A co z nami Polakami?

Obrazek użytkownika patria
Blog

Przed 5 laty zagłosowałam na kandydata narodowców. Wtedy to był Grzegorz Braun, teraz Krzysztof Bosak.

Jego hasło „Naprzód Polsko” było i jest dla mnie przejrzyste więc wraz z ponad 1,3 mln Polaków tak właśnie zagłosowałam. Uważam, że wynik powinien być lepszy, bo kampania była dobrze poprowadzona. To Krzysztof Bosak powinien się zmierzyć z Andrzejem Dudą w II turze ale może jeszcze potrzeba czasu.... Pytanie czy nam go starczy?

Pięć lat temu posłuchałam pana Grzegorza i w drugiej turze zagłosowałam na szerzej wtedy nieznanego Andrzeja Dudę.

 

Teraz jednak posłucham siebie i zostanę w domu.

Nie jestem w stanie się przemóc i zagłosować na żadne nieszczere hasełka obu kandydatów:

Rafała Trzaskowskiego – Silny Prezydent, wspólna Polska

Andrzeja Dudy – Prezydent polskich spraw.

W obu tych hasłach jest jakaś podświadoma i porażająca mnie prawda.

Pierwszy z nich widzi „wspólną Polskę” Ja takiej Polski nie chcę. Kogo chce tutaj zaprosić i z kim mam ją dzielić?

 

Pan Trzaskowski - ten od hasła „Silny Prezydent, wspólna Polska”, okazało się, że ukradł je z kampanii Lecha Kaczyńskiego i mnie to akurat nie dziwi w ogóle...

Zgodnie z założeniami POPiS on również będzie się martwił o żydów przede wszystkim, może jeszcze o Niemców.

Kandydat od Sorosa, uczestnik klubu Bilderberg , wygrany w Izraelu a jakże by inaczej... bardzo jasno wypowiedział się na temat spłaty dla żydów w sprawie bezdziedzicznego mienia.

Uważam, że trzeba być naprawdę nieodpowiedzialnym idiotą aby zagłosować za ewidentnym zdrajcą polskiego interesu narodowego,

Zwróciłam uwagę na ten absolutny brak zainteresowania żywotnymi sprawami Polski w wystąpieniach R. Trzaskowskiego.

Po prostu ich nie ma, nie są w ogóle ważne dla niego.

Wystarczy za to durne hasełko „mamy dość”? Pytanie czego dość? Ten skandujący i potraktowany jak ostatni durnie tłum na słowa pana Trzaskowskiego, że:

mają dość równych i równiejszych bo państwo PiS zawłaszczyło sobie władzę?

Mają dość słabego prezydenta bo nie stoi za słabszymi?

Odpowiada zgodnie z psychologią tłumu - „Mamy dość”!!

Pan Trzaskowski się śmieje... właśnie tak – on się śmieje a nie uśmiecha.

Ale co tam - jest selfie jest zabawa – jest kampania!

 

To jest obłuda najwyższego lotu!

Ten wiceszef cynicznej partii, która nigdy nie przejmowała się niczyją równością , rozwaliła totalnie państwo polskie – ich premier zwiał do Brukseli a ich ostatni prezydent był obciachem na cały świat - on się wypowiada się na temat przyzwoitości?

 

Spotkałam się ze zdaniem, że dobrze by było aby wygrał R Trzaskowski bo wtedy upadnie rząd i będą nowe wybory.

Pytanie tylko czy jest się z czego cieszyć? Bo jeśli PO znów sięgnie po władzę to Polsce może już nie wystarczyć czasu i przestanie istnieć!! Bo niby dlaczego nie?

Przecież układ magdalenkowy działa nadal bardzo sprawnie.

Są media „wolnościowe” i pisowskie również i une na pewno nie dopuszczą do zmian a ich kłótnie to jedynie zasłona dymna.

Polska będzie znowu rozkradana – tym razem przez opcję niemiecko-żydowską i to będzie jedyna zmiana. To się oczywiście będzie nazywać -”odzyskiwanie szacunku w UE”

Zostaną wstrzymane inwestycje bo po co mają inwestować?

Na pewno dogadają się z przyszłymi właścicielami Polin.

Że to jest przerażająca wizja?

Jest... i dlatego ja swojego głosu nie przyłożę do tego i zostanę w domu.... po raz pierwszy.

 

Drugi z kandydatów już nie jest ani dla mnie ani dla nikogo żadną tajemnicą.

Ten prezydent „polskich spraw” nie gwarantuje w żaden sposób, że będzie o nie dbał a jedynie się nimi zajmował. Pytanie w jaki sposób?

Mogę nawet zrozumieć, że wielu Polaków dało się przekupić swoimi własnymi pieniędzmi bo nie każdy rozumie podstawowe prawa ekonomii. Po co zmniejszać podatki skoro można ludziom wmówić, że państwo im daje? Przy okazji dziesiątki jak nie setki tysięcy zatrudnionych w tym „dawaniu” ma pracę i wiedzą komu ją zawdzięczają , po prostu wyborcy, więc interes się kręci.

Dla mnie jednak najgorsze były słowa Dudy o żydowskiej krwi płynącej niemal w każdym Polaku.

Pomijając fakt, że to jest ewidentna bzdura, ciekawi mnie dlaczego żydzi nic nie wiedzą o tych rewelacjach . Panie Duda... czas najwyższy ich poinformować o tym fakcie!! Weź ich pan poinformuj, na pewno się ucieszą... w końcu się dowiedzą, że mają polską i słowiańską krew w sobie.

 

Moim zdaniem to jest oswajanie nas Polaków z pomysłem utworzenia z Polski państwa żydowskiego – Polin.... i to dotyczy obu kandydatów.

Pytanie tylko, co z nami Polakami?

 

Źródła:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-prezydenckie-2020-wyniki-polonii-w-izraelu/28jm27d

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1482106,trzaskowski-kaczynski-silny-prezydent-haslo-wyborcze.html

https://www.wnp.pl/parlamentarny/spoleczenstwo/trzaskowski-mottem-tej-kampanii-sa-slowa-mamy-dosc,78722.html

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 2 (głosów:19)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zstń w dm - t njsłsznjsz dcyzj. Wszlk gtk śwdczą tylk ptrtch –dtch. Czy jst sę z czg cszyć? B jśl P znów sęgn p włdzę t Plsc mż jż n wystrczyć czs przstn stnć! Plsk stnj tylk trtyczn, d lt. Węc mż będz...Plcy nc sę n stł? Tk nwl jst tych, którym n Plsc zlży, n Plsc , dbrj , mądrj ktlckj...z nnj tk nkt n będz mł pżytk, prócz bcych. N tylk kłd mgdlnkwy dzł ndl brdz sprwn. Wszystk dzł brdz sprwn, d czsów rzbrów. Rzkrdn – njsprwnj. Wl Plków dł sę przkpć swm włsnym pnędzm...pdbn jk fry błskwng pdfl ....z rzpczy, z głd nędzy. przydnck tk młsrny. Równż przkpn przz ng fry będą wwtwć n jg czść. C d żydwskj krw...t wypwdź śwdczy nzmrnj głpc nwdzy wypwdjącg. Dltg sztb n pzwl m n twrtą dysksję...b wyszł by szydł,czy dd, wszystk jdn ...z wrk. T tn sm pzm fnkcj. C z nm Plkm? T zlży d ns, d Plków. Npwn n d prtlwych dmnów, bssów czy ch twrzyszy psów gńczych.

Verita

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1637619

nawet jakiekolwiek namawiaie, żeby zagłosować na "mniejsze zło" też do mnie nie przemawia...

W ogóle uważam, że jesteśmy jak ta żaba, która nie czuje, że za chwilę będzie ugotowana.

Pozostaje wiara i modlitwa ....

 

Pozdrawiam Cię Verito :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1637623

Nieważne czy się tego chce czy nie, dla efektu końcowego to bez znaczenia. Zostaję w domu czyli.... pomagam  Rafałowi Trzaskowskiemu. A filozofia jaką się do tego przedstawi ..., cóż, każdy tam jakąś ma, taką czy inną, są indywidualne, trudno się nad każdą "z troską" pochylać. Liczy się tylko efekt końcowy a nie "cierpienia" i "dylematy wyborcze", "wewnętrzne przeżycia" itd. Może stanie się według życzenia i prezydentem będzie Trzaskowski.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

janksero

#1637745

Nie głosowanie na nadzieję - sprawiedliwości stosowania - dziejowych praw Polaków, jest mani​​​festacją procesów - antyludzkich beznadziejności ...

- "Czynności" bezczynności, oddających pole Pola​​​ków - wrogom sprawiedliwości, profesjonalnych czynności zawodowych - kształtujących faktyczne zaufanie społeczne, do zawodów funkcjonariuszy pubLicznych...

Pozdrawiam. J. K.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1637631

No po prostu załamka! No cu to więcej napisać?! Przecież konica jedna i druga, jakie są każdy widzi. Czy to jest za mocna krytyka?! No nie, jedynie stwierdzenie suchego faktu. Czy można coś zrobić dla Nich?! Tak. Trzeba się pomodlić, by uwierzyły raz jeszcze w siebie i w nasz naród. Już o tym pisałem kilka razy, iż nadzieja jest w czynniku samozachowawczym, jeszcze w nim jest ta siła ukryta i ta nadzieja, która zawieść nie może. Mam kłopot z oceną..... Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Sławomir Tomasz Roch

#1637637

najbardziej.

Również pozdrawiam  :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1637654

Tak mawiają we Francji.

Oni już tam wybiorą takiego, co im wygra więcej.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1637640

zauważyłem już dawno temu, że mamy podobne spojrzenie na obecną sytuację w Polsce. Szkoda, że tak wielu Polaków dało się zahipnotyzować.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1637686