Prawie połowa stanów USA wolna od przymusu noszenia masek

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Na wstępie oświadczam iż nie twierdzę że wirusa nie ma. Przeciwnie potwierdzam że koronawirusy są aktywne od co najmniej 60 lat. Dlatego spora część społeczeństwa (starsze osobniki) mogą posiadać antygeny ale też są odporni.

Czy maseczki zapobiegają zakażeniu? Na początku epidemii eksperci i rząd twierdzili że absolutnie nie.

W tym tygodniu gubernator Teksasu Greg Abbott i gubernator stanu Missisipi Tate Reeves - obaj republikanie - ogłosili, że znoszą w swoich stanów obowiązek  zakładania masek. Dołączają do 14 innych stanów - Florydy, Południowej Dakoty, Alaski, Arizony, Georgii, Idaho, Iowa, Missouri, Montany, Nebraski, Północnej Dakoty, Oklahomy, Południowej Karoliny i Tennessee - gdzie mieszkańcy już tego idiotycznego przymusu nie mają.

Kolejnym będzie stan Alabama gdzie przymus maskowania będzie zniesiony w najbliższych dniach.

Polska - ilość przypadków 1 750 659 przypadków śmiertelnych łącznie z chorobami towarzyszącymi  44 649

Texas gdzie zniesiono przymus odpowiednio:  2 679 886  oraz 44 708

Teksas stan o 10 mln. mieszkańców mniejszy i statystykach gorszych niż nasze nie miał problemu ze zniesieniem rządowych rozporządzeń.

Przeydent Biden skrytykował gubernatorów Teksasu i Missisipi mówiąc: „Ostatnią rzeczą, ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujemy, jest myślenie neandertalczyka, że w międzyczasie wszystko jest w porządku, zdejmij maskę, zapomnij o niej” - powiedział Biden o posunięciach Abbotta i Reevesa. Nie dodał przy tym że to jego styl myślenia jest na poziomie neandertalczyka.

„Joe Biden ma mniej funkcjonujących komórek mózgowych niż neandertalczyk i nadal słucha klaunów takich jak Fauci, który myli się na każdym kroku, ale ma czelność krytykować stany, które odrzucają idiotyczne nakazy, które nie są wspierane przez naukę? Pieprzyć go ”, powiedział jeden z mieszkańców Alabamy.

Obrażanie obywateli USA przez Prezydenta daje skutek odwrotny od zamierzanego.Ludzie uważają że każdy rozumny człowiek potrafi sam kierować się rozsądkiem a nie potrzebuje biurokratycznych nakazów. Kto czuje się zagrożony i uważa że maseczka chroni może nosić maseczkę z własnej woli. Przecież chronionemu maską, nikt bez maseczki nie zagraża

Jedynymi którzy powinni dożywotnio nosić maski są politycy i ich eksperci i doradcy u których maski, jak pampersy, będą stanowić dla nas ochronę przed " wydalinami" jaki plują na nas codziennie. To co nam naprawdę zagraża to neokomunizm oraz demoralizacja jaką on niesie które można porównać do plagi "Czarnej Ospy" jaka kiedyś dotknęła ludzkość.

To dlatego widzimy czarne marsze, czarne maski i czarne ubiory na pokazach tego badziewia.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.1 (głosów:12)

Komentarze

czy my musimy mieć nakaz noszenia majtek w miejscach publicznych? Ja na ten przykład bym to oprotestował, gdyż chciałbym się ślinić całymi dniami. Więc jest nas dwóch?

Ps. Komu te maseczki przeszkadzają, jeśli nawet nikomu nie służą, raptem 2 złote, czy coś koło tego.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1663666

bardzo słabe, może i chore ale skoro kogoś to czyni szczęśliwym...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663669