sPOKOjnie, to tylko awaria

Obrazek użytkownika Ośrodek Myśli Niezawisłej
Blog

No i nie będziemy mieli prawdziwej prezydent. Małgorzata Kidawa-Błońska zrezygnowała ze startu w wyborach. To jest cena, którą zapłaciła za walkę o nas, o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Walczyła o przełożenie terminu wyborów, bo tego chcieli ludzie. Broniła nas przed pocztowymi szwadronami śmierci. Wygrała, a jej sukces natychmiast wywindował ją w sondażach poparcia do niebotycznego poziomu 2%. Nie wytrzymała presji ogromnej popularności i odeszła. Wraz z panią Małgorzatą odeszła zaraza. I teraz już spokojnie, bez żadnego zagrożenia, można wyjść do ludzi i zbierać podpisy pod listami poparcia dla nowego kandydata. 

Podli ludzie mówią, że została zmuszona do odejścia przez kierownictwo Platformy. Bzdura! PO to najwięksi strażnicy demokracji i skoro pani Kidawa wygrała wewnątrzpartyjne, demokratyczne prawybory, to ten wynik jest szanowany. Rację ma Izabela Leszczyna, mówiąc: „Nie jesteśmy gotowi na polityka zupełnie uczciwego”. My tego jeszcze nie rozumiemy, ale pani Małgorzata pojęła to w mig i zwolniła miejsce dla kandydata, który sprosta partyjnym oczekiwaniom w dziedzinie, o której wspomniała pani Leszczyna. Wybór padł na Rafała Trzaskowskiego i jest to słuszna decyzja, bo w materii uczciwości i kreatywności jest biegły. Co by nie mówić, to strefa relaksu na parkingu w centrum miasta, czy zimowa plaża na Białołęce, to jednak było coś. 

Bardzo nerwowo na nominację Rafała Trzaskowskiego zareagowała Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz, apelując do swoich partyjnych kolegów: „Nie wolno oddać Warszawy Komisarzowi z PIS opamiętajcie się”. Zupełnie nie rozumiem takiej reakcji. Ta nerwowość to chyba nie dlatego, że jakiś pisowski Komisarz będzie w Ratuszu otwierał szafy, których otwierać nie powinien i przeglądał dokumenty, których lepiej, żeby nie przeglądał? Złośliwi twierdzą, że w PO doskonale wiedzą, że tych wyborów nie wygrają. I że podmienili kandydata, bo chcą tylko nie przegrać z Hołownią i Kosiniakiem-Kamyszem, by dalej dzierżyć palmę pierwszeństwa wśród opozycyjnych partii. Ja nie wierzę.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Zgadzam się, że nikt jej nie zmuszał. To był podstęp. Naharowała się kobiecina i teraz mleczko, piankę, czy co tam tego, spije Rafalla. Wykorzystali ją. Sen nocy wiosennej

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1630702

Wiem, że Czaskoski to mocny przeciwnik ale zaczyna kampanie drogą Kidawy

Zamierza on w ciągu "kilku tygodni" zlikwidować TVP Info i wszystkie programy publicystyczne w TVP.  Od tej pory opinię publiczną w Polsce będą kształtowały szczujnia TVN, Goowno Wyborcze i niemieckie media takie jak Newsweek czy Fakt.

Ot i prawdziwa  to demokracja

 

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1630723

POTWÓR z tramwaju równości...

Pozdrawiam

 

..

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1630730

Przerażony chloptaś, prezydentem wielkiego, pięknego kraju, w środku Europy/tajfuna/pomiędzy dwoma krwiozerczymi krajami, Rosją i Niemcami.
Ludzie, ZASTANÓWCIE się.!!!!
To nie Warszawka, do trwonienia milionow?? na bzdury palety, ławeczki, tęczę, gdzie leming nie reaguje, zachwycony ciepłą wodą w kranie, i stertami smieci na ulicach.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

ana1

#1630813

.... zalany potem, i spanikował, po kilku pytaniach od dziennikarzy.
A skąd on ma wiedzieć, co mówić, jak nikt mu jeszcze nie powiedział, bo za wcześnie jeszcze, a samo biedne chłopię, po prostu nie wie.On nie obejmuje swoim rozumkiem problemów Polski. Ooo, na tematy mniejszości, to on by wiedział, ale ci wredni dziennikarze z TVP,... no, to dopiero podłość.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

ana1

#1630814

Sukces-poliglota: potrafi myśleć po francusku, po angielsku, a donosić na Polskę po niemiecku...nauczył papużkę falistą mowić: K O N S T Y T U CJ A - behawiorysta.

Pozdrawiam serdecznie po polsku.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1631119