Obajtek bez majtek czyli Streep Tease na rozdaniu Cezarów.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Totalna opozycja gremialnie przystąpiła do obnażania pana Obajtka, szefa Orlenu. Wedłu nieudaczników składających się na wszelkiego autoramentu koalicje w kondominium pod szyldem "Unia Europejska" z siedzibą w Warszawie nie ma prawa bytu nikt kto potrafi coś zrobić, coś osiągnąć na własny rachunek.

Aha, na rachunku bankowym też najlepiej aby miał debit a nie oszczędności.

Jednym słowem awansować może tylko osobnik którego CV brzmi: "Urodziłem się i jestem". Człowiek bez mieszkania, bez konta, bez samochodu a nawet bez starego telefonu na guziczki. Taki warunek prawie spełnia Prezes Kaczyński ale też i jego prześladują. Może z powodu nadwyżki w postaci kota?

W każdym razie aktualnie prowadzona jest wiwisekcja pana Obajtka. jeszcze nie tak dawno aby ocenić kogoś wystarczyło zajrzeć w rozporek. Ale w przypadku pana Obajtka to nie wystarcza. Chcą go widzieć całkiem bez majtek a i pewnie bez reszty garderoby.

Dochodzi już do takich absurdów jak przypadek z synem byłej pani Premier ( jej też nie darują i może nawet nie wpuszczą na jej własny pogrzeb tak jak nie wpuszczono na pogrzeb obrońcy psa , Premiera Rządu Rzeczpospolitej).

Co zarzucają skutecznemu managerowi? Ano to że podobno zatrudnił w firmie w której podobno ma udziały, podobno syna obywatelki RP, za podobno psie pieniądze, do podobno byle jakiego zajęcia i to jest podobno przestępstwo.

Najfajniejszy jest ten zarzut ze zmianą nazwiska który stawiają i publikują ci którzy sami nazwiska mają zmienione.

Nic to że Orlen przynosi dziś wielomiliardowe zyski. Liczy się to że sprzątnięto im sprzed nosa Polska Press a teraz przejmie Lotos który oni z pocałowaniem dłoni Putina sprzedaliby razem z Orelenem - Rosji. Stąd ta wsciekłość.

Nic to że nikt nie potrafi nie tylko udowodnić ale nawet postawić zarzutu nielegalnych dochodów. Nic to że nikt nie zarzuca panu O. że mu ukradł jakiś dom, mieszkanie czy choćby spłatek ziemi. Żaden posiadacz nie żąda zwrotu swojej własności. Zupełnie inaczej niż w przypadku willy na ulicy Ikara.

To obnażanie pana Obajtka wygląda raczej na samoobnażanie się jego oskarżycieli. A  wyglądają oni tak samo atrakcyjnie jak ta przechodzona już dama - aktoreczka która rozebrała się na wręczaniu Cezarów.

 

Luuuudzie! Kto z was chciałby zobaczyć taki eksponat ......nago. Taka naga prawda byłaby zbyt okrutna.

A wyszła na scenę ubrana jak należy, odpowiednio do swej inteligencji , w oślej skórze. Na swojej nagiej skórze miała wypisane markerem hasła „No culture, no future” (bez kultury, bez przyszłości) .

To hasło idealnie opisuje ją samą a także naszą wspaniałą opozycję atakującą pana Obajtka.

„Wolność słowa nie może usprawiedliwić wszystkiego”

stwierdzili francuscy deputowani i skierowali wniosek do sądu. Zafundowała nam striptiz.co jest formą ekshibicjonizmu. Zgodnie z obowiązującym we Francji prawem, striptizerce grozi kara pozbawienia wolności albo grzywny w wysokości 15 tys. euro.

Kiedy nasi stróże prawa podejmą się kuarania perwertów zmuszających do publicznego obnażania się ze stanu posiadania ludzi, którzy czynią dobro Polsce.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:14)

Komentarze

Teraz K… My a la PO to 200 mln zł, które przez niecałe pięć lat od objęcia władzy, trafiło z państwowej kasy do prywatnych kieszeni działaczy PO, ich znajomych i rodzin z naszej listy. A przecież nasze zestawienie jest niepełne…

 

https://www.pb.pl/lista-wstydu-platformy-obywatelskiej-691425

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1665585

może zabić! Lepiej uważać :)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665601

fakt,że bolesną i nagą ,ale Prawdę  i to pisaną polskimi literami

PO i jej oszustwa,kłamstwa,wyprzedawanie majątku narodowego a wreszcie jej POgarda w czasie smoleńskiej śmierci

to tylko część prawdy o obłudzie i targowicy współczesnej

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1665613

zdjęli warszawscy "rajcy" temat  ś.p Pani  Brzeskiej,ot cała prawda o obłudzie Targowicy współczesnej

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1665614

chłe chłe chłe krispin przestawia literki w nazwisku no co za humor no bo pęknę ze śmiechu nie ma to jak poziom krispina

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665625

czy on w ogóle potrafi robić cokolwiek innego?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1665631

Polecam Espumisan na wszelki wypadek.

Ps. każdy ma swoje poczucie humoru, dla mnie przestawienie literek w nazwisku do nich nie należy.

MM

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1665650

Trzeba uważać, K. reaguje alergicznie, gdy kogoś bawią jego tak wysublimowane żarty, może więc woli by się nad nimi zapłakać i wyrwać sobie wszystkie włosy z rozpaczy?

Ryzyko jest, nie powiem, może nie całkiem z gazami, pęknięcie to raczej od szerokiego uśmiechu choć znane są i przypadki  śmierci ze śmiechu

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665653

To nie opozycja kąsa. To tak jakby krytykować pistolet że do kogoś strzela.

Jeśli chcecie być skuteczni, zacznijcie identyfikować tych którzy tę akcje zaplanowali i nią dyrygują. Polska opozycja aż sie prosi by nią manipulować. Nie ma sensu tracić na nią czas i atrament. Niech ktoś zidentyfikuje i opisze pradziwy mechanizm, interesy za tym stojące i siły które pociągają za sznurki. Bez żadnych ogólników typu "oni". 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1665659

że pokrzywdzeni chcą identyfikacji swoich prześladowców? Ja wątpię. Te gierki trwają już pona 30 lat i nkit nikogo nie chce zidentyfikować. Widział kto lustrację w Polsce? Czytaj życiorysy. Wszyscy prześladowani a prześladowców brak.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1665661

Papier toaletowy w Orlenie jest z Polskiej makulatury wiec moze uda się Obajtka powiązać z lasami Państwowymi ?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1665687

Piszesz o powiazaniach Pana Obajtka  z lasami panstwowymi,ale na stacjach Orlen sa i inne artykuly w sprzedazy detalicznej,chociazby piwo,woda,ktorej jest wiele gatunkow i  inne jak chociazby chamburgery.Teraz jak opozycja sie dopatrzy to moze powiazac Pana Obajtka z tymi artykulami stworzyc z niego przestepce wprowadzajacego do stacji Orlen wodki i piwa aby napedzic pijanstwo wsrod kierujach pojazdami mechanicznymi uzytkownikow a co za tym idzie stworzyc Polskiej Policji drogowej mozliwosc karania mandatami za kierowanie po pijanemu kierowcow,bo kupili na Orenie wodke.Mysle ze najlepszym do tego typu zarzutow bylby niejaki Budka

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1665746

Nihil novi sub sole. Propaganda. A tą maja opanowaną, stara bolszewicka zasada pod prymitywne instynkty gawiedzi i zainteresowanych.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1665841