03.05.20 Anna od Jezusa

Obrazek użytkownika pokrzywa
Kraj

 

Maj #2

03.05.2020r.

Godzina 16:36

Jezus: Moje drogie dzieci umiłowane.

Dziękuję za wierność waszą i modlitwę, a także posty i ofiary. Wiele jeszcze was czeka trudu dzieci moje, jednak wiedzcie że Ja Król i Zbawiciel jestem z wami.

Wyście mymi owcami, a Ja jestem waszym Pasterzem co dba o swoje owce.

I każda owca jest dla Mnie ważna i pragnę dobra, i zbawienia dla każdej owcy.

Miłość Moja pragnie zbawienia dla każdej duszy i szerokie są Moje pastwiska, i żyzne pełne trawy soczystej, tam szczęścia zazna każda dusza. Pastwiska Moje są w Niebie i tam dom każdej duszy.

Czas już ostatni moje dzieci na nawrócenie, czas ostatni by ratować grzeszne dusze. Wysiłki wasze są Mi bardzo miłe i żaden czyn, i żadna modlitwa nie umyka Mojej uwadze. Kroki Moje są krokami samego Boga i każdy kto idzie tą drogą dojdzie do zbawienia. Wiele jest dróg lecz nie wszystkie do Mnie należą i owce Moje są rozproszone, bo głosu Mojego nie znają.

Któż rozproszył Moje owce? Duch kłamstwa i zwodzenia, duch błędnej nauki, duch fałszywej ewangelii, duch tego świata.

Teraz dzieci Moje nadchodzi czas jeszcze większego ucisku, dlatego zabezpieczajcie majętności swoje i nie ufajcie żadnemu bankowi. Zaś ci co kredyty mają niech wiedzą, że inflacja nadchodzi i jeszcze trudniej będzie je spłacić.

Dzieci Moje bądźcie łagodne niczym gołębie, a sprytne niczym węże. Gdyż żaden mądry Chrześcijanin nie jest naiwny lecz Duchowi Świętemu poddany. Kryzys gospodarczy wciąż będzie się nasilał, dlatego pamiętajcie o ubogich i wielodzietnych rodzinach. Módlcie się bym złe decyzje Rządu Polskiego zniweczył, módlcie się bym chronił was od zła wszelkiego, módlcie się by plany zaszczepienia wszystkich Polaków zostały zniweczone, a także o pokój. Pamiętajcie o wszystkich intencjach tu zamieszczonych i o kapłanach by byli dobrymi pasterzami, by prawdy nauczali, by owczarni Mojej nie zagubili. Tak bardzo potrzebuje dobrych, wiernych kapłanów bo na nich odbuduje Kościół Mój. Bez nich jest to niemożliwe, dlatego módlcie się też o nowe święte powołania.

Wierne moje dusze, świeckie i konsekrowane czas już ostatni i krótki pozostał.

Ja wkrótce zbiorę owce Moje i żadnej nie pozostawię bo Ja jestem dobrym, wiernym i oddanym Pasterzem. Teraz jestem blisko was i każdego co wierny Mi pozostanie przeprowadzę i sam zadbam o każdego.

Niczym się nie trwóżcie w niczym nie ustawajcie, w postach nie folgujcie i bądźcie hojni w ofiarach.

Ja sam i Trójca Przenajświętsza z Serca wam Błogosławimy co słowa te czytają i słuchają. Trwajcie na modlitwie, trwajcie w zaufaniu.

Ewangelia Św. Łukasza 5, 33-35

Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (2 głosy)

Komentarze

Znów zaszczepienie przeszkadza? To tam w niebie tej waszej wklęsłej Ziemi też mają antyszczepionkowców? Może to właśnie z jakiegoś równoległego świata przyszly do nas te durnoty? Lepiej, by ludzie umierali, co?

Vote up!
1
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1628974