Co z tym Parlerem?

Obrazek użytkownika Romek M
Idee

W pierwszym odruchu po przeczytaniu artykułu Gawriona zarejestrowałem się na Parlerze, odznaczyłem kilka nicków, które chcę obserwować i wyszedłem. Ale gdzieś tam podświadomie, cały czas widocznie o tym myślałem, bo w pewnym momencie przyszła mi do głowy pewna rzecz. A co, jeśli to wszystko jest ustawką? Jeśli "zdobycie Kapitolu" mogło być ustawką, to tak samo może być nią Parler. Ludzie i ugrupowania o przekonaniach prawicowych są dziś w odwrocie. Ideologia lewicowa opanowała już niemal całe media, kulturę i politykę. Po co podawać się im na tacy. Powiem obrazowo - frontalna konfrontacja z ideologią lewicową jest - moim zdaniem - na dzień dzisiejszy niemożliwa. Jesteśmy w rozproszeniu i budowanie frontu w postaci takiego Parlera nic nie da. Lewactwo jednym ruchem może go przejąć. Lepsza jest strategia wojen partyzanckich - małych grup, jakim są choćby Niepoprawni. Tu wiemy kto jest kim, bo od lat się obserwujemy. Wymiana informacji i opinii w małych, sprawdzonych grupach jest moim zdaniem pewniejsza. Dlatego skasowałem swe konto na Parlerze.

Zresztą po co być na Parlerze? Żeby wiedzieć co się dzieje śledzę PCH24, Bibułę, Dakowskiego, Solidarnych2010, tysol. Ale też Wykop, Interię, ceny złota i walut, słucham Radia24 i Wnet. Oglądam wRealu, MN i NTV. A jakie Wy śledzicie źródła? Gdzie trzymają rękę na pulsie? Co jest wartościowego? Wymienienie się taką informacją jest moim zdaniem ważne. Szczególnie dziś. Jeśli przejmą jedno źródło są inne. Trzeba działać mobilnie i w małych grupach.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Niepoprawnych

Roman Misiewicz

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:6)

Komentarze

... więc jeśli tu napiszę "co odwiedzam", to czerwoni wezmą i zaaresztują! Więc jak?

Nie, to był żarcik. Masz rację taka wymiana jest pożyteczna, a to co podałeś w większości akceptuję i biegam tam. Jakoś nie widzę na Twojej liście, Salonu czynnego całą dobę.

I jeszcze jedno spostrzeżenie: po prawej stronie nima żadnej konkurencji dla Niepoprawnych. Cicho sza. Pusto, albo nikt nie założył, albo powymierali, albo ich wymiotło. Wniosek nasuwa się sam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1658057

Salon? Jestem zrażony do Salonu, nie wiem dlaczego ale uważam go za w pełni infiltrowany przez służby.  Jest to bardziej intuicyjne, ale ani tam nie publikuję, ani nie czytam.

Natomiast tak jak piszesz - dla samego bezpieczeństwa,nawet nie dla konkurencji, powinna być "druga noga" dla NP.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1658059

... stronie ma teczkę (nie koniecznie papierową). Odnośnie tzw., salonu to ma odcień różowy, dlatego tak cenny jest NP. Wielu z nas tego nie docenia, a drugiej nogi długo długo nie będzie, gdyż tacy, którym się chce - nie potrafią go zrobić, a ci którzy potrafią to im się nie chce. Został tylko Gawrion, który i potrafi, i chce, i chwała mu za to. Amen.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658078

- ze stronami patriotycznymi - a tu dziś wstawiłeś i jest - dzięki.

Co do opanowania świata przez lewactwo to jest to trochę iluzja którą oni osiagnęli dzięki przejęciu i opanowaniu odpowiednich portali i mediów które działają na zasadzie ogłupiania ludzi i wzmacniającej tuby i taki jest faktycznie odbiór w społeczeństwach.

Przed laty za komuny też nam wmawiano że cały Naród jest z partią PZPR i z Komitetem Centralnym a garstka tych prawicowych oszołomów się nie liczy (jak wiemy było dokładnie odwrotnie).

Fakt że w ich złodziejskich łapach jest wręcz nieproporcjonalnie więcej majątku i tak naprawdę ta ich propaganda ma właśnie tylko temu służyć (pozyskaniu władzy i pieniędzy dla nich) - bo komuniści to są z natury kłamcy, złodzieje, oszuści a często i mordercy którym powinno się tak jak w Rewolucji Francuskiej poucinać te pie****ne łby gilotyną pracującą 24/dobe.

U komunistów wszystko jest podporządkowane jak w przestępczym gangu a ich motto w działaniu to "cel uświęca środki" - nie zawachali się nawet zamordować Cara i jego dzieci aby to uzyskać.

Czy zdrowy psychicznie i dorosły człowiek jest w stanie zabić dziecko ? - piszę po to abyście sobie uświadomili z jakimi wykolejonymi, niebezpiecznymi i zbrodniczymi ku*wami mamy do czynienia dlatego potrzebna jest kolejna rewolucja a do niej potrzebna jest broń.

Robotnicy którzy byli ogłupieni komunistyczną propagandą i byli za nimi (za komunistami) - tak naprawdę są prawicą ale masowe ogłupianie ludzi swoje zrobiło - dlatego jest taki nacisk komunistów i żydo-bolszewików na posiadanie środków masowego przekazu czy ogólno światwych portali społecznościowych.
Jak je zwalczać - to można by uruchomić oddzielny wątek bo to że trzeba to robić wiedzą już wszyscy.

Teraz dwa słowa o komunikatorze "Parler" i podawaniu swoich danych ze zdjęciami do takich portali.
Odradzam podawania prawdziwych danych we wszystkich portalach bo nie wiadomo za pewien czas w czyich rękach będą przykł. "Nasza klasa".

Sam portal "Parler" i jego program na Androida (ten problem dotyczy smartfonów)- został zablokowany na Gogle Play - która jest oficjalną stroną do pobierania takich programów ale ten program jest gdzie indziej.

Wczoraj poszukałem Parlera na kilku portalach - o dziwo nie ma go nawet na "Chomiku" ale może tam wstawię bo mam go już na komputerze (rozmiar danych programu 33,2 MB)- wczoraj pobrałem z tej strony:

https://www.appurse.com/downloads/com.parler.parler.html

A tu strona przetłumaczona translatorem na język polski:

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&u=https://www.appurse.com/downloads/com.parler.parler.html

Dla mnie ta platforma "Parler" to nowość i nigdy o niej nie słyszałem ale z tego co wiem to nawet nie trzeba tego programu instalować na smartfonach bo nawet w przegladarkach na Androidzie można przestawić na "wersja komputerowa" i strona pokarze się w wersji na komuter a nie wersja mini na smartfona które głównie obsługuje system Adroid.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658066

m.in., że Niemcy posługiwali się dziećmi (przeważnie sierotami), aby za skórki chleba, te dzieciaki przynosiły wodę z Wołgi do mycia.  Do tych rosyjskich dzieci, rosyjscy snajperzy strzelali i zabijali je. To tak w uzupełnieniu Twoich refleksji o komunistach.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658081

 Piszesz:"Przed laty za komuny też nam wmawiano że cały Naród jest z partią PZPR i z Komitetem Centralnym a garstka tych prawicowych oszołomów się nie liczy (jak wiemy było dokładnie odwrotnie)"

Teraz jest trochę inaczej niż za komuny. Wtedy na palcach jednej ręki mogłem policzyć kto wokół mnie jest |za partią| Dziś w moim otoczeniu , choć mieszkam w małym miasteczku na Podkarpaciu, osób o poglądach lewicowych, czy lewackich jest bardzo dużo. Może nawet  co drugi.  Dodam że jestem optymistą :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1658082

- jest dobrze widziane (taka moda) - to skutek urabiania ludzi latami. Można zobaczyć w kronikach filmowych za komuny pochody 1-szo majowe - jaki był entuzjazm który udzielał się tej masie głupców którzy w nim uczestniczyli.

Później Polacy cieszyli się odzyskaną wolnością w 1990 roku a Bolek z komunistami podkopywał fundamenty naszej Ojczyzny od samego początku - jak dziś widać - dość skutecznie.

Wystaczy dać ankietę do wypełnienia takim co z głupoty są za postkomuną z pytaniami:

1) Czy chcesz aby garstka złodziei miała 90% ukradzionego majątku narodowego na który pracowali Twoi rodzice ?

2) Czy chcesz aby zdrajcy z platformy doprowadzili do kolejnego rozbioru Polski ?

3) Czy chcesz aby zdrada i donosicielstwo było premiowane dobrą pracą i talonem na samochód ?

4) Czy chcesz aby polska ziemia na wschodzie i na zachodze została sprzedana obcokrajowcom ?

5) Czy chcesz aby polskie lasy były sprywatyzowane i np. właścicielami byli Żydzi ?

6) Czy chcesz aby wszyskie polskie firmy takie jak stocznie, elektrownie, drogi i autostrady, kopalnie, szpitale, mosty i kolejki linowe, koleje szynowe i LOT zostały sprzedane obcemu kapitałowi ?

Jak na wszystkie pytanie będzie odpowiedź że NIE - to znaczy że odpowiadający w ankiecie jest za PiS-em i jest prawicowym patriotą tylko sam o tym nie wie.

Ci bogaci głupcy którym udało sie ukraść trochę majątku narodowego nie rozumieją że jak Polska upadnie to oddadzą to wszystko okupantom z nawiązką. Tym czasem zachłanne mordy mają pełne kawioru i popijają go najdroższym, francuskim szampenem aż się nim udławią.

Już to przerabialiśmy w historii ponad 225 lat temu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658106

Mało prawdopodobne,ale jeśli nawet to co podajesz na tacy? Maila? Poza tym "oni" już mają wszystko na tacy. Nie da się dziś korzystać z sieci nie dając wszystkiego na tacy. I co Ci zrobią? ;)

Niepoprawni są czynnikiem jakościowym. Z fb, tt, czy parlerami chodzi o to, by budować czynnik ilościowy. Dlaczego? Dlatego że ludzie są konformistami i rządzą nimi stadne instynkty. Jeśli stado czuje, że jest duże, to każdy osobnik stada ma dużą potrzebę podążania za nim. Oprócz zaplecza jakościowego - Niepoprawnych - trzeba też gdzież budować armię. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1658127

Przekonywujące argumenty. Budowanie armii... Hm. OK . Czemu nie ;)

Jedno tylko sprostowanie - oprócz adresu podajesz też nr telefonu. I choć procedura usuwania konta jest błyskawiczna to ponownie się nie zarejestrujesz. Przy kolejnej rejestracji, po podaniu maila i nr telefonu, informują cię, że osoba o podanym mailu i nrze telefonu jest już u nich w bazie. Gwoli dopełnienia obrazu,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1658144

Żadnej innej formy nie ma w jęz. polskim. Użytej przez ciebie również :) Pozdrawiam.

Parlare, Parlare...

Weź tekst i gitarę...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1658174