"Żydowska krew" naszych kandydatów na prezydenta

Obrazek użytkownika patria
Blog

Na kogo Polacy chcą wymienić obecnego prezydenta, który zupełnie niedawno oświadczył Polakom otwartym tekstem, że wszyscy jesteśmy żydami bowiem

cyt:

 

W Polsce nie ma ani jednego Polaka, który by nie miał domieszki krwi żydowskiej.”

 

Wszyscy Polacy są do dzisiaj pod wrażeniem tego tekstu.

Moje zdanie na ten temat? Podobno nie ma tzw krwi żydowskiej, chociaż niektórzy twierdzą, że dominuje grupa B, inni, że grupy krwi żydowskiej przekształcają się w krew żywicieli nacji wśród których żyją.

Kto ma rację? Nie mam pojęcia mając grupę krwi A1R1 ale na pewno nie ma jej A.Duda!

Ja w każdym razie zgadzam się z autorem takiego oto tekstu

cyt:

Ile żydowskiej krwi płynie w żyłach Polaków? Przecież Żydzi żyli z nami od zawsze, a w każdym razie od XIII w.

Może panią zmartwię, ale tej krwi jest niewiele. Ci z nas, którzy pochodzą od chłopów – a takich osób w naszym społeczeństwie jest najwięcej – żydowskich przodków nie mają, bo z wielu powodów te grupy się nie mieszały. Co innego, jeśli chodzi o osoby z wyższych sfer, szlachty czy inteligencji – w ich przypadku zachodzi taka możliwość. Choć i tu ograniczona, gdyż te nasze dwa narody żyły nie tyle razem, ile obok siebie. Nie tylko ze względów kulturowych, lecz także prawnych. Aż do połowy XX w., aby mogło dojść do małżeństwa pomiędzy katolikiem a żydem, ten lub ta musieli najpierw przejść na chrześcijaństwo.

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1103290,marek-jerzy-minakowski-o-zwiazkach-polakow-z-zydami.html

Taki tekst mnie w każdym razie uspokoił bo wyjąwszy przypadki puszczalskich siks, większość żyjących moich rodaków , całe miliony a nawet dziesiątki milionów - żydami nigdy nie będzie i wychodzi na to, że „nasz prezydent” myli się nie pierwszy zresztą raz gadając głupoty.

Że to jest celowe urabianie Polaków? Żeby lepiej się czuli kiedy w razie drugiej kadencji lepiej poszło mu budowanie Polin? To już jest inna sprawa i decyzja Polaków...

Mamy w tych wyborach do wyboru również innych, między innymi pana Rafała Trzaskowskiego, który jest na służbie masonów o czym nas powiadomił przyznając, że jeździł na spotkania grupy Bilderberg wciągnięty w to bagno przez R. Sikorskiego.

Zapytany o swoją wizytę i udziale w obradach, przyznał to z dumą.

Tak to odebrałam ale co się dziwić... to w końcu stypendysta za kasę pana Sorosa czego również nie ukrywa.

Taki inteligentny i wykształcony że hej. On na pewno nie będzie żadnym antysemitą tyle, że Polakiem to moim subiektywnym zdaniem też nie będzie.

Tak sobie myślę, że on to może i pasuje do teorii o tych „Polakach” co to mają żydowską krew – taki typowy „Polak” o których mówił „nasz „ prezydent”

Ten Soros... z pochodzenia węgierski żyd który trzęsie od lat między innymi emigracją do Europy słynnych „nachodźców” ma również swój udział a jakże by inaczej w ... opłacaniu następnego patriotycznego kandydata, tego samego, który chce godzić Polaków, eksperta od spraw ukraińskich. Tego samego, który pierwszą swoją wizytę ma złożyć u innego ukraińskiego żyda Wołodymira Zełeńskiego.

Chodzi o następnego naszego patriotę Szymona Hołownię.

Cyt:

Postacią, która łączy wszystkie nitki wokół Hołowni, jest szef jego sztabu wyborczego Michał Kobosko, były redaktor naczelny „Newsweeka”, „Dziennika Gazety Prawnej”, „Wprost” czy „Forbesa”. Zaczęto nawet mówić o nim „zawodowy naczelny”. Autorzy jako ważną organizację wymieniają także Project Syndicate (PS), na którą środki przeznaczała m.in. fundacja George’a Sorosa. Twórcą polskiej odsłony PS była fundacja Świat Idei, w której zarządzie Kobosko zasiadał wspólnie z m.in. Tomaszem Misiakiem (biznesmen i b. poseł PO), a w radzie fundacji znajdowali się m.in. wpływowy prawnik Lejb Fogelman, Jarosław Sroka – b. szef „Pulsu Biznesu”, „Newsweeka” i „Gazety Prawnej”, a także członek zarządu Kulczyk Holding, Witold Drożdż (dziś wiceprezes Orange, a w czasie rządów Donalda Tuska m.in. wiceprezes spółki PGE EJ mającej budować elektrownię atomową, ale też wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, jeden z oskarżonych – ostatecznie uniewinniony – w tzw. infoaferze) czy Przemysław Schmidt – bankier inwestycyjny (…).

https://wgospodarce.pl/informacje/79626-sieci-kasa-szymona-czyli-kto-stoi-za-holownia

 

Mamy więc następnego gościa zgodnego z teorią A. Dudy, że nie zna żadnego Polaka, który by nie miał żydowskiej krwi!!

Taką mamy polityczną elitę. Jest także określający siebie jako filosemita Robert Biedroń. Dlaczego tak współczuje żydom? Dlatego, że jako homoseksualista czuje się podobnie prześladowany!!

Tego z kolei własna matka oskarżyła o pobicie... no cóż...

Oto jak się tłumaczy nasz europoseł:

cyt:

Nikt nie wie, jak czuje się dziecko, które jest katowane każdego dnia przez ojca alkoholika, które musi brać opiekę nad najmłodszym rodzeństwem, kiedy moja mama szła do pracy, a mój ojciec wracał pijany i nas katował. Moja mama nie mogła znieść, że ja staję po stronie ojca. Jak się jest synem alkoholika i kocha się swojego ojca i kocha się matkę tak samo, to się nie wie często, po której stronie stanąć - tłumaczył lider Wiosny

https://polskatimes.pl/robert-biedron-mial-znecac-sie-nad-swoja-matka-helena-19-lat-temu-prokuratura-postawila-mu-zarzuty/ar/c1-14063801#top

Ten bydlak nie wie po której stronie miał stanąć?

Podniósł swoje łapsko na matkę! Trzymajcie mnie... to „dziecko” kiedy walnęło swoją matkę miało 25 lat! Filosemita jeden!

Został nam jeszcze Krzysztof Bosak. Jego jacyś „inni” Polacy chcieliby zrobić żydem ale gość nie chce słyszeć o tym, że ma wg teorii A.Dudy żydowską krew i zdecydowanie zaprzecza informując o tym na faceboku

https://www.facebook.com/141833139301/posts/10156675754244302?s=673083414&sfns=mo

Ostatni godny uwagi jest nasz tygrys Kosiniak-Kamysz prezes partii chłopskiej PSL.

To ten co się pomylił i przeprosił za swoje decyzje emerytalne w rządzie Tuska.

Grzecznie i po prostu nooo ale to jest lekarz z Krakowa i w dodatku... tygrys!

Ten subiektywny przegląd naszych kandydatów na prezydentów... on jest bardzo przygnębiający.

Wziąwszy pod uwagę, że rządzi nami premier, który też ma żydowską krew a jego dzieci chodzą do żydowskich szkół i który wraz z prezydentem każą nam być wdzięcznymi za to, że przekupują Polaków ich własnymi pieniędzmi, śmiem twierdzić, że ciężkie czasy przed nami a kandydatami czystej polskiej krwi są jedynie dwaj ostatni czyli Bosak i Kosiniak Kamysz.

Jednocześnie przeraża mnie fakt, że mamy jako Polacy zbyt mało odwagi albo rozumu aby uwolnić się od tej żydowskiej krwi i ci dwaj ostatni pozostaną ostatnimi...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:18)

Komentarze

Wbrew rygorom poprawności politycznej, a jednocześnie rzeczowy, bez zbędnych, negatywnych emocji.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1634404

To codzienność, tu na NP, czytając jak się wybiela żydów, gdy plują Polakom w twarz i zniesławiając Polskę, a oni nie protestują, a gdy ktoś protestuje, to ławeczkowa wataha już atakuje takiego śmiałka.

Klękanie i przepraszanie żydów za Polską ustawę i wypłacanie miliardy na cele żydowskie w Polsce, też przyjmują z uciechą i zadowoleniem. Żadnego głosu sprzeciwu w śród zwolenników PiS, tu na NP nie zauważyłem.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1634412

Duda o "polin" na razie nie gada, przed wyborami nie wypada.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1634438

Tekst niezły z jednym ale - sugeruje się, że jest tylko tych 5 kandydatów, kiedy jest ich o ile dobrze pamiętam 13. Nie lubimy pomijania Bosaka, więc i nie pomijajmy innych, nawet tych, którzy mają znikome poparcie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1634452

poniewaz musialbym okreslic wlasnymi slowami dokladnie to, co napisala Rebeliantka i Jestem j.j.

Dlatego przylaczam sie tylko do ich wypowiedzi.

I bardzo dziekuje Patri za cenny tekst.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1634454