Brak jest naukowych dowodów na to, że maski chronią! Szwecja zakazuje używania masek.

Obrazek użytkownika Quasar
Blog

Naprawdę zdumiewające jest to jak daleko pozwalamy politykom, którzy nie mają żadnych kwalifikacji medycznych, na wdrażanie drakońskich dekretów.

Te środki naprawdę mają na celu podzielenie ludzi, aby zapobiec niepokojom społecznym, ponieważ system socjalistyczny upadł i potrzebuje wymówki, aby wyrzucić wszystkie ograniczenia ekonomiczne przez okno.

 

Brak jest naukowych dowodów na to, że maski chronią! Szwecja zakazuje używania masek.

 

TO JUŻ BYŁO - czy pomogło w czasie epidemi "hiszpanki" w 1918 roku... ?

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:10)

Komentarze

Autor nie był uprzejmy rzucić okiem na mój tekst: 

Polecam w wolnej chwili wpis z 14.03.2020, niejako na gorąco po rządowo-lekarskich idiotycznych "zaleceniach", jakimi nas karmiono prawie rok temu: 

"Inżynier do LEKARZY w sprawie koronawirusa"

http://zaprasza.net/a.php?article_id=35257

Co do wielkości włókien w maseczkach - przykład podobnej różnicy skali. Beczka jest wykonana z klepek, które są duużo większe od cząsteczek wody, a przecież woda przez nie nie przechodzi. :)

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1662111

 Wątpię, czy Autor byłby zachwycony rządami technokratów, zwł. że nie wierzy ekspertom ani nauce. Bądźmy też konsekwentni- to Autor nie ma kwalifikacji do oceny innych, rządzący mają ekspertów- i tak głupia krytyka obróciła się przeciwko krytykującemu. Jeśli ktoś wierzy, że noszenie masek jest drakońskie i ma zapobiegać zamieszkom, niechże uda się do specjalisty do naprawy, może się nie udać ale jest szansa na poprawę choć jakości życia. To nie sys. soc. upadł, właśnie przeżywa on renesans, co najmniej ideowy, można też się obawiac przyszłej formy ustroju; upadł to neoliberalizm, co wszyscy zgodnie przyznają od lat zaś pozbawienie się wszelkich ograniczeń właśnie było jednym z powodów i jest postulowane przez jego piewców i leseferystycznych oraz libertariańskich tzw. antysystemowców.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662127