Angielski lockdown w Polsce i przedwyborcza rozmowa z lemingiem

Obrazek użytkownika Piter1
Kraj

Po trzech latach pracy w Anglii 12-go marca przyleciałem na dwa tygodnie urlopu. Po chwili nastąpiły kwarantanny, zamknięcia granic, zawieszenie lotów, obostrzenia w sferze publicznej, maseczki, rękawiczki i w efekcie tego do tej pory tu jestem. 

I chyba z tego w sumie się cieszę. Zrobiłem rewizję planów (miałem wracać na stałe do kraju dopiero na jesień) i rozglądam się ciekawie i pozytywnie po otoczeniu. Miałem otworzyć swoją firmę ale teraz "urlopuję" się w domu na wsi i czekam na rozwój sytuacji.

Wybory prezydenckie 2020? Totalsi zrobili totalną manipulację z terminami majowymi i na tym wygrali, bo zamienili nieszczęsną Kidawę-Błońską na cynicznego, plastikowego fightera, który teraz stroi się w piórka patrioty, obrońcy biednych, obrońcy wartości (?) i obrońcy Polski (sic!).

W ramach mobilizacji przed wyborami odbyłem dziś rozmowę telefoniczną z lemingiem. To człowiek wykształcony, bardzo inteligentny i na dobrym stanowisku.Okazało się, że zagłosował już korespondencyjnie (na Rafała T.). Uznałem więc, że dalsza rozmowa jest bezprzedmiotowa ale on zaczął się nakręcać. Wymienił po kolei wszystkie przewiny Totalsów ale oskarżył o nie Kaczora, Morawieckiego i PIS. Z każdym wypowiedzianym zdaniem rosła w nim agresja, co skończyło się sentencją "...nie rozumiem debili, którzy są za PIS-em i chcą głosować na Dudę. Oni chyba mają inne mózgi.". Na moje dictum, że przecież jesteśmy kumplami od czasów liceum i mamy ten sam poziom odbioru rzeczywistości i jej analizy stwierdził, że on ma niezależne myślenie (sic!).

Wniosek mój: szkoda energii i nerwów na rozmowy z lemingami, bo oni ("niezależni myślowo") są tak zindoktrynowani przez lata "pracy" nad ich umysłami przez Tuska, PO, GW, ubeckie plecy etc. i tak sprawni w sofistycznym stylu prowadzenia rozmowy, że ma to prowadzić to do bronienia naszych własnych poglądów. A tu nie o obronę przecież chodzi, tylko o dalsze rozwijanie natarcia (w dobrym tego słowa znaczeniu) w obronie naszych polskich wartości.

Ja daję sobie spokój z lemingami aczkolwiek w sobotę podejmę jeszcze jedną (pewnie beznadziejną) próbę z innym lemingiem.

Spoko - wygramy w I turze!

Pozdro

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:8)

Komentarze

żydokomuno wróć!

 

wypranych mózgów

niezaspokojona chuć

żydokomuno wróć!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1636203

Czy prezydentem Polski może być prymus Wyższej Szkoły Lansu i Fajansu?

Uwagi do programu i wywiadu Rafała Trzaskowskiego

 

We wszystkim, co robi w Warszawie Rafał Trzaskowski jest tak oryginalny jak masowe reprodukcje „Słoneczników” Vincenta van Gogha.

https://wpolityce.pl/polityka/506554-uwagi-do-programu-i-wywiadu-rafala-trzaskowskiego

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

White Lives Matter

#1636230

Jest tak "oryginalny" w swej bezczelności, że nie raczy (on i jego sekretariat) w ogóle odpowiadać na pisma. I taki, co ma głęboko w d... mieszkańców Warszawy, kandyduje na urząd prezydenta Polski, wciska bezczelnie kit odmóżdżonym, że będzie silnym prezydentem budującym wspólnotę. Z cała pewnością, gdyby został wybrany, byłby silny siłą międzynarodówki dewiantów i obdarzałby niezliczonymi przywilejami wspólnotę zboczeńców, którzy terroryzowaliby Polaków, szczególnie katolicką większość, traktując ją jak podludzi.    

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1636235