Szczerze i prosto w oczy

Obrazek użytkownika olononame
Blog

 

Zestawienie poglądów na homo-propagandę wg dwóch kandydatów, Pana Bosaka (Konfederacja) oraz ubiegającego się o reelekcję Pana Dudy. Opinie pozostałych kandydatów w pełnej treści publikacji PCh24.pl (link na końcu)

Tytułem wstępu: LGBT to dzisiaj nie jakaś trzeciorzędna kwestia, ale – co potwierdziła obecna kampania – równie istotny temat co energetyka, bezpieczeństwo czy służba zdrowia. Szeroko zakrojone postulaty społeczno-politycznego ruchu dotykają takich kwestii jak wolność słowa, podstawy ustrojowe państwa czy powszechna edukacja. Dlatego warto przyjrzeć się jakie zdanie w tej kwestii posiadają poszczególni kandydaci.

...

Nadzieja Konfederatów

Kolejny kandydat nie kryje swoich jasnych i klarownych poglądów, z tą różnicą, że stojąc na drugim końcu politycznego bieguna. Krzysztof Bosak jednoznacznie sprzeciwia się wszelkiemu majstrowaniu przy polskim prawie w kwestiach światopoglądowych. - Przedstawiciele różnego rodzaju mniejszości zasługują na ochronę przed przemocą. Natomiast zupełnie czym innym jest ochrona przed przemocą i gwarantowanie normalnych praw obywatelskich jednakowych dla wszystkich, a zupełnie czym innym jest wyróżnianie jakichś grup, np. mniejszości homoseksualnej i uprzywilejowanie jej poprzez jakieś specjalne przepisy prawne. Oczywiście zawetowałbym wszelkie tego rodzaju przepisy – mówił w kontekście podpisania ustawy o związkach partnerskich i pseudomałżeństwach homoseksualnych.

Były lider m.in. Ruchu Narodowego opowiada się także za „powstrzymaniem szkodliwych wpływów organizacji LGBT w szkołach”, a przez uszczelnienie prawa szkolnego pragnie zapobiec aby „żadni seksedukatorzy nie wchodzili do szkół z zewnątrz”. Postuluje też wprowadzenie bonu edukacyjnego, wzmacniającego prawo rodzica do wychowania dziecka zgodnie z wyznawanymi wartościami.

Dla kandydata Konfederacji, sprzeciw na płaszczyźnie legislacyjnej to nie wszystko. Jako jedyny mówił też o kierunku, z którego płyną do naszego kraju pro-homoseksualne tendencje. - Należy powstrzymać próbę indoktrynacji polskiego społeczeństwa w duchu tego tzw. postępu, bo on z postępem realnym nie ma nic wspólnego, a ta presja przychodzi do nas z Unii Europejskiej, z organizacji międzynarodowych i z międzynarodowych prywatnych korporacji, które wdrażają wewnętrznie takie strategie promowania poglądów lewicowych na te kwestie, którym później pracownicy są poddawani. Często stają przed trudnymi wyborami, czy mówić w pewnych kwestiach zgodnie ze swoim sumieniem, czy sobie założyć knebel. Musimy mieć w Polsce w tych kwestiach wolność słowa – zaznaczał.

Krzysztof Bosak wzywa także do wypowiedzenia ratyfikowanej w 2015 r. Konwencji Stambulskiej. Pretendujący do rangi konwencji ideologiczny manifest, bazujący na teorii walki płci, upatruje każdego przejawu dyskryminacji kobiet w rzekomo usankcjonowanym przez mężczyzn, Kościół i tradycję patriarchalnym systemie. Co więcej, jako pierwszy międzynarodowy dokument tej rangi wprowadza rozróżnienie na płeć społeczno-kulturową i biologiczną, co stanowi podstawę teoretycznego genderyzmu. - Wzywam polski rząd i polskiego prezydenta do pilnego wypowiedzenia konwencji stambulskiej  - kandydat na prezydenta mówił podczas jednej z konferencji prasowych.

...

Uchylona furtka

Na pierwszy rzut oka starający się o reelekcję Andrzej Duda w omawianej kwestii posiada równie jasne i wyrobione zdanie. Podczas kampanii wyraża sprzeciw wobec ideologii LGBT, przejawiającej się w „próbach wyrywania dzieci spod władzy wychowawczej rodziców”, „narzucaniu jednej optyki” czy „naruszaniem wolności słowa”. Obecny prezydent stawia wyraźną granicę pomiędzy tęczowym ruchem społeczno-politycznym, a osobami homoseksualnymi, których praktyki „w ogóle go nie interesują”, dopóki nie dochodzi do „próby narzucenia innym swojego światopoglądu”.

Zaraz na początku kadencji, w 2015 r. zawetował uchwaloną przez poprzedni Sejm ustawę, która dopuszczała wielokrotną zmianę płci metrykalnej, zezwalała na zawarcie tzw. małżeństwa przez osoby tej samej płci oraz adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Jego sztab w tegorocznej kampanii wyszedł nawet z inicjatywą Karty rodziny – na marginesie mocno inspirowaną niemal bliźniaczym pomysłem Instytutu Ordo Iuris i innych prorodzinnych organizacji pozarządowych - podkreślającą konstytucyjny charakter rodziny jako związku kobiety i mężczyzny. Sam zebrał cięgi za słowa porównujące ideologię LGBT do bolszewizmu i wyrwane z kontekstu, acz niefortunne stwierdzenie, że „LGBT to nie ludzie”.

Jednak zaostrzenie retoryki prezydenta podejrzanie przypada na okres kampanii prezydenckiej. Podobna strategia przyniosła Andrzejowi Dudzie zwycięstwo w 2015 r., być może jego sztabowcy uznali, że zagranie antyelgiebetowską kartą przyniesie podobne korzyści pięć lat później. W szerokiej perspektywie dostrzegamy jednak powolny, lecz konsekwentnie postępujący proces „centryzacji” przekazu. Tak było z Konwencją Stambulską, którą przed wyborami w 2015 r. PiS odżegnywał od czci i wiary, jednak gdy na fotelu prezydenckim zasiadł ich kandydat, momentalnie złagodził dyskurs. W tej narracji nierozsądnym byłoby wypowiadać dokument; „nie stosować” – oto strategia przyjęta przez partię rządzącą słowami prezydenta.

A co z wizytacją GREVIO, komitetu oceniającego postęp wprowadzania zapisów genderowego dokumentu w życie? A co kiedy do głosu za kilka lat dojdzie lewica i wykorzysta międzynarodowy dokument jako narzędzie legislacyjne potrzebne do wprowadzania antycywilizacyjnej agendy? O tym Andrzej Duda nie wspomina.

Podobna sytuacja wygląda w przypadku związków partnerskich. Jeszcze pięć lat temu przyszły prezydent określał podobne pomysły w kategorii „lewackich ideologii, niszczących tradycyjny model rodziny, będący gwarancją tego, że ludzkość w ogóle jest”. Zaznaczał jednak potrzebę uregulowania prawnego statusu osób pozostających w związkach nieformalnych. Dzisiaj „poważnie rozważyłby” podpisanie ustawy o związkach partnerskich w wersji soft, kiedy dotyczyłyby taki kwestii jak „wzajemne wspieranie się, troskę, dowiadywanie się o stan zdrowia”.

Wydaje się, że taka deklaracja to nic innego jak delikatne uchylanie furtki dla śmielejszych rozwiązań, przeprowadzonych z Andrzejem Dudą lub bez. Rewolucja nie zatrzymuje się bowiem na partykularnych interesach partyjnych, ale w walce o najwyższą stawkę planuje swoje posunięcia na pokolenia. Niech nas uczy doświadczenie - niegdyś katolickich – Irlandii i Hiszpanii.

Cały artykuł: https://www.pch24.pl/wybory-a-lgbt

Przyszłość Polski składa się z wielu aspektów, których wybór dziś będzie determinował życie następnych pokoleń. Zapraszam do zapoznania się z założeniami do Konstytucji RP kandydata na Prezydenta w wyborach 2020, Pana Krzysztofa Bosaka.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:15)

Komentarze

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9
#1636155

Misternie tkana sieć rozkładu Państwa Polskiego ze swymi chrześcijańskimi wartościami trwa po dzień dzisiejszy. Co przyniesie jutro, od nas zależy. Wrogowie Polski posuwają się do wszystkich niecnych działań, z prowokacjami włącznie.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1636156

Znakomicie, że go przypomniałeś.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1636157

Ale to są wyjątki z artykułu na PCh24.pl. Jam tylko wyodrębnił fragmenty wytłuszczając istotę różnic pomiędzy kandydatami.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1636172

Duda nie raz juz pokazał, że robi inaczej niż konserwatyści. Tak jak piszesz, zostawił sobie furtkę dla dewiacji. Poza tym za jego prezydentury lgbt w szkołach się rozprzestrzenia, a jego partia PiS POlicjantami pałowała Patriotów, którzy na ulicy sprzeciwiali sie dewiacji legt.

Jemu nie ma co wierzyć.

Dajemy szansę Bosaki spoza układu magdalenkowego.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1636175

Chyba mocno zabolało, innego powodu nie znam.

W punktacji blogera wrzucono mnie do studni z punktacją -1000. Pewnie przy następnym zalogowaniu zostanę usunięty z listy zarejestrowanych.  :)))

Korzystając z zalogowania przekazuję Wam prawdziwi NIEPOPRAWNI pozdrowienia i trwania w słusznej sprawie. Wybieramy Prezydenta RP Pana Krzysztofa Bosaka.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1636186

Jeny tutaj to sie dzieją cyrki - i oni takiej PiSowskiej "normalności" chcą, a co więcej, wkurzaja sie, że my jej nie chcemy...

Ps. w ewidencji naruszeń nic nie ma, więc za co ten -1000 punktów blogera???!!! Gawrion co jest!?!?!?!

I faktycznie nie ma w "chronologicznej kolejności" na stronie głównej - to jest jawna cenzura jak za prl-u!!! GAWRION TWÓJ SOBIE WYSTAWIŁEŚ OD PARU DNI NA STRONIE GŁÓWNEJ - TWOJE PRAWO - ALE DLACZEGO SĄ USUWANE TEMATY Z CHRONOLOGICZNEJ KOLEJNOŚCI!??!?! TO JUZ JEST SKUR....O!!!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1636194

Kto jak kto, ale Ty nie powinieneś się dziwić takim zagrywkom. Na tym forum to norma.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1636199

szczerze Ci powiem, że takiego czegoś wcześniej nie widziałem - może było ale jakoś mi umknęło uwagi (nie jestem tu też aż tak długo)

był kiedyś usunięty mój komentarz i dopiero jak zrobiłem mały dym to się dowiedziałem, że niby dlatego, że był usuwany inny komentarz, na który ja odpowiadałem - głupie to dla mnie ale wyjątkowo przełknąłem - jednak takiego żywca jak ten teraz to nie widziałem

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1636201

Użytkownik dostał rangę blogera w wyniku luki/błędu w systemie więc błąd został naprawiony.

Ty też tracisz rangę blogera, bo przyznanie Ci jej było także moim błędem - nie bardzo podoba mi się publiczne wyzywanie mojej mamy od kurew. Tym bardziej na moim własnym portalu.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1636216

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika olononame nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Piwo było za ciepłe...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1636220

Wygląda na to, że wzorem dla niego nie jest Bosak a Biedroń, i naśladując tego drugiego, od czasu do czasu musi swojej matce przypier…, wyzywając ją równocześnie od kur...   

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

jan patmo

#1636229

proszę o przywrócenie rang blogerskich SolidarnemuX i olononame.

Obaj piszą cenne teksty.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1636236

Przecież możesz czytać i podziwiać ich "cenne teksty" na neonie.

 

PS Mi tam lata, żadna strata! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1636237

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ich teksty rzeczywiscie sa cenne. Rzecz polega na tym, ze Niepoprawni - to tu kiedys byli.

Obecnie sie ich wycina, a hoduje blogerow wypelniajacych ramy szablonu orynarnego chamstwa.

Wbrew swojej nazwie ten portal, lepiony przez Admina, staje sie portalem przerazliwie poprawnym.

Istnieje tu pewna analogia z nazwa partii Prawo i Sprawiedliwosc, w ktora tez - kiedys swiecie wierzylismy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1636961

Rangę blogera można dostać z ręki więc o żadnym błędzie nie ma mowy
Odjęcie 1000 punktów tym bardziej nie ma z tym nic wspólnego a chodzi tylko o to aby pro pi'SS'owskiej trzodzie było łatwiej zakopywać chłopa komentarze

Co do wyzywania matki od kurew to debilna próba wytłumaczenia zwykłego bezczelnego matactwa w celu zakneblowania blogera

Sformułowanie "skurwysyństwo" jest bardzo popularne i nie ma nic wspólnego z nawiązaniem do matki osoby do której komentarz był kierowany

W obu przypadkach to tylko drętwa i wręcz śmieszna próba ukrycia prawdziwego powodu

Prawdziwego powodu którym jest zwykła bezczelna post'UB'ecka i SB'cka CENZURA

ŻENADA na MAXA

Zły dzień ze względu na niemalże pewność że "narciarz" robi wyPAD - czy osobiste polecenie z Nowogrodzkiej?
(wszak mówiono że koniosraj z Żoliborza ma się włączyć w ostatnich dniach w kampanię)

I tak na koniec:

Nie śledzę na bieżąco tej PIS'owskiej strony internetowej dla zmyłki nazywanej "FORUM" ale nie raz czytałem jak jeden z Twoich (sorry za per TY) zagranicznych pupili i siepaczy (hu...sky) wyzywał matkę JJJ i jakoś to szanowny Panie Ci to nie przeszkadzało

Ale gdy zechciało się ocenzurować blogerów to nagle dało się i to wręcz błazeńsko naciągnąć kontekst wypowiedzi

Pomijam już nie tak dawne wypociny o "grubszej skórze"

Jesteś właścicielu czy tam "zarządzający tym PIS'owskim słupem ogłoszeniowym" i śmieszny i bezczelny i żałosny - o nieuczciwości nie wspominam bo u PIS'owsców i ich wasali to STANDARD i każdy to tutaj widzi od dawna

(przy okazji: dla mnie zablokowaliście ilość dodawania komentarzy już jakiś czas temu ograniczając je chyba do 3-ch sztuk na dzień czy kilka - mi to wisi ale tak dla dodatku jako kolejny przykład i dowód cenzury prewencyjnej, daliście też mi towarzysze rangę karanego i tez nikt jej w ewidencji naruszeń nie znajdzie - Ż E N A D A, błazenada i zwykła GÓWNIARZERIA)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1636312

haha Ostry masz zupełną rację - Gawrion w szale, że Duda (moze się nie uda) wali na oślep ;) skoro twierdzi, ze słowo skur...o odnosi się do jego matki, to po pierwsze sam przyznaje, że zrobił skur...o, a po drugie naciąga to słowo aby tak na prawdę samemu oczernić swoją matkę w imię błazeńskiego "wytłumaczenia" swoich płytkich decyzji - reasumując tym samym sam tak nazwał swoją matkę - żenujący typ i szkoda mi jego matki...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1636865

Art jest przecież merytoryczny.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1636205

Ma być ku przypodobaniu, nie zaś po prawdzie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1636208

Oto klasyczny przykład, jak się zamyka usta, dla tych co prawdę piszą, a ta prawda dotyczy PiS-u i jego postępowaniu.

Jak wy odejdziecie to ja też odejdę.

Pozdrawiam was.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1636260

Nie mam zamiaru odchodzić. Oczywistym jest, że zniknę dopiero, jak admin przydzieli w "nagrodę" permanentnego bana.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1636262

To Aleluja i do przodu z prawdą.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1636263

spytałem Gawriona na pw o co chodzi (żeby nie mówił, ze tego tu zadanego pytania nie widział) - zobaczymy co odpowie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1636210

Automatyczna kwalifikacja do rangi blogera istniała od zawsze i działała bez zakłóceń.

Okres przypadający na podjęcie decyzji o wyborze Prezydenta i moja bezkompromisowość, sprawiła, że ten mechanizm został zlikwidowany. Taka zmiana reguł gry podczas trwania meczu. Gdybym słodził PAD, nie doszłoby do tego.

Z punktu widzenia admina, pełniącego obowiązki cenzora „jedynie słusznej” partii (PiS), w zestawieniu z przeciekiem do przestrzeni publicznej faktów oraz prawdy, mechanizm automatycznego nadawania rangi blogera stał się nagle "luką" w systemie.

Próbowałem doszukać się określenia, leżącego u podstaw wykluczenia Ciebie z grona blogerów. Nic takiego nie znalazłem i mniemam, iż nadinterpretacja Twych wypowiedzi była tylko i wyłącznie pretekstem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1636295

olo ja się pytałem Gawriona o Ciebie a nie o mnie - jak się pytałem to jeszcze nic o mnie tu nie było mowy i dopiero teraz po całym weekendzie się dowiedziałem, że Gawrion i mnie "docenił" przydzielając osobistą cenzurę ;)

Na pw mi odpowiedział, że za brał Ci blogera bo niby był błąd systemu i automatycznie dostałeś, a on teraz ręcznie to cofnął - na pytanie dodatkowe, dlaczego nie możesz pisać blogów, odpowiedział, że sam bedzie decydował kto pisze _czytaj, tylko słodzący i lejący miód na niego i jego zwolenników - czytaj dalej: cenzura komuchów z prl-u w pełnej krasie - i on w innym temacie nazywa siebie "narodowcem" - chce tym samym zbłaźnić wszystkich Narodowców, bo w ten sposób, to równie dobrze może biedroń nazwać siebie narodowcem.

Co do usuniecia Twojego artykułu z CHRONOLOGICZNEJ strony głównej, napisał, że nie chce promować Twoich artykułów - tyle, że znów błaznuje, bo to nie jest promowanie artykułu (ne są wyżej), tylko po prostu są pokazane niżej artykułu w kolejności chronologicznego ich dodawania - tak jak mówiłem cenzura komuszego prl-u.

Jeśli chodzi o mnie to nawet go o siebie nawet nie pytałem, bo nie wiedziałem do tej chwili że też mnie "docenił" ;) I choć już dawno i parokrotnie tu pisałem, ze sam zawieszam pisanie tu blogów do czasu aż portal przestanie zbliżać się do szamba, to mnie jego żenujące POkazanie siebie w pełnej krasie kompletnie nie rusza. Jednak jest jeden plus tego - teraz już wiem, że ten portal z nim nie wyjdzie z szamba niestety.

Ps. Jjj,  olo i reszta prawdziwych Narodowych Patriotów - zastanówcie się, czy na pewno chcecie pływać wśród fekaliów, gdzie czasem zdarzą się jednostki czyste ale smród od reszty jest niemiłosierny.

Pozdrawki

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1636868

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

NP to tuba propagandowa PiS i PAD, a Gawrion stoi na straży poprawności reżimowego systemu.

Farma trolli pod flagą @Husky, mniemam z dość dużą dozą prawdopodobieństwa lokowana w jednej z agend PiS, a może nawet Mosadu służy tylko i wyłącznie propagandzie na modłę Kima z Korei Płn. HD przyśniło się, że jest jakimś prawnikiem :) - śmiech na sali. Kretyński wierszokleta, bezsilny w swoich wrzutkach błaźni się z każdym publikowanym zlepkiem dwóch linijek tekstu. Chyba nawet on sam tego nie czyta. Obrazu dopełnia niejaki @Kryspin, żołnierzyk powołany do wparcia w wyborach prezydenckich z zasobów rezerwy a'la ORMO.

Jest paru starych blogerów i komentatorów, tych Gawrion nastraszył zupackim przykładem zmiany zasad gry w trakcie trwania meczu, odbierając rang blogerów prawdziwym NIEPOPRAWNYM.

Trafiliśmy, jak już gdzieś wcześniej pisałem w sam środek żydowskiej diaspory internetowej.

Nie jest treścią mego życia pisanie na NP. Mam wiele innych, ważniejszych misji życiowych, a przekazywanie prawdy o Polsce i naszej przyszłości nie przeszkodzi nawet wyrzucenie mnie z tego "forum".

Gawrion sam wystawia świadectwo szamba, którym zawiaduje.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1636894

//Gawrion sam wystawia świadectwo szamba, którym zawiaduje//

Szambem jesteś ty i to co tu prezentujesz.Mając na uwadze troske  o swoje zdrowie to jest wyjście.....

wy........j

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1636898

... co K. Bosak powiedział w sprawie między innymi przekopu Mierzei Wiślanej. 
Dał wyraz, że jest za tym, by Federacja Rosyjska nadal decydowała, kto i kiedy może przepłynąć Cieśniną Pilawską - jedyną drogą do Zalewu Wiślanego. A patrząc szerzej - sowieci nie życzą sobie, by Elbląg i okoliczne miejscowości rosły w siłę. A K. Bosak im "przyklepuje".

Satyr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1636187

Słuchałem, a nawet nie raz czytałem (pisałeś juz o tym wielokrotnie) - a czy czytałeś jak pisałem, że Bosak nie jest idealny ale lepszy niż Duda?

a tak poza tym, to przekop powinien być, jednak czy on da cokolwiek na rozwinięcie tamtego regionu Polski? Tu już nie jest tak pewnie ale fakt, że z powodu samego uniezależnienia się od ruskich przekop powinien być.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1636196

Nie wiedzialem, ze Bosak wyrazil sie negatywnie o przekopie mierzeji.

Czym to motywowal?

Nie wierze, ze chodzilo mu o to, by FR decydowala o mozlwosci ruchu przez cisnine pilawska.

Nie moglbys podac mi adresu tej wypowiedzi?

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1636372

Wlasnie wystukalem "Wypowiedz Bosaka na temat przekopu mierzei wislanej".

Otrzymalem wynik p.t. "Bosak: Jestem zwolennikiem przekopu Mierzei Wiślanej. Popieram CPK.Nic mnie nie łączy z Trzaskowskim"

https://www.youtube.com/watch?v=ULmCnj4lgBY

Co Ty na to?

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1636373

Mnóstwo agitatorów uderza w Bosaka fałszywymi informacjami. Jest tego tak dużo, że kłamstwa powtarzają potem - nieświadomie - nawet bardzo przyzwoici ludzie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1636434

antypolski magiel

 

antypolski magiel

szczerze oferuje

za odrzucenie gender

Bosak Dudę atakuje

 

PS Interes jego (bo nie Polski i Polaków) taki jest elastyczny, że by zdobyć głosy lewackich degeneratów wściekle zaatakował Dudę za to, że prezydent jasno i jednoznacznie opowiedział się za cywilizacją życia.  

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

jan patmo

#1636190