warunkiem sporządzenia pełnomocnictwa

- wspólne zaciąganie kredytu

- Prawo do renty bądź emerytury rodzinnej po zmarłym partnerze

- Prawo do korzyści z pracowniczego funduszu socjalnego

- Prawo do zasiłku opiekuńczego z tytułu sprawowania opieki nad partnerem

- Odbiór korespondencji partnera

- Prawo do pochowania zwłok

- Adopcja przez pary homoseksualne w tym adopcja pasierba

- Automatyczne uznanie partnera, jako rodzica

- Dostęp do zapłodnienia in vitro (IVF) dla lesbijek

- Alimenty

Źródło: Wikipedia https://pl.wikipedia.org/wiki/Sytuacja_prawna_i_społeczna_osób_LGBT_w_Polsce#Skrót_praw_osób_homoseksualnych za LGA Europe: ILGA-Europe Rainbow Map (Index) May 2015 https://www.ilga-europe.org/sites/default/files/Attachments/side_b-rainbow_eurpe_index_may_2015_no_crops.pdf  

Reasumując, homoseksualiści w Polsce nie maja źle, ale ich cele zmian w prawie dotyczą podstaw cywilizacyjnych, na które kraj, który nie chce podążać dystopijną drogą, nie może sobie pozwolić.

2. Prawda – odrzucanie podstawowej prawdy, takiej, jak podział ludzi na płeć:

Na nic arystotelesowska, i rozwijana później definicja prawdy: „Powiedzieć, że istnieje, o czymś, czego nie ma, jest fałszem. Powiedzieć o tym, co jest, że jest, a o tym, czego nie ma, że go nie ma, jest prawdą”.

Jak zauważono na kanale „Wojna idei”, w filmie „Idiokracja” mówienie prawdy, czy czegokolwiek mądrego, budziło wrogość. Ludzie nie chcą znać prawdy, która zaburza ich potrzebę „ciepłej wody w kranie”. Nic więcej. Ludzie chcą, by mówieniem prawdy zajął się ktoś inny. Tymczasem kwestionowanie prawdy jest takie fajne.

LGBT to część większej ideologii. Fachowcy mówią o marksizmie, nowym marksizmie, ale większość aktywistów LGBT to po prostu nihiliści, odrzucający świat i nienawidzący ludzi, wykorzystywani i opłacani, w operacji zniszczenia chrześcijańskiej cywilizacji białego człowieka:

3. Gwałt – prawdopodobnie większość osób homoseksualnych przeżyło traumę molestowania lub gwałtu. Ci ludzie wymagają terapii.

Manifest Swifta: 

 - Będziemy sodomizować waszych synów (...) Będziemy ich uwodzić w waszych szkołach, w waszych internatach, w waszych siłowniach, w waszych szatniach, w waszych halach sportowych, w waszych seminariach, w waszych grupach młodzieżowych, w łazienkach sal kinowych, w waszych barakach armii, w waszych przystankach dla ciężarówek, we wszystkich waszych męskich klubach, w waszych domach Kongresu, gdziekolwiek mężczyźni są razem z mężczyznami. Wasi synowie staną się naszymi podwładnymi i będą wykonywać nasze rozkazy. Zostaną oni przekształceni na nasz obraz.

- ustawy propagujące miłość między mężczyznami

- nasi pisarze i artyści uczynią z miłości męsko-męskiej obowiązujący kanon mody.

LGBT to znakomity, bazujący na nihilistycznych emocjach, temat zastępczy odwracający uwagę od innych czekających Polskę problemów - nie da się uniknąć kryzysu związanego z kolejnym wychłodzeniem gospodarki, a jak wiemy z historii, wielkie kryzysy rodziły wielkie wojny.

Autor jest za równością, antydyskryminacyjną, przeciw przemocy, ale też przeciw przywilejom, lepszemu traktowaniu innych grup ponad inne, przeciw niszczeniu prawdy i cywilizacji, która z brzydoty próbuje zrobić piękno.

Na zdjęciu głównym:

Zdobywca nagrody Turnera Project For Door Anthea Hamilton i kadr z „Ideokracji”, gdzie film pokazujący wyłącznie wydalające gazy pośladki, został nagrodzony Oscarem.

Tekst do dowolnego kopiowania w Internecie pod warunkiem wskazania autora.

*************************************************************************

PREMIUM:

          Aktywność działaczy -homo to sposób na psucie ludzi

Działacze LGBT zachowują się, jak chorzy na AIDS narkomani, którzy w latach 90-tych poddani społecznemu ostracyzmowi, z zemsty latali po ulicach z zakrwawionymi strzykawkami i próbowali nakłuwać nimi przechodniów, aby zarazić innych swoją chorobą.

Z tymi homoseksualistami to jednak jest coś nie tak i nie chodzi tylko o ich orientację seksualną. No bo skoro wolą facetów, dlaczego przebierają się w damskie ciuszki? Dlaczego jedna z pań podczas ślubów lesbijskich prawie zawsze ubrana jest po męsku? Aktorka Cynthia Nixon z serialu „Sex w wielkim mieście” związała się z aktywistką LGBT, która wygląda jak facet, a córka aktorki zmieniła płeć. Może aktorce i jej rozwalonej rodzinie oraz wielu osobom ze środowisk LGBT potrzebna jest terapia?

To nie prawda, że homoseksualiści (mam na myśli zarówno mężczyzn, jak i kobiety), są szczęśliwi ze swoją orientacją. Większość z nich nienawidzi siebie za to, a ich samoakceptacja jest często wynikiem prania mózgów współczesnej psychologii i psychiatrii oraz kochającego inaczej otoczenia.

Jestem tolerancyjny i naprawdę nie obchodzi mnie co robią inni ludzie w swoim wolnym czasie. Żądania, aby skazywać sodomitów (jak mówią o pederastach Amerykanie) na kary więzienia, czy bicia rózgami, świadczy o jakiś lękach tych ludzi i obecnie są niepoważne. Nie uczmy innych, jak mają żyć, jeśli nam nie szkodzą.

Nie szkodzą? Jeśli wałęsając się po szkołach, sieją homopropagandę, edukują seksualnie, to szkodzą i to bardzo. Korwin-Mikke postuluje mordowanie edukatorów seksualnych (bez względu na orientację). Nie byłbym tak radykalny, ale akcje środowisk lewicowych i LGBT wobec dzieci i młodzieży idą zdecydowanie za daleko.

Działacze LGBT zachowują się, jak chorzy na AIDS narkomani, którzy w latach 90-tych poddani społecznemu ostracyzmowi, z zemsty latali po ulicach z zakrwawionymi strzykawkami i próbowali nakłuwać nimi przechodniów, aby zarazić innych swoją chorobą.

Homoseksualiści mają prawo do szacunku, ale nie ze względu na orientację seksualną. W ogóle, nikt nie zasługuje na szacunek ze względu na swoje upodobanie, choćby był najbardziej heteroseksualnym człowiekiem na świecie. Czy mają jednak prawo do zarażania innych swoją przypadłością? Działacze gejowscy, ale również seksualni, edukując kilkulatków o masturbacji, zachowują się jak zwykli pedofile.

Potrzeba akceptacji „wesołych inaczej” środowisk nie może przeradzać się w agresję wymierzoną w społeczeństwo. To zresztą (podobnie jak natrętny sprzedawca), odnosi skutek odwrotny od zamierzonego. Ale przecież jest tam sporo bardzo inteligentnych ludzi. W chwilach wyciszenia swoich emocji, muszą zdawać sobie z tego sprawę.

Zdjęcia można obejrzeć pod artykułem na stronie, wystarczy kliknąć w link:

https://www.salon24.pl/u/gotowynawszystko/1068678,dobra-wiadomosc-polska-jest-najbardziej-homofobicznym-krajem-unii-europejskiej

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Dziękuję za dobry tekst. Nic dodać, nic ująć. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1640907

Samo życie.

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1640913

„Znieść obecne przepisy anty-LGBT i chronić osoby LGBT w Polsce, wezwij UE do interwencji” – tak brzmi tytuł petycji, którą na portalu change.org podpisało już 580 tysięcy osób. Celem jest milion podpisów.

Zagadka: - Z jakimi ludźmi związany jest portal z petycjami change.org? Rozwiązanie na końcu artykułu*

Petycja wzywa Urszulę van der Leyen, Przewodniczącą Komisji Europejskiej, do „podjęcia działań w związku z sytuacją środowiska LGBT w Polsce”.

Treść petycji:

Społeczność LGBT w Polsce cierpi na homofobię i transfobię podsycaną przez polityków, przywódców religijnych i świeckich, a brak praw ochronnych sprawia, że boją się życia we własnym kraju. Domagamy się od polskiego rządu podjęcia działań przeciwko homofobii i uchwalenia przepisów, które chroniłyby osoby LGBT w szkołach, miejscach pracy i społeczeństwie, a także zniesienia aktualnych przepisów homofobicznych i transfobicznych, takich jak „strefy wolne od LGBT” i proponowany „zakaz propagowania Ideologia LGBT ”, która jest formą cenzury podobną do rosyjskiej. Chcemy również wezwać Unię Europejską do podjęcia działań i zaprzestania ignorowania naruszeń praw człowieka, które mają miejsce w jej państwie członkowskim.

PRAWA LGBT TO PRAWA CZŁOWIEKA.

NIE JESTEŚMY IDEOLOGIĄ, JESTEŚMY PRAWDZIWYMI LUDŹMI.

STRONA Z PETYCJĄ (link is external)

Komuniści i niemieccy naziści też mogą o sobie powiedzieć: nie jesteśmy ideologią, jesteśmy ludźmi. Tymczasem zapytałbym autorów i wszystkich podpisujących petycję, jakie prawa osób LGBT są w Polsce ustawowo łamane? Czekam na odpowiedź.

 * Wiceprezesami portalu z petycjami change.org są.... Więcej w artykule: Międzynarodowa petycja wzywająca Unię Europejską do interwencji w Polsce
Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/romuald-kalwa/miedzynarodowa-petycja-wzywajaca-unie-europejska-do-interwencji-w-polsce-0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1640998