PATRYK JAKI-mówi jak jest!!! i JAK BYĆ POWINNO!

Obrazek użytkownika poeta
Kraj

Niezwykle interesujące wystąpienie Patryka Jakiego na temat przestępczej kasty postbolszewików w togach, i na temat ich przestępczych działań. A przecież to NARÓD jest SUVERENEM w Naszej POLSCE! Jak długo jeszcze będziemy tolerować  tych łajdaków, i pozwalać im na te przestępcze zachowania?!

Wymieść trzeba raz na zawsze to postbolszewickie guano z Naszej Ojczyzny.

Posłuchajmy

:

https://www.youtube.com/watch?v=Xa4MJBSAjnk&feature=emb_rel_end

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:18)

Komentarze

Dzieci i młodzież, czyli osoby o nie do końca ukształtowanych poglądach, stanowią grupę, która jest najmniej odporna na treści propagandowe. Wśród tej grupy indoktrynacja przynosi największe efekty.Nie na darmo najbardziej fanatycznym oddziałem była 12 Dywizja Pancerna SS „Hitlerjugend”. Przedział wiekowy od 16 do 18 roku życia

Socjologia tłumu zawsze jest taka sama ,tylko zależy od posiadanych środków przekazu ,kiedyś był zwykły kołchoźnik dzisiaj internet ?

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1650160

Znakomity kawałek.. Do bazy informacji. Trzeba się nieco dokształcać. Dzięki Husky.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1650684

Prosto i logicznie.

Wystep Pana Jakiego mial nie tylko wartosc merytoryczna.

Obnazyl kaste sedziowska oraz  jej proby dysregulacji funkcjonowania panstwa.

Dokonal tego z wlasciwym sobie sarkazmem i dowcipem.

. Beawo.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1650178

Obecne działania "kasty" np. wypuszczanie masowe zadymiarzy i bandytów ulicznych "protestów" najlepiej pokazują zgniliznę "kasty"...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1650191

  W szkołach lewacka indokrynacja, a teraz lewackie heppeningii uliczne i mamy, obecny obraz samobójców i siewców śmierci. To w obecnej chwili można spokojnie zatrzymać, bo mamy na razie do czynienia z wąskimi grupkami prowodyrów. Potrzeba w tej chwili zdecydowanej fizycznej reakcji policji. My robimy swoje stając czynnie w obronie kościołów. Czekam, kiedy się przebudzi  dorosła część społeczeństwa, bo Neokomuna chce nie tylko aborcji na żądanie, ale już prawie nie ukrywa, że chce Eutanazji. Za moment będą się tego domagać, bo w ich kolorowym świecie, nie przewidują starszych seniorów, osób kalekich i przewlekle chorych. Ten przemysł chce jak najwięcej zarobić na ogłupiałych zniewolonych narodach. Tak działa Totalitaryzm Komunistyczny. Tak działa obecna Neokomuna. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1650198