Zemsta PiS na księdzu

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Kandydatura znanego ze swojej bezkompromisowości księdza Isakowicza-Zaleskiego  na członka komisji do spraw pedofilii została odrzucona głosami KO, Lewicy, oraz PiS. Ksiądz Tadeusz nie krył swoich sympatii do Konfederacji i Krzysztofa Bosaka i przed pierwszą turą wyborów mówił, że na niego zagłosuje. Czyżby to była zemsta za jego sympatie? Nawet część posłów KO poparła jego kandydaturę. Czyżby dla dużej części posłów PiS zemsta była ważniejsza aniżeli dobro i ochrona dzieci przed pedofilami?

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-07-15/isakowicz-zaleski-odrzucony/

 

 

 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 2 (głosów:14)

Komentarze

Możesz mi wyjaśnić, we własnych słowach, czego się spodziewasz po takiej komisjii?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1638909

Za podany Polsatnews...."Nie miałem złudzeń, co do wyniku głosowania, bo wierchuszka PiS musiała odwdzięczyć się władzom polskiego Kościoła za ustawiczne poparcie polityczne" - skomentował ksiądz.

Niech ktoś mi poda jakiś przykład ustawicznego :) a nawet chwilowego poparcia "władz polskiego Kościoła" dla partii rządzącej, np ze strony prymasa Polaka czy też Przewodniczącego Episkopatu Polski, arcb. Gądeckiego. Niestety, tego poparcia nie było, o mały włos Trzaskowski by wygrał właśnie przy milczącym poparciu władz polskiego Kościoła. Wprost przeciwnie, tam gdzie ma siedzibę prymas, Gniezno,  i arcb. Gadecki, Poznań, niepodzielnie króluje Platforma, przy ich milczącej zgodzie, niestety. Cóż, niech będzie. Tak więc mówiąc delikatnie, ksiądz Isakowicz Zalewski mija się z prawdą. Niedelikatnie nie napiszę. Za to takie stwierdzenie  dowodzi jego silnej skłonności do judzenia, taki trochę wiekowy "bazyliszek". Tak , u mnie kiedyś "przepadł", gdy wezwał do nie głosowania na PiS bo coś mu się nie podobało w jakiejś sprawie, nie pamiętam, sprawa Kresowa czy aborcyjna,  problem był tylko w tym, że alternatywą było wtedy tylko PO, PSL i SLD. Tylko one. Dopuszczanie ks. Tadeusza do jakiegoś gremium to z góry porażka, swoim trudnym charakterem wyłoży każdą dobrą inicjatywę. Więc z tego punktu widzenia PiS zrobił dobrze. Trzeba unikać sytuacji pieniactwa. Ks Tadeusz ma  i duże ego i jeszcze większe "parcie na szkło". Niestety. Lubi być w centrum zainteresowania. Musiało go zaboleć.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1638921

Obecność Ks.Isakowicza powoduje że 95% medialnej uwagi dot.komisji koncentruje się na nim a więc na rozliczaniu kościoła( słusznym) ale w konsekwencji WYCISZANIU pedofilii wśród celebrytów

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638938

Opluwasz jednego z najszlachetniejszych księży w Polsce, księdza, który tak jak i ks. J. Popiełuszko był kapelanem Solidarności i który był także na liście śmierci. Pisanie, że KK w milczeniu udzielał poparcia Trzaskowskiemu jest ohydnym kłamstwem. Poniżej jest też mowa o księdzu Zaleskim.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1638970

Po pierwsze Sejm wybierał tylko 3 członków.

Po drugie

PiS głosował za 2 zgłoszonymi przez siebie i 1 wskazanym przez PG.

Ale wy pryszcze zawsze debili z siebie robicie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638937

Ksiądz Isakowicz Zaleski został dziś gwiazdą faktów tvn. Myślę, że w głowie księdza powinno nie tylko pojawić się czerwone światło.

Powinna zawyć syrena!

 

Anna Walentynowicz to ks. Isakowicza-Zaleskiego nie za bardzo lubiła i ciekawe rzeczy o nim opowiadała.

KGB? GRU? (od 13 minuty).

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638962

Panie Romanie, może obserwacja z daleka nastręcza więcej trudności.

Kandydatów było 10. Miejsca były 3. Tylko ksiądz robi raban z tego powodu. Słyszał pan jakieś żale ze strony 6 pozostałych odrzuconych?

Gdyby ten ksiądz powiedział (choćby w TVN-ie): "żałuję (szkoda), że moja kandydatura została odrzucona, bo z całego serca pragnę wyjaśnić to i tamto, ale rozumiem też powody, dla których moja obecność w tej komisji byłaby niewygodna". Niech mnie, powiedziałbym, czapki z głów, co za skromność, co za takt.

A tak powiem, niech go...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1639018

.......jutro wywiad w Onet rano a wieczorem u Tomasza Lisa.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639032