To na chrześcijan polują we Francji i na świecie

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Świat

Pewien agent lewackich profesorów na Uniwersytecie Śląskim właśnie zatroskał się z powodu antysemityzmu we Francji. Napisał: „Francuzi wobec narastającej fali islamskiego antysemityzmu przyjęli taktykę strusia. Po prostu zamykają oczy i nie widzą, co się dzieje. Za chwilę w ten sam sposób zaczną usprawiedliwiać ataki na rodowitych Francuzów?”

Dziwna ta koncentracja na napaściach na żydów, bo już od dawna trwa napaść na chrześcijan we Francji i na całym świecie. Nie tylko zresztą islamiści napadają.

 

Parę cytatów pochodzących od autorów z „Warszawskiej Gazety”:

Jan Piński

Dziś, gdy obserwujemy rozkwit islamskiego terroryzmu w Europie, można postawić dokładnie tę samą diagnozę: to nie kryzys, ale skutek polityki migracyjnej UE. W założeniu sprowadzenie do Europy milionów uchodźców miało przyśpieszyć koniec państw narodowych i stworzyć podstaw wielokulturowego, globalnego społeczeństwa.

W piątek 3 stycznia w Villejuif, niedaleko Paryża islamski nożownik zamordował Janusza Michalskiego, 56-letniego Polaka, mieszkającego w Francji, który stanął w obronie swojej żony. Chwilę wcześniej ten sam nożownik zaatakował innego przechodnia, ale pozwolił mu odejść, gdy ten wyrecytował muzułmańską modlitwę. Francuski prezydent Emmanuel Macron nazwał ten atak „ślepą przemocą”. To nieprawda, nie była to żadna ślepa przemoc, ale część islamskiego terroru, jaki rozszerza się w Europie i na świecie. Część islamskich duchownych szerzy nienawiść do chrześcijan (i generalnie „niewiernych”). Skutkiem są ataki na zwykłych ludzi w krajach zachodniej UE. Morderca Polaka zginął, jak na męczennika za wiarę przystało (bo tak się postrzegał), atakując przybyłych policjantów z nożem krzycząc: Allah akbar (Bóg jest wielki). Na razie z powodu politycznej poprawności w krajach zachodnich takie informacje są cenzurowane. „Tak jak wspominamy Świętą Rodzinę uciekającą do Egiptu, pamiętajmy o niezliczonych rzeszach doświadczających straszliwych prześladowań, i tych, którzy zostali zmuszeni do ucieczki ze swoich domów. Podejmijmy większy wysiłek, by nie dopuścić, by chrześcijaństwo zostało wyparte z krajów Biblii” – stwierdził brytyjski premier Boris Johnson z okazji świąt Bożego Narodzenia. Johnson, który sam jest katolikiem (w protestanckiej Wielkiej Brytanii, to rzadkość), jest pierwszy politykiem z krajów Zachodu, który od wielu lat upomniał się o prześladowanych chrześcijan.

Chrześcijanie są atakowani we wszystkich krajach Afryki i Bliskiego Wschodu, w których jest znaczny odsetek muzułmanów. W 2019 r. chrześcijan mordowano w Etiopii, Nigerii. W tym ostatnim kraju Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie doliczyło się ponad 130 zamordowanych chrześcijan i 10 tys. wygnanych z domów. Nigeryjskie władze patrzą na prześladowania chrześcijan przez islamskie bojówki z milczącym przyzwoleniem. W Burkina Faso, w której ok. dwie trzecie z 19 mln mieszkańców stanowią muzułmanie, w grudniu doszło do ataku na kościół protestancki i zamordowania ponad 21 chrześcijan.

Agresja wobec chrześcijan w krajach Unii Europejskiej ma związek z rozzuchwaleniem się islamistów. Jest to wprost przenoszenie praktyk z krajów, gdzie muzułmanie mają znaczną większość, do Europy. Na razie jednak lewicowe elity rządzące w UE problem widzą w pogarszaniu się wizerunku ludności muzułmańskiej w wyniku zamachów, a nie w ofiarach.

Piętnowane jest naturalne oburzenie i strach ludzi przed islamskim terroryzmem, ale nie jest dotykany sam problem tegoż terroryzmu i źródła jego pochodzenia. Przed ludźmi ukrywana jest tożsamość terrorystów, gwałcicieli, a także tego, iż zwykle swoje czyny popełniają odwołując się do religii muzułmańskiej.

https://warszawskagazeta.pl/swiat/item/6784-polowanie-na-chrzescijan

 

I kilkanaście krótkich tweetów Stanislasa Balcerac (z okresu od 8-13 luty)

@sbalcerac

13 luty i wcześniejsze

Francuska demokracja! Dziennikarka Eve Szeftel oskarża polityków o kolaborację z islamistami i kryminalistami na ubogaconych kulturowo przedmieściach Paryża w celu pozyskiwania głosów w wyborach. Tytuł jej nowej książki: "Burmistrz i barbarzyńcy". https://francebleu.fr/infos/politiqu

50 lat po wejściu do UE Włochy afrykanizują się coraz bardziej. Chaos, mafia, waluta Euro i lewacka ideologia otwartych granic dobiły kraj ekonomicznie i społecznie. Nic dziwnego, że Włochy są następne w kolejce do opuszczenia UE.

Francja. Ten po lewej, Benjamin #Griveaux, wycofał się właśnie z walki o fotel mera Paryża, bo wypłynęły jego seks taśmy. Ojciec rodziny obnażał się w internecie dla kochanki. Seks taśmy tego z prawej na razie jeszcze nie wypłynęły. Powinny być ciekawsze.

Okupacyjne metody we Francji #Macron! Brutalne wyciągniecie z szeregu zatrzymanych stojących pod ścianą, powalenie i pobicie bezbronnego manifestanta "żółtych kamizelek" wywołało oburzenie we Francji. Co na to Bruksela? Woda w usta jak zwykle? Wideo tutaj: https://youtube.com/watch?v=oEaoK2

Lewactwu, które krzyczało na barierki wokół Sejmu RP dedykuję informacje o projekcie otoczenia niemieckiego Bundestagu 2,5 metrowym murem i 2-metrową fosą. #Merkel wpuściła barbarzyńców, teraz Niemcy wracają do średniowiecza.

Turcy rządzą w Berlinie #Merkel! 22-latek za kierownicą Maserati urządził rodeo w centrum Berlina. W innej części miasta Turek zastrzelony a czterech innych rannych. Ta fala powoli dosięga Polskę. Turek zamordował ziomala we Wrocławiu a w Warszawie Turek korumpował burmistrza.

Coś drgnęło w Kościele! Papież postawił się niemieckim ideologom i nie chce już żonatych kapłanów a pachnący masonerią kardynał Reinhard Marx zrezygnował z przewodzenia niemieckiej konferencji biskupów. Wcześniej Marx chciał finansować statki do szmuglu nielegalnych migrantów.

Francja #Macron Rolnik, który był wcześniej okradany 40 razy, strzelił do bandy Cyganów kradnącej paliwo w jego gospodarstwie, raniąc jednego złodzieja. Oskarżono go o "próbę morderstwa" Na zdjęciu marsz wsparcia rolników dla oskarżonego. Samoobrona. https://france3-regions.francetvinfo.fr/grand-est/marn

Laicka Francja #Macron. Islamskie bojówki zawiesiły flagi Algierii, Maroka i Tunezji na kościele w #Albi na południu kraju. To taki balon próbny operacji przejmowania terenu niewiernych. https://toulouseinfos.fr/actualites/soc

Mimochodem stacja @tvn24 pokazała dobrze na czym polega lewacka ściema "ratowania uchodźców na morzu". Nie ma żadnych morskich epopei, tylko szmuglerzy podrzucają ich na greckie wyspy sąsiadujące z wybrzeżem Turcji.

W kolebce demokracji, Francji #Macron, bez zmian! Prefekt policji w Paryżu zdelegalizował dzisiejszą manifestację żółtych kamizelek. #acte65

Idiotyzm i chaos w UE sięgnął takiego stopnia, że unijna agencja "ochrony granic" @Frontex chroni teraz granice państwa spoza UE przez napływem nielegalnych migrantów z Państwa UE! Na zdjęciu agenci #Frontex w Albanii koło granicy z Grecją (Kakavia). Rozumiecie coś @MSWiA_GOV_PL?

Ubogacanie w Niemczech #Merkel! 25-letni Mohammed J. z Jordanii zgwałcił i okradł 34-letnią niemiecką arystokratkę lesbijkę Gräfin Maria W. w parkingu hotelu w Monachium. Mohammed zwala winę na narkotyki. https://bild.de/regional/muenc

Europejski postęp! Organizacje muzułmańskie chcą więcej miejsca do modłów na lotnisku w Wiedniu. Taktyka zajmowania terenu krok po kroku, widoczna też w innych krajach postępowej laickiej UE. https://kurier.at/chronik/wien/m

Pięć lat po przyjeździe do Niemiec połowa migrantów #Merkel wciąż nigdzie nie pracuje, podaje dziennik @welt . Reszta upchana w dużej części na pracach pomocniczych (Helferjobs) prawdopodobnie z dużymi dopłatami z budżetu.

Z cyklu ubogacanie kulturowe. Irakijczyk skazany za zmuszanie do prostytucji nastoletnich Polek Mężczyzna poznawał Polki przez internet, następnie proponował im przyjazd do Szwecji. tvp.info

Kolejna Polka ofiarą islamisty! Raniona wczoraj przez islamskiego nożownika w Londynie, Monika Luftner (51 lat), przyjechała do Wielkiej Brytanii 20 lat temu. Jest pracownicą katolickiego przedszkola, St Bede's Catholic Infant School, którym kieruje inna Polka, Ewa Ostryńska.

Młoda francuska lesbijka #Mila (16 lat) otrzymuje pogróżki śmierci za krytykowanie islamu. Francja jest laicką mekką wolności słowa, ale władze nabrały wody w usta. #Macron też. Co możecie dla niej zrobić @KPH_official @Adbodnar? Oferta azylu @UdSC_gov_pl? https://dailymail.co.uk/news/article-7

"Poważnym problemem jest emigracja młodych, najzdolniejszych osób poza granice Europy" - rzekł #Macron w Krakowie. Teraz rozumiem dlaczego UE wpuszcza na swoje terytorium miliony nielegalnych migrantów z krajów muzułmańskich, w tym wielu analfabetów. To demograficzna kompensacja!

Solidarna z żółtymi kamizelkami #GilletsJaunes wczoraj podczas wizyty #Macron u prezydenta Dudy. Czasami do uratowania honoru kraju wystarczy jedna sprawiedliwa @BalliMarzec

Wczorajsza kolacja #Macron zaciętymi wrogami @pisorgpl w siedzibie @Amb_Francji zakończyła się o północy, podają dziennikarze "Le Monde" @olivierfaye @piosmo Wśród zaproszonych "usual suspects": Michnik, Holland i Pszoniak, znany z parodiowania osób z porażeniem mózgowym. Elita.

-------------------------

Jest się o kogo martwić.

 

 

Uwaga!

Hejterom: Humpty Dumpty, kontrik, Ostry i innym - nie odpowiadam.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:9)

Komentarze

świr, świr, świr.... ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1618829

To na tym polega to całe blogowanie? Że stale się przekleja od innych a resztę ma gdzieś?

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to mam swoją opinię o tym.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1618835

Niedziela - ok. 14: 5 ocen negatywnych (4x -24 pkt, 1x -6 pkt.), 1 ocena pozytywna (+24 pkt).

Pełna mobilizacja zwolenników zabijania chrześcijan. Przedziwne.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1618861

No chyba, że chodzi o to, że w tej Francji niewystarczająco walczą z antysemityzmem.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1618862

to ci sami, którym nie przeszkadza to, że Duda proponował postawienie pomnika stalinowcowi Mazowieckiemu i przepraszał w imieniu Polaków za zbrodnie NKWD.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1618906

najprawdopodobniej ci sami.

Im w ogóle mało co przeszkadza. Polecam:
https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/andrzej-duda-to-kandydat-marzen

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1618926