15 VI 2020 Pan Jezus potwierdza zarzut amerykańskiego dziennikarza polskiego pochodzenia dotyczący tego , że żaden z kandydatów na prezydenta nie zebrał legalnie 100 tys. podpisów

Obrazek użytkownika pokrzywa
Kraj

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/

15 czerwca

11.15

- Czy to prawda, Panie Jezu to co ma Max Kolonko w

tym programie, < który ktoś mi podrzucił, ale z innego powodu. C.P.>, że żaden z kandydatów nie zebrał legalnie 100 tys. podpisów?

- Tak, to prawda, dziecko.

- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

 

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

 

Link do wspomnianego programu w którym Max Kolonko wypowiada ten zarzut.

https://www.youtube.com/watch?v=lzz9lXu3IDI

 

Zwrócono mi uwagę na ten materiał ze względu na odniesienie do sznura i gałęzi.

Nie wiem skąd się u Brauna wzięło mówienie o wieszaniu polityków na latarniach przez lud Warszawy, oraz u Maxa Kolonko cytowanie fragmentu wiersza Miłosza „ Lepszy dla Ciebie byłby świt zimowy / i sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.” odnośnie prezydenta Andrzeja Dudy.

No cóż o Dudzie jak wiemy było w przekazach i wcześniej u proroka o. Pelanowskiego. I było też powiedziane bodaj u Anny od Jezusa, że będzie ukarany.

A u mnie konkretnie w Orędziu

13 III 2020 Słowa Pana o Komunii na rękę w dobie zarazy, Słowa do hierarchów i kapłanów, prezydenta Dudy, masonów w Polsce

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2020/03/13-iii-2020-sowa-pana-o-komunii-na-reke.html
i tutaj wersja audio https://www.youtube.com/watch?v=s-sGpCSiABo

„Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle.

Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne.”

( Swoją drogą jak ktoś jest na szubienicy to jest chwiejny.. upss).

Chciałbym oczywiście żeby A. Duda wygrał z Bogiem, wygrał z Chrystusem Królem.  Wyjaśni nam też wtedy bardziej jak to jest z tym ostrym cieniem mgły.

 

Nie wiem skąd to u tych dwóch zorientowanych jednakże osób. Mam nadzieję, że nie zrzynają z Pana Jezusa do tego nie podając źródła czy choćby nie inspirują się nie podając źródła a to źródło najważniejsze bo tu nie chodzi o mnie tylko o Pana Jezusa i Jego chwałę ( a gdyby przez moją posługę Chwała Pana Jezusa miała być zmniejszona choć trochę u ludzi kosztem mojej osoby to wybrałbym od razu zaszycie się w jakimś kątku i życie ukryte choćby bez przeżycia 3 Dni Ciemności).

 

W każdym razie mamy co do tych Orędzi kolejne potwierdzenia w przestrzeni publicznej choć tutaj tylko w sferze deklaracji, stwierdzeń, trudno to nazwać.

 

U tego dziennikarza ( Niech też nikt nie myśli, że Max Kolonko jest człowiekiem, którym się zachwycam. Ktoś kto podtrzymywał relacjami fałszywą flagę WTC i jak o Smoleńsku mówił to też jak pamiętam samolot uległ według niego destrukcji na Siewierny z wszystkimi ofiarami nie jest kimś kogo szczególnie będę szanował. Faktem jest jednak, że takie informacje jak te musi mieć od ludzi amerykańskich służb. Gdyby negował WTC to by się z nim nie chcieli kontaktować. ) mamy też wątek ukraiński.

Jak on to to nazwał : chyba przepisywanie podpisów przez Ukraińców. (Macie w materiale).

No to jesteśmy w lesie gdy idzie o kolejny aspekt odnośnie Ukraińców.

Można tutaj ukuć tezę, że „Ukraińcy to Rosjanie”, a pamiętamy jak Pan Jezus mówił, że Rosja wykorzysta Ukraińców do dywersji w Polsce ( Przytaczam sens słów Pana Jezusa).

 

Tutaj przy tej okazji wspomnę wątek, który nie pojawił się u mnie w materiałach pod Orędziami ani nie poruszył go czytelnik. Mianowicie Zakon Św. Michała Archanioła. Jest to masoneria ukraińska, która ma mieć niemałe wpływy w Polsce wedle Wojciecha Sumlińskiego gdzie jest to bodaj w książce o Lepperze (tej akurat nie czytałem). Mówił o tym w jednym programie.

 

Powiem też tutaj co się dowiedziałem jakieś 9 miesięcy temu, że Ukraińcy, że są rodziny (przynajmniej część), które ukrywają swoje ukraińskie pochodzenie i inklinacje z pokolenia na pokolenie jeszcze od XX- lecia międzywojennego gdzie często zmieniali nazwiska i jest to dla nich ważne i podtrzymują to i wzajemnie się popierają nawet wobec tych, którzy nie są świadomi swego pochodzenia czy nie ma to dla nich znaczenia.

Czyli podobnie jak Żydzi.

Pokazane zostało to mi konkretnie na przykładzie Jarosławia.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:6)