Antifa w Ameryce

Obrazek użytkownika Roman z USA
Świat

Minęło już wiele dni od czasu, kiedy to czarnoskóry Amerykanin został aresztowany w Minneapolis i w wyniku brutalnego potraktowania przez tamtejszą policję zmarł w miejscu aresztowania. Jego śmierć została wykorzystana do wielkich rozruchów i dewastowania sklepów i śródmieść wielu amerykańskich miast. Niestety lewackie media zamiast uspokajać nastroje i ostro potępiać podpalenia, napady i dewastowanie wszystkiego co na drodze, starają się minimalizować i usprawiedliwiać brutalność kryminalistów.

Były już próby odsunięcia prez. Trump'a od władzy, na szczęście dla nas i Amerykanów nieudane, pozostała więc wrogom Ameryki tylko ulica i zagranica (podobnie jak w Polsce). Obce agentury i Soros od lat pracują nad demoralizowaniem amerykańskiego społeczeństwa. Amerykańskie uniwersytety są od dawna wylęgarnią agresywnego lewactwa. Pora jednak wrócić do sprawy osoby samego Georg Floyd, o którego kryminalnej przeszłości media nic nie mówią.

Żaden ze znanych kanałów telewizyjnych nie wspomniał o tym, że G. Floyd kiedyś napadł na ciężarną Murzynkę, przyłożył jej do brzucha pistolet i groził zastrzeleniem, za co został skazany na pięć lat więzienia. Nie wspomina się o tym, że był on narkomanem i "aktorem" w filmach pornograficznych. To tylko część "osiągnięć" tego człowieka. Widziałem nagranie jak rabujący czarnoskórzy Amerykanie biją białą kobietę w wieku około 65-ciu lat, która błagała ich, aby nie niszczyli jej sklepu, a oni okładali ją bezlitośnie, jeden pięściami, a drugi deską.

Czy przeżyła, nie wiem. Na załączonym poniżej filmie widać także Murzynkę, która wyemigrowała do USA z Afryki, a która pyta się amerykańskich demonstrantów, dlaczego nie zajmują się strzelaninami wśród czarnoskórej społeczności Ameryki, w których każdej soboty i niedzieli pada ofiarą kilkadziesiąt czarnoskórych obywateli tego kraju. Niestety, tłumaczenie tego co mówi jest tylko w języku hiszpańskim. Rafał Frąckiewicz pokazuje w swoim nagraniu Murzynów, którym ich bracia zdewastowali i okradli sklepy, dorobek ich całego życia.

Frąckiewicz pokazuje też miejsca w Ameryce, gdzie biali obywatele tego państwa wzięli sprawy w swoje ręce i czekali na rabusiów i bandziorów uzbrojeni w pistolety, rewolwery jak i karabiny maszynowe. Tam nie doszło do dewastacji ani plądrowania. Z południowej części Chicago w której mieszkają przeważnie Murzyni ruszyła wyprawa rabusiów na graniczącą z Chicago miejscowość Cicero, jednak tam napotkali oni na niespodziewany opór. W miejscowości tej mieszkają przeważnie Meksykanie jak i inni Latynosi, oni też obronili się przed kryminalistami.

W stronę tego przedmieścia niektórzy Murzyni ruszyli wypożyczonymi furgonetkami, które planowali użyć do przewozu zrabowanych łupów. Jednak napotkali na swojej drodze Latynosów uzbrojonych w kije bejsbolowe oraz broń palną i dlatego musieli zawrócić do swoich domów bez "łupów". Pomimo tragicznej sytuacji jaką mamy tu w Ameryce, Rafał Frąckiewicz w swoim programie „pitupitu” przedstawia to co się tutaj dzieje w bardzo humorystyczny i sarkastyczny sposób, ośmiesza całe tutejsze lewactwo, jak i to polskie. Jego komentarze są świetne i pomimo powagi sytuacji gwarantuję oglądającym beczkę śmiechu od pierwszej minuty do samego końca.

https://www.youtube.com/watch?v=rfTYmLxKGow

Poniżej szef związku zawodowego policji w Minneapolis mówi o kryminalnej przeszłości George Floyd.

https://rmx.news/article/article/minneapolis-police-union-chief-george-floyd-had-a-criminal-history

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:17)

Komentarze

Bardzo ważne jest Twoje sprawozdanie dla upewnienia się, czemu mają służyć rozruchy w USA. Dzięki.

Istotne jest jednak, dlaczego ci policjanci zamordowali Floyda. Nie mieli prawa, niezależnie od tego, że był to - jak piszesz - kryminalista i człowiek kiepskich obyczajów.  Policja nie może bowiem sama wydawać "wyroków" i ich wykonywać.

Czy zatem zabili go "przez przypadek" czy nieprzypadkowo?

Gdyby było to w jakiś sposób "wyreżyserowane", to by oznaczało, że deep state stale sięga w USA do najradykalniejszych "metod."

Czy są jakieś analizy na ten temat?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1633251

oczywiście policja nie ma prawa do wykonywania wyroków i jak napisałem na początku, ten kryminalista zmarł w wyniku brutalnego potraktowania przez policjantów. Był aresztowany gdy próbował zapłacić za zakupy fałszywym banknotem. Nie wygląda na to, że był zamordowany z premedytacją, nie było to "wyreżyserowane", jednak na to co się stało czekali wrogowie Ameryki. Nie ma też pewności, że Floyd zmarł w wyniku takiego potraktowania przez policję, miał osłabione serce ponieważ zażywał narkotyki od trzydziestu lat, był też zarażony corona-wirusem. Coraz więcej Murzynów zauważa teraz, że są wykorzystywani przez siły wrogie Ameryce. Jako ciekawostkę dodam, że amerykańskich policjantów szkoli Mosad.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1633271

Dzięki za interesującą, merytoryczną odpowiedź.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1633354

....gdzie pojawili się uzbrojeni cowboye, ta chołota nastawiona na rabunek, zwyczajnie podawała tyły. Otóż prawdziwym nieszczęściem naszych czasów jest to, że takie uzbrojone bandy, które w tym czasie kradną, rabują, palą w miastach i miasteczkach USA, nie mają skutecznego odporu. Nasza cywilizacja choruje! Nasze sumienia są zatrute wszechobecnym lękiem, lenistwem, wygodnictwem, opurtunizmem, każdy wydaje się chce, by to inny nadstawił karku za niego!

Dlatego pytam odważnie i publicznie na forum: co się stało z naszymi sumieniami, co stało się z naszym męstwem. Moim zdaniem wszystkiemu winne jest właśnie straszne, demoniczne zakłamanie ludzi. I to tam za Oceanem i tu w Europie, a nawet w ojczyźnie naszej i w samym Watykanie. Przecież uporczywe milczenie papieża Franciszka, kard. Pietro Parolina i innych watykańskich księży urzedników, wobec podłego, bezczelnego, niegodnego gloryfikowania najpodlejszych zbrodniarzy z OUN-UPA na współczesnej Ukrainie, to jak najbardziej klasyczny przykład tego katastrofalnego stanu rzeczy. I nie chodzi wyłącznie o postrzeganie, ocenianie ale nade wszystko o sumienia tych person, ludzi z krwi i kości, którzy kiedyś staną jak my wszyscy na Sądzie Bożym! Tam na Wołyniu, na Podolu, na Pokuciu, na Polesiu, na Kresach, właśnie tam takie dzikie, barbarzyńskie hordy z piekła rodem, spod znaku tryzuba, czerwono-czarnej szmaty, z zawołaniem na ustach: "Sława Ukrainii", szły i nie tylko że rabowały i paliły na potęgę polskie wsie i kolonie, tam gwałcono i rąbano siekierami tysiącami niewinne kobiety i dzieci, tam zakopywano żywcem. Boże przecież my to wszystko już wiemy, oni tam wsządzie wiedzą i co my Polacy, choćby dziś z tym robimy, co Oni tam na Watykanie robią.......?! Pozdrawiam Romanie z USA b. serdecznie. Znakomity wpis i najwyższa nota. Sław

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1633288

Przeciez Roman powyzej dal znakomity przyklad, ze tylko bron moze byc skutecznym ratunkiem przed bandytami. 

Dlatego w Polsce i chyba tylko w Polsce istnieja  tak skomplikowane przeszkody i duze oplaty w drodze do zdobycia pozwolenia na bron.

Polska jest najbardziej rozbrojonym krajem Europy. 

To jest zgodne z zyczeniem wszystkich naszych wrogow.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1633292

"(...) aby uzyskać pozwolenie na broń nie będzie potrzeby należenia do odpowiedniego stowarzyszenia. Jest to bardzo ważna zmiana, którą jak najbardziej popieram, ponieważ zrywa ona z ustawowym kolektywizmem. Zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami każdy, kto chciał posiadać broń, musiał zapisać się do takiego stowarzyszenia. Mieliśmy więc do czynienia z przymusową przynależnością do stowarzyszeń, podczas gdy powinna obowiązywać zasada dobrowolności. Teraz stowarzyszać będą się tylko ci, którzy tego naprawdę tego chcą."

https://www.pch24.pl/dajcie-polakom-bron--a-powstanie-kultura-jej-posiadania,53004,i.html

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

casium

#1633298

   Witam! I tu się wreszcie na tej niwie się zgadzamy. Wracając do tematu. Mamy zdrowe podejście do życia, samochód, który może być bronią, jak pokazało życie, a nie możemy bronić naszych niewiast i dzieci, bronić miru domowego. Broń w sejfie, a nie paradowanie ulicą, badania, szkolenie, testy strzelnicze itp. Broń dla normanie zweryfikowanego człowieka, powinna być ogólnodostępna, bo inaczej państwo ma zakusy totalitarne. Ze zrozumieniem podchodzę do obecnego rządu, bo trzeba absolutnej stabilizacji państwa, aby ten ważny dla społeczeństwa temat poważnie poruszyć. Działam, ale na razie, bez większościowego zrozumienia. Ale widzę, że już tylko mała szala na wadze, bo biznes bronią, o ironio, jest tematem mocno zainteresowany. Zagrożeniem sa tylko przestępcy, którzy używają nielegalnego żródła pochodzenia broni. Wiele na ten temat, tu pisałem wcześniej. Sam strzelam z czarnego prochu, na strzelnicach, a jest nas ponad pół miliona i jakoś nikt do nikogo nie strzela, a skutecznośc porównywalna, bo lufy gwintowane, tylko z ładowaniem inna era. Ale, to zabawa, hobbi, powrót do historii i sentymenty patriotyczne. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1633299

No właśnie, tam się mogą obronić przed lewacką antifą itp.,  u nas jesteśmy bezbronni, co ju dobrze było pokazane, jak PO z lewactwem pare lat temu zaprosili antife na nasze Święto Niepodległości i te lewackie szmaciarze wtedy chodziły po Warszawie i napadały na Polaków (m.in. na grupę rekonstrukcyjną przebraną za polskich żołnierzy z czasów powstań kiedy byliśmy pod zaborami.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1633301

  Witam! Pięknie Pan to ujął. Dla mnie obecnie ludzie nie mają prawie żadnego społecznego etosu pozytywnych wartości wychowania społecznego, nie mówiąc, o przysłowionym męstwie i normalnej przyzwoitości. Nie wyobrażam sobie, aby przejść ulicą na jawną krzywdą człowieka. Mnie może łatwiej, bo jestem silnym facetem. W moim życiu, kilkakrotnie mieszkając wtedy w dużym mieście odruchowo zareagowałem ostro na chuligankę. Co do Wołynia, to zawsze chylę czoła nad tym bestialstwem, ale również często apeluję do moich partyjnych włodarzy. Kłaniam się!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1633295

W jednym z blogów NE (wybaczcie, nie podam którym bom skleroźnik a i linka nie podeślę bo witryna zdechła:(  jest spory zestaw zdjęć z zatrzymania oraz porównania zdjęć obu uczestników z obrazami zatrz. w kadrze.

I wygląda na ustawkę grubymi nićmi szytą.

Wg mojego małego rozumku, bom mały misio, panowie musieli wcześniej się pobić. Policjant nieprzepisowo i na pewno poza służbą zatrzasnął swego "znajomka " z night clubu. A że prawdop. miał z nim na pieńku, wyszło jak wyszło.

 No i mamy winnego morderstwa oraz ofiarę bójki. Zaangażowano dwóch podobnych do zainscenizowania brutalnego aresztowania. Sprawa wyciekła poza Komendę. Na taki pretekst tylko czekali wiadomi zadymiarze i...

 Mamy falę oczywiście spontanicznie przygotowanych protestów tudzież walki uliczne.

 Nie trzeba być Holmesem, niestety.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Brian

#1633495