Stalker i oszust Trojanowski w sprawie mojego wykształcenia

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Na "Niepoprawnych" od kilku miesięcy grasuje stalker i oszust Jerzy Trojanowski, piszący pod nickiem Humpty Dumpty.

Podaje on wiele fałszywych informacji na temat innych blogerów oraz osób publicznych. Robi to na dodatek w niewybrednym języku.

M.in. zaatakował mnie, podając na przykład, że rzekomo nie posiadam wyższego wykształcenia i że rzekomo sama to twierdziłam podczas jakiejś rozprawy. Wezwany do podania sygnatury i daty rozprawy, milczy.

Początkowo lekceważyłam te "rewelacje" (bo co ma wykształcenie do bycia blogerem), ale grzecznie wyjaśniałam, że się myli. On nadal kłamał i nazywał mnie oszustką. Przedstawiłam dowody, że to nieprawda.

]]>http://www.wybory2005.pis.org.pl/kandydat.php?k=749]]>

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/internet-i-ryzykowne-zaufanie-czyli-o-czlowieku-zniewazajacym-ofiary-przestepstw-1

Nic to nie zmieniło. Bluzgi nadal miały miejsce. Nudzi mnie już to. Przedstawiam zatem zaświadczenie Politechniki Wrocławskiej o ukończeniu studiów na tej uczelni.

Zaświadczenie potwierdza, że odbywałam dzienne studia magisterskie na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej od dnia 1 października 1973 roku do dnia 30 czerwca 1978 roku i uzyskałam tytuł magistra inżyniera organizatora przemysłu w dniu 30 czerwca 1978 roku. Nadto w zaświadczeniu podano, że programowy czas studiów wynosił pięć lat, czyli 10 semestrów.

Przestrzegam przed tupeciarskim zniesławiaczem Trojanowskim. To albo facet z ciężkimi obsesjami, albo nasłany stalker.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (14 głosów)

Komentarze

Zapominasz, że są tu ludzie wykształceni.

Nędzna podróbka. Żenada!

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1607072

Ty do nich nie należysz.

Przedstawiłam zaświadczenie Politechniki Wrocławskiej z pieczęcią uczelni i podpisem kierowniczki archiwum. Zaświadczenie wydano celem przedłożenia w ZUS i było podstawą do naliczenia mi emerytury.

A teraz won, zniesławiaczu.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1607074

Dyplom, oszustko!

Każdy absolwent wyższej uczelni posiada coś takiego. Nawet w PRL-u na dyplomie był Orzeł, choć bez korony. Ale to już trudno podrobic w photoshopie. ;)

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1607082

Na pewno ci nie pokażę dyplomu, bo nie wiem z kim się zadajesz i do czego byście to wykorzystali.

Jest oficjalny dokument urzędowy, którego oryginał jest w ZUS, a kopia u wystawcy, czyli w Politechnice Wrocławskiej.

Normalnemu człowiekowi to wystarczy, ale łgarz zamiast przeprosić za "pomyłkę" nadal łże w żywe oczy.

Spadaj, a potem pojedź do Rybnika na Gliwicką 33. Tam ci dadzą coś na uspokojenie.

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1607085

To skąd te zmyślenia o sobie "zna się na zarządzaniu", "specjalista w dziedzinie zwalczania przestępczości pospolitej i ochrony porządku publicznego", "doradca w dziedzinie zarządzania", "afirmantka wolności słowa"...

Vote up!
5
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1607171

że PiS zmyślał o mnie podczas kampanii wyborczej w 2005 roku? Nie kompromituj się, prowokatorze.

http://www.wybory2005.pis.org.pl/kandydat.php?k=749

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1607172

jak to mówi przysłowie francuski - często cytuje Michalkiewicz - "kto się tłumaczy - ten się oskarża".

Szkoda zachodu, poza tym, na mocowanie się z chłopem.

Vote up!
3
Vote down!
-4

panMarek

#1607252

naprawdę Pan sądzi, że lepsze byłoby, abym nie reagowała na publiczne, uporczywe i obelżywe oskarżanie mnie o rzekome oszustwo w postaci powoływania się na rzekomo nieistniejący dyplom ukończenia studiów wyższych?

Przypominam, że nie pisałam nigdzie o kończeniu studiów wyższych, bo po co. Co to ma wspólnego z prawem do blogowania? A poza tym dyplom ukończenia studiów - jak okazałam w notce - mam. Dawał mi on prawo m.in. do wieloletniej pracy naukowej na uczelni wyższej. To kłamliwe obsmarowywanie mnie przez Trojanowskiego jest po prostu idiotyczne.

Po co ten facet zniesławia mnie?

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1607278

Już następny ("kolega" Trojanowskiego) próbuje dezawuować mój dorobek zawodowy. Oni tak zawsze we dwójkę, aby robić wrażenie "tłumu".

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1607288

Spojrzał Pan na pracę naszą i był zadowolony a spojrzawszy na naszych prymitywnych prześladowców - usiadł i zapłakał.

Ci ćwierćinteligenci mieszczą się w spostrzeżeniu Georgea Orwella: "Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, ci ją głoszą. Prawda jest mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem. ".

Nic na to nie poradzimy. Ludzie są głupi i "szukają w dupie mózgu" jak mawiała moja Babcia szlachcianka (z domu Skolimowska).

Pozdrawiam Panią jako mgr. inż. elektryk po Wydz. Elektrycznym Politechniki Warszawskiej, studia dzienne w latach 1978 - 1984.

Vote up!
3
Vote down!
-1

panMarek

#1607337

Wzajemnie pozdrawiam kolegę inżyniera :)

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1607350

Jak zwykle, na proste pytanie jakieś mataczenie, niczym koleżka Niebieski. 

Nieszczęsna, co ma niby PiS do tego, jak się sama określasz?

To PiS wysłał na szkolenie do Szczytna, po ktorym.jesteś specjalistką ds przestępczości? Czy może masz jeszcze taki doktorat albo choć kurs korespondencyjny

Vote up!
2
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1607287

To PiS napisał JASNO w 2005 roku:

http://www.wybory2005.pis.org.pl/kandydat.php?k=749

Cytuję:

Kandydaci

9. Krystyna Górzyńska

Krystyna Górzyńska – 51 lat. Absolwentka wydziału menedżerskiego Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej. Organizator działań sponsoringowych na rzecz instytucji kultury (Filharmonia Poznańska) i poznańskich szpitali (onkologia, neurochirurgia). Zwolennik upowszechniania w Polsce własności mieszkań na wzór brytyjski -założyła w Poznaniu społeczny Komitet Lokatorów i Właścicieli Mieszkań, który działał w latach 1999-2001 na rzecz prywatyzacji mieszkań komunalnych. Specjalista w dziedzinie zwalczania przestępczości pospolitej i ochrony porządku publicznego. Od 2002 roku wiceprezes w ZChN w rejonie wielkopolskim. W ostatnich wyborach samorządowych szefowa w regionie wielkopolskim KWW „Razem Polsce” (ZChN, ROP, RKN, katolickie Organizacje Społeczne).

-----------------------------

Pełnego cv nie zamierzam tutaj przedstawiać, bo nie widzę  żadnej potrzeby. Nie startuję w żadnym konkursie, a twoja ciekawość nie ma charakteru rzeczowego. Ma służyć wyłącznie niemerytorycznym atakom personalnym (insynuacjom w stylu Trojanowskiego), co już wielokrotnie robiłeś.

Kilku blogerów nazywa twoje wypowiedzi demonicznymi i mają niewątpliwie rację. Przykład: twój atak na Marsz Niepodległości mający się odbyć pod hasłem "Miej w opiece naród cały"

https://niepoprawni.pl/comment/1607266#comment-1607266

EOT.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1607289

Manipulujesz jak niejaki "zawisza".

Zadałem proste pytanie a w zamian jest mataczenie o jakimś PiS-ie i moich rzekomych demonicznych komentarzach. Niejeden już zauwazył, że tak to zwyczajowym trollowaniem przykrywasz rzeczowość.

 

To było moje proste pytanie

 <<< To skąd te zmyślenia o sobie "zna się na zarządzaniu", "specjalista w dziedzinie zwalczania przestępczości pospolitej i ochrony porządku publicznego", "doradca w dziedzinie zarządzania", "afirmantka wolności słowa"... >>>

 

Co zaś do demonizmów, to sama się zadajesz z oszustem i sekciarzem podajacym się za "Cypriana Polaka" 

http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/02/4-9-ii-2019-operacje-faszywej-flagi-w.html

jak i sama glosisz heretyckie poglądy, przemocowe również, od zabijania za rozwody po karanie, nawet śmiercią, swoich urojonych przeciwnikow. Szkalujesz nawet Radio Maryja. A zmarłego tragicznie prez. Lecha Kaczyńskiego wraz z bratem mieliście za "padło" i syjonistycznego zbrodniarza, "ludobójcę żydowskiego". Martw się raczej o siebie, faryzejska "gorliwo katoliczko".

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1607292

W twoim komentarzu są same kłamstwa, już wielokrotnie dementowane jako skrajne oszczerstwa. Powtarzasz je po czartowsku, aby bezustannie insynuować i zabierać ludziom czas.

EOT

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1607295

Taa, musicie być bardzo zajęci. Tylko nie zafunduj sobie przepukliny z wysiłku. Szykujecie następne szkalowanie Radia Maryja? Czy tylko prezydenta.

 

Widzisz, jaka zaklamana jesteś?

Zaprzeczasz nawet własnym słowom, ba- nawet własnemu opisowi swojej osoby.

 

Vote up!
2
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1607347

Wg demonologów:

Dręczenie stanowi przykład nadzwyczajnego działania diabła. Diabeł obiera za cel niektórych ludzi, dręczy, przeszkadza, doprowadza do gniewu.

Kolejnym obszarem jest język. Jest wiele charakterystycznych demonów związanych z językiem. Głównym jest kłamstwo.

Wiemy z Biblii, że demony są dręczycielami. Są różne rodzaje dręczenia. Demony osłabiają, wywołują swoim działaniem zmęczenie.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1607353

i rzeczywiście - zaraz w pierwszym komentarzu pojawia się durne zaprzeczanie.

Musisz wiedzieć, że ten gość ma chyba jakieś zlecenie na Ciebie i nawet gdybyś mu pokazała dyplom to on Ci odpisze, że jest fałszywy, kupiony itd itp.

Mnie tylko zastanawiają te plusy pod chamskimi komentarzami HD ale... to jest ich problem.

Daj sobie spokój z taką ferajną!!

 

Pozdrawiam :)

Vote up!
7
Vote down!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1607096

ale sprawę rozstrzygnie prokurator.

Tak zadecydowałam. Nie można pozwolić, aby taki typek bezkarnie lżył mnie i moją rodzinę.

Jeśli ktoś mu to zlecił, to sprawdzimy, czy rzeczywiście zapewni Trojanowskiemu ochronę ad infinitum.

Pozdrawiam

Ps. A ferajna?  No cóż, kiedyś to też się skończy. Szybciej niż myślą.

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1607099

.

 

Jaką ty masz godność (zero), przyzwoitość (zero) i uczciwość (zero) i jaki tupet (wielki) i ordynarne chamstwo (super wielkie), by się ubierać tutaj w togę arbitra i osoby wyrażającej pogląd.

Normalna osoba po tak wielkiej kompromitacji, złapana na bolszewickiej manipulacji i krętactwie, na takim poziomie, że nawet współtowarzysze ze ścierwoneonówki (np. Lotna) byli zażenowani i zohydzeni, schowała się gdzieś w jakiejś jamie.

Jednakże kultura, klasa i styl to pojęcia nieznane dla prymitywnej, złej kobiety z Kalisza. Jej poziom to Ruszkiewicz, Hades, czy wican - wściekli, otępieli antypolacy.

 

Muszą ci kobieto dobrze srebrnikami płacić, że odważasz się na takie zachowanie. Chyba, że kieruje tobą wrodzony prymitywizm i głupota.

..................

Czekam teraz na wiadra pomyj wylewanie przez Rebeliantkę, Veritę, fretkę, Jestem durniem i resztę tego stowarzyszenia pustych łbów.

 

 

 

 

 

 

 

.

Vote up!
6
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1607101

Czy w sprawie znieważania mnie przez Humpty Dumpty masz jakąś opinię? To się dzieje od wielu miesięcy. Nie widziałam, abyś protestował.

Boisz się "ferajny"?

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1607104

Nie, nie mam opinii.

Nie interesowałem się tą kłótnią i nie znam faktów. To nie pozwala mi zajmować pozycji arbitralnej,

To co usłyszałem od Zygmunta K. nastawiało mnie raczej przyjaźnie, aż do momentu gdy dosyć wrednie poparłaś paskudną manipulatorkę.

 

Więc przepraszam, jestem tu poza meritum sporu.

Vote up!
8
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1607110

Ja tu piszę od prawie 11 lat. Było dość czasu, by wyrobić sobie opinię na temat mojej osoby. Poza tym, bluzgi pod moim adresem nie dotyczą żadnego sporu. Są nękaniem wyłącznie w celu nękania.

Nie rozumiem też, dlaczego uważasz, że Astra jest manipulatorką. Dowiedziała się, że film, który zamieściłeś, był fałszerstwem. Poinformowała o tym. Jeśli zamieściłeś ten film nieświadom fałszerstwa, to wystarczyło o tym poinformować i usunąć film.

Tak sądzę, przedstawia się problem.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1607113

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Un jest szefem i un to steruje.

Vote up!
3
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1607111

Chyba sterujący tą wojną obelg są gdzieś indziej. Ale to - bez względu  na lidera - co do zasady jest strasznie przygnębiające.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1607125

I obsobaczył w swoim żydo-bolszewicko-banderowskim stylu.

Miłośnik orgazmów od Idy i Olgi Tokarczuk, towarzysz oficer z PRL-u od kabli.

Vote up!
6
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1607106

A jakże!

Dopiero co napisałem, że wściekły półgłówek zaraz przyleci, by pluć i rzygać. Przyleciał po 3 minutach.

 

A tak się spytam - czy ty lebiego wiesz co to orgazm? Spotkałeś się z tym kiedyś w życiu? Szczerze wątpię, a dodatkowo jeden z kolegów napisał że Jjj jest impotentem.

 

 

,

Vote up!
6
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1607112

Jak ktoś napisze że jesteś pedofilem, to ja mam w to wierzyć??? Ja nie tylko w to nie uwierzę, ale jeszcze dam mu wycisk słowny, bo obraża niewinnego człowieka, To się nazywa przyzwoitość jakbyś nie wiedział.

Ale ty nie posiadasz takiej przyzwoitości i dajesz jeszcze wiarę w to co jakiś śmierdziel pisze o mnie i jeszcze swoją wiązkę epitetów mi wysyłasz.

I tym się różni przyzwoity człowiek od chama i prostaka.

Vote up!
7
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1607132

Nie zauważyłeś, że to już jest poziom bruku?.
Ps. A co do orgazmów i Twoim w nich udziale, to chciałbym poznać opinię Twojej żony w tym temacie, mogłoby być ciekawie ...

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1607156

Oczywiście, to poziom bruku.

Świadomie się do niego zniżam, bo teraz moją i mam nadzieję, że przekonam patriotów dobrej zmiany, taktyką jest oko za oko. Nie ma już, że oni walą ciebie kastetem, a ty milczysz i nadstawiasz drugi policzek do połamania kości. Cios za cios. Chcą tego, to będą mieli. Sądy nas nie bronią, to jak w każdym przyzwoitym społeczeństwie, będziemy bronić się sami.

A ponieważ są prymitywniejsi i głupsi, to jak oni pałką, to my ich mieczem samuraja.

Dość biernej postawy, dość - 'nie karmić trolla", dość bzdurnej doktryny - "nie gadaj z głupcem, bo on cię ściągnie do swego poziomu i wykończy". Po to mamy swoją inteligencję, by to ich na tym poziomie wykańczać.

 

A moja żona czuje się świetnie drogi kolego. Dziękuję za troskę.

Ps. I może ciebie czegoś nauczę - w miłości najważniejsze jest by dawać, a nie brać.

 

.

Vote up!
7
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1607162

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

O szablach i pojedynkach pejsatemu się marzy , a fechtować umiesz rebe.

Tobie cep a nie szabla, ty prostak i budowa cepa prosta.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1607168

Ziemian z ziemianek okładamy nahajką.

Dla durniów robimy wyjątek.

Im dajemy fujarkę, by sobie podmuchali.

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1607169

O! - widzę że stary rebe dziecinnieje! A pampersa założyłeś rebe?

Kadisz zacznij odmawiać, bo dzień zmarłych się zbliża, cymbalisto Jankielu, a nie głupotami się zajmujesz.

Ale tak to jest, jak  pod jarmułką fantasmagorie się kłębią i chce się być szogunem, Wołodyjowskim czy Kmicicem.

A jak jest się starym Jankielem z wypaczonym umysłem od nadmiaru koszernej siwuchy i pejsatego jadu, to nie możesz  racjonalnie myśleć.

Ze specjalną dedykacją dla rebe z dyni:

Vote up!
4
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1607170

TY prostacka bezczelna babo
TY masz czelność pisać o chamstwie
TY 
TY gdzie na swoim blogu tolerujesz chamów, kretynów i zwyklch prostaków .zreszta tacy jak i TY
TY masz czelność bezwstydna adminko pouczać innych.
Jesteś wyzutą wszystkiego.
Nazwać ciebie człowiekiem to 
Co za tupeciara
Zamilcz bezczelna babo
Tu masz próbkę kultury na swoim blogu

 

 

 

I nawet śmieciu zdążyłeś wysmarować oczerniającą notkę... lecz jak na zakłamanego bęcwała i manipulatora przystało nie każdy może się tam do niej odnieść ponieważ gro osób masz poblokowanych - mnie też...

I ty patałachu portowy śmiesz coś wspominać o jakichś cenzurach i cenzorach - BEZCZELNY KŁAMCO ???

I jeszcze w swoje łgarstwa Oparę mieszasz?
Że niby się czegoś wystraszył i kazał Astrze cię wyciąć ???

ZA KOGO TY POJE...IE SIĘ UWAŻASZ ???

Tobie chyba naprawdę wydaje się że jesteś jakimś pępkiem świata

Więc cię naprostuję:
- nie pępkiem świata
- tylko "końskim zwisem" (inaczej określanym)

Nic tylko jątrzysz, szczekasz i plujesz...
Skąd w tobie tyle PIS'ojadu...
I to przecież od małego: gdyż zacząłeś o rzucania w rówieśników i budynki kamieniami zza krzaków

Tylko nie wiem czy to było przed "tym" jak zacząłeś zarabiać u marynarzy jako "chłopak do towarzystwa" czy jeszcze wcześniej

(bo ponoć "to" było Twoje pierwsze zarobkowe zajecie: męska dz... .
Już kilka razy o tym wspominałem a jako że dementi nigdy nie było to uznaję to za fakt autentyczny)

To dlatego nienawidzisz ludzi a w szczególności mężczyzn ?
Czujesz do nich jakiś niesmak ? - no dobra chyba złe słowo dobrałem bo może ci się to inaczej kojarzyć

Widać i słychać twoje wynaturzenia, frustracje, itd. ale... niektóre schorzenia, ułomności, urojenia, uzurpacje, itd. da się leczyć...
Tylko zamiast otwierać całą aptekę lepiej było pójść do konkretnego specjalisty / specjalistów...
Pewnie nawet nie próbowałeś...

A szkoda - dla rodziny
A teraz: BUJAJ SIĘ LESZCZU

 

nastepny:

 

"Wolę kraść u obcych"

Więc po co tacy fajansiarze i łachmyty biorą udział w wyborach tutaj w Polsce - to zwykłe skurw...syństwo i bydlactwo

 

nastepny:

"Szacunek"

Jaki szacunek fajfusie?
Obsrywasz gościa, wyzywasz od sprzedawczyków czy też że daje się zastraszać hakami itd. a teraz gdy doopa cię piecze SZACUNEK?
Co za zakłamany fajansiarz i gnida

"każdym kroku podpierając się Twoim imieniem zgromadził tu taki osobnik, jak Ruszkiewicz"

Nikt inny poza tobą Dyniogłowy w co drugim zdaniu nie wspomina o Oparze
Opara to, Opara tamto, Opara sramto... Opara mówił o Tobie.... itd - non stop mieszasz chłopa w swoje napierdalanki a w zasadzie insynuacje

Ok. Zaczynałeś zarabiać jako chłopczyk do pukania tzn. "Towarzystwa" ale miej pretensje do samego siebie że od dawna robiłeś sobie z doopy i gęby śmietnik - a nie do wszystkich dookoła
(z gęby dalej robisz)

"pani Słupianek, uważa za potworną obrazę identyfikowanie twego kolegi z żydostwem! Taka postawa to pospolity antysemityzm"

Nie przekręcaj zakłamana mendo faktycznej przesłanki ASTRY

- nie był nią antysemityzm

- TYLKO TWOJE BEZCZELNE KŁAMSTWO I MANIPULACJA W CELU OŚMIESZENIA JKM

Idiotów szukaj na popierdo...nych a nie tutaj

"Administracja nie panuje i wszyscy z tego powodu są wściekli"

Administracja nad wszystkim panuje co widać po tym co zrobiła ASTRA
A większość jest wściekła nie za to że cię w końcu i słusznie wykopała - a za to że zrobiła to tak późno
To spora różnica

"portal bacznie obserwują Twoi koledzy. Jego jakość rzutuje niestety na Ciebie"

Dlatego najwyższy czas dać ci kopa w miejsce gdzie kiedyś były jaja i napletek, złapać za pejsy i wywalić stąd na zbity pysk

Zamiast non stop leczyć - prościej i zdrowiej zapobiegać

 

To wszystko tylko pod twoim wpisem blogerko z twojego szamba
Masz jeszcze ochotę na podobne komentarze z tego ścieku z innych wpisów
Służę uprzejmie
Kim ty jesteś???
Kim???

ZEREM  !!!!!!!
ZEREM !!!!!!
ZEREM !!!!!

 

Vote up!
8
Vote down!
-7

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1607123

że tak strasznie ubliżasz Astrze. Jeśli zrozumiałam, to masz pretensje, że nie usunęła jakichś cudzych komentarzy. Ale ty  nigdy nie zareagowałeś na obelgi Trojanowskiego wobec mnie.

Bardzo to wszystko dziwne.

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1607129

Nie jestem po żadnej ze stron bo kompletnie nie wiem co jest przyczyną waszej nawalanki.Natomiast to co piszę o tej żałosnej istocie to cała prawda.
To obłudna i nienawistna człekokształtna postać.
To teraz napisz kto tu manipuluje gdy przeczytasz jej komentarz o Korwinie.
Czy da sama sobie bana ta kreatura z Noeonka
Raz jeszcze
Ona to zero !!!!
Mniej niz zero!!

@LordConqueror 20:22:54
Korwin to takie samo gówno jak Palikot, ruski ślad jak najbardziej tutaj pasuje.
Dobrze, że "toto" do Brukseli wyjechało, bo jeszcze posłem by zostało i więcej szkód narobiło.
Za te porównania do Żołnierzy Wyklętych... po pysku mu się należy !!
nadużycie link skomentuj
Astra - Anna Słupianek 10.07.2014 20:35:58

A i dialog z czerwonym alfonsem (jej przydupasem) to prima sort;

http://astra.neon24.pl/post/110825,zabic-miasto#comment_987248

Vote up!
4
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1607275

Po pierwsze, ja nie jestem uczestnikiem jakiejś nawalanki.

Prostuję uporczywe i obelżywe kłamstwa Jerzego Trojanowskiego alias Humpty Dumpty na mój temat, które w rażący sposób naruszają moje dobra osobiste.

Po drugie, jeśli masz pretensje do Astry, zwróć się do niej bezpośrednio, a nie pod moją notką na inny temat.

Zwrócę ci tylko uwagę, że komentarz Astry na temat Korwina pochodzi sprzed 5 lat i warto byłoby najpierw zapytać, czy zmieniła zdanie na jego temat.

Po trzecie, z tego co zauważyłam, to Astra kwestionowała posługiwanie się zmanipulowanym filmem na temat Korwina, a nie wypowiadała się na temat jego poglądów politycznych.

Jak mi się wydaje, to przeciwnicy polityczni też mają prawo do rzetelnego ich traktowania. Nie wolno fałszować ich wypowiedzi lub posługiwać się wypowiedziami sfałszowanymi.

 

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1607280

Wiem,wiem
Krowy często zmieniają poglądy.I tak jest w jej przypadku
Ja też już 5 lat temu o niej pisałem że większej kanali na leonku nie znajdzie.Teraz w swojej obłudzie zrównała się z przygłupem @faral&zawislak.
Oboje są siebie warci.Więc podtrzymuję swoją opinię że on to mniej niż ludzkie zero.
DNO !!!

Vote up!
3
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1607423

Opanujcie się.

Rozkręciliście jakąś niesamowitą wojnę obelg.

Ściśle mówiąc zrobiło to około 10 zwolenników PiS. Nic dziwnego, że Konfederaci nie pozostali dłużni.

To jest straszne!!!

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1607124

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie rozkręcajcie tej niesamowitej wojny obelg. Z demonami się nie dyskutuje. Ani słowa...

 

Vote up!
7
Vote down!
-8

Verita

#1607147

Z demonicznymi wypowiedziami się nie dyskutuje. Egzorcysta Marian Rajchel słusznie wczoraj przestrzegał.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1607175

A czy egzorcysta przestrzegał przed oszustem i sekciarzem "Cyprianem Polakiem"? 

Taka wielce nadymana katoliczka a z kim to się zadaje?

Też słyszysz głosy tego nieba?

http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/02/4-9-ii-2019-operacje-faszywej-flagi-w.html

Vote up!
4
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1607182

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

@Verita

Święte słowa droga Pani - tu ks. prof. Waldemar Chrostowski tłumaczy dogłębnie dlaczego:

https://www.youtube.com/watch?v=vCNvsiDVFK4

Słuchanie tego wspaniałego wykładu obowiązkowe dla każdego ochrzczonego człowieka!

Ks. prof. Waldemar Chrostowski to nie tylko wspaniały kapłan ale też najwybitniejszy polski teolog a w tym odcinku Akademii Biblijnej omawia test drugiego najwybitniejszego teologa, paieża Benedykta XVI.

Posłuchaj, warto!

P.S. i podaj link dalej ;-)

Vote up!
3
Vote down!
-7

panMarek

#1607232

To z reakcji na swoje bzdury chcesz już rozkręcić konflikt PiS vs Konfa? Po co się ograniczać, może lepiej od razu Eurazja vs Oksydent.

Vote up!
6
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1607163

Widzę, że telenoweli ciąg dalszy. Rebeliantka merytorycznie odpiera ataki żałosnego Humpty, którego jak by złapać za rękę podczas kradzieży, to by twierdził, że to nie jego ręka albo ta, która go złapała to podróbka.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1607269

Dobrze ujęte.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1607281