Naprawdę warto posłuchać

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Polecam ten wywiad. To rozmowa o najważniejszych sprawach.

https://www.youtube.com/watch?v=pT6XSt3rHl0&t=701s

Dziękuję miło słuchaczom.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.2 (głosów:9)

Komentarze

  • Przerażający obraz i dojmujące poczucie opresji przez pseudo-państwo, kafkowski absurdalny twór instytucjonalny, stojący ponad i poza prawem, używających nie tyle prawa, co procedur urzędniczych do niszczenia społeczeństwa.
  • Dziekuje za wspanialy wywiad.. Serce sie rozdziera sluchajac tego co Pan Janusz przeszedl i w dzalszym ciagu przez co przechodzi..zycze duzo sily..tyle nadzieji w Konfederacji w zmianie tego wrogiego Polakom systemu..
  • Komuniści po '89 roku nie zniknęli, wręcz przeciwnie, okopali się w biurokratycznym aparacie państwa tworząc bandycko mafijny system z magdalenki skierowany przeciwko obywatelowi.
  • Dwoma rękami podpiszę sie pod tym że sądy w Polsce trzeba zlikwidować i budować sądownictwo od nowa kosmetyka nic nie zmieni.
Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607581

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607582

btw,

https://niepoprawni.pl/blog/477/zatrzymanie-i-psychiatryk

( )

Zeszłam na dół i zobaczyłam wtedy, że mój Brat cierpi, gdy mu założyli kajdanki,  poprosiłam aby mu je zdjęli, przecież nigdzie nie ucieknie i po raz kolejny zaznaczyłam,  iż jest już po jednym zawale. Wtedy odezwał się jeden Pan, chyba najstarszy wiekiem, że też jest po zawale - odpowiedziałam, że chyba wie co to znaczy. Wtedy podjęto decyzję o ich zdjęciu. Poszłam do kuchni po szklankę wody, która podałam  Bratu . Zobaczyłam wtedy, iż Brat owija sobie lewą nogę, gdzie leciała krew  a tam miał duże nabrzmiałe żylaki. Miał też ranę na czole"

( )

Potem policja opuściła nieruchomość. Poszłam do łazienki.

Porwanie

Po pewnym czasie policjanci ponownie zadzwonili do domu i poprosili, abym do nich zeszła, gdyż na protokole przeszukania brakuje mojego podpisu. Narzuciłam na koszulę płaszcz i wyszłam z domu w kierunku bramki w ogrodzeniu.

W tym momencie Policjanci wtargnęli na teren nieruchomości, porwali mnie, wrzucili ją do samochodu i skuli kajdankami. Nie udzielili mi żadnych wyjaśnień na temat przyczyn tego dziwnego zatrzymania.

Jest oczywiste, że policjanci bezprawnie wtargnęli na teren nieruchomości, gdyż przeszukanie było już zakończone, a policja nie miała żadnego Postanowienia uprawniającego ją do ponownego wejścia na teren prywatny.

Zwracam uwagę, że w tym momencie miałam na sobie tylko koszulę nocną i płaszcz, nie miałam bielizny ani rajstop, a na nogach tylko domowe kapcie.

W samochodzie nadal nie udzielano mi żadnych informacji. Było zimno i chciałam położyć  zmarznięte nogi na siedzeniu. Spychano mnie, nie reagowano na prośby o informacje i pomoc.

Na Komendzie

Po przyjeździe do Komendy na ul. Rychlińskiego w Bielsku-Białej, zaprowadzono mnie do jakiegoś pokoju, w którym pracowało przy dokumentach dwóch funkcjonariuszy. Pozostawiono tam mnie bez żadnych wyjaśnień. Dalej nie odpowiadano na żadne pytania dotyczące mojej sytuacji procesowej.

Po upływie około 30-40 minut, gdy nie mogłam doprosić się żadnych informacji ani obdukcji medycznej, zauważyłam, iż na jednej z szafek leży nóż. Pochwyciłam go i przecięłam naskórek na lewym nadgarstku. Nie uszkodziłam żyły. Nie zdążyłam. Policjanci  obezwładnili mnie.

Nie wiem, dlaczego zdobyłam się na taki autodestrukcyjny akt. Nie mogłam znieść nieustannego naruszania mojej godności osobistej, a także stanu niepewności, spowodowanego brakiem jakiejkolwiek informacji. Ponadto wydawało mi się, że ten dramatyczny gest może spowodować otrzeźwienie policji i zmusić ją do przestrzegania procedur.

Domagałam się wezwania prokuratora, zabezpieczenia śladów i przeprowadzenia obdukcji medycznej. Wprowadzano mnie w błąd, że prokurator został wezwany i odbierze ode mnie zeznanie. W międzyczasie ponownie założono mi kajdanki, w tym na krwawiącą rękę. Nikt z policjantów nie opatrzył mi ręki, nie zaproponował choćby przemycia rany wodą utlenioną.

Po pewnym czasie przyjechało pogotowie. Ponownie odmówiłam badań, obawiając się, że zostanę obciążona ich kosztami. Podtrzymywałam stanowisko, że powinien przybyć prokurator i wystawić zlecenie na przeprowadzenie obdukcji medycznej. Nadal wprowadzano mnie w błąd, że prokurator przybędzie.

Policjanci przeklinali w mojej obecności oraz dwóch stale mnie pilnowało.

Po pewnym czasie do pokoju wszedł młodszy aspirant Józef Ś. Szydził, że rzekomo pobiłam wielu policjantów, a następnie nakazał założyć mi kajdanki i wyprowadzić z pokoju.

Dwóch policjantów trzymało mnie z całą siłą pod ręce i zaciągnęło do samochodu. Nie poinformowano mnie, dokąd jedzie samochód. W samochodzie byłam cały czas silnie trzymana pod ręce.

 

Szpital

Samochód przyjechał do Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu ZOZ w Bielsku-Białej na ul. Olszówka. Nie wiedziałam, że jest to szpital, gdyż nikt mi nic nie mówił. Policjanci /prawdopodobnie młodszy asp. Paweł S. i posterunkowy Dawid A./ wytargali mnie w kajdankach z samochodu naciskając głowę jak groźnemu bandycie. Chcę podkreślić, że jestem po ciężkiej operacji neurochirurgicznej głowy wykonanej ok. 8 lat temu.

Następnie wciągnięto mnie do szpitala, w kajdankach oczywiście, na oczach przypadkowych osób. Nie była w stanie iść samodzielnie po zmarzniętym śniegu, gdyż byłam tylko w kapciach.

Policjanci przedłożyli lekarce dyżurnej jakieś notatki, z których wynikało, że byłam agresywna wobec policji i siebie /o notatkach tych dowiedziałam się później/. Nie miałam możliwości przestawienia swojej wersji wydarzeń, gdyż błyskawicznie podjęto decyzję o unieruchomieniu mnie w pasach bezpieczeństwa na łóżku szpitalnym i podaniu zastrzyku.

W godzinach popołudniowych i następnych dniach mogłam się swobodnie poruszać po szpitalu i nie podawano mi żadnych leków. Lekarze oddziałowi już od piątku nie widzieli żadnych przeciwskazań do opuszczenia przeze mnie szpitala.

Ponieważ ordynatora nie było w piątek 19.02.10 r., wypisu ze szpitala dokonano dopiero w poniedziałek 22 lutego, uwzględniając zresztą moją zdecydowaną prośbę, gdyż zgodnie z przepisami mogłam być zatrzymana w szpitalu na obserwację nawet do 10 dni.

W dokumentacji medycznej ze szpitala znajduje się badanie fizykalne, zawierające opis powłok skórnych o następującej treści:

"Rana cięta powierzchowna na skórze nadgarstka lewego - po samookaleczeniu. Podbiegnięcia krwawe, siniaki średnicy ok. 1,5 cm w licznych miejscach na skórze nadgarstków obu rąk i wewnętrznej powierzchni ramion - wyglądające na ślady rąk po przytrzymywaniu".

 

Konkluzje końcowe

przez brutalne działania Policji zostałam narażona na powstanie stanu chorobowego pod nazwą "Ostra reakcja na stres",

w moim przekonaniu zatrzymanie mnie nie było uzasadnione,

policjanci nie przestrzegali procedur związanych z zatrzymywaniem, a w szczególności nie respektowali prawa do informacji należnego osobie zatrzymanej; moim zdaniem, ustawowe procedury związane z zatrzymywaniem są całkowicie martwe - policjanci robią co chcą,

w sposób nieuzasadniony naruszano moją nietykalność cielesną, rzucano mnie na ziemię, zakuwano w kajdanki, szarpano, przyciskano głowę, naruszano moje poczucie godności i cześć, czym sprowokowano akt samookaleczenia,

nie wezwano do Komendy prokuratora, który ustaliłby powstałe nieprawidłowości - z powodu których po znalezieniu noża na Komendzie próbowałam podciąć sobie żyły -  a także  ukryto niektóre dowody tego zdarzenia,

Policja przewoziła mnie do szpitala psychiatrycznego bez poinformowania i zgody, co byłoby dozwolone, ale wymagałoby decyzji i  obecności personelu medycznego, a zatem Policja działała wbrew wymogom Ustawy o Ochronie Zdrowia Psychicznego

(  )

__________________________________
BEZkomentarza.
 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1607586

Kompletna strata czasu na lanie wody i pierdoły.

Nic nie wnosi, pieniacze ogólniki, ani pouczające ani zabawne a tym bardziej niekonkretne.

Nawet CEP Mossadowski siedzi tam, jak za karę aż w końcu wymyślił temat SVII, również spaprany. Że też ludzie nie mają jakiegokolwiek poczucia samokrytyki. Ale widzowie zawsze się znajdą i jacyś zawsze łykną, tak to działa, jedni pobawią się w działaczy a inni we wspólnotę na swój sposób. Nic z tego nie wynika, byle był marskistowski ruch. Więcej sensu miałaby rozmowa na ulicy z przypadkowym wariatem czy kloszardem

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1607587

Tak, to prawdziwa strata czasu, abyś się wypowiadał. Powtarzasz się i akceptujesz fałszywe oskarżanie przedsiębiorców przez prokuratorów w interesie rożnych wsioków oraz bezprawne i brutalne działania policji oraz ich usprawiedliwianie przez wymiar sprawiedliwości.

Dlatego opuść ten blog jak najrychlej.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607601

Jak mogę się z tym powtarzac? Znowu jakieś urojenia?

Nie udawaj też, że chodzi o jakieś szlachetne idee i walkę dla ogółu. Tam, gdzie się powołujecie na ogólniki, macie stałe na myśli własną "krzywdę", podczas gdy traktowano was bardzo łagodnie, niejeden by pozazdrościł. Ale awanturników na chronicznym bezrobociu potrzebny jest jskis wyższy, szlachetny cel w życiu, nie? Byle do emerytury a po co pracować, skoro można "oszukać system"

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1607626

to jest dla mnie jasne, że w wymiarze sprawiedliwości naprawdę rządzi postkomunistyczna kasta prokuratorów i sędziów. Nic się nie zmieniło.

Nadal takie typki jak ty i podobni twierdzą, że można oskarżać niewinnych ludzi, że można przedstawiać akty oskarżenia - jak nazwał to sąd uniewinniający - dowodzące, że prokuratura "nie zna" elementarnych zasad obrotu gospodarczego i przedstawia w sądzie kuriosalne oskarżenia (nie spełniające nawet wymogów formalnych). Zdaniem takich jak ty, można w celu obrony interesików znajomków prokuratora okręgowego oskarżać osoby pokrzywdzone przez oszustów i próbować robić z nich wspólników złodziei. Możliwe jest, żeby na wyjaśnienie prostej sprawy - którą w ciągu 5 minut potrafi ocenić prosta straganiarka na rynku - wymiar sprawiedliwości potrzebował kilkanaście lat. Możliwe jest to z dwóch powodów: w prokuraturze - z racji zatrudnienia tam licznych skorumpowanych popleczników rożnych wsioków, a w sądzie - głównie z powodu tego, że przez kilkanaście lat nikomu się nie chciało przeczytać akt.

Zdaniem takich cwaniaczków o totalitarnej mentalności jak ty, organy ścigania mogą się bezkarnie "mylić", a policja stosować wobec niewinnych ludzi środki takie jak wobec gangsterów. Przy czym, w zdrowym systemie, to nawet gangsterów nie wolno katować i narażać ich na ciężki rozstrój zdrowia.

Twoim zdaniem, organom ścigania wolno publicznie zniesławiać ofiary i nigdy nie prostować fałszywych wieści. Twoim zdaniem, domniemanie niewinności, to taki teoretyczny konstrukt i bez przewodu sądowego wolno kogoś nazywać przestępcą.

Zdaniem takich jak ty, państwo nie musi stosować się do konstytucyjnego obowiązku naprawy szkód i krzywd, a ofiary nadużyć można nadal zniesławiać przypisując im zamiar "chronicznego bezrobocia" i to wtedy, gdy wcześniej zniszczyło  się im zdrowie i firmę.

To, co piszesz, to jest zwykłe bydlactwo i dlatego zakończę po prostu: "na pohybel takim jak ty". Niech was Pan Bóg jak najszybciej przywoła do porządku.

EOT.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607670

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Bg wry ktlckj t pwnn zrbć scrn z twjj wypwdz. Przklnsz bwm kntrk nnych, którzy &qt;śmlją&qt; sę mć nn zdn d twjg.

wżj ztm, b brdz częst jst tk, ż zł życzn wrcją d &qt;ndwcy&qt;. Mż sę ztm kzć, ż t twj drg zkńczy sę &qt;przywłnm d prządk&qt;. C wtdy pkższ prócz nnwśc d tych, którzy n pdzlją twjg brz śwt, czyl 99,99% spłczństw?

Pmjm jż czywst nlgcznśc zwrt w twjj wypwdz. Z jdnj strny skrższ NN ldz, którzy twrzą wg cb &qt;mfę&qt; mjącą n cl znszczn jkgś drbng przdsębrcę, z drgj zś krzyczysz &qt;dmnmn nwnnśc&qt;. Jstś ztm dlktyczn sprzczn, jkby pwdzl mrksśc.

jż d łz rzbwł mn twj stwrdzn, ż mżn skrżć nwnnych ldz. Pwm ztm tyl - kżdy skrżny w Plsc jst nwnny. Prkrtr (bądź nny rgn) ms przd sądm wykzć wnę dlkwnt. Tk włśn dzł &qt;dmnmn nwnnśc&qt;.

jszcz jdn - twój brt zstł nwnnny p kł trzch msącch pstępwn sądwg. T, ż sprw wlkł sę prw 5 lt jst zsłgą jg krywn.

W tkm przypdk n m mwy jkmklwk dszkdwn, czym zrsztą psłm wl rzy, l ty jstś wyjątkw dprn n lmntrną wdzę.

Jst ndzl, skrzystj z kzj dź d njblższg kścł. Szczr spwdź przyjęc kmn ptrfą zdzłć cd.

wntln skrzystj z pmcy lklnych gzrcystów. W Blsk-Błj plcłbym c ks. dr Frncszk Płnkę.

dszłś bwm d wry zpłn bdzsz tylk zgrszn wśród ktlków. wśród nwrzących wystwsz n pśmwsk Kścół.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1607677

to powinien przeczytać twoją wypowiedź.

Na szczęście Polacy nie chcą w Polsce totalitarnego systemu, obsługiwanego przez cynicznych prawników.

I to zostanie zmienione.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607736

"Prawnik" usiłuje przekonać swoich czytelników, że dobra zmiana w Polsce ma polegać na akceptowaniu OCZYWIŚCIE FAŁSZYWYCH OSKARŻEŃ oraz katowaniu ludzi przez Policję, a następnie odmowie wypłacania im odszkodowań.

Znam wielu ludzi w PiSie i byliby oni zdumieni, gdyby wiedzieli, jak hasło dobrej zmiany zamierzają realizować i realizują "prawnicy".

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607737

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

W szkdzną ngę nkt n wrzy. l w szkdzną głwę - kżdy. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1607756

@,Rebe, to bzdura i sama o tym wiesz.

Z afery o nic, zwykły kredyt, zrobiliście sobie 20-letnia walkę. A dlaczego? Z pieniactwa i awanturnictwa. Nie można było żyć normalnie przez 20 lat? Przy każdej możliwej okazji zaczepialiscie funkcjonariuszy i skladaliscie zawiadomienia, równocześnie pomawiając i zniesławiając. Każdy inny szybko by oberwał po byle szarpaninie z policją (co oni winni, ze wariaci bluzgają i szarpią?) a wam nie tylko odpuszczano, ale załatwiano badania, leczenie i ubezpieczenie. Sama żeś została w psychiatryku dłużej, jak się zorientowałas, że są badania a nie przyjdzie rachunek. Beat zaś miał leczenie, o które nie zatroszczył się sam ani jego rodzina. Zatrzymanie więc okazało się najlepszym, co was spotkało, pyszczysz o torturach, bo parę godzin musiałaś czekać na przesłuchanie a sami nawet to wszystko cynicznie wykorzystywaliscie na koszt podatnika i  jeszcze oskarzaliscie bezczelnie organy, ba- kasa się za to marzy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1607692

w interesie przestępczych funkcjonariuszy. Z uwagi na twoją sympatię dla szkoły policyjnej w Szczytnie, można się domyśleć skąd się biorą twoje poglądy i ta niesamowita zdolność do kłamstwa.

Wielokrotnie czytałam, że pracuje tam wielu Ukraińców. To dodatkowo tłumaczy twoje "standardy".

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607739

Bo na wiele tysięcy oglądających film tylko dwóch szczuje przeciwko ofierze prześladowań.

Taka jest skala waszego "poparcia", totalniacy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607744

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1607755

Trojanowski koleguje się z sędzią Markiewiczem.

Markiewicz to szef Iustitii, który oskarża byłego wiceministra Piebiaka w sprawie "małej Emi". Ostatnio "histerycznie reaguje na decyzję Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych, który po przesłuchaniu b. wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka, nie zdecydował się na postawienie mu zarzutów dyscyplinarnych":

https://wpolityce.pl/polityka/470409-szef-iustitii-wsciekly-na-decyzje-rzecznika-dyscyplinarnego

Nie wydaje mi się, aby Trojanowski kolegował się z Markiewiczem. Wprawdzie to to samo "poczucie etyki zawodowej", ale Humpty Dumpty, to skwaśnialy prawnik, który nie zrobił żadnej kariery, więc trudni się atakowaniem osób pokrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607759

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1607761

że Trojanowski to taki "przydupas" różnych Markiewiczów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607762

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1607763

faktor interesów skorumpowanych psychiatrów.

Lata po różnych portalach i lansuje psychuszki w Polsce. Zgodnie z tezą dziwaków-psychiatrów, którzy twierdzą, że 25 % Polaków jest "chorych".

Jasne, premie od koncernów farmaceutycznych za sprzedaż psychotropów to nie byle co.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607764

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1607765

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1607768

Że też prawnik musi takimi oszczerczymi i plugawymi kalumniami zarabiać na życie. Właściwie to należałoby współczuć. Kiedyś się zapije na śmierć.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607771

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

wyrdng jc, rzwdnk Jnszk? Dwkrtn znng z npczytlng?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1607773

A teraz precz z mojego blogu, prawniku z poparciem 10 kolesi, w tym 9 tajnych.

To przez takie typy spod ciemnej gwiazdy praworządność w Polsce jest ciągle na poziomie szamba.

EOT.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607774

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

< hrf="https://npprwn.pl/blg/hmpty-dmpty/czlwk-ktry-znwz-pmc">https://npprwn.pl/blg/hmpty-dmpty/czlwk-ktry-znwz-pmc

 

Tk wygląd &qt;wr ktlck&qt; Górzyńskch. Żygć sę chc n cś tkg.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1607776

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...jest na poziomie szamba....bo prawo nie opiera się na prawie naturalnym.

Wszelkie   "dobre zmiany"  niczego nie zmienią ....bo idzie przede wszystkim o to aby było tak jak było.

Pozytywistyczne  prawo gwarantuje nam kochane "Prawo i Sprawiedliwość". Po to ta partia powstała. Niech żyje nam socjalistyczny prezes.

Pozdrawiam całą Rodzinę Górzyńskich 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1607782

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1607786

Dzieci też, one niewinne...jak dzieci.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1607788

Jest tak, jak napisałaś.

Ma być tak jak było. Czyli bez Boga, bez prawdy i bez sprawiedliwości.

To koszmar. Ale Polacy są immunizowani na powszechną krzywdę i dali sobie wmówić,  że nic się nie da zrobić. Dzięki praniu mózgów, uprawianemu przez "prawników" i dyspozycyjne media, zwalające winę na UE, złą Konstytucję, kastę i tym podobne tandetne usprawiedliwienia,

A wybór jest prosty.. Prawda i ewangeliczna sprawiedliwość albo los w rękach talmudycznych prawników.  Albo męstwo albo tchórzostwo. Z Bogiem albo bez Boga.

Na kompromisach to się zmierza prosto do piekła.

Serdecznie pozdrawiam, Verito.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607802

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

katolika. Masz tyle wspólnego z Ewangelią co twój brat z mężem i ojcem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1607814

Daj se spokój z tymi homo-nie wiadomo - hominidami , bo Ciebie zamęczą

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1607775

Właśnie dałam sobie spokój.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1607777

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1607778