Prezent "Kasi" dla Michalkiewicza na Boże Narodzenie

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Ż. K. - ofiara pedofila - wystąpiła do Michalkiewicza z żądaniem zapłaty kolejnych 150 tysięcy złotych. Tym razem za naruszenie dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności poprzez podanie jej prawdziwego imienia i nazwiska.

Więcej szczegółów tutaj:

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4604

O poprzedniej kwocie 150.000, zasądzonej zaocznie, opublikowałam tekst w "Warszawskiej Gazecie".

Te żądania zaczynają mieć charakter jakiegoś swoistego rekietu.

Młoda kobieta, występująca dotychczas anonimowo, zohydza bezpodstawnie - wespół ze swoimi lewackimi poplecznikami - Kościół Katolicki oraz wiele konkretnych osób, nie mających nic wspólnego z jej nieszczęściem, natomiast czuje się osobiście dotknięta, gdy ktoś wyraża wątpliwość co do wyroku wydanego na jej rzecz (osoby ukrytej pod pseudonimem, czyli nieznanej). Czy osoba anonimowa posiada prawo do ochrony dóbr osobistych?  Sądy w zasadzie stoją na stanowisku, że „nie jest możliwe naruszenie dobrego imienia abstrakcyjnej jednostki posługującej się wyłącznie określonym pseudonimem, uniemożliwiającym identyfikację tej osoby”. Także i z tego powodu zasądzenie od Michalkiewicza 150 tysięcy złotych jawi się jako wątpliwe.

Gdy Michalkiewicz ujawnił nazwisko i imię swojej wierzycielki, znowu ma być winien i znowu ma płacić.

Niech zatem "Kasia" (Ż. K.) zdecyduje się, czy jest anonimowa (wówczas wypowiedzi Michalkiewicza, za które został surowo ukarany finansowo, nie należy wiązać konkretnie z jej  osobą, gdyż była postacią nieznaną publicznie), czy też nie jest anonimowa (a więc posiada konkretne dobra osobowe, które chce chronić) , a więc, w tym przypadku, o co chodzi z tym "upublicznieniem danych" i żądaniem kolejnych 150.000 PLN?

Anonimowa osoba nie chce upublicznienia jej danych (imienia, nazwiska), ale chciała kasy (i uzyskała wyrok zasądzający drakońską kwotę) za naruszenie "dobrego imienia" abstrakcyjnej "postaci bezimiennej".

Przedziwne są wyroki polskich sądów.

 

Poprzedni tekst:

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/jak-obiektywny-sad-zalatwil-michalkiewicza

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:23)

Komentarze

Młody Śpiewak ujawnił patologię - wyrok. Świetny felietonista P. Michalkiewicz nazwał rzecz po imieniu - wyrok, a podobno mamy konstytucyjną wolność słowa. A może lepiej w kibitkę takich niepokornych i do Putinowicza. Nie ma umowy ? To podpisać. A może nasz PAD - wszystkich Polaków nie ma roboty i po to to wszystko. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Kolejorz

#1612706

wolność słowa to tylko dla lewaków i liberałów. Inne opcje polityczne - to jak napisał pewien dowcipniś w komentarzach poniżej  - należy doić do ostatniej złotówy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1612851

Dodam tylko, że Pan Michalkiewicza jako PIERWSZY został dopadnięty przez żydów z "paragrafu 447". 
Wyrok zawiera:
- czcionkę Arial 12, interlinie 1,5 i kolor czarny tuszu. 
- 150.000 zł
- 15.078,48 zł
- 17,00 zł jako zwrot opłaty skarbowej od pełnomocnictwa
- 841,48 zł jako zwrot wydatków
Dalej słów mi brak ...

kiedyś się śpiewało:
- Wszystkie rybki mają pipki
Cuirala, cuirala la la
- Wszystkie Kasie po kutasie,
Cuirala, cuirala la la

Stanisławowi Michalkiewiczowi trzeba pomóc bez dwóch zdań. 
Dlaczego?
- bo jest jakby naszą głową (dlatego chcą ją odciąć)
- bo jest głosicielem wolności i wolności słowa (nie od dziś tylko od zawsze jak pamiętam - 30 lat)
- bo mówi prawdę taką jak jest (jak Józef Mackiewicz)
- bo jest mądry i odważny co jest dzisiaj rzadkością
- bo ... tu dopisz sobie sam ...
- dodatkowym argumentem za wpłatą dla pana Stanisława jest możliwość wywołania w ten sposób bólu d***y różnym sk***om

Sytuacja z panem Michalkiewiczem przypomina sytuację z mordowaniem inteligencji i żołnierzy podziemia  w latach 1944 - 56 - też narodowi odcinano głowę i to dosłownie. Oddanie na pastwę czerwonym parchom pana Stanisława poprzez nieudzielenie mu pomocy (o którą nieśmiało prosi) jest aktem zdrady. Żyd testuje naszą cierpliwość i lojalność wobec naszego ideowego przywódcy jakim na pewno jest dla wielu.

Stanisławowi Michalkiewiczowi trzeba pomóc bez dwóch zdań. Konto na jego stronie.
 

Co do skazanego pana Śpiewaka, żyda, też jest zasadnicza różnica. Być może wyrok na Śpiewaka ma pokryć medialnie wyrok na Michalkiewicza. Wszak ze Śpiewakiem JUŻ się spotkał prezydent Duda (mąż żydówki) i zaproponował mu ułaskawienie. Sam prezydent Duda wystąpił z tą inicjatywą, ale żyd Śpiewak powiedział, że da szansę Ziobrze na kasację. 

Prosty, zapracowany Polak, nie jest w stanie połapać się w tych żydowskich macherkach PiSu, który wszak już 7 rok uzdrawia "polskie sądy".

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1612955

Serdecznie dziękuję za komentarz.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1612959

Na zachodzie Europy za ujawnienie pełnego nazwiska i imienia pedofila Michalkiewicz zdobyłby pełne uznanie i splendor,
za ujawinienie nazwiska i imienia ofiary pedofila zostaby zlicytowany wraz z ostatnimi skarpetkami a i długopis by mu odebrali.
Taka prawda

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-6
#1612602

Chciałbyś, żeby było jak na Zachodzie? Lewactwo polskie właśnie chce zlicytować Michalkiewicza, a szerzej - katolików, gdyż KK to nie tylko hierarchia, to przede wszystkim wierni.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1612616

Ten jegomość to typowy mossadziaż pełną paszczą, co to tylko podszywa się pod katolika.

Powyższe dwa jego zdania demaskują go wystarczająco! 

Zabrałby Michalkiewiczowi WSZYSTKO! Nawet śmierdzące skarpety.

Typowa i jedyna w świecie żydowska filozofia "właścicieli świata całego".

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1612957

Szanowni Państwo,

rzadko zabieram głos, ale zachowanie pana Stanisław M. uważam za tak skandaliczne, że nie zostawię go bez komentarza. Od dziecka jestem świadkiem mizoginii w rodzinie, w szkole, wśród znajomych czy pracy i mam po prostu dość. Pan Stanisław M. ma bardzo sprawne pióro, ale wykorzystuje swój talent do manipulowania ludzmi a przy okazji do obrażania i poniżania kobiet. Starałam się zwrócić panu M. uwagę, że jego teksty są wulgarne i uwłaczają kobietom. Tłusty, sapiący facet epatuje waginami, rozkładanymi nogami, sztosem, kurwami - a w dodatku ujawnia dane ofiary pedofila, która stara się dojść swoich praw w zgodzie z polskim kodeksem cywilnym. Można dyskutować, że przepisy są nieadekwatne do zaistniałej sytuacji i odpowiedzialności zwierzchnika, ale na gruncie art. 430 k.c. Zakon Zmartwychwstańców musi  się niezle nagimnastykować, aby ucieć przed odpowiedzialnością za czyny wyświeconego na kapłana pedofila.

Panowie, kobietom nie potrzeba cmok nonsensu ale równe traktowanie kobiet jak ludzi, ktorych się szanuje. Przydałoby się równe zaangażowanie w wychowanie dzieci i prace w domu. Mam dosyć ślimaczącego się pana Mikke i innych zwyrodnialców. Konfederacja ma tylko wtedy szansę na sukces, jeżeli wprowadzi nowe standardy w traktowaniu kobiet i dopuści mądre głowy nawet jeżeli nie posiadają penisa. 

Jędrzej Maksymilian Kondek W sprawie wykładni pojęcia „przy wykonywaniu czynności” na gruncie art. 430 k.c.

http://forumprawnicze.eu/attachments/article/329/Kondek.pdf

Definicja za wikiepdią-Mizoginia lub mizoginizm (stgr. μῖσος mĩsos „nienawiść”, γυνή gynḗ „kobieta”) – nienawiść albo silne uprzedzenie w stosunku do płci żeńskiej. Często bywa też przyrównywana do antykobiecego seksizmu lub mizoandryzmu. Uważana jest za stosunek mężczyzny wobec kobiet, ale niewykluczona jest sytuacja, w której również kobieta może cechować się postawą mizoginistyczną[1][2].

W wielu przypadkach jej podłożem może być ukryty lęk, np. lęk mężczyzny przed funkcją rozrodczą kobiety, kompleks niższości, lęk przed zemstą kobiety[3]. Mizoginia może również wynikać z traumatycznych doświadczeń z przeszłości spowodowanych przez kobiety (np. wykorzystanie seksualne, zdrady małżeńskie, znęcanie psychiczne lub fizyczne).

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-7

Fiona

#1612720

Bardzo sobie cenie Pani swierdzenie , ze: "...kobietom nie potrzeba cmok nonsensu, ale równe traktowanie kobiet jak ludzi, ktorych się szanuje."

Osobiscie nie widze potrzeby glebokiego i precyzyjnego dzielenia normalnych ludzi na kobiety i mezczyzn, bo "kon jaki jest - kazy widzi". Sadze, ze duzym bledem jest okreslania ich wzajemnych relacji za pomoca przedziwnych slow, ktore maja okreslac nienawisc panow do pan, albo odwrotnie. Po co to komu? Jaki cel maja takie podzialy? Zbyt glebokie zaglebianie sie i roztrzasanie tego zagadnienia moze doprowadzic do choroby psychicznej. Pozatem wydaje mi sie, ze jest to niezbyt zgodne z biologia i prawami natury. Uwazam, ze Stworca tak zaprojektowal ten swiat, by kobieta i mezczyzna nie nienawidzili sie wzajemnie, tylko kochali i razem wspolpracowali, tworzac rodzine i nastepne pokolenia tej rodziny. Wyszukiwanie i podkreslanie tych "mizoginizmow" uwazam za rodzaj zboczenia. Natomiast zapewniam Pania, ze kobiety z cala pewnoscia beda bardzo szanowane, kiedy tylko beda umialy same sie szanowac.

Pozostaje z szacunkiem

 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1612736

Natomiast zapewniam Pania, ze kobiety z cala pewnoscia beda bardzo szanowane, kiedy tylko beda umialy same sie szanowac.

Czyżby ???? tak więc te miliony ofiar są sobie same winne .... Panie Leszku Pan zasłużuł moim zdaniem na łatkę mizogina.

Polecam tekst na stronie krakow.pl, podający statystyki na temat przemocy wobec kobiet. W samej Polsce mamy do czynienia ze śmiercią kilkuset kobiet ... 

http://krakow.pl/otwarty_na_swiat/aktualnosci/235013,62,komunikat,wspierajmy_kobiety_na_pomaranczowo_.html

Warto poczytać o inicjatywie UE-ONZ „Spotlight” na rzecz wyeliminowania przemocy wobec kobiet i dziewcząt

https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/pl/MEMO_18_5904

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Fiona

#1613271

#1613284

Moge Pania zapewnic ponownie, ze kobiety z cala pewnoscia beda bardzo szanowane, kiedy tylko beda umialy same sie szanowac.

To wszystko. Mysle, ze Pania ktos kiedys skrzywdzil tak mocno, ze odbilo sie to na Pani stanie psychicznym. Wedlug mnie zostala Pani opetana jakas chorobliwa doktryne, ktora pragnie Pani rozwijac na forum publicznym. Potrafi Pani obserwowac  swiat wylacznie przez pryzmat prawdziwych i urojonych krzywd kobiet. Jezeli ktos Pania skrzywdzil, to nalezy sie udac na policje, lub do psychologa w zaleznosci od rodzaju tej krzywdy. O pozostale kobiety prosze sie nie martwic, bo odkad swiat istnieje sa one kochane i szanowane dokladnie tak jak na to zasluguja swoim postepowaniem. Jezeli do tej pory jeszcze nikt Pania nie uszanowal, to oznacza tylko to, ze Pani na ten szacunek nie zasluguje. Poniewaz uwazam Pania za osobe opetana, lub chora, zamykam dalsza dyskusje z Pania.

Przepraszam za szczerosc i pozostaje z szacunkiem 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1613302

Polska jest krajem w którym jest najmniejszy wskaźnik przemocy wobec kobiet i to nie tylko w UE, najgorzej wypadają kraje skandynawskie. Tak jest od wielu lat, w Polsce jest najmniej damskich bokserów, o czym nie piszą polskojęzyczne media, które bardzo lubują się w dołowaniu Polaków.

https://www.pch24.pl/polska-najbezpieczniejszym-krajem-dla-kobiet-w-ue--statystyki-mowia-wszystko,66300,i.html

https://feminoteka.pl/polska-z-najlepszym-w-europie-wskaznikiem-dotyczacym-przemocy/

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1613303

*

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1613305

Wypowiedziała się Pani w kwestii, że nie lubi Michalkiewicza, że w Pani ocenie "na gruncie art. 430 k.c. Zakon Zmartwychwstańców musi się niezle nagimnastykować, aby ucieć przed odpowiedzialnością za czyny wyświeconego na kapłana pedofila" i że kobiety powinny być "równo traktowane, jak ludzie, których się szanuje".

Pomijam błąd merytoryczny, polegający na tym, że myli Pani Chrystusowców ze Zmartwychwstańcami, ale pragnę zwrócić uwagę, że nie odniosła się Pani w ogóle do treści notki.

Michalkiewicz został drakońsko ukarany finansowo za naruszenie dóbr osobistych "anonimowej Kasi", co samo w sobie jest dziwactwem, gdyż nie wskazano jakie dobra osobiste posiadała abstrakcyjna postać pn. "Kasia". Przyjęto, że abstrakcyjna postać ma dobre imię i godność, a gdy Michalkiewicz dowiedział się dopiero z wyroku zaocznego kto się kryje pod pseudonimem "Kasia" i zaczął z nią polemizować, jak z nieanonimową postacią, to z kolei "Kasia" żąda zadośćuczynienia za podawanie jej faktycznych danych osobowych.  To w końcu jest anonimowa czy nie? Może do tego by się Pani odniosła?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1612805

... Czy aż tak bardzo kochamy Houllebecqa ups ...Michalkiewicza .... ?  

Dziękuję za podpowiedz, chodzi rzeczywiście o spór sądowy pomiędzy ofiarą pedofila i Zakonem Chrystusowców.

"na gruncie art. 430 k.c. Zakon Zmartwychwstańców musi się niezle nagimnastykować, aby ucieć przed odpowiedzialnością za czyny wyświeconego na kapłana pedofila", 

- powinno być "na gruncie art. 430 k.c. Zakon Chrystusowców musi się niezle nagimnastykować, aby ucieć przed odpowiedzialnością za czyny wyświeconego na kapłana pedofila". 

 

W swoim komentarzu skupiłam się na kwestii mizoginii, której przejawy dostrzegam w niektórych tekstach redaktora Stanisława M.. Poruszając kwestię mizoginii nie jestem osamotniona. Dla przykładu, pani Magdalena Grzyb widzi ją w twórczości Houllebecqa. https://kulturaliberalna.pl/2015/12/29/grzyb-kowalczyk-houllebecq-uleglosci-polemika/, czyli od prawa do lewa, 

Podałam Państwu również, moim zdaniem bardzo wartościowy, tekst Jerzego Kondka doktora nauk prawnych, kierownika Sekcji Prawa i Procesu Cywilnego w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości, sędziego Sądu Rejonowego dla. m.st. Warszawy w Warszawie

"W sprawie wykładni pojęcia „przy wykonywaniu czynności” na gruncie art. 430 k.c."  http://forumprawnicze.eu/attachments/article/329/Kondek.pdf 

Pozdrawiam, Fiona 

FIGHT FOR YOUR RIGHT

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Fiona

#1613264

SN wypowie się wkrótce, rozpatrując kasację Chrystusowców, czy były podstawy do zastosowania takiej podstawy prawnej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1613286

to typowy adwokacko-"prawniczy" bełkot, który ma stwarzać wrażenie wśród prostych ludzi, że autor na czymś się zna.

Te jego 21 stron bełkotu, to trudno nawet przeczytać, a zrozumieć tym bardziej. Poza tym autor podaje zero wniosków. Po ki czort tak się wysilił z tymi 21 stronami? Pewnie potrzebuje tzw. publikacji do habilitacji i tyle. 

Druga rzecz, to wbiłaś sobie do głowy nowoczesne słowo "mizoginia".

Tu też bredzisz, bo pan Michalkiewicz wielokrotnie mówił, że (bardzo) lubi kobiety a jak mówił, że jak był młody to nawet nieźle "dawał czadu". Nie tymi słowy ale dokładnie w tym sensie. Czytam i słucham go od 30 lat więc mogę coś powiedzieć na ten temat. Bredzisz w chorej swojej wyobraźni i tyle. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1613342

Miłości czy nienawiści? Cyt."Od dziecka jestem świadkiem (...) i mam po prostu dość"  -  przecież żyjemy w demokracji. Nie? "Mam dość ślimaczącego się P. ...", "Tłusty, sapiący facet epatuje waginami (...).  "Konfederacja ma tylko wtedy szanse (...) dopuści mądre głowy nawet jeśli nie posiadają  PENISA.

 Pytanie; a czym Ty się Florciu różnisz od tych których tak MIŁUJESZ? Pewnie Ciebie jeszcze tam brakuje, demo kracja pewnie by się rozkraczyła. Wolę już posłuchać sapiącego i plującego i coś jeszcze tam mają. A Wiosna za pasem.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Kolejorz

#1612908

jedynie brakującym penisem ... 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Fiona

#1613266

widzę, że nie zna Pani sprawy "Kasi", albo udaje, że nie zna. Nie pochwalam zachowania zakonnika, jestem daleki od tego, ale gdy "Kasia" była nastolatką nie czuła się wykorzystywana, nie była maleńką dziewczynką, nikt jej nie więził, chodziła do szkoły, a jej rodzice musieli wiedzieć gdzie przebywa. Niestety, nie przeszkadzał im wtedy jej brak w domu, nie zgłosili nigdy tego na policję.

Po wielu latach "Kasia" zauważyła, (albo ktoś jej poradził) że na całej sprawie może nieźle zarobić, doić zakon i "ustawić" się do końca życia. Stanisław Michalkiewicz ujawnił jej nazwisko dopiero wtedy, gdy ta z pomocą sądu i adwokata okradła go doszczętnie, jej nazwisko stało się wtedy jawne. Sąd "sprytnie" nie powiadomił go nawet o sprawie.

Gdy sąd skazał cały zakon na zapłacenie "Kasi" olbrzymiego odszkodowania i płacenie jej do końca życia miesięcznego odszkodowania, wtedy Michalkiewicz, nie ujawniając jej nazwiska,(wtedy go nie znał) napisał, że jest ona chyba najlepiej opłacaną kurwą na świecie. Teraz te słowa są wykorzystywane do nękania tego, znanego z patriotyzmu redaktora. Jest to też zemsta władz za informowanie Polaków o ustawie S447

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1613307

Jak się wsłuchać  w Michalkiewicza to czuć ironie /co dobrze/ drwiny /co złe/ dużo przymiotników /domena komunistów/ itd. To taki więcej komunikatywny Ś.P. Lepper czy pani lekkich obyczajów można zgwałcić. Nigdy nie słyszałem z ust złotoustnego Michalkiewicza a jak by to on rozwiązał problem. A zrobił bym to tak i tak. Np: wysłał na księżyc Eskimosów nie mówiąc o Madagaskarze. Takie judzące marzenia dla bicia piany przy uciesze/ to tak delikatnie/ Jego Ekscelencji P.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1612724

To już lepiej jest wsłuchiwać się w muzeumu holokaustu w waszyngtonie, które otwarcie pomawia pani szanowną babcię o to, że dała schronienie rzydom po to tylko, żeby sobie zabezpieczyć alibi na wypadek, gdyby polaki przegrały wojnę?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1612739

szukam kurateli w celu straszenia w kamienicy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1612738

Bardzo fajnie czyta się takie komentarze

Po pierwsze dlatego, że chyba nigdy takowych wyważonych na tym portalu nie przeczytałem - na ogół mają się nijak do tematu a tym bardziej choćby do minimum kultury

I po drugie dlatego że bardzo fajnie jest przeczytać że są w tym kraju jeszcze NORMALNI LUDZIE którzy gardzą pedofilami, czy bezczelnymi pomawiaczami i opluwaczami

Dla mnie Michalkiewicz czy jak tam się jego nazwisko pisze jest NIKIM - klepie to, co wie że dobrze się sprzeda i tyle

Zaś opluwanie seksualnie wykorzystywanego dziecka i to jeszcze przez osobę niby najwyższego zaufania publicznego to zwykłe WIELKIE KURESTWO i za to należy go puścić z torbami i jeszcze za kraty aby współosadzeni tzw. "charakterni" wytłumaczyli gdzie leżą pewne granice

 

Autorka tej notki ma ewidentne problemy nazwijmy to emocjonalne gdy tylko jest temat księdza pedofila i zamiast takie postępowanie piętnować stara się jak może go usprawiedliwiać - jedyne wytłumaczenie jakie przychodzi mi w takim przypadku do głowy to tzw.: "Syndrom Sztokholmski"

Drugi powód takiego postępowania jest czysto FINANSOWY bo nie tak dawno Humpty Dumpty jeśli mnie pamięć nie myli napisał notkę o tym że brat autorki niejaki Janusz G. również opluwał i lżył dziewczynę i chyba jemu też już została założona czy miała zostać założona sprawa o pomówienia i lżenia

Nie pamiętam szczegółów a nie potrafię się zbyt sprytnie po portalu przeczesywać więc może on sam da do tego komentarz i ew. link

 

W każdym bądź razie i pedofili i ich ukrywaczy i takich opluwaczy powinno się doić do gołej doopy

Dlaczego jest tyle bezprawia (oczywiście z politykami , policmajstrami, prokuratorami, sędziami włącznie) ?

Bo są równi i równiejsi - zamiast surowych, szybkich i nieuchronnych kar

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1612803

Powtarzasz swoje urojenia.

Nigdy nie usprawiedliwiałam Romana B. - pedofila. We wszystkich artykułach to podnosiłam i stanowczo eksponowałam. Więc bezczelnie nie zmyślaj.

Ciąg dalszy komentarza jeszcze dzisiaj.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1612809

Ten krętacz twierdzi też, że mam mieć rzekomo jakiś motyw finansowy w pisaniu notek o tzw. Kasi, bo słyszał, że niejaki HD pisał o tym, że mój brat miał lżyć tzw. Kasię. Tzw. Kasia podała istotnie na swoim blogu na FB w grudniu br. info, że ma zamiar wnieść prywatny akt oskarżenia przeciwko jakiemuś J.G., tylko, że ja pisałam arty o atakach na KK z wykorzystaniem osoby "Kasi" od października UBIEGŁEGO ROKU. Więc to ewentualnie Kasia lub jej akolici być może chcą się na mnie w taki pokrętny sposób odegrać.

A jeśli Ostry nie wie, to każdy może przeciwko każdemu wnieść prywatny akt oskarżenia o zniesławienie. Trzeba tylko zapłacić 300 zł. I można się sądzić do woli. W razie przegranej najwyżej trzeba będzie zapłacić kolejne koszty, jeśli wystąpią i zostaną zasądzone przez Sąd. 

Na tym polega rzetelność Ostrego i HD.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1612838

Januszek opublikował wstrętne i ohydne wyzwiska pod adresem "Kasi" na facebooku. Mam je skopiowane. I ona też, jak pisze w swojej grupie. Więc nie pisz o rzetelności innych, stara kłamliwa babo, pełna nienawiści do wszystkich wokół.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-10
#1612841

Wstydzić się, to ty powinieneś za siebie od zawsze.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1612844

Idź do spowiedzi przed świętami, a nie świruj po forach, nieudacznico życiowa.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1612846

Wstydzić się, to ty powinieneś za siebie od zawsze.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1612845

????

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1612847

kłamco i stalkerze Trojanowski.

EOT.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1612848

babuniu przy każdej okazji. Pałujesz teksty, w każdym poście łamiesz prawo prasowe, bo sobie zastrzegłem anonimowość. O tym, jakie nosze nazwisko, dowiedziałaś się przypadkiem, jak razem otrzymaliśmy legitymacje Nowego Ekranu. Ale w esbecki sposób publikujesz moje dane osobowe, bo myślisz, że mnie to rusza. Otóz powiadam ci - mam to teraz głęboko w dupie. Chyba nawet głębiej, niż ciebie i twojego świrowatego brata. Jesteście nieudacznikami, na dodatek twoja kombinacja, że oszukasz Panstwo i uzyskasz kosztem innych odszkodowanie dla brata poszło się walić na drzewo. A wiesz czemu? Bo jesteś bezdennie głupia. Nawet nie masz pojęcia, że odeszłaś od wiary katolickiej i powtarzasz jakieś sekciarskie banialuki.

Może pora na to, by wyłączyć internet? Patrz, jesteś pośmiewiskiem dla coraz większe grupy ludzi. A Januszek funkcjonuje jako przykładowy idiota. Gratuluję osiągnięć, "dziennikarko" za 25 zł. Doprawdy, nie spodziewałem się, że starość może być aż tak okrutna, jak w twoim przypadku.

EOT

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#1612850

tymi łgarstwami i chamstwem. Wynocha. Do twoich trzech kumpli.

Rozumiem, prawniczyno od siedmiu boleści, że nie możesz znieść, że masz wielokrotnie mniejszą ilość odsłon i komentarzy niż moje notki, ale tak już zawsze będzie. Po prostu czytelnicy potrafią samodzielnie ocenić co jest prawdą i co jest wartościowe.

A więc, zmykaj stąd i weź coś na uspokojenie.

I nie licz na to, że zareaguję na kolejne twoje obelgi.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1612852

za niepoczytalnego braciszek. Jakie łgarstwa, babuniu? Wszystko, co piszę, jest udokumentowane. I to do tego stopnia, że sama zżynasz ode mnie i publikujesz jako własne. A co do liczby odsłon nie bądź śmieszna. Ja nie żyję w internecie, jak ty, ale w realu. Choć patrząc na moją redakcję widzę, że w sumie masz jakieś 10% odsłon moich. Wystaw ryjka i zauważ, że prócz "leonka" są takze inne portale. ;)

Ps. I mam nadzieję, że moje 25 zł zainwestowałaś? Np. w chleb i margarynę. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-10
#1612853

aby wigilijny dzień plugawić takim nikczemnym komentarzem.

Opanuj się, człowieku. Niech Cię Nowonarodzony Bóg oświeci.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1612919

nawet ateistów śmieszy. Zegarek ci spieszy. Zaczęłaś atak w Wigilię. Opętało cię całkiem. Apage, krystynas.... ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9
#1612920

Panie nadzorujący kulturę słowa tego portalu.Wstyd tu zaglądać.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Kolejorz

#1612954

Tu takiego nie ma i nigdy nie było.
Tu są chłopcy z ferajny, którym wolno wszystko.
"Nadzorujący" to ich człowiek...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1612988

Te niezawisłe Sądy to wsadzić w rakietę i wystrzelić na Księżyc albo najbliższą planetę ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1613069