Jak niewinnego i "zdrowego" karetką do aresztu wieziono

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Pewien prawnik piszący na NP około 10 miesięcy - o nazwisku Trojanowski alias Humpty Dumpty - zajmuje się rozpowszechnianiem fałszywych wiadomości na portalu.

Twierdzi na przykład, że ludzi niewinnych wolno aresztować, a w trakcie zatrzymywania powodować u nich ciężkie obrażenia i że za to nie należy się odszkodowanie. Od wielu miesięcy zniesławia mojego brata Janusza, nie tylko nie widząc żadnych nieprawidłowości w oskarżaniu i aresztowaniu niewinnego, ale także kwestionuje - nie mając dostępu do żadnych dokumentów - rozstrój zdrowia spowodowany u zatrzymanego przez Policję.

Zamieszczam wyrok uniewinniający Janusza Górzyńskiego wydany przez Sąd Okręgowy w Poznaniu oraz dowód przewożenia go ze szpitala (gdzie przebywał cały dzień na leczeniu po brutalnym zatrzymaniu) karetką pogotowia do aresztu z oddziałem szpitalnym.

 

Pozostawiam ocenie czytelników, czy osobę "zdrową" (jak twierdzi Trojanowski) wieziono by karetką do oddziału szpitalnego w areszcie i leczono tam przez 1,5 miesiąca. Proszę też samodzielnie zakwalifikować działania prokuratury, która sporządziła akt oskarżenia nazwany w wyroku Sądu Okręgowego w Poznaniu niezrozumiałym i wręcz kuriozalnym. Uprzejmie proszę też rozważyć jak nazwać prokuratorów, którzy od wyroku uniewinniającego w tej sprawie w pierwszej instancji wnosili jeszcze apelację, narażając Skarb Państwa i podsądnych na kolejne koszty.

A oto parę sformułowań z wyroku pierwszoinstancyjnego:

„Sąd nie cytuje w tym miejscu wprost zarzutu aktu oskarżenia (odsyłając zainteresowanych do lektury tego dokumentu na k. 218-220 akt), gdyż jest on niezrozumiały i niepoprawny nie tylko w sensie prawnym (redakcja aktu oskarżenia pod kątem art. 332 § 1 punkt 2 kpk), ale już nawet w sensie językowym.

Tak sformułowany akt oskarżenia winien podlegać reasumpcji i to w trybie art. 337 kpk lub nawet art. 345 kpk i wymagał ponowienia czynności procesowych postawienia zarzutów. Skoro bowiem Sąd orzekający nie jest w stanie objąć merytorycznie aktu oskarżenia, tym bardziej ma z tym problem zwykły obywatel.

Str. 8

„Z uwagi na fakt, że zarzut aktu oskarżenia zbudowany jest z jednego zdania, zebranego w 45 liniach trudno wydedukować, co tak naprawdę zarzuca się oskarżonym w świetle faktów wynikających ze zgromadzonych w sprawie dokumentów.”

A zatem dla tak kuriozalnego aktu oskarżenia ścigano człowieka przez 4 lata, a następnie go skatowano. To tylko wielki skrót sprawy, aby nie zanudzić czytelników. Zasadne - w tych okolicznościach - żądanie odszkodowania "prawnik" Trojanowski nazywa "psychozą".

Skąd biorą takich osobników na wydziały prawa? Nie tylko, że totalnie głupi, mentalnie zakorzeniony w najcięższej komunie, ale jeszcze nieprawdopodobnie zawzięty w obronie chorego systemu.

To na razie tyle.

 

Appendix:

W związku z wpisami pod notką przedstawiam spis moich artykułów o o atakach na KK z wykorzystaniem przez "Wyborczą" ofiary pedofila:

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/brak-transparentnosci-w-sadzie-najwyzszym

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/lewackie-bajeczki-o-wiezieniu-pewnej-kasi

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/ile-kosztuje-adwokat-kasi-ofiary-pedofila

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/prezent-kasi-dla-michalkiewicza-na-boze-narodzenie

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/jak-obiektywny-sad-zalatwil-michalkiewicza

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/zk-walczy-z-kosciolem-to-bezsporne

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/winien-nie-winien-placic-powinien

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/nagly-przedsad-w-sprawie-odszkodowania-dla-ofiary-bylego-zakonnika-pedofila

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/lewactwo-w-amoku-a-w-sprawie-kasi-byla-ustawka

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/sady-w-poznaniu-na-pasku-wyborczej

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/sedziowie-z-poznania-osadza-zakon

 

 

Appendix z 26.01.2020 r.

https://niepoprawni.pl/grafika/rebeliantka/2-strona-wyroku-so-w-poznaniu

Ponieważ skany wyroku są zbyt male (nie wiem jak je powiększyć w notce) pod powyższym linkiem zamieściłam jeszcze raz drugą stronę uzasadnienia wyroku Sądu Okręgowego.  Na tej stronie jest mowa o tym, że oskarżenie było kuriozalne.

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:13)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pisałem o kolejnym ataku furii twojego chorego braciszka. Zaprzeczysz jego chamskim wpisom na fb? Jeśli tak, to masz o wiele bardziej zryty beret niż on, obrończyni pedofilów. A teraz pluj dalej, wstrętna kobieto.

 

Ps. I jeszcze jedno - skąd uroiły ci się ciężkie obrażenia podczas zatrzymania? Nigdy nie wykazałaś nawet cienia dowodu na tą okoliczność, a zamieszczane przez ciebie zdjęcia świadczą, że "spaślak" choruje na cukrzycę. Ale to nie wina policji, że żre byle co i w za dużych ilościach.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1616139

Obrzydliwa manipulacja, która ma przykryć sprzeciw wobec chamskiej działalności obojga Górzyńskich, m.in. stale zniesławiajacych instytucje, prezydenta oraz ofiarę zboczeńca.

 

Podawane czyjeś myśli, poglady, twierdzenia nie tylko wyglądają na wyssane z palca ale i takie są. Zmyślanie i przypisywanie komuś myśli, by można na nie się oburzać i wszcząć nagonkę, przedstawiając się jako niewinną ofiarę, jest wyjątkowo obrzydliwe.

 

A niedawno było tu (na NP) tacy, którzy dziwili się idei walki z kłamstwem... Niechaj więc spojrzą i poczują się równie zdegustowani.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1616140

pozwy Spaślaka z Czechowic. Nie miał argumentów, by wystąpić do Strasburga, choc wielu Polaków tam znalazło sprawiedliwość. Nie dawajcie się dalej oszukiwać "cyrkowi G.", który od lat chce wyłudzić nienależne pieniądze, bo Januszka praca męczy i woli żyć z renty mamusi. Taki Ferdek Kiepski, ale pozbawiony wdzięku Grabowskiego.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1616165

Olewaj te hybrydy pejsate i pisz swoje i broń dobrego imienia swojej rodziny.

Te jedne cóś, też mi napisało że moja mama to alkoholiczka, choć moja mama to uczestniczka i żołnierz z AK, z Powstania Warszawskiego z 1944 r.

To tylko pejsate gnidy plujące na Polaków, by ich oczerniać, ale tylko na tych co nie wspierają zażydzonego PiS-u.

Bo prawda ich pali i stąd te wściekłe ataki.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1616172

dzięki za wsparcie. Oczywiście, że będę bronić prawdy i sprawiedliwości.

Ci hipokryci, udający zwolenników reformy w wymiarze sprawiedliwości, w rzeczywistości popierają bandziorów tam funkcjonujących. Bo jak inaczej wytłumaczyć bezczelne i oszczercze ataki personalne Trojanowskiego i "policjanta" kontrika na osoby pokrzywdzone? Jak wytłumaczyć insynuacje dotyczące stanu faktycznego sprawy? Jak objaśnić, że Trojanowski - nie znając żadnych dokumentów - imputuje Januszowi brak obrażeń i rzekomą cukrzycę oraz brak podstaw do wypłaty odszkodowania? Przecież nawet sam spektakularny wyrok uniewinniający dowodzi, że oskarżenie było pozbawione jakichkolwiek merytorycznych przesłanek, a przewożenie zatrzymanego karetką na odległość kilkadziesiąt km (koszt dla sądu ponad 730 zł) nie było - co jasne - bez medycznych poważnych powodów.

Jak można być tak podłym, by zaprzeczać oczywistym faktom? To ludzie o mentalności komuchów.

Poza tym, te nikczemne sugestie, że Janusz jeszcze mógłby szukać sprawiedliwości w Strasburgu, etc. Jasne, pokrzywdzony obywatel ma się niczym innym nie zajmować, tylko czasochłonnymi zabiegami o sprawiedliwość, a ludzie, którzy za stanie na straży praworządności biorą wielką kasę, nic nie muszą robić.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616203

I to kolejne wręcz niebywale bezczelne Pani kłamstwo

Pisze Pani; cyt: " a przewożenie zatrzymanego karetką na odległość kilkadziesiąt km (koszt dla sądu ponad 730 zł) nie było - co jasne - bez medycznych poważnych powodów"

To bezczelna próba manipulacji czytelnikiem gdyż w swoim własnym zaślepieniu podaje Pani na to jasny przykład w załączonym przez Panią załączniku gdzie Sąd Rejonowy w Gostyniu pisze wyraźnie:

"osoba oskarżonego została zatrzymana w Bielsku Białej. W związku z faktem że lekarz badający oskarżonego stwierdził, że winien on odbywać sankcję w warunkach aresztu z oddziałami opieki medycznej przewieziono oskarżonego karetką pogotowia z Bielska Białej DO NAJBLIŻSZEGO ARESZTU TEGO TYPU - w Bytomiu"

Proszę więc nie wciskać czytelnikom jakiegoś drugiego dna przewiezienia zwykłego aresztanta w inne miejsce bo była to zwykła rutynowa czynność. Został przewieziony nie w jakieś tajne miejsce w drugi koniec Polski tylko DO NAJBLIŻSZEGO ARESZTU Z ODDZIAŁEM SZPITALNYM - byłoby bezprawiem i dopiero narobilibyście rwetesu gdyby tego nie zrobili oskarżając ich z kolei o uniemożliwienie dostępu do opieki medycznej

Jesteście co najmniej obrzydliwi i niesamowicie zachłanni, oraz wyrachowani

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1616212

Teraz wiemy po co Duda wetował, by żydokomuna rządziła dalej.

I wraz z Kaczyńskim grają teatr dla pisowskiej gawiedzi, jakie te sądy złe, a przy tym wylewają krokodylowe łzy by to uwiarygodniać.

A obwiesiami nie przejmuj się, to tylko pejsate sługusy.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1616259

oczywiście, że z takimi "prawnikami" nic się nie zmieni.

To - jak już wcześniej pisałam - mentalne komuchy, udające, że nie wiedzą ,co to są przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości.

Przy tym, wyjątkowo psychopatyczne osobniki. Rzucają się grupami na ludzi pokrzywdzonych jak sfora wściekłych psów, spuszczona z łańcucha.

Zero klasy. Zero poziomu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616289

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Ostry nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

1- nigdzie nie widziałem aby HD pisał że wolno aresztować ludzi niewinnych

2- w tym co Pani załączyła napisane jest jasno i czytelnie że został aresztowany na wniosek Sądu a nie ZA NIC

3- nigdzie nie jest napisane ani że brat ma ciężkie uszkodzenia a tym bardziej że spowodowane przez Policję 

4- nie zniesławia Pani brata i Panią tylko: OBNAŻA za pomocą ogólnie dostępnych treści które najczęściej są autorstwa Pani oraz Pani brata więc nie rozumiem o co ma Pani żale?

Nie opluwajcie, nie kłamcie, nie jątrzcie... itd. - to nikt nigdy Wam tego nie wypomni

5- na załączniku nic nie widać więc nie można odnieść się do rzekomego ułaskawienia

6- natomiast z cytatów z wyroku które Pani wkleiła można wyczytać że Sąd niejako zaleca prokuraturze sporządzenie i złożenie nowego aktu oskarżenia bardziej czytelnego dla Sądu a nie że uznaje Pani brata za całkowicie niewinnego:

cyt: "tak sformułowany akt oskarżenia winien podlegać reasumpcji i to w trybie art. 337 kpk lub nawet art. 345 kpk i wymagał ponowienia czynności procesowych postawienia zarzutów"

6- pisze Pani cyt: "prokuratury, która sporządziła akt oskarżenia nazwany w wyroku Sądu Okręgowego w Poznaniu niezrozumiałym i wręcz kuriozalnym"

I chodzi i to sformułowanie: "KURIOZALNE" którym po prostu Pani MATACZY gdyż takowego określenia w Pani cytatach z wyroku Sądu nie widać a jedynie w Pani własnej interpretacji: cyt:"A zatem dla tak kuriozalnego aktu oskarżenia ścigano człowieka"

 

I tyle z tego co udało się odczytać

Pozostaję przy swoim że jest Pani zwykłą manipulatorką która ilością/długością wpisów i komentarzy chce zasłonić ich jakość oraz rzeczywistość

Czy się mylę? Mam prawo - lecz w tym przypadku NIE SĄDZĘ

Dziękuję

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1616210

Zdumiewa mnie Pańska pewność co do Pańskich też, którym przeczą dokumenty oraz zwykła logika. Ma Pan też niedopuszczalny zwyczaj rzucania insynuacjami i obelgami ("manipulatorka", w innych miejscach "wariatka", etc.).

HD twierdził, że można aresztować niewinnych. I to wielokrotnie. Stali czytelnicy portalu to wiedzą, a sam HD się tego nie wypiera. Stawia się Pan jako jego adwokat bez wezwania.

Mój brat został aresztowany na wniosek sądu ZA NIC, gdyż był niewinny, co wynikało wprost z dokumentów tej sprawy i co przyznał sąd w wyroku uniewinniającym. Pański komuszy punkt widzenia, że można aresztować ludzi, bo pierwszej sędzi nie chciało się zajrzeć do akt, nie interesuje mnie, ani nie podzielają go obywatele tego kraju. Poza zdegenerowanymi prawnikami, policjantami, prokuratorami, etc. - oczywiście. Pewnie Pan do nich należy.

Sąd wydał wyrok uniewinniający, a nie "ułaskawił" . Skoro Sąd Okręgowy zajął się apelacją prokuratora od wyroku  i podtrzymał uniewinnienie, to po co Pan tak tandetnie spekuluje, że uniewinnienia nie było. Tandeta i jeszcze raz tandeta.

Nic nie poradzę, że załączniki są niewidoczne. Nie wiem, jak można je inaczej wkleić. Jeśli nie jest w stanie Pan uwierzyć, ze wyrok zawiera sformułowanie o kuriozalności oskarżenia, to w tym miejscu jeszcze raz zamieszczam odnośną stronę uzasadnienia wyroku:

https://niepoprawni.pl/grafika/rebeliantka/2-strona-wyroku-so-w-poznaniu

Co do obrażeń, to nie będę zamieszczać dodatkowych dokumentów, bo jeszcze toczy się śledztwo. Ale proszę nie wciskać kitu, że zdrowego człowieka wieziono kilkadziesiąt kilometrów karetką na odział szpitalny tylko po to, aby sąd mógł wydać bez powodu ponad 700 zł.

A teraz żegnam, wynajęty komuszku.

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616213

to odwołaj swoje fałszywe tezy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616214

Ostry - weź chłopie pokaż, że masz jaja i chodź w sprawie "aresztowania niewinnych" się wycofaj, bo jak sam widzisz nawet teraz HD się do tego przyznał.

Ps. dziwne, ze HD nie nazywasz bezczelnym manipulatorem, kiedy wali bzdety, że "w aresztach siedzą wyłacznie niewinni", tym bardziej, że tu przecież chodzi o cos zupełnie innego, że brata Rebeliantki w bezczelny sposób "organy scigania" wrabiały, a do tego jeszcze nastawali na jego zdrowie (delikatnie mówiąc). Chciałbym zobaczyć HD jak grzecznie idzie do aresztu wiedząc, ze tam go będą prześladowali z "wymiaru sprawiedliwości". Tacy jak HD są mocni tylko w gębie, a jak by do czego doszło, to by się wykpiwał lewym zwolnieniem lekarskim albo luką w prawie aby tylko nie być aresztowanym (a przecież wg niego areszt to normalka dla ludzi niewinnych).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1616295

Znakomita riposta dla Ostrego, który dziwnie polega na wypowiedziach tego skunksa, który swoim przyrodzonym fetorem próbuje zasmradzać ludzi, którzy nie idą po linii i kursie PiS-u i którzy myślą samodzielnie.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1616299

dzięki Jjj - niestety Ostry milczy...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1616367

;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1616368

na prawdę, to zobaczyłeś patrząc w lustro? ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1616372

Witam, już nie milczę i odpisałem

Przepraszam jeśli zawiodłem czasowo ale nie mam parcia ani chęci dzień w dzień zaglądać na portal

Mam swoje życie a poza tym wirtualny świat aż tak bardzo mnie nie kręci - tym bardziej że jest w nim masa kłamstw co widać po tym wątku

Także w przyszłości kilkudniowego milczenia proszę już nie odbierać jako jakiejś mojej słabości ;))

Pzdr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1616650

Witam Panie JJJ niestety nie ma na mnie żadnej ZNAKOMITEJ riposty tylko odpowiedź SolidarnegoX który tak jak i Pan nie do końca wie tyle co np. JA - ale część już opisałem w innym tutejszym komentarzu

Nie polegam na samych wypowiedziach HD tylko między innymi na nich - a że są one poparte twardymi dowodami to co najmniej w wielkiej części są FAKTAMI

Zaś tymi DOWODAMI są m. inn. wypowiedzi rebeliantki/manipulantki, jej bydlaka brata, dokumenty: głównie sądowe załączane przez tą manipulantkę i stalkerkę

To plus godziny czytania i mam w zupełności czytelny obraz

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1616649

Same kłamstwa. Nie mam czasu na dementowanie bydlackich kłamstw, ale trafisz za to do sądu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616663

Bardzo trafnie to diagnozujesz.

Na Janusza po prostu "polowano". Akt oskarżenia był nie tylko kuriozalny, był w oczywisty sposób fałszywy. Był przestępstwem fałszywego oskarżenia. Ale w Polsce prokuratorzy za to nie odpowiadają, więc fałszywi ścigacze niewiele ryzykują.

Postanowienie o aresztowaniu zostało wydane z naruszeniem wszelkich przepisów. Trzeba pamiętać, że aby kogoś aresztować musi istnieć duże prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa, a w doktrynie przyjmuje się, że zachodzi ono wówczas, gdy zebrane w toku postępowania dowody wskazują na taki stopień prawdopodobieństwa, który graniczy z pewnością, że zostało popełnione konkretne przestępstwo przez konkretną osobę.

Kuriozalny akt oskarżenia nie zawierał takich dowodów. Wprost przeciwnie, dowody wskazywały, że to mój brat wraz ze swoją żoną byli pokrzywdzonymi przez oszustów, których nie chciała ścigać prokuratura. Nb. Jeden z tych oszustów pracował u brata prokuratora okręgowego w Poznaniu. Na świadków powołano nie tylko tych złodziei, ale i byłego szefa Janusza, faceta, który w czasie "transformacji" uwłaszczył się na firmie L. w Łodzi. Janusz miał nieszczęście zatrudnić się w tej firmie jako dyrektor. Szef nie wypłacił mu dziesiątków tysięcy należnej premii. Mógł to bezkarnie zrobić, bo syn szefa, pełnomocnik firmy, miał za żonę prokuratorkę łódzką, której ojciec był kiedyś prokuratorem wojewódzkim w Łodzi.

O fałszywym oskarżeniu doskonale wiedział sędzia Laskowski, słynny obecnie Rzecznik SN, wówczas Prezes Sądu Okręgowego w Poznaniu.

Na potwierdzenie w/w faktów są DOKUMENTY.

Sprawa odszkodowania za niezasadny areszt była prowadzona w Sądzie Okręgowym w Katowicach, w Wydziale którym kierował i nadal kieruje SSO Damian Owczarek, urodzony w Gliwicach. To działacz Iustitii (prawdopodobnie znajomy Trojanowskiego), który kandydował do SN, będąc działaczem tego stowarzyszenia. Jak podano w Iustitii, jej działacze startowali w konkursie tylko w jednym celu: "zaskarżenia procedury naboru do sądu i licząc na to, że ten uzna ją za niezgodną z prawem, co zatrzyma przejmowanie przez PiS Sądu Najwyższego". SSO Owczarek jako pierwszy odmówił Januszowi odszkodowania. Potem jeszcze dwukrotnie odmówili wnioskowi sędziowie V Wydziału, kierowanego przez Owczarka.

To tylko jedne z wielu okoliczności, wskazujących na "specyfikę" postępowań, w których uczestniczył Janusz, jako strona.

Zajadłość Trojanowskiego w atakach na moją rodzinę i dowodzeniu, jak to rzekomo rzetelny był wymiar sprawiedliwości względem Janusza, ma proste wyjaśnienie. To jest działanie na zamówienie. Ten "prawnik" posuwa się nawet do imputowania nam niepoczytalności. Klasyczna sowiecka technika.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616319

była stwierdzona przez sądy dwukrotnie. Wyjaśnienia wymaga takze odstąpienie od oskarżenia ciebie o naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego. "Dziennikarko", czyżby z tego samego powodu? Dobra rada - przestań łżeć, jak w necie wiszą dokumenty sprawy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1616321

To choroba i motoryczny kłamczuch, w jednym.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1616323

Marku, oczywiście, że to łgarz i nieprawdopodobny cham. Tylko, że jego zleceniodawcy go napuszczają, nie mówiąc mu prawdy.  Dlatego dziad się ciągle kompromituje.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616325

Trojanowski posługuje się klasycznymi metodami agenturalnymi. Gdy są przedstawiane twarde dowody kuriozalności oskarżenia, a tak naprawdę jego celowej fałszywości, gdy wykazuje się, że nakaz aresztowania był niezasadny, gdy pokazuje się dokumenty, że zatrzymanie było brutalne, on zamiast sprostować dotychczasowe pomówienia i przeprosić, to idzie w zaparte, podtrzymując swoje ubeckie tezy, mnoży kolejne pomówienia i jeszcze wrzeszczy, że pokrzywdzony to niepoczytalny.

Trojanowski, to człowiek sowiecki. Gdy Janusz został uniewinniony, bo nie popełnił żadnego przestępstwa, to sowiet Trojanowski 100 razy nadaje o jakiejś rzekomej niepoczytalności. W ten sposób próbuje wytworzyć u czytelników wrażenie, że uniewinnienie jest z powodu domniemanej niepoczytalności, a nie z powodu braku podstaw oskarżenia.

Tacy, jak Trojanowski, byli wykorzystywani w Sowietach, do umieszczania w psychiatrykach przeciwników politycznych.

To samo robi niejaki kontrik. Jego działania - z kolei - to klasyczny dowód na to, że milicyjne metody ciągle żywe. Na czym to polega? Należy splugawić ofiarę nadużyć, przypisując jej nieistniejące zachowania.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616329

Zobacz co ten skunks pisze na gadace o moich śp rodzicach, ale ja to olewam bo tylko skunks i pejsaty śmierdziel, a w twoim wypadku to motoryczny kłamca i damski bokser, który próbuje z Ciebie i twego brata zrobić winnymi.

Nikt tego śmierdziela poważnie nie traktuje, tylko zażydzona ławeczka sługusów pejsatych z NP.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1616340

przykro mi, że atakuje też Twoich ś.p. rodziców. Dziwi mnie tylko, że Gawrion toleruje ten rynsztok na swoim portalu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616383

oczywiście, że to kłamca i prostak, wysługujący się "kaście".

Wśród prawników jest masa takich zer., dlatego ten system tak funkcjonuje.

Wzajemnie pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616384

Tak Rebeliantko - dla mnie czym więcej poznaje tą sprawę, czym więcej też o niej pisze HD, tym bardziej jestem przekonany, ze skurw...ły układ prokuratorsko sędziowski próbował zniszczyć Waszą rodzinę - na jakie zlecenie i dlaczego, to już nie wnikam tak głęboko ale ich skur...łe sposoby widać na odległość i jak się wysługiwali swoimi klakierami z policji/milicji (nie bez kozery twierdziłem nie raz, ze policja, prokuratura i sądy, to najwięksi przestępcy, bo są dużo bardziej bezwzględni i robią to w "białych rękawiczkach").

a co robi z tym PiS??? - NIC, KOMPLETNIE NIC, CO NAJWYŻEJ DAJE IM DODATKOWE PREMIE

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1616369

Bardzo trafne podsumowanie.

PiS nic nie robi, bo jak powiedział niedawno Ziobro w RM, nie mają kadr do badania spraw indywidualnych, mają zasoby tylko do ścigania przestępstw typu: wyłudzenia VAT.

Z tego powodu bandziorki w togach i mundurach robią co chcą i niczego się nie boją.

Bez ław przysięgłych i zniesienia przedawnienia przestępstw funkcjonariuszy publicznych nie oczyści się tego syfu.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616385

Solidarny uwierz mi że o moje jaja nie masz co się martwić

Oczywiście że nie wiem co od początku swojej kariery na NP pisze HD ale mniej więcej pamiętam co pisze w sprawie rodzinki G... od czasu gdy ten wątek sobie śledzę. I chyba nawet coś mi się wydaje że początkowo byłem za rebeliantką i być może nawet to skomentowałem - lecz później poczytałem o niej ciut więcej i zdanie zmieniłem

Teraz wiem że ona to ślepa sekciara, fanatyczka i stalkerka a na dodatek łże/babsko, a brat to śmierdzący tchórz, debil i niesamowity SKURWIEL

Gdybyś poczytał o nich więcej i nie tylko na tym portalu dość szybko doszedłbyś to tego samego zdania

Ale abyś nie tracił czasu wkleję wersję skróconą:

1- wielu z Was zapewne nie wie że to nie pierwsze aresztowanie tego debila z nakazu sądu. A może i wie, ale nie wie jakie były tego prawdziwe powody:

- otóż w powyższym przypadku został aresztowany na podstawie nakazu aresztowania wydanego przez sąd. I nie dajcie sobie zamydlić oczy tym że był niewinny bo to nie ma najmniejszego znaczenia jeśli tak jak poprzednim razem powodem takiego nakazu było to iż: NIE STAWIAŁ SIĘ NA ROZPRAWY!

Kompletnie nie ima znaczenia czy był winny czy nie. Sędzia czy sędzina nie mogła prowadzić sprawy bez jego obecności nawet jeśli miała go ponoć jak pisze rebeliantka uniewinnić. Jak sądzę to ta wariatka mu tak doradza ten jełop się jej słucha jak żaba grzmotu i ma to co ma

 

2- najprawdopodobniej nikt z Was nie wie jaki był w innym przypadku (czy jednym z innych) powód jego aresztowania:

- otóż w innym czy też jednym z innych powodów aresztowania tego skurwiela i debila RÓWNIEŻ BYŁO JEGO NIE STAWIANIE SIĘ NA ROZPRAWACH

W tamtym przypadku też dokładnie to opisywała jego siostrzyczka oczywiście z narracją jakiż to on biedny i prześladowany lecz tak się w swoim łgarstwie zagalopowała że powklejała tyle dokumentów że były wśród nich i te dokładnie wszystko opisujące i można było w nich wyczytać że braciszek palant:

- nie odbierał wezwań wysyłanych mu drogą pocztową

- w związku z tym sędzia prowadzący sprawę wydał nakaz dostarczenia mu wezwania przez POLICJĘ

- Policja znalazła debila i chciała mu wezwanie na sprawę dostarczyć lecz kretyn odmówił jego przyjęcia gdyż... i tutaj zacznie się ciekawie - w tym chyba głównie dla Jestem Jaki Jestem

- jełop G... odmówił przyjęcia wezwania jako powód podając cytuję z pamięci: "ta sprawa mnie nie dotyczy"

No kretyńskie to ale zaraz wyjaśnię dlaczego jest dla mnie: BYDLAKIEM I SKURWIELEM

 

Otóż Panie JJJ i reszta czytelników sprawa to dotyczyła: USTALENIA ALIMENTÓW NA JEGO WŁASNE DZIECI

 

Ta zwykła koorwa, bydlak, skurwiel i śmieć OLAŁA WŁASNE DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak można olać własne dzieci?

Jak można powiedzieć że sprawa związana z ich utrzymaniem NIE DOTYCZY ICH OJCA

Jak ojciec może powiedzieć że sprawa utrzymania/życia jego własnych dzieci GO NIE DOTYCZY

Jak można?

Można - wystarczy być: KOORWĄ, BLADZIĄ, DEBILEM, SKURWIELEM...ŚMIECIEM......

(nic dziwnego że i nieletnią ofiarę gwałtów bydlak wyzywa od KUREW)

I w takim przypadku sędzia też wydał nakaz aresztowania debila i doprowadzenia na rozprawę co było oczywistością

Także to nie jednostkowe przypadki tylko wrodzony bądź wmówiony debilizm połączony chyba z chęcią grania na emocjach, i poprzez mataczenie i pomówienia plan życia z rekompensat - ale nic z tego za dużo się filmów jankeskich naoglądali

 

I jak teraz widzicie "krystaliczną czystość" rodzinki G...?

I nadal Panie JJJ uważa Pan że brat psycholki i stalkerki posiada jakieś dobre imię którego ma ona bronić?

Pisze Pan dużo o ochronie życia poczętego - a co Pan sądzi o życiu dziecka narodzonego kilkuletniego?

a- można go gwałcić?

b- można dziecko gwałcone i wykorzystywane sexualnie opluwać i wyzywać od KUREW

c- a co Pan sądzi o łożeniu na utrzymanie swoich własnych dzieci?

- wypadałoby?

- powinno się to robić?

- czy powinno się to olać i kazać żonie spierdalać na szczaw a w razie gdyby założyła sprawę w sądzie to sprawę też olać twierdząc że życie własnych dzieci: "Pana nie dotyczy"?

Jak sądzę tak jak większość czytelników nie miał Pan o tym fakcie zielonego pojęcia - więc teraz już MA/macie

 

Więc proszę przestać się dziwić że ci którzy to wiedzą i mają NORMALNE podejście do życia i swoich rodzin a w szczególności dzieci - takich skurwieli jak ten jełop najchętniej utopiłoby w ich własnych odchodach

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1616647

To są same kłamstwa pochodzące od Humptego Dumpty.

SAME KŁAMSTWA.

Niestety, będę musiała udać się do sądu, aby zakończyć te bezczelne pomówienia.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616661

Jako że pisałem z pamięci odszukałem właśnie to co opisałem w sprawie aresztowania na wniosek Sądu za niestawianie się na sprawę i nieodbieranie wezwań wysyłanych drogą pocztową oraz doręczanych bezpośrednio przez Policję

I ma Pani rację

Popierd...ły (pomyliły) mi się nazwiska a jako że ze swoim zacietrzewieniem, zakłamaniem i uporem wciskała w tamtym temacie Pani swoje kity to pomyliłem gościa o którym była mowa z Pani bratem a pomogła w tym jak dla mnie przynajmniej zbieżność ich nazwisk

Pani brat to: Górzyński - a wątek przeze mnie wspomniany dotyczył Pana o nazwisku: Goczyński

https://obserwatorium.neon24.pl/post/68955,goczynski-ale-o-co-chodzi

 

Dlatego w kwestii związanej z uchylaniem się od łożenia na utrzymanie swoich dzieci przez Pani brata oczywistym jest że muszę się wycofać gdyż przez kilka w. wym. zbieżności pomyliłem dwóch ludzi co jakby nie było jest jednak moją winą i co wypada wyprostować i co oczywiste przeprosić co tą częścią komentarza czynię

Lecz całą reszta jak tchórzostwo odebrania wezwania, zasłanianie się przed zatrzymaniem matką czy siostrami, bezczelne opluwanie zgwałconej i wykorzystywanej dziewczyny pozostaje tam gdzie było bo ocena takich zachowań jest jednoznaczna

Pozostałe moje komentarze są oczywiście jak najbardziej trafne i aktualne

I tyle (póki co - bo gdy zobaczę jakieś nowe bzdety to zawsze jeśli będę miał chęć i czas to je skomentuję)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1616726

i opluwa ludzi.

Już napisałam, że mam dość Pańskich oszczerczych komentarzy.

Nie ma Pan zdolności honorowej. Twierdził Pan, że w podanym przeze mnie wyroku stwierdzenie o kuriozalności oskarżenia jest tylko  "interpretacją" . Gdy pokazałam, że Pańskie twierdzenie to nieprawda, ze takie stwierdzenie się tam znajduje, milczy Pan i nie raczy mnie przeprosić.

Nadal Pan zmyśla o jakimś nieodbieraniu wezwań, co jest kolejnym oszczerczym zmyślactwem i twierdzi, że ja niby podaję jakieś bzdety, nie formułując o co chodzi. To są po prostu obelgi bez pokrycia.

Co do "zgwałconej dziewczyny" w ani jednym tekście nie usprawiedliwiałam jej krzywdziciela. W każdym tekście jego postępowanie nazywałam ohydnym.

Moje zarzuty dotyczą podawania przez Wyborczą nieprawdziwych okoliczności tej sprawy, w tym oczernianie zakonu, który o postępowaniu byłego już zakonnika nic nie wiedział aż do momentu jego aresztowania.

Mam prawo sprzeciwiać się kłamstwom Wyborczej. Poza tym Zakon zadeklarował publicznie, że nawet jeśli jego skarga kasacyjna zostanie uwzględniona, to i tak będzie pomagał dziewczynie, Mimo to Wyborcza i inne lewactwo "w imieniu Kasi" nadal pluje.

Jest Pan człowiekiem zakłamanym i niegodziwym.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616747

kiedy był ten drugi areszt? Ja wiem tylko o takim, za które Janusz otrzymał odszkodowanie z powodu jego niezasadności.

Nigdy nie był wzywany na jakąś rozprawę ws alimentów na dzieci.Takiej rozprawy nigdy nie było! Nie było wezwania i doprowadzenia na rozprawę

Dzieci (nb. w wieku 25, 23, 20) nigdy nie żądały alimentów. Żaden sąd nigdy nie wydal WYROKU w sprawie jakichkolwiek alimentów.

"Śmieciu", pokaż gdzie "rodzinka G." usprawiedliwiała gwałcenie kilkuletniego dziecka.

Przesadziłeś, Ostry. Odpowiesz za to przed sądem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616667

"I nadal Panie JJJ uważa Pan że brat psycholki i stalkerki posiada jakieś dobre imię którego ma ona bronić?"

Co jest panie Ostry??? Jest pan wybitnym specjalistą w zakresie medycyny??? By stwierdzić i pisać że pani Rebeliantka jest chora psychicznie. Proszę pokazać dokument biegłych z dziedziny medycyny, które by potwierdziły pana opinię.

A jak pan tego nie posiada, to jest pan zwykłym chamem i prostakiem, rozsiewającym pomówienia bez pokrycia, na szkodę pani Rebeliantki

Stosuje pan metody z NKWD, czyżby korzenie pana dały o sobie znać???

Od dziś już z panem nie dyskutuje.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1616671

prawny?

Cytat:

"HD twierdził, że można aresztować niewinnych. I to wielokrotnie. Stali czytelnicy portalu to wiedzą, a sam HD się tego nie wypiera."

I potwierdzam, ze tak jest. Zgodnie z zasadą domniemania niewinności każdy jest niewinny, dopóki nie zapadnie prawomocny wyrok. W aresztach tymczasowych siedzą wyłącznie niewinni ludzie. Nawet podejrzani o zabójstwo czy pedofilę. Sa niewinni do prawomocnego wyroku.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1616266

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Mój brat został aresztowany na wniosek sądu ZA NIC,"

Pani brat nie został aresztowany za nic TYLKO ZA NIE STAWIANIE SIĘ NA SPRAWY W WYNIKU CZEGO SŁUSZNIE ZOSTAŁ WYSTAWIONY NAKAZ ARESZTOWANIA - i nie ma to nic wspólnego z tym czy ktoś jest winny czy nie

Nie stawiał się gdyż zapewne (jak i innym razem o którym wspomnę za chwilę) NIE ODBIERAŁ WEZWAŃ i się ukrywał

Jeśli nie odbierał wezwań sądząc że dzięki temu sprawa ucichnie jest: IDIOTĄ

Jeśli był przeświadczony o swojej niewinności i pomimo tego wezwań nie odbierał to jest: KRETYNEM I TCHÓRZEM

I TYLE

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1616642

Podajesz same kłamstwa.

Trafisz za to do sądu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616662

Nie było mnie tu troche, a teraz widzę, że Ostry się obnażył. Ostry powiem krótko, że szybko się obnażyłeś i jeśli chciałeś być kretem, to wyszedłeś na głupka i frajera, że się tak szybko obnażyłeś - ale spoko dla nas to lepiej :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1617776

https://niepoprawni.pl/grafika/rebeliantka/2-strona-wyroku-so-w-poznaniu

Ponieważ skany wyroku są zbyt male (nie wiem jak je powiększyć w notce) pod powyższym linkiem zamieściłam drugą stronę uzasadnienia wyroku Sądu Okręgowego. Strona jest w tym miejscu całkowicie czytelna.  Na tej stronie jest mowa o tym, że oskarżenie było kuriozalne.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616255

twój braciszek latami krył się przed sądem, który chciał go uniewinnic a nie mógł rozpocząć przewodu sądowego ze względu na jego ukrywanie? Tylko dlatego został aresztowany. Sąd w Katowicach wyraźnie to podkreślił - aresztowanie nie było oczywiście bezzasadne. A przy okazji Januszkowi udzielono pomocy w szpitalu, bo dalsze jego ukrywanie w słynnym w Czechowicach "Domu Trzech Wiedźm" (nic nie poradzę na to, ze tak określają tą ruderę) groziło co najmniej amputacją kończyny jeśli nie śmiercią.Ty Januszkowi doradzałaś? No to zamilknij i ostrzegaj innych przed popełnieniem tej samej głupoty.

I o tym cały czas piszę, ale ty zmieniasz moje słowa, bo ciągle chcesz uchodzić za znawczynię prawa, a nie za zwykłą idiotkę, którą jesteś.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1616262

Jakie bezzasadne zatrzymanie?

Facet wbrew własnemu interesowi ukrywał się, był poszukiwany a tu wielki płacz. Przed lekarzem też się ukrywał? Starczyło stawić się na sprawę, co się stało- i załatwione. A tu bezczelne zwalają na policje i sąd, podczas gdy jeszcze wykorzystano darmowe leczenie. Rebe też chciała wyjść z psychiatryka ale jak się dowiedziala, że będzie miec badania za darmo, to cudownie wołają pozostać. Takie to cwaniactwo, że odwracają kota ogonem i jeszcze za to by zdarli z nas kasę na odszkodowanie. Potraktowano ich bardzo pobłażliwie, przecież inni dostaliby parę latekz zanapaść i znieważenie funkcjonariuszy a tu robią cyrk o represjach do dziś.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1616287

czynu. I to jest cała prawda o rodzenstwie G. - jak trzeba, to świrują pawiana. ;)

 

Ps. A poza tym Januszek żyje z rentki babki tak samo, jak Ferdynand Kiepski z rentki babki.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1616291

sprostowuję w tym miejscu część tych zniesławień, dotyczących dzieci mojego brata Janusza:

18 maja 2006 roku, gdy brat wyjechał z domu, aby zabiegać o sprawiedliwość, jego dzieci były w następującym wieku:

Przysposobione przez Janusza córki żony:

Anna - 25 lat, w wieku 18 lub 19 lat opuściła dom, wiążąc się ze swoim narzeczonym, posiadała własne środki utrzymania,

Elżbieta Małgorzata - 23 lata, od 2 lub 3 lat mieszkała poza domem, pracowała, studiowała zaocznie, w 2007 roku wg oświadczeń matki wyszła za mąż

Synowie:

Paweł - 20 lat, wyjechał do Londynu do pracy, potem pracował i studiował zaocznie, w 2015 roku wg oświadczeń matki wyprowadził się do własnego mieszkania,

Michał - 8 lat, mieszkał z matką, nie jest prawdą, że ojciec nie partycypował w jego utrzymaniu, gdyż żona wynajmowała lokal biurowy w nieruchomości należącej do obojga małżonków i dochody zatrzymywała wyłącznie do własnej dyspozycji. Poza tym spieniężyła majątek firmowy. Nadto syn od wielu lat jest piłkarzem i otrzymuje z tego tytułu znaczne stypendium.

Czyli opowieści o malutkich dzieciach umierających z głodu, opuszczonych przez ojca, etc, to bezczelne zniesławienia, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

Nic mi nie wiadomo o tym, aby dorosłe osoby (25, 23, 20 lat) mające własne życie, pracujące i nie studiujące w trybie dziennym należało alimentować. One same zresztą żadnych alimentów nigdy nie oczekiwały.

Z tego powodu, należy zrekapitulować, że Ostry, to nasłany bydlak (używając jego języka), działający w porozumieniu z Jerzym Trojanowskim, na którego się powołuje, na szkodę nie tylko Janusza, ale także jego rodziny.

Obecnie "dzieciątka" są w następującym wieku: 39, 37, 34, 22 lata. W 2010 roku żona po spieniężeniu wspólnego majątku ruchomego wniosła o rozwód.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616665

Zamiast bronić swojego braciszka, jak ksiądz Kordecki częstochowskiego Klasztoru przed Szwedami, dla dobra tegoż, warto go namówić na leczenie psychiatryczne. Nie zaszkodzi też zawieść go na Jasną Górę lub Święty Krzyż do egzorcysty. I zamknąć ten celebrycki rodzinny cyrk, w pierwszej kolejności na Niepoprawnych!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1616674

EOT.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616676

Pytanie, jakie się samo nasuwa, w związku z powyższymi sprostowaniami Rebeliantki do tekstów Ostrego: Czy była żona brata Rebeliantki nigdy nie wystapiła o alimenty?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1616680

Nie Pański interes, ale odpowiem.

Była żona nigdy nie występowała o alimenty. Nie ma do tego podstaw. Jest osobą - jako była nauczycielka - posiadającą świadczenia emerytalne, w przeciwieństwie do brata, który przez ok. 10 lat prowadził za darmo rodzinną firmę i w związku z tym nie posiada obecnie ubezpieczenia społecznego, jak również ubezpieczenia zdrowotnego. Całe swoje życie poświęcił rodzinie, a gdy znalazł się w dramatycznej sytuacji zdrowotnej (pod wpływem skatowania przez policję) został wykopany z własnego domu jak zużyty śmieć. Była żona posunęła się nawet do tego, aby - gdy byli jeszcze małżeństwem - odmówić zgłoszenia go do ubezpieczenia zdrowotnego. ZUS wniósł o ukaranie jej, ale i tak nic to nie dało, gdyż pani się zaparła w swoim niemoralnym postępowaniu, a przewlekłość działania sądu była przyczyną, dla której sprawy nie zdołano rozstrzygnąć.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616684

Tak więc, by usunąć wszelkie niejasności, była żona Pani brata nigdy nie występowała o alimenty ani na dzieci, ani na siebie.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1616687

nie Pański interes, ale odpowiem.

Nigdy nie występowała o alimenty dla siebie.

Do 2006 roku brat finansował rodzinę, potem walczył o sprawiedliwość, gdyż także żona była fałszywie oskarżona, w procesie, który opisałam. Gdyby "pomyłkowo" ją skazano, jako osoba karana straciłaby pracę w szkole.

Dzięki nagłośnieniu sprawy, pomyłka nie była możliwa. Niestety, przez te 4 lata, żona znalazła sobie inny sposób na życie. W 2010 roku wniosła o rozwód. Nie mogła wnosić o alimenty na dzieci, które w 2010 roku były dorosłe - miały odpowiednio: 29, 27, 24 lata. 24-letni Paweł też był samodzielny finansowo i o żadne alimenty nie występował.  Wniosła o alimenty na najmłodszego (12 lat), mimo że korzystała SAMA z majątku wspólnego, m.in. wynajmując lokale i nie przekazując mężowi żadnych wpływów z tego tytułu.  W wyroku rozwodowym alimentów nie przyznano.

Skończcie ludzie z tymi oszczerstwami, bo widać, że wy się ludzi nie wstydzicie, ale Bóg patrzy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616695

Janusz - mimo nagannego postępowania żony, nigdy nie czynił z tego sprawy publicznej. Modlił się i modli o jej opamiętanie.

Uważa - słusznie - że winna rozpadu jego małżeństwa jest przede wszystkim władza, która zezwoliła na fałszywe oskarżanie niewinnych z wszystkimi tego negatywnymi konsekwencjami.

Wielu ludziom - fałszywie oskarżanym - rozpadają się rodziny.

Humpty Dumpty (Jerzy Trojanowski) jest tym rozbawiony, szydzi z ofiary i publicznie obrzuca oszczerstwami.

Z tego powodu, po wielomiesięcznym zastanawianiu się, podałam odpowiedź na oszczerstwa, mimo że dotyczy ona trudnych spraw prywatnych.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1616708