ŻĄDAM tolerancji dla mojej nietolerancji.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Wszyscy progresywni a więc libertyni i lewactwo w większej ilości kolorów i ich odcieni niż tęcza którą ukradli ludzkości ci co żądają tolerancji dla swoich zwyrodniej i dewiacji mają gęby pełne haseł.

Ludzie techniki wiedzą; "Tolerancja w sensie technologicznym to maksymalne, dopuszczalne odstępstwo od określonych norm. Tak, tak tolerancja dotyczy odstępstw od norm.

Tolerancja (łac. tolerantia – cierpliwość, wytrwałość) – to także termin stosowany w socjologii, socjotechnice, kulturze i religii. Oznacza postawę zgody na wyznawanie i głoszenie poglądów oraz wierzeń z którymi się nie zgadzamy, jak i praktykowanie sposobu życia, którego zdecydowanie nie aprobujemy, a więc zgody na to, aby społeczność do której przynależymy, była różnorodna w aspektach dla nas istotnych. ( wikipedia).

Ale to nie oznacza zgody na to abyśmy byli przez tych których tolerujemy - terroryzowani. Podobnie przyznanie prawa mniejszości  nie oznacza zobowiązania że większość ma się obyczajom mniejszości podporządkować.  Tego nie przewiduje nawet teoria demokracji która to (demokracja) polega na tym że prawa ustala większość a mniejszość musi się im poddać.

Tolerancja polega na uszanowaniu obcej narodowości i związanych z nią różnic kulturowych, obyczajów, kultury ale to nie miejscowi przybyszom ale przybysze tubylcom muszą się podporządkować.

W mediach nie nikną i nie milkną coraz to nowe gęby wzywające do tolerancji.

Ale ja jestem nietolerancyjny do ich upodobań. Jeśli więc oni uważają że wszystko musi być tolerowane to oczywiście mają na myśli i moją nietolerancję. Dlatego

ŻĄDAM tolerancji , dla mojej nietolerancji.

Skoro wiec TOLERANCJA jest obowiązkowa DOMAGAM się jej  także dla mojej nietolerancji.

Wszakże może być , jak przypuszczam, jeden z tym kłopot. Ja ze swoja nietolerancja jestem jakby w większości, a jazgot odbywa się na okoliczność tolerancji mniejszości. I to dla takiej zwierzyny, która nie potrafi odróżnić faceta od kobiety.

Niewiarygodne na pozór, ale podobno prawdziwe.

To żądanie po raz pierwszy ogłosiłem 23 września 2010 i sznse że zostanę wysłuchany są coraz mniejsze.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:9)

Komentarze

Podejrzewam, że dwie pierwsze oceniające osoby kompletnie nie zrozumiały, o co chodzi w tym tekście. A może po prostu cię nie lubią.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1664629

Podejrzewam że to dwa pedały bo chodzą razem i jeden drugiemu wchodzi w d*pę. Ja ich ignoruję gdyż nie ma sensu nobilitować kretynów.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1664648