Domy modlitwy

Obrazek użytkownika pokrzywa
Kraj

http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/krwawybicz-emailopolsce

http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/domymodlitwyjpiiratunek

 

 

Zapraszamy do zakładania „Domów Modlitwy św. JPII”, co jest sprawą również bardzo ważną, gdyż w Domach Modlitwy w czasach ucisku kościoła będą się świeciły lampy wiary i te „Domy” zostaną zachowane po zapowiadanym „Ostrzeżeniu”. Dotychczas zgłoszono z Polski i zagranicy ponad 2500 DM. Praktycznie, każdy dom może być takim „Domem”, gdzie przynajmniej jedna osoba modli się 3 razy w miesiącu/2,16,22/ następującymi modlitwami: Litania Loretańska, Litania do św. Józefa, różaniec/dowolny wybór/ oraz „Te Deum”. Święty JPII życzy sobie, aby w każdej diecezji było przynajmniej 100 takich Domów Modlitwy.

"Szukam ludzi, którzy by zakładali Domy Modlitwy mojego

imienia, przynajmniej 100 Domów na diecezję".

 

 

Św. JPII podał  bardzo prostą, dostosowaną do wszystkich regułę Domów Modlitwy. Modlimy się 3 razy każdego  miesiąca w dniach rocznicowych: 2, 16, 22,   związanych z Jego pontyfikatem. 

 

Oto stały program modlitewny podany przez św. JPII:

Litania Loretańska do NMP
Litania do św. Józefa
Różaniec -1 dziesiątek lub więcej
Te Deum- Ciebie Boga wysławiamy.

 

JeśliJeśli przynajmniej 1 osoba w rodzinie modli się według tego wzoru przez wstawiennictwo św. JPII, jej dom staje się "Domem Modlitwy św. JPII".  Praktycznie, każda osoba świecka czy duchowna/ jej dom- rodzina/ może stać się "DM św. JPII" i rozwijać bez wielkiego rozgłosu to Boże, internetowe duchowe zadanie, na które czeka Bóg. Święty Papież podał bardzo krótki program, który może być realizowany przez zaawansowanych w modlitwie jak i przez tych, dla których odmówienie tych kilku modlitw w danych dniach  może być dużym wyzwaniem.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (głosów:3)

Komentarze

dom modlitwy czyli inaczej synagoga?

Czy tylko tzw. kosciół domowy, wynalazek sekt protestanckich.

A każdym domu katolickim ludzie się modlą, nie potrzebne są specjalne wymogi, starczy żyć sakramentalne czyli chodzić do kościoła a nie tworzyć kawałka sekty u siebie.

 

Już nie wspominając o durnych objawienia prywatnych, nie są one zupełnie potrzebne do zbawienia a tym bardziej zakładanie jakichś mini-zborów i specjalne rytuały. To ma dawać specjalne punkty?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1626968