Targowica 2

Obrazek użytkownika podpułkownik
Kraj

Targowica obsadza oba skrzydła: na jednym swołocz Lempart, na drugim pajac Hołownia. W środku cała reszta, która bynajmniej nie zaniknie: rusofile z Konfederacji targowickiej, komuniści z PSLu, Lewicy i Platformy. Za rok czy nieco później dojdzie kilkadziesiąt „nowych inicjatyw” maskujących się jako konserwatywne, prawicowe, narodowe lub katolickie. Wszystko to zjednoczy się przeciwko Prawu i Sprawiedliwości.

Jesteśmy skazani na PiS, bo to jedyna prawdziwa partia patriotyczna. Jesteśmy skazani na Kaczyńskiego, dopóki członkowie PiSu nie zdecydują inaczej.

Z dwu wymienionych skrajnych skrzydeł targowickich swołocz Lempart nie musi być demaskowana, bo demaskuje się sama. Na tym polega jej taktyka. Szczerość. Ewentualny jej  elektorat będą stanowiły te szesnastoletnie dziewczyny, które za dwa lata skończą właśnie 18 lat. Smutne to, ale wydaje sę, że większość tej grupy to kobiety stracone, zepsute do szpiku kości, bo oprócz trzeciego pokolenia ubecji jest to drugie pokolenie ludzi głupich i samolubnych, produktu postkomunistycznego. Część z nich dałoby się może w ciągu dwu lat uświadomić, ale to zadanie bardzo trudne, bo wychowanie odbywa się w rodzinie, od najmłodszych lat. Człowiek szesnastoletni jest już ukształtowany i nie da się go łatwo zmienić.

Drugie skrzydło jest bardziej niebezpieczne, bo już jest większe, a będzie miało jeszcze szerszy elektorat. Jest też dobrze zamaskowane, tradycyjnie podające się za coś innego, niż rzeczywiście jest. Oprócz zaprzysiężonych wrogów polskości, płatnych agentów i ludzi głupich dołącządo niego,  jak zwykle, ludzie naiwni i zabłąkani. Dlatego demaskowanie pajaca Hołowni jest bardzo potrzebne. Tym razem znajdujemy się w sytuacji o tyle lepszej, że wiemy o nim wystarczająco wiele długo przed wyborami, a nie po wyborach, jak to nieraz bywało poprzednio. Czym jest Hołownia? Marionetka wybrana do roli polityka ze względu na swoje zdolności aktorskie. Znany wielu ludziom jako kaznodzieja, zakonnik czy ksiądz obdarzony zdolnością płynnego mówienia o niczym. Wzoruje się na „politykach” z „Rancza”. Wykona każde zadanie zlecone mu przez prowadzącego sponsora.

Szymon Holownia i Pawel Koziol w Ranczu - YouTube:

https://youtu.be/3NvJqRXyDt0

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:22)

Komentarze

Daję 5

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1660438

Bardzo celna diagnoza, którą uzupełnić trzeba o "trojańskiego konia" prawicy - ober-zdrajcę Gowina...

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1660533

Ja bym to podal w ten sposob;Gowin, Holownia,Lempart Trzaskowski vel awaria chociaz narazie cicho siedzi. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1660550

    Witam! Nam potrzeba pilnie stworzenie kilku silnych młodzieżowych patriotycznych organizacji mocno wylansowanych przez media. Nie ma czasu na nowe rozdanie w szkolnictwie, bo to trochę dłuższa w czasie ewolucja, co jednak jedno, nie wyklucza drugiego.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1660551

Słusznie. Trzeba stworzyć silne patriotyczne organizacje młodzieżowe. Przez młodzież rozumiemy nie ludzi trzydziestoletnich (jak to robi Kaczyński), ale nastolatków. Poza tym: może łatwiej, niż tworzyć nowe organizacje, byłoby obudzić ZHR, ZHP, strzelców i sokołów. Haniebne zachowanie się harcerzy w roku 2010 powinno być przez te organizacje ciężko odpracowane. Harcerz przyrzeka służyć Polsce, nigdzie nie ma powiedziane, że ma być "apolityczny".  Nie byli apolityczni harcerze, którzy przekradali się z Królestwa do Legionów, nie byli apolityczni harcerze, którzy służyli w Szarych Szeregach. Jeżeli jakaś partia służy Polsce, to harcerz ma służyć tej partii. A taką partią jest Prawo i Sprawiedliwość.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ppłk

#1660557

Trzaskowski i Budka właćnie dołączyli do Hołowni:

https://youtu.be/mUL8NB9SIM4

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ppłk

#1660617

Co łączy wystąpienie Hołowni, Trzaskowskiego i... wójta Wilkowyj?

https://www.youtube.com/watch?v=mUL8NB9SIM4&feature=youtu.be

"Ranczo" jest genialne i ponadczasowe...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1660631

Dziękuję bardzo za  link. Obserwujmy ten wątek i dzielmy się nim z wieloma ludźmi. Oby wszyscy to obejrzeli. Może rozjaśni się w kilku głowach, a i szczery śmiech jest bardzo pożyteczny.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ppłk

#1661028

Otóż to! A to właśnie lewica podburza dzieci i młodzież, by jak najwcześniej skaptować ich do siebie. Później tacy rozwydrzeni będą mieli jeszcze dalej do wspólnoty polskiej, będą się utwierdzali w swoich błędach. ZP/PiS ma bardzo słabą ofertę dla młodzieży, kult "Wyklętych" to za mało i jest podkradany przez Konfę. Potrzebne są dodatkowe media i oferta dla młodzieży. To wszelkich młodzieżówek najbardziej boją się lewacy, histeryzując od razu o faszyzmie i bojówkach. Nie bez powodu, nowe pokolenia to walka o kształt RP i polskości a nawet sprawa pobłażliwości dla idei komunistycznych, które dziś po szkołach i uniwerkach mają się świetnie, wspierane przez nauczycieli, wykładowców, samorządowców. Powinno się stale ogłaszać komunizm i jego klony ideologią zbrodniczą a nawiązania traktować tak, jak nawiązania do nazizmu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1661034

Po pierwsze edukacja. Wszak istnieje możliwość zdalnej edukacji. Wystarczy stworzyć, coś w rodzaju Internetowej szkoły, uczącej prawdziwej historii, ekonomii, metod socjotechniki (żeby odróżniano manipulacje). Inna  sprawa to jak przyciągnąć młodzież. Polska nie ma swoich elit (wyciął Hitler i Stalin). I to powinna być kuźnia przyszłych elit.

Po drugie - skorzystać z węgierskich doświadczeń. Oni są zawsze o krok do przodu, przed nami, Polecam: https://www.dw.com/pl/w%C4%99gry-internetowi-bojownicy-fideszu/a-56473438.

Po trzecie - Skauting/harcerstwo. Od wrogów warto się uczyć. Mam na myśli masonerie, a konkretnie stopnie wtajemniczenia. Marzył by mi się np. Zakon Małego Rycerza, z godłem (nie wiem jak to się fachowo nazywa) - ta biała czapka z piórkiem, jaką nosił Wołodyjowski, z hymnem  "W stepie szerokim". Przyjmować jak leci np. na np. ciura obozowy, po roku awans (dla wybranych!!! - wykazujących pozytywne cechy - wiara w w Boga, patriotyzm, uczciwość itd  ) na np. pachołka, potem giermka itd. Oczywiście na coraz wyższym poziomie większe "rozjaśnianie umysłu". Na pierwszym etapie delikatnie - bo zaraz by to niszczyli.

5 - 6 lat i zebrałoby się owoce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JWKecaj

#1661502

To dobra przyszłość dla Polski. 

Tylko trzeba stworzyć warunki by ich przyciągać do patriotycznych stowarzyszeń i uczestnictwa w nich.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1660638

Nigdy ,nigdy i jeszcze raz nigdy ,nie wolno nam ludziom normalnym dopuścić ,żeby taka hołota wróciła znowu do władzy PO,SLD PSL to partie prorosyjskie i proniemieckie ,to są partie ,które służą wrogom Polski a nie Polakom

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1660675

Wszystkich PO- owskich nieuków, łącznie z "królem thuskiem" do paki. na długie lata...

Pozdrawiam serdecznie. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1660679

Nie wiem czy słowo "Targowica" jest akurat właściwym. To słowo jest symbolem zdrady. Zdradzić Polskę może tylko POLAK. Ci o których piszesz to polacy (mała litera nie jest tu błędem) - obywatele polscy. Raczej jest to jedna partia - Partia Okrągłostołowa, mająca różne frakcje. W PRL sytuacja miała się następująco. Rządzili antysyjonistyczni Żydzi (tzw. wschodni). W opozycji do nich byli Żydzi syjonistyczni, prozachodni z pod znaku KOR, skupieni w tzw. Szalomie warszawsko-krakowskim (przepraszam za błąd - miało być salonie). Oczywiście marzyła im się władza. Ale sama "Rasa" nie wygra. Potrzebna jest "Masa", I nadarzyła się okazja - "Solidarność". I tak to polacy wjechali na stołki po plecach POLAKÓW.

Przy okrągłym Stole jedni polacy (PZPR) oddali władzę drugim polakom, za cenę bezkarności i bogacenia się przy aprobacie i poparciu watykańskich polaków. Tak wykiwano Naród polski. Wystarczy popatrzeć wstecz, jak rzekomi przeciwnicy zwierali szeregi, gdy tylko pojawiała się poza-magdalenkowa partia - Porozumienie Centrum - Kaczyńskiego, Ruch Odbudowy Polski - Olszewskiego, Samoobrona ś.p. Leppera, Liga Rodzin Polskich - Giertycha (tfu). Cała partia magdalenkowa SDRP, ROAD- Unia Demokratyczna - Platforma Obywatelska, arbuzy (PSL), Kościół zwierali szeregi przeciwko nim, pilnując zawartego porozumienia.

Problem w tym, że cała ta partia, jest na usługach obcych. To nie Targowica - to V kolumna. ROAD, Unia Demokratyczna, PO to służki Rothschildowskiej B'nai-B'rith, a ta ostatnia (przynajmniej część z dawnego Kongresu Liberałów) jeszcze Niemców, komuchy wiadomo Moskwa. Ale i PiS nie jest wyjątkiem (związany z grupą Windsor i Opus Dei) - stad takie ocieplenie stosunków z Anglią po ich dojściu do władzy. No ale, co jest tragedią Polski, nie ma alternatywy dla PiS-u i jest jedynym słusznym wyborem. Chociażby na zasadzie jaką na Albicli wyraził Sławomir Cenckiewicz:

"Będąc zaniepokojonym narastającą negatywną kampanią przeciw Polsce w związku z nominacją p. dr. T. Greniucha na dyrektora IPN we Wrocławiu, chcę do Was zaapelować o rozsądek i ocenianie sytuacji w kategoriach "polityki jako sztuki możliwości", nie zaś "wszystko albo nic". Oszczędźmy Polsce awantur!".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JWKecaj

#1661511