Wypowiedzi Konfederatów na III posiedzeniu Sejmu (30 minut)

Obrazek użytkownika piko
Idee

Wszystkie wypowiedzi posłów Konfederacji na trzecim posiedzeniu Sejmu IX kadencji w dniu 8 stycznia 2020.

Głos zabrali: Grzegorz Braun, Robert Winnicki, Artur Dziambor, Janusz Korwin-Mikke, Krystian Kamiński, Dobromir Sośnierz

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (15 głosów)

Komentarze

Polska nie ma w Iraku żadnego interesu, a Parlament tego kraju Polaków sobie tam nie życzy.

Vote up!
4
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1614373

"Na kilku portalach znalazłam następującą wypowiedź: "Jak podaje informator zbliżony do Dowództwa Operacyjnego, podczas irańskiego ataku zginął dowódca PKW w Iraku płk Marcin Adamski. St.kpr. Radosław Sobczak został ciężko ranny, wybuch urwał mu prawą rękę. Ranny żołnierz został ewakuowany z bazy Al Asad do szpitala NATO w Ramstein."

Pułkownik Marcin Adamski był(jest?) dowódcą Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku od 10 wzreśnia 2019 r. 

Niniejszym zwracam się do posłów Konfederacji, aby zażądali  wprost od ministra Błaszczaka potwierdzenia lub zaprzeczenia tej informacji. "

https://www.salon24.pl/u/niemcy/1011140,czy-to-prawda-ze-szef-pkw-w-iraku-plk-adamski-zginal-pod-ostrzalem-iranskim

Ciekawe czy to fakt czy fake?

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1614378

Bo żaden z bandy czworga pyska nie otworzy,

(Wolałabym, żeby to nie była prawda co do pułkownika Adamskiego i st. kpr. Radosława Sobczaka)

Vote up!
3
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1614379

Zostawmy ten wątek bo jest dęty. Ma według mnie robić zamieszanie. Nie będę kasował niech sobie wisi.

Warte wysłuchania są zamieszczone wypowiedzi.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1614382

Informacja jest z portalu

https://dziennik-polityczny.com/2020/01/08/sensacja-kolejne-bezczelne-klamstwo-dudy-podczas-iranskiego-ataku-zginal-dowodca-pkw-w-iraku/

Kładący wiarygodność według mnie jest tekst:

"Ale jak podaje informator zbliżony do Dowództwa Operacyjnego, podczas irańskiego ataku zginął dowódca PKW w Iraku płk Marcin Adamski. St.kpr. Radosław Sobczak został ciężko ranny, wybuch urwał mu prawą rękę. Ranny żołnierz został ewakuowany z bazy Al Asad do szpitala NATO w Ramstein. Oprócz tego oficer Dowództwa Operacyjnego dodał „Jak wszyscy zginą to mnie nie będzie ich żal. Wiedzieli, że jadą na wojnę za grubą kasę jako najemnicy USA. A odpowiedzialni za wysłanie polskich najemników już się w mediach tłumaczą bo wiedzą, że przywiozą ich w trumnach”.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1614380

Za każdą kłamliwą informację powinni karać "dziennikarzy" aż do odebrania prawa wykonywania zawodu włącznie.
Podobnie jak lekarzom za zabijanie nienarodzpnych...czy aptekarzom za podobne "specyfiki".
Oczywiście gdyby "prawo" znaczyło- prawo a "sprawiedliwość"- sprawiedliwość a nie tylko PiS.

Co do informacji o Iraku takie zapytanie zamieścił prof. Dakowski na swojej stronie:

Uprzejmie proszę min. Błaszczaka o wyjaśnienia, czy sprostowanie tych wiadomości.
Jeśli to nieprawda, to dowódca PKW w Iraku płk Marcin Adamski powinien pokazać się w TV, a St.kpr. Radosław Sobczak – pomachać nam z ekranu prawą dłonią. Żadnych sprostowań w mediach rządowych na razie nie znalazłem.
Mirosław Dakowski
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=26892&Itemid=100

A co do USA:- to dno moralne !
"345.672 dzieci zginęło w wyniku aborcji w amerykańskich klinikach Planned Parenthood w roku 2018. To oficjalne dane z ich raportu.
To o 4 procent więcej niż w roku 2017. To jest największy dramat współczesności. Zamilczany dramat".
Żaden cywilizowany człowiek nie może przejść obojętnie nad mordowaniem niewinnych niezależnie czy dzieje się to w imię prawa, czy nie.

https://prawy.pl/106074-terlikowski-o-najwiekszym-dramacie-wspolczesnosci/

Vote up!
4
Vote down!
-4

Verita

#1614403

... nie jest lepsza, podobnie jak kościoła niemieckiego, katolickiego (?)
Niemiecki kardynał płaci olbrzymie pieniądze przemytnikom ludzi.

Kardynał Monachium, Reinhard Marks, bliski sojusznik niemieckiej kanclerz masowej imigracji Angeli Merkel, wspiera statek handlarza ludźmi „United 4 Rescue” za 50 000 euro.

Chociaż Marks zarabia ponad 12.000 euro miesięcznie, pobierał pieniądze ze swojej archidiecezji finansowanej przez niemiecki podatek kościelny.

Statek jest częścią projektu Protestanckiego Kościoła Państwowego w Niemczech i nie został jeszcze zakupiony.

Zostanie przekazany organizacji Sea-Watch, która pomaga bogatym handlarzom ludźmi w sprowadzaniu nielegalnych imigrantów do Włoch.

https://gloria.tv/post/pRLTK3HasPMC1C4UND3PsSABz

Vote up!
4
Vote down!
-3

Verita

#1614408

Nie reprezentuja najwyzszej klasy DYPLOMACI Konfederacji, Szczegolnie histeryczny Braun i antypolski Korwin. On zdaje sie chce zabrac zasilki kobietom, poniewaz sam sie dostatecznie oblowil na naiwnosci ludzkiej. Najlepiej wypadl Winnicki. Mowi ostro, ale z sensem.

Vote up!
5
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614424

Co do histeryka Brauna to proponuję zapoznać się z relacją z posiedzenia Komisji Polityki Społecznej i Rodziny

Twoja opinia jest bezpodstawna, można śmiało powiedzieć histeryczna.

Braun w zasadzie jako jedyny punktuje hipokryzję, grę pozorów i głupotę panującą w Sejmie.

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1614431

W zalaczonym przez Ciebie filmie, Braun wspaniale niszczy absurdy biurokracji. Nie jest to specjalne trudne dla niego, bo mial przed soba ostatnia idiotke. Gdyby w ten sam sposob, spokojnie i dobitnie wystapil w Sejmie - uzyskal by duzy aplauz. 

"Braun w zasadzie jako jedyny punktuje hipokryzję, grę pozorów i głupotę panującą w Sejmie."

I co dalej? Jakie wnioski? Jakie KONSTRUKTYWNE wnioski? Nawtykal im ile wlezie i sobie poszedl. Dla mnie to jest histeria, a nie wywazone wystapienie posla na Sejm Rzeczypospolitej.

Vote up!
5
Vote down!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614435

W ogóle nie masz pojęcia co robi Konfederacja i jakie ma w Sejmie jako koło możliwości.

"Nawtykał i poszedł sobie"

No patrz pan - poszedł sobie, a mógł pofrunąć.

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1614446

*

Vote up!
4
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614436

Posłowie klubów opozycyjnych KO, Lewicy, PSL-Kukiz15 oraz Konfederacji pytani przez PAP podkreślają, że nie wzięli udziału w głosowaniu nad projektem noweli ustawy abonamentowej, aby w ten sposób uniemożliwić przyjęcie ustawy.

Za nowelą głosowało w czwartek 228 posłów, przeciw było dwóch, nikt nie wstrzymał się od głosu. W głosowaniu nie wzięli udziału posłowie opozycji, oprócz dwóch posłanek z KO - Iwony Śledzińskiej-Katarasińskiej i Małgorzaty Tracz - które zagłosowały przeciw. Wcześniej Sejm odrzucił wniosek o odrzucenie nowelizacji w całości.

(...)

Cytat za: https://wpolityce.pl/polityka/481344-opozycja-probuje-sie-tlumaczyc-po-blamazu-w-sejmie

* * * * * * * * * *

Warto zapytać o to, czyżby posłowie filorosyjskiej konfederacji głosując przeciwko ustawom wniesionym do Sejmu przez polskich patriotów z PiS chcieli pokazać w ten sposób swój narodowo-rosyjski patriotyzm - głosując wspólnie z antypolskimi, mafijnymi PO-PSL i zdegenerowanym lewactwem?

Miłośnicy sowieckiego zbrodniarza płk. KGB Putin -- towarzysze z konfederacji Korwin i Brawn -- powini być z siebie dumni... Jeszcze trochę i będą mogli wysyłać wiernopoddańcze listy do Putina, tak jak to robią sowiecko-rosyjscy narodowcy z bolszewicko-rosyskiej ścierwoneonówki...

Vote up!
5
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1614437

jesteś prymitywnym funkcjonariuszem więc nie rozumiesz że nie głosowanie jak PiS nie oznacza jedności poglądów z pozostałą opozycją.

Twoja działalność polega na kreowaniu opinii że Konfederacja to to samo co reszta opozycji. Jesteś prymitywną tubą Sakiewicza i Karnowskich.

 

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1614444

Glosowanie Konfederacji przeciwko ustawie, jasno okreslilo ich protest przeciwko dokonywaniu jakichkolwiek zmian w zabagnionym do cna sadownictwie,  tkwiacym korzeniami w czasach stalinowskich. Polacy tak by nie postapili.

Wlasnie w ten sposob Konfederacja zademonstrowala swoja jednosc z czerwona czernia.

Vote up!
5
Vote down!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614470

Sejm uchwalił  nowelizację ustaw sądowych, która przewiduje m.in. zmiany w systemie odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów i modyfikację procedury wyboru I prezesa Sądu Najwyższego.

Konfederacja wstrzymała się od głosu.

Wcześniejsze głosowanie nr 24 które wzbudziło wiele komentarzy (duża nieobecność PiS i PO) dotyczyło przyjęcia propozycji Prezydium Sejmu wysłuchania 5-minutowych oświadczeń w imieniu klubów i koła w dyskusji nad punktem 19. porządku obrad.

Punkt 19 porządku obrad dotyczył pierwszego czytania poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy – Prawo o ustroju sądów powszechnych, ustawy o Sądzie Najwyższym oraz niektórych innych ustaw (druk nr 69 (link is external)).

Konfederacja głosowała przeciw tej propozycji.

Podsumowując - opowiadasz sakramenckie bzdury o Konfederacji i nie znasz podstawowych faktów.

Tu masz skrótowo stanowisko Konfederacji w sprawie systemu prawnego

https://www.facebook.com/watch/?v=489121008399788

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1614479

 

"Sejm uchwalił  nowelizację ustaw sądowych, która przewiduje m.in. zmiany w systemie odpowiedzialności dyscyplinarnej sędziów i modyfikację procedury wyboru I prezesa Sądu Najwyższego."

Bylem gleboko przekonany, ze Konfederacja wlasnie  w tym glosowaniu glosowala przeciwko, a poniewaz PiS nie dopisal, zaistniala grozba, ze ustawa upadnie. Jednak glosow wystarczylo i ustawa/y przezszla/y do dalszej obrobki.  

Czy glosowanie na temat pierwszego czytania  projektu nowelizacji ustawy (punkt 19), byl krytycznym momentem decydujacym, czy ustawa upadnie, czy tez przejdzie do dalszych procedur, albo bedzie odlozona w czasie, tego nie wiem.

Jednak liczylem, ze Konfederacja powinna poprzec PiS w tym momencie. 

Vote up!
4
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614486

.

Vote up!
2
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614487

w przedbiegu

 

odpadli w przedbiegu

z patriotycznego biegu

 

PS A tak, zanim zaczął się przedbieg, patriotycznie się nadymali, tak odgrażali wrogom Polski...

Vote up!
4
Vote down!
-5

jan patmo

#1614445

andy-aandy, patmo.

Do kompletu brakuje husky, humpty-dumpty, jazgdyni, abakusa, tezeusza, apoloniusza.

Jak kogoś pominąłem to przepraszam.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1614448

w moim przypadku rekord minusów wynosi jedenaście - prawdopodobnie za nick.

Vote up!
1
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1614452

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Do mojego rekordu troszkę Ci brakuje :).
Chętnie się podzielę :).
Tu minusy nobilitują :).

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1614461

Jak nie mam ze czterech minusów, to czegoś mi brakuje. A tak na poważnie: szanujący się portal powinien mieć oceny imienne. Wtedy miałyby wartość. I już nigdy pewna smuga smrodu nie mogłaby mnie nazwać "cichodajką" (którą zapewne sama jest)

Vote up!
2
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1614466

Też dawno, dawno temu "w Ameryce" apelowałem o jawność ocen, ale cóż by wtedy robili "chłopcy z ferajny" ? :).
Chłopcy nie mieliby takiego ubawu :).
Nie odbierajmy im tego :)

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1614471

Z calym szacunkiem, ale moze cos na temat Konfederacji, bo plusy i minusy kazdy sobie kolekcjonuje swoimi wypowiedziami. Ja tego minusa nie stawialem, ale komus moglo sie nie podobac, ze Pani mowi nie na temat, czyli, przepraszam - od rzeczy. 

Vote up!
4
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614476

No to ja na to nic nie poradzę, może okulista?

Vote up!
2
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1614478

I stąd masz minusy. Za meritum, a raczej za rażący jego brak. Swoją drogą po co to piszę, skoro i tak nie pojmiesz...

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1614477

H-D wchodzi mi na rodzinę - czy to fair? Inny bloger został skarcony za słuszne nazwanie chama żydowska świnią, a tu pełna tolerancja... nie kumam i tez nie będę więcej gościć na tych łamach.

Vote up!
4
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1614482

Czy wpis h-d - "markowa...... pokaż wnukowi swoje wpisy, to cię wyśmieje."

jest wejściem na rodzinę? Jakiej reakcji byś się spodziewała z mojej strony?

Porównujesz to z nazwaniem kogoś żydowską świnią?

Czy rozumiesz pojęcie tolerancja?

Jeżeli ktoś by zaczął tobie ubliżać na "moim" blogu też bym zareagował.

Jeszcze taka uwaga - osobniki których obecności sobie nie życzę żywią się nienawiścią, oni potrzebują tego żeby ich lżyć.

A ich po prostu trzeba ignorować (bo nie da się ich zablokować) a pisać o sprawach ważnych, o faktach.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1614484

Rośnie im nowy narybek. Kręci się przy ich tykach jakiś Leszek i kilku innych.
W każdym razie nie ma na co liczyć, idiotów przybywa...

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1614455

A zatem idiotów ubywa. I nawet codzienna nowenna do St. Putina wam nie pomoże. ;)

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1614462

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Poszedł stąd, tu nie żydowski chlew...

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1614465

Ponieważ póki co mam, być może złudne przekonanie, że jestem gospodarzem tego miejsca, więc proszę nie "dyrygować ruchem" odwiedzających mnie gości.

Proszę sobie darować takie określenia jak  "żydowski chlew". Jest  oczywiste, że tu nie ma żadnego chlewu a Humpty nie jest żydowską świnią tylko lekko pogubionym propagandzistą z etykietą płomiennego patrioty.

 

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1614474

Oczywiście bardzo przepraszam i obiecuję, że pod Twoim blogiem nie będę zamieszczał żadnych komentarzy.
Na moje usprawiedliwienie mogę dodać tylko to, że ten... "człowiek", wielokrotnie zarówno wobec mnie, jaki wobec innych tu obecnych używał obraźliwych i skrajnie chamskich inwektyw.
Niemniej jeszcze raz przepraszam...

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1614480

nie tego typu jak "żydowski chlew".

Uważam że tak zwana nawalanka nie jest tu potrzebna. Proponuję aby na tym blogu wymienionych przeze mnie trolli olewać.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1614481

Hallo‼️   Pogotowie⁉️
Proszę szybko przyjechać do internetu, mamy tutaj obłąkane indywiduum, z przeogromnym bólem dooooopy!

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1614475

husky nie byłbys sobą, jak byś nie zaśmiecił czyjegoś tematu i albo kretyński wpis dał albo kretyńskie zdjęcie nie związane z tematem - ciekawe jak byś szczekał jak by ci tak inni zaśmiecali twoje tematy

Vote up!
4
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1614680

a może zobacz dlaczego mu tak napisałem a potem pisz.....kretynizmy

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1614685

No popatrz, widziałem na jaki wpis to jest twoja kretyńska odpowiedź.

Wg twojej zasady powinienem teraz tobie odpisać tak samo twoimi słowami:

"Hallo‼️   Pogotowie⁉️
Proszę szybko przyjechać do internetu, mamy tutaj obłąkane indywiduum, z przeogromnym bólem dooooopy!"

Vote up!
1
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1614689

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...goownodowodządzego tym jądrem ciemności, gawriona.
Te wymienione indywidua to istne jądro ciemności, które pogrąża Polskę.

Przy okazji podziwiam Twoją cierpliwość w polemice z pajacmi (andy-andy) i innymi ignorantami.
Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-3

Verita

#1614671

ci osobnicy są niezrównoważeni emocjonalnie (niektórzy umysłowo jak niejaki patmo). Reagują chorobliwie na treści z którymi się słusznie, czy nie nie zgadzają.

Niestety tu nie można się pozbyć natrętów, więc się pałętają bez sensu.

Nie ma sensu żebym roztrząsał coś na co nie mam wpływu, mogę tu nie pisać i tyle.

Mam jednak nadzieję, że czyta mnie więcej sensownych odbiorców niż ilość tych durniów.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1614686

Brawo!
Tak się tłumaczy debilom "politykom" i …
Zasyłam pokłony panu Braunowi i pozostałym Konfederatom
i niech dobry Bóg ma ich w swojej opiece.

Podziękowanie za to co robi pan Grzegorz Braun i pozostała dziesiątka.
Cała nadzieja w Konfederacji!

P.S. To tylko dzięki tym 11 posłom Konfederacji dowiadujecie się Polacy o takich kwiatkach jak “wyłapywanie” polskich rodzin.

Grzegorz Braun o "wyłapywaniu" i "zmienianiu mentalności" obywatelihttps://www.youtube.com/watch?v=Y7BFOgeXoPI&feature=youtu.be

Vote up!
3
Vote down!
-4

panMarek

#1614579

Mam nadzieję że nawet tylko tych 11 Konfederatów wpływa ozdrowieńczo na odbiór polityki.

Liczę, że w przyszłej kadencji (jeżeli jakaś bomba wcześniej nie spadnie) grono konfederatów się powiększy. Po odejściu Jarosława Kaczyńskiego z polityki jest szansa, że jakieś rozsądne niedobitki z PiSu otrzeźwieją i zmienią barwy.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1614687

Bo nieobecni nie mają racji. Co się (niestety) tyczy również pana Andrzeja i jego nieobecności w Tel Aviv'ie.

Nasza obecność na NP bywa przykrym doświadczeniem, ponieważ karmimy wielu trolli, ale ufam, że może czytają nas też ludzie normalni. Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1614690