Instagrammerzy komentują "ratowanie świata"

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Świat

PROFIL BILLA GATESA NA INSTAGRAMIE JEST ZALANY KOMENTARZAMI O POSTAWIENIU GO PRZED SĄDEM ZA ”ZBRODNIE PRZECIWKO LUDZKOŚCI”!

Plan Billa Gatesa, aby „uratować świat” poprzez wprowadzenie potencjalnie obowiązkowej szczepionki przeciw koronawirusowi – i sugerowanie, że nikt nie będzie mógł wznowić „normalnego życia” i podróżować bez „cyfrowego certyfikatu” potwierdzającego, że został zaszczepiony – okazuje się być niezwykle źle widziany, negowany wśród użytkowników Internetu.

Instagrammerzy atakują Billa Gatesa i bombardują jego posty tysiącami gniewnych wiadomości, które mówią mu, aby przestał eksperymentować ze zdrowiem „zwykłych ludzi” lub spodziewał się, że zostanie oskarżony o „zbrodnie przeciwko ludzkości”.

„Pieniądze nie dają żadnych praw wobec ludzi. Powinieneś zostać oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości" – napisał schizandramaier w komentarzu, który zdobył setki lajków.

„Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć twój proces!” - stwierdził ccseyanelee w komentarzu, który również zebrał setki polubień.

Wielu użytkowników skomentowało również fakt, że Bill Gates usuwa komentarze ze swojej strony.

„Powodzenia w usuwaniu komentarzy, Billy Boy, one będą przychodzić i przychodzić … tak jak wirusy komputerowe, które tak bardzo kochałeś!” - napisał aleiorgu.

Szczepionki są dla Billa Gatesa strategiczną filantropią, która "karmi" wiele firm związanych ze szczepionkami, w tym ambicje Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo zajmujące się wakcynologią. Dałoby mu to dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną.

Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat za pomocą technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem "mniejszych ludzi".

Źródło: https://newspunch.com/bill-gates-instagram-page-flooded-people-calling-his-arrest-crimes-against-humanity/

 

Appendix.

Przypominam dane ujawnione na Instagramie przez adwokata Roberta F. Kennedy Juniora o "strategicznej filantropii" Billa Gatesa, m.in. o:

  • spowodowaniu epidemii polio w Indiach (496.000 dzieci) na skutek zastosowania programu szczepionek Gatesa - w efekcie "eksmitowano" Gatesa  jego kumpli z z indyjskiej Narodowej Rady Doradczej; WHO w 2017 roku niechętnie przyznała, że globalna eksplozja polio jest głównie szczepu szczepionkowego (3/4 globalnych przypadków polio),
  • najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Filipinach i Afganistanie są związane ze szczepionkami Gatesa,
  • w 2014 roku Fundacja Gatesa finansowała eksperymentalne szczepionki przeciwko HPV; programem objęto 23000 dziewcząt - u około 1200 z nich wystąpiły ciężkie zaburzenia niepożądane (autoimmunologiczne i płodności, 7 zmarło) - rząd indyjski przeprowadził dochodzenie, w którym oskarżono badaczy Gatesa o naruszenia etyczne (nęcenie rodziców, presja na dziewczęta z wiosek, podrabianie formularzy zgody, odmowa opieki medycznej); sprawa jest w SN Indii,
  • w 2010 roku Fundacja Gatesa finansowała próbę eksperymentalnej szczepionki na malarię GSK, zabijajac 151 afrykańskich niemowląt i powodując niepożądane skutki (paraliż, napady i drgawki gorączkowe) u 1048 dzieci na 5049 zaszczepionych,
  • w Afryce Subsaharyjskiej agenci Gatesa podczas kampanii MenAfriVac silą zaszczepili tysiące afrykańskich dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych - między 50-500 dzieci zostało sparaliżowanych - protestowały media południowoafrykańskie i prof. Patrick Bond - b. ekonomista zatrudniony u Nelsona Mandeli -  uznano działania filantropijne Gatesa za bezwzględne i niemoralne,
  • w 2014 roku Katolickie Stowarzyszenie Kenii oskarżyło WHO o chemiczną sterylizację milionów niechętnych Kenijczyków fałszywą kampanią szczepionki przeciwko tężcowi (w 2010 roku Gates przeznaczył dla WHO 10 miliardów dolarów obiecując zmniejszyć populację, częściowo przez nowe szczepionki),; niezależne laboratoria znalazły formułę sterylizacyjną w każdej badanej szczepionce - WHO przyznało, że opracowuje szczepionki sterylizujące od ponad dekady,
  • podobne oskarżenia pochodzą z Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin,
  • badanie z 2017 roku (Morgensen et. Al 2017) wykazało, że popularna szczepionka DTP zabija w Afryce bardziej, niż choroby, którym ma zapobiegać - zaszczepione dziewczynki ucierpiały na skutek 10 x większej śmiertelności niż dzieci nieszczepione, mimo to Gates i WHO odmówiły odwołania śmiertelnej szczepionki, którą WHO wymusza rocznie u milionów afrykańskich dzieci.

Źródło: numer "Warszawskiej Gazety" z 17-23 kwietnia str. 34 - artykuł Justyny Sochy https://iczytamy.pl/2020/776-warszawska-gazeta-162020.html

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:11)

Komentarze

- zarówno Greta jak Bill z Melindą - pochodzą z tej samej "parafii". 

Należy parafię zlikwidować, a w najgorszym razie - trzymać się od niej na największy możliwy dystans!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1627380

Zastanawia mnie tylko jedno.Czy Bill przetrzyma tą nagonkę.Czy mentalnie jest na to przygotowany i jak bardzo "dobiera sobie do głowy" te ataki

8-)))))

pzdr.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1627382

Prawda. To tylko rożne odsłony tych samych macherów od NWO. Czy Soros, czy Gates, to te same plany. Działają "elastycznie", zależnie od okoliczności. Teraz wykorzystują koronowirusa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1627391

https://prawy.pl/108023-swiat-walczy-z-pandemia-a-greta-thunberg-nie-odpuszcza/

O Grecie Thunberg w ostatnich tygodniach prawie zaginął słuch. Wszystko za sprawą światowej walki z koronawirusem, która zupełnie przyćmiła inne kwestie, w tym postulaty klimatystów.

Tym razem jednak szwedzka nastolatka postanowiła o sobie przypomnieć, a pretekstem do tego stał się obchodzony 22 kwietnia Dzień Ziemi.
Ruch Fridays for Future, który zapoczątkowała Thunberg, opublikował z okazji 50. Dnia Ziemi nagranie, na którym widać rodzinę mieszkającą w płonącym domu. To nawiązanie do słów aktywistki: "Nasz dom płonie!". Swoimi przemyśleniami Thunberg podzieliła się podczas transmitowanej w internecie telekonferencji z Johanem Rockstromem z Poczdamskiego Instytutu Badań nad Wpływem Klimatu.

W trakcie rozmowy Szwedka zaznaczyła, że wybuch epidemii koronawirusa nie oznacza, że przestał istnieć kryzys klimatyczny.
– Musimy zajmować się kryzysem związanym z pandemią koronawirusa i jednocześnie zajmować się kryzysem klimatycznym – mówiła. Stwierdziła również, że w czasie kryzysu należy odłożyć na bok różnice i działać, kierując się wskazaniami ekspertów.

– Czy nam się to podoba, czy nie, świat się zmienił. Wygląda zupełnie inaczej niż kilka miesięcy temu i prawdopodobnie nigdy nie będzie już wyglądał tak samo, i będziemy musieli wybrać nową drogę – powiedziała Thunberg. Jej zdaniem, po zakończeniu pandemii ludzie będą musieli zdecydować, jaki kierunek wybrać.

Na czym konkretnie ma polegać ta droga, aktywistka jednak nie doprecyzowała. Głoszenie haseł, nawet najbardziej modnych, bez pokrycia ich w rzeczywistości, czyni je po prostu pustymi.

------------------------

:)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1627452

Robert Francis Kennedy Jr. (ur. 17 stycznia 1954 r.) - amerykański prawnik zajmujący się ochroną środowiska, pisarz, przeciwnik szczepień. Kennedy jest synem Roberta F. Kennedy'ego (trzecim z jedenaściorga dzieci) i siostrzeńcem byłego prezydenta Johna F. Kennedy'ego . Jest prezesem zarządu Waterkeeper Alliance, organizacji ekologicznej non-profit, którą założył w 1999 roku.

Był też głównym prokuratorem w Hudson Riverkeeper. Od ponad trzydziestu lat jest adiunktem prawa ochrony środowiska w Pace University School of Law . Obecnie jest emerytowanym profesorem w Pace.

Kennedy jest współwłaścicielem Ring of Fire, amerykańskiego programu radiowego działającego na szczeblu krajowym. Napisał lub zredagował dziesięć książek, w tym dwa bestsellery New York Timesa.

Jest wybitnym działaczem przeciwszczepionkowym i podziela opinie o związkach między szczepionkami a autyzmem, choć sam zaprzecza takiemu charakteryzowaniu go.

Miał 9 lat w 1963 r., kiedy jego wujek, Prezydent John F. Kennedy, został zamordowany, a 14 lat w 1968 r., kiedy został zamordowany jego ojciec (postrzelony wkrótce po wygłoszeniu mowy celebrującej jego zwycięstwo w prawyborach prezydenckich Partii Demokratycznej w Kalifornii i zmarły dzień później). Przemawiał i czytał fragmenty przemówień ojca podczas Mszy Św. upamiętniającej jego śmierć.

Po uzyskaniu dyplomu szkoły średniej Kennedy kontynuował naukę na Harvard i London School of Economics , ukończył Harvard College w 1976 r., uzyskując tytuł licencjata sztuki z historii i literatury amerykańskiej. Następnie zdobył tytuł doktora nauk prawnych w University of Virginia i magistra prawa na Uniwersytecie Pace.

Został przyjęty do adwokatury w Nowym Jorku w 1985 r.

Kennedy jest specjalistą ds. prawa ochrony środowiska i partnerem w kancelariach prawnych Morgan & Morgan PA oraz Kennedy & Madonna, LLP. Jest zwolennikiem sprawiedliwości środowiskowej.

Poprzez spory sądowe, lobbing, nauczanie oraz kampanie publiczne Kennedy opowiada się za ochroną dróg wodnych, praw ludności tubylczej i energią odnawialną.

Jego cv zawodowe jest imponujące. Można się z nim zapoznać tutaj:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Robert_F._Kennedy_Jr.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1627381

Kennedy jest prezesem grupy Obrony Zdrowia Dziecka, która twierdzi, że duża część amerykańskich dzieci cierpi na schorzenia tak różnorodne, jak autyzm, zespół nadpobudliwości z deficytem uwagi, alergie pokarmowe, rak i choroby autoimmunologiczne z powodu narażenia na różne chemikalia. Obrona Zdrowia Dziecka prowadzi kampanie ws szczepionek, ale także kampanie przeciwko fluoryzacji wody pitnej, aluminium i komunikacji bezprzewodowej. Grupa Kennedy'ego została zidentyfikowana jako jeden z dwóch głównych nabywców reklam przeciw szczepionkom na Facebooku pod koniec 2018 r. I na początku 2019 r.

We wczesnych latach grupa skupiała się na kwestii rtęci w przemyśle i medycynie, zwłaszcza tiomersalu - związku etylortęci w szczepionkach, który miał miał mieć związek z autyzmem. Pomimo twierdzeń Kennedy'ego, że tak naprawdę nie jest przeciwny szczepionkom, krytycy podkreślają, że on i jego organizacja rozpowszechniali wspólne argumenty przeciwko szczepionkom jako swoje główne przesłanie. Kennedy oświadczył, że media i rządy prowadzą spisek, aby zaprzeczyć, że szczepionki powodują autyzm.

W czerwcu 2005 r. Kennedy napisał artykuł w Rolling Stone and Salon zatytułowany „ Deadly Immunity”, zarzucając, że rządowy spisek ukrył związek między thimerosalem a epidemią zaburzeń neurorozwojowych u dzieci, w tym autyzmu. Artykuł zawierał pięć błędów rzeczowych, co skłoniło Salon do publikacji poprawek. Sześć lat później, w  2011 r., Salon całkowicie wycofał artykuł. Według Salonu wycofanie uzasadniono zgromadzeniem dowodów rzekomych błędów i oszustw naukowych, które leżały u podstaw zarzutów dotyczących autyzmu szczepionkowego.

W 2014 r. Kennedy opublikował książkę "Thimerosal. Niech nauka mówi: dowody wspierające natychmiastowe usunięcie rtęci - znanej neurotoksyny - ze szczepionek". Podczas gdy metylortęć jest silną neurotoksyną, etylortęć stosowana w konserwantach szczepionek jest bezpieczniejsza. Przedmowę do książki napisał Mark Hyman , zwolennik alternatywnego leczenia zwanego medycyną funkcjonalną. Kennedy opublikował wiele artykułów na temat włączenia tiomersalu konserwującego opartego na rtęci do szczepionek, które pojawiły się w Huffington Post, EcoWatch, i The Boston Globe. Wziął też udział w promocji filmu Trace Amounts, który wskazywał na związek między autyzmem i rtęcią podczas szczepień. Podczas pokazu filmowego Kennedy opisał epidemię autyzmu jako „holokaust”.

10 stycznia 2017 r. Sekretarz prasowy Białego Domu Sean Spicer potwierdził, że Kennedy i prezydent elekt Donald Trump spotkali się, aby omówić stanowisko w administracji Trumpa. Kennedy przyjął ofertę Trumpa, by zostać przewodniczącym grupy zadaniowej ds. Bezpieczeństwa szczepionek. Rzeczniczka Trumpa powiedziała, że ​​nie podjęto ostatecznej decyzji. W wywiadzie dla Heleny Branwell reportera STAT News w sierpniu 2017 r. Kennedy powiedział, że spotykał się z federalnymi organami nadzoru zdrowia publicznego, aby omówić wady dotyczące bezpieczeństwa szczepionek, na wniosek Białego Domu.

15 lutego 2017 r. Kennedy i aktor Robert De Niro zorganizowali konferencję prasową w National Press Club w Waszyngtonie, w której oskarżyli prasę, że działają jako propagandziści w branży szczepień o wartości 35 miliardów dolarów i nie pozwalają na debatę na temat nauki o szczepieniach . Oferowali nagrodę w wysokości 100 000 USD każdemu dziennikarzowi lub innemu obywatelowi, który mógłby wskazać na badanie wykazujące, że bezpiecznie jest wstrzykiwać rtęć niemowlętom i kobietom w ciąży na poziomach obecnie zawartych w szczepionkach przeciw grypie . Craig Foster, profesor psychologii, uznał że był to „starannie skonstruowany„ konkurs ”, który pozwala jego twórcom generować wprowadzające w błąd wyniki, które prawdopodobnie chcą zobaczyć”. Stwierdził także, że „Udowodnienie, że coś jest bezpieczne, różni się znacząco od udowodnienia, że ​​coś jest szkodliwe”.

Kennedy spotkał się z krytyką za podsycanie niepewności związanej ze szczepionkami.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1627393

Bill Gates: na świecie potrzebne może być 7 miliardów dawek, a w przypadku kiedy potrzebne będzie podwójne szczepienie 14 miliardów dawek.

https://prawy.pl/108048-bill-gates-zapowiedzial-masowe-szczepienia-wszyscy-mamy-byc-zaszczepieni/

Warto przeczytać cały tekst o planach Gatesa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1627460

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1627546