Nie warto nawracać osła z sieczki na siano.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Człowiek inteligentny zrozumie co napisałem w tytule. Ten który ma głowie sieczkę i tak nie pojmie choćby mu nie wiem jak precyzyjnie tłumaczył. Każdy może sam odpowiednio umieścić we właściwej grupie.

Dwóch chłystków przywlekło się tu jeden 4 i pól roku temu drugi zaledwie rok temu i rozwalają, dewastują portal. Ostatni już niemal portal prawicowy gdzie czasem jeszcze można coś godnego uwagi przeczytać.

Ja jestem tu ponad 10 lat, jest już nieliczna tylko grupka ż większym stażem. Rebeliantka pisze na portalu ponad 12 lat.

Właśnie ją, kobietę która od lat staje w obronie swego brata, mającą ogromny wkład w budowanie i trwanie tego portalu, tych dwóch chłystków, przybłędów z okresu gdy zapadł wyrok na niezależną, konserwatywną blogosferę po chamsku atakują.

Krysiu! Pomyśl. Czy warto jeszcze się szarpać z bezczelnymi bezrozumnymi gnojkami?

Robią przy tym z portalu chlew lub jak kto woli oborę rozrzucając gnój w komentarzach, na gadaczce czy jeden z nich na swoim blogu.

Boże wybacz im bo nie wiedzą co czynią.

Ale Wy. Wy nie reagujecie? Zachowujecie się jak pasażerowie widzący dwóch bandytów atakujących porządną kobietę, udający że nic się dzieje, odwracający głowę i wysiadający na najbliższym przystanku? A kierowca tego autobusu także nie patrzy w lusterko, ma zatkane uszy i nie mogąc wysiąść jedzie spokojnie dalej?

Nie reagujecie? Przyzwalacie? Prawdę mówiąc taka postawa jest nawet gorsza niż to co robi tych dwóch sabotażystów.  Oni nie robią tego z głupoty ale z premedytacją niszczą ostatnią oazę przyzwoitości. Bój to jest ich ostatni.

Polskiemu społeczeństwu zrobiono ż umysłów tytułową "sieczkę" czego dowody opisałem. Skłócono je, wyzbyto z wszelkiej kultury i moralności. Dziś nawet ktoś kto się przedstawia jako ksiądz prezentuje się w rozchełstanej koszuli wstydząc się sutanny i koloratki. Tak i ludzie wyzbywają się swego człowieczeństwa.

To dlatego możliwe jest tolerowanie wybryków wściekłych femionazistek a jeżyk z ulicznego ścieku przenosi się do sfery gdzie nigdy wcześniej nie był dopuszczalny.

Niestety i ja dałem się sprowokować i zareagowałem na bezczelne ataki.

Nawracanie osła z sieczki na siano nie ma sensu. Mam coś bardziej ważnego w moim życiu do zrobienia.

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:14)

Komentarze

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663925

Kiedyś zrobiłam takie zestawienie moich tekstów na temat nadużyć w wymiarze sprawiedliwości i proponowanych zmian, które ukazały się w internecie do września 2015 roku. Było ich 150 i w niewielkim tylko zakresie dotyczyły mojego brata. Potem napisałam kolejnych kilkadziesiąt tekstów na ten temat (konkretnych pokrzywdzonych, a także niezbędnych zmian systemowych). Ukazywały się one także na NP.

http://rebeliantka.neon24.pl/post/126204,moja-dobitna-pisanina-o-bezprawiu-czyli-150-mocnych-tekstow

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663929

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1663927

Nathanel, dobrze ze to napisałeś. Nie jestem blogerką, ale w komentarzach reaguję:

o obojętności przechodniów

o nawracaniu z sieczki na siano

Dobrze ,że to napisałeś.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1663945

Drodzy niepoprawni blogerzy, blogerki i nasi sympatycy i Ty Gawrionie oraz Mała Mi mam obowiązek ostrzec Was przed b. złym człowiekiem (przez jego dobrze znane ohydne czyny), który na naszym b. pożytecznym portalu podpisuje się jako kontrik. To człowiek który tylko przez moją własną, skromną osobę, był już upominany setki razy (setki komentarzy na naszym forum), wzywany do opamiętania, do nawrócenia, do przeproszenia Tych wszystkich, których powielokroć obrażał, krzywdził, oczerniał ale to wszystko nie przyniosło wymiernego skutku.

To człowiek wyjątkowo zatwardziały, zawzięty, niezwykle wulgarny i prostacki w swoim języku, którym nieustannie zaśmieca nasz portal, jak i nasze osobiste blogi. Niewykluczone, iż jest to neobanderowiec, opłacany przez ludzi Juszczenki lub jemu podobnych, osądzać póki co nie wolno ale czuwać należy. Proszę byście mieli to na uwadze przynajmniej do odwołania, znaczy do czasu gdy nastąpi jakaś wyraźna poprawa, postępowania tego b. złego osobnika. Jest mi niezwakle wstyd, że musicie niekiedy oglądać i jego b. naganne wpisy i pod moimi tekstami. Osobiście wiele razy mu wybaczałem i wybaczam ale nie mogę godzić się na zło, gdyż zło niepotępione rozwija się, rośnie, staje się z każdym dniem jeszcze gorsze. Nie tędy droga! Zostańcie z Bogiem. Pozdrawiam Nathanelu b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Sławomir Tomasz Roch

#1663947

jakie dokładnie ohydne czyny? ładnie tak pomawiać? mam tak napisać o twojej starej?

sam szkalujesz papieża i hierarchów a przy tym działasz na rzecz ruskich choćby zniesławiając Ukraińców, wiec jesteś w dobrym towarzystwie

i czy w ogóle dociera do ciebie, nieszczęsniku, że Juszczenko już dawno nie jest prezydentem? swoją droga charakterystyczne, jak ruskie psy go znienawidziły

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663961

Taką masz krótką pamięć?! Nie chce Ci się poczytać tych setek własnych wpisów, które już dawno Cię skompromitowały przed całym forum i przed naszymi gośćmi?! Sumienie Ci zanadto już doskwiera?! Będzie jeszcze gorzej, jeśli będziesz stale zatwardziale odrzucał nawrócenie, przeproszenie tych wszystkich, których swoim niewyparzonym, ohydnym jęzorem skrzywdziłeś. Nie boisz się Boga?! To ja Ci powiadam: bój się Boga! Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Sławomir Tomasz Roch

#1663966

No to proszę o przykłady byle wraz z kontekstem. Z tego, co pamiętam, nie potrafisz nawet odnieść się merytorycznie, tylko wklejasz jakieś gotowe pierdoły o mnie.

Do tego pokaż te moje "ohydne czyny", zapytuję też o Juszczenkę.

A może to o tobie moge wypisywać takie pierdoły? Może o twojej rodzinie? Będzie przyjemnie, taki to ten ultrakatolicki poziom?

Może wreszcie też wspomnisz, skąd moje reakcje? kto to szkalował hierarchów KK, kto zajmuje się pomówieniami i zniesławieniami, kto z hierarchy ratującego Żydów robi zbrodniarza bez żadnych podstaw itp.? i to wszystko zasłaniajac się dewocją. Na tym polega działalnośc patriotyczna, czy to własne obsesje, nadające się do leczenia. Zwichrowany czy nie ale masz wystarczającą świadomość na to, by zrozumieć

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663969

Co Ty powiesz kontrik naprawdę wklejam, jak do tego doszłeś, dokonałeś tego naprawdę sam?! Studiowałeś logikę w Kijowie, Moskwie, a może w Pekinie, czy jak może?! Skąd u Ciebie taka bystrość umysłu? Naprawdę myślisz, że ludzie na naszym b. pożytecznym portalu są tak głupi, by nie rozpoznawać Twoich ułomności, złości, których jest już bez liku? Ośmieszasz się kontrik! Pewnie tak postępują ludzie, którzy nie mają już nic do stracenia. Jesteś b. biednym człowiekiem kontrik, potrzebujesz pomocy, zgłoś się do specjalisty, opowiedź to co przeżywasz, byś pewnego dnia nie załamał się, nie daj Boże powiesił się, a potem my wszyscy będziemy się zastawiać, czy nie zawiniliśmy. Ja zawsze powtarzam, że Ci wybaczam i nie życzę Ci niczego złego. Zawsze możesz się jeszcze nawrócić ze swojego złego postępowania. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1663971

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kłamczuszek jesteś piszesz "nieustannie zaśmieca nasz portal, jak i nasze osobiste blogi." Od kiedy to jest TWÓJ portal. Ty jesteś tu tylko zwykłym gościem i taka jest prawda.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1663963

Jeszcze trochę poskaczesz Tezeusz i wogóle możesz wylecieć. Uważaj zatem na to co piszesz. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1663965

Jak jesteś taki odważny i cwany to zapraszam na mój blog https://albicla.com/Tezeusz

Tam sobie podyskutujemy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1664072

Do kontrika tak bezceremonialnie? Do kumpla tak?

A gdzie twój tekścik o służbach specjalnych w Wielkiej Brytanii? Ponieważ ze strachu znowu podwinąłeś ogonek, napiszę ci tutaj, bo tego nie skasujesz (a tam powtórzę, jak ten przedruk czyjegoś artykułu sprzed roku zamieścisz ponownie, nie bój nic):

W Polsce WSI nie musi już nic więcej robić, bo...  ...świetnie sobie radzisz z opluwaniem tych, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości w kwestii szczepionek - w tym natury etycznej (co w ostatnim swoim artykule świetnie wyłuszczył ksiądz profesor) - a ochoczo pomagają ci w tym H-D i K-K. Brawo ty!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1664556

To żałosne, wcześniej jakoś o szczepionkach z płodów nie pisałeś a tym bardziej w ogóle nie chcesz się zaszczepić więc problem wyboru bardziej moralnej szczepionki ciebie nie dotyczy. Za to jak pojawiła się wątpliwość, to już się zbiegasz, bo każdy argument dobry byle antyszczep miał ideolo.

Nie udawaj też, że to kwestia opluwania tych z wątpliwościami, bo to antyszczepy są agresywne i chamskie, nie argumentują za to bombardują i jeszcze absurdalnie oskarżają właśnie o to, odwracając kota ogonem. Foliarze? Mało powiedziane. To nie ludzie z wątpliwościami tylko fanatycy z gwoździem w głowie jak nie regularni wariaci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1664574

Masz rację, wszyscy zwolennicy szczepień, są potulni jak baranki i tacy mili, że tylko do rany przyłóż. Ale ja nie mam żadnej rany i nie zamiarza, mieć :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1664631

Sławku, nie róbmy sprawy politycznej  i nie mieszajmy do tego banderowców, całych narodów, rządów i religii. Bo jak zaczniemy mieszać  to się kolejna jatka zrobi, a temat  zasadniczy umknie.

To spawa bycia człowiekiem, który potrafi w sobie zgasić pogardę i chęć dokopania drugiemu lub niekoniecznie. To sprawa wałkowania osobistych animozji i cudzych prywatnych spraw bez przebierania w środkach oraz tego jakie świadectwo wydaje się całemu portalowi. 

Jeśli miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie?  I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? (Mt. 5:38,40)  Wydaje się dość proste i logiczne...

Pozdrawiam :-)

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1663978

....spędził przy tej morderczej pracy, on i tak raz jeszcze zapyta Cię pod koniec dnia z wielką szczerością: a o co chodzi". Tyle mędrzec z Ksiąg Mądrościowych ST! Ja osobiście sądził Cię nie będę, niech to Pan uczyni w stosownym czasie HD, on się nigdy w swoich sądach nie myli. Zanim jednak do tego przyjdzie (może dziś w nocy, może jutro, może za trzy, czy trzydzieści lat), uważaj na siebie HD, gdyż jak głosi stare, dobre, ludowe porzekadło: "Jak Pan Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbierze". Pozdrawiam Nathanelu, Rebeliantko i inni rozumni (nietchórzliwi, nieegoistyczni) blogerzy, blogerki b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Sławomir Tomasz Roch

#1663948

Był taki rok. Zdarzało się, że staliśmy w kilku, czasami, wielu więcej - jeden obok drugiego, mieliśmy w ręku cegłówki, albo jakieś odpryski bruku (wielu z tu piszących zna to z autopsji), na z naprzeciwka szli oni. W tych swoich szarych kufajkach z przezroczystymi tarczami, które okładali siedemdziesięcio centymetrowymi pałami. Bałem się jak cholera, zresztą chyba nie ja jeden. I tak się zastanawiam, wyobraźcie sobie, że to nie zomowcy idą na nas tylko dziewczyny, z długimi włosami w koński ogon, z zaokrągleniami tam gdzie trzeba. Czy ja bym za...ł tą cegłowką w te dziewuchy?

Wątpię. Ja nie. I wątpię czy byśmy ustali. Ba jestem pewien, że nie miałbym siły.

Tak się zastanawiam, czy nasz sympatyczny kolega, by zrobił zamach, trzy kroki i ...poszło.

H-D. walnął byś? Takiej na przykład Rebelii? Przyłożył byś jej cegłą?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1663950

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Rebe robi za osobę publiczną. I publicznie zamieszcza swoje kłamstwa od lat bodaj 10. Gdyby nie jej usilne robienie z własnych omamów sprawy publicznej, nikt by nie reagował. W Polsce jest wiele osób zaburzonych, czasem nawet bardziej niż ty czy ona, i nikt nie robi z tego problemu. Po prostu od czasu do czasu idą do lekarza, a jak nie idą i zagrażają sobie czy innym trafiają do szpitala, i podleczeni wracają na łono społeczeństwa. Czytałeś cokolwiek o nich? Bo ja nie.

Natomiast ktoś, kto chce uchodzić za autorytet moralny etc., podnosi prawie co pięć minut, że jest osobą publiczną musi godzić się na krytykę, choćby nawet uważała ją za obraźliwą, krzywdzącą... ba, chamską nawet. To nie ja postawiłem temat "cyrk G. a sprawa polska".

Realizują moje konstytucyjne prawo do krytyki i żaden palant, choćby nawet w co drugim zdaniu odwoływał się do Chrystusa i Świetych Pańskich, tego nie zakończy.

Jedyny koniec - Rebe przeprosi za swoje kłamstwa i usunie z przestrzeni wszystko to, co stanowi przestępstwo. Proste, czy też niepojęte?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1663996

:-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1664004

nigdy nie przedstawiłeś żadnego dowodu na jakiekolwiek moje kłamstwo. Wprost przeciwnie, to ja wielokrotnie udowodniłam Twoje szalbierstwa. Nie masz też prawa do chamstwa i stalkingu. Prawo do krytyki osób publicznych nie zezwala na oczernianie, obelgi i uporczywe nękanie.

Myślę, że najwyższy czas zakończyć szopkę w twoim wykonaniu.

EOT.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1664010

bo nie będę powtarzał:

1. twój brat nigdy nie był przedsiębiorcą, choć twierdziłaś inaczej

2. twój brat nie zostawił domu swojej eksżonie, choć twierdzisz inaczej

3. twój brat nie był "ciężko pobity" przez policję, choć twierdzisz inaczej.

To wystarczy, by nazwać cię kłamczuchą.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1664018

Humpty, to krętacz i burak.

Kłamie jak tępy kretyn, gdyż: firma nie prowadziła się sama, żona przejęła praktycznie dom i przez wiele lat czerpała korzyści z najmu, dokumentacja medyczna w oczywisty sposób potwierdza pobicie.

Humpty, to jednak taki mały gebbelsik na miarę byłego kuratora w sądzie rejonowym. Myśli, że jak stukrotnie powtórzy kłamstwo, to stanie się ono prawdą.

Nawet błogosławieństwo Krispina nie daje rady takiemu tępemu zakłamaniu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1664023

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

uciekł z domu i zostawił żonę z małymi dziećmi i z długami. A gdyby dokumentacja medyczna potwierdzała pobicie, już dawno winni by siedzieli, a spaślaczek dostałby odszkodowanie. Tymczasem prawomocnie zostały oddalone wszystkie wasze pieniackie skargi. Więc nie łżyj.

Ps. I nigdy też nie zawieszałaś działalności gospodarczej, krętaczko.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1664024

Kiedyś się udławisz tym gnojem i głupotami, który z siebie wyrzucasz. Nawet pomimo modlitw ludzi o twoje nawrócenie.

No ale cóż, były kurator zawodowy w sądzie, uwikłany w przestępstwa, za które nie poniósł odpowiedzialności, musi się odwzajemniać wymiarowi sprawiedliwości.

EOT

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1664025

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie tylko ja tak uważam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1664027

Cierpisz na zaburzenie obsesyjno-kompulsywne, zwane inaczej zespołem natręctw.

EOT.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1664031

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

niedoszła masonko.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1664033

może pomóc tylko prokurator i/lub mądra opinia publiczna. Czasami też wytrwała modlitwa prowadząca do nawrócenia kłamcy i brutala.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1664034

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

tak twierdziła o was obojgu - tępi i prymitywni hejterzy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1664041

EOT

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1664042

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

a nad którym tacy zboczeńcy jak ty i twój brat jeszcze się pastwili. Masz jakąś sprawę z tego tytułu, nieprawdaż?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1664044

Kasia dobrowolnie zadawała się z księdzem. Dobrowolność związku nie wyklucza odpowiedzialności karnej i cywilnej sprawcy. Odpowiedzialność karną sprawca poniósł. Natomiast naganne jest obciążanie winą zakonu Chrystusowców, który o tym związku nic nie wiedział.

Podanie prawdziwych danych z powszechnie dostępnych akt sądowych nie jest hejtem.

Poza tym, tobie nie chodzi o żadną Kasię, tylko o "przywalanie" Kościołowi. Posuwałeś się nawet do pochwał dla genderowców i prof. Popiołka, że doprowadzili do wszczęcia postępowania dyscyplinarnego przeciwko prof. Budzyńskiej. Nauka Kościoła wyraźnie ci "nie pasuje".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1664046

jesteś wyjątkowo obrzydliwa, wstydu nie macie z tym bronieniem pedofili

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1664048

Mi ten fetor wokół oczerniania KK nie odpowiada. Żadna ofiara pedofila - mimo oczywistej krzywdy wyrządzonej jej przez sprawcę - nie ma prawa bezpodstawnie oskarżać ludzi i instytucji, które z jej krzywdą nie mialy nic wspólnego. Nie ma też prawa kłamać publicznie na temat okoliczności sprawy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1664054

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Oni uważają, że kobiecie mózg nie jest do niczego potrzebny. A ty poszłaś dalej - mózgu w ogóle nie używasz. I mimo to żyjesz już 70 lat.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1664053

jakie to zakłamanie, powoływać się na obronę oczernianego KK i to pod wpisem, gdzie z takiej kwestii próbowano rozpocząć nagonkę, o czym taka Rebe nawet nie wspomni, jak w dziesiątkach innych sytuacji, gdy w jej obecności właśnie oczerniają Kościół.

jakie to niewiarygodne zakłamanie

jesteś ostatnią osobą, która mogłaby się o tym wypowiadać, również przez tą masę wyzwisk i pomówień, ale że nie masz żadnego wstydu, do pyskówek i robienia z siebie arcykatoliczki to pierwsza

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1664056

Nie ma to jak neonowa opcja rosyjska

starczy zwrócić uwagę na szkalowanie polskich żołnierzy, ryzykujących życie w pomaganiu innym czy papiestwa, papieża, by stać się wrogiem. odwracanie kota ogonem to znana kacapska taktyka różnych prymitywów, kto nie wierz, niechże zerknie jak wyzywał w komentarzach a teraz się żali.

może przyjrzyj się własnemu oszołomstwu? przyszedłeś tu wyzywać innych i robić antypolską partyzantkę?

  1. żołnierzy nazywałeś sierotami po jaruzelskim, śmieciami, cieciami, ter. im. Macierewicza z tajną niestrzelajacą bronią (tu szkalowałeś za Onetem),
  2. na neonie jesteś znany jako judeoprawica, hasbarowiec, zasypujący ważne tematy plagiatami, cenzor i manipulator tekstami, nawet tam zwracano uwagę na ew. komusze pochodzenie
  3. politycznie walisz w usa, trumpa i ukrainę
  4. na gruncie krajowym- zoologiczny antypisowiec i antykaczysta
  5. o amer. obecności wojskowej oraz sojuszu wypowiadasz się stale, że to okupacja, szczyty i spotkania tez złe, straszysz ruskim atomem za to, że są amer. żołnierze i mają ćwiczenia- gorzej niż za komuny
  6. oczywiście brednie antyukraińskie- że amerykańskei żydki chciały przejąc krym ale im się nie udało, bo dzielny putin obronił ale dalej to podżegacze wojenni wpychają Polskę do ataku na ruskich, banderowcy, sugestie że ukraina zestrzeliła samolot BUK-iem itp. ruskie dezy
  7. stałe bredy antypapieskie w duchu endekomuny lefebrystycznej z for czyli świrów plujących na innych a samemu nie spełniajacych żadnych wymagań, które wytykają
  8. wcześniej niemal wszystkie wpisy były przetłumaczonymi automatycznie artykułami z gadzinówek, tabloidów, często o wymowie prorosyjskiej, braki tłumaczeniowe i stylu widac gołym okiem, ulubioną taktyką było zasypywanie 4-5 dziennie innych tematów w celu lansu siebie a może sabotażu, prędzej czy później zaczynasz obsrywać swoje gniazdo, robisz afery i oskarżasz o pierdoły, wybywasz z hukiem, robisz to samo po innych portalach, po takiej rundce wracasz i od nowa, dyskusji nie prowadzisz, na niepochlebne komentarze reagujesz chamskimi bluzgami i cenzurą
  9.  
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663960

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czyl swck trll wszystk jsn - jk t nnw pcj zwn pszcztlw &qt;Scrwnn&qt;

Tezeusz

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1663962

Znam go dobrze, tj. kojarzę, latami przeglądałem takich a mam świetną pamięć skojarzeniową, błyskawiczne analizy to moja specjalność. Nie dość, że jawna opcja rosyjska, to znany plagiator, cenzor i cham a przy tym prymityw i pieniacki awanturnik. Do tego primadonna, za niskie oceny, wytknięcie plagiatu czy bredni albo niepromowanie potrafi obsrywac cały portal. Komentujących zwykle ma za wrogów i bluzga, jak to typowi przeklejacze, którzy przeciez przekjlejają, bo nie mają żadnej wiedzy o czymkolwiek. Kto nie wierzy, niech sprawdzi, po paru minutach stanie się jasność. Tak czy owak, szkodliwy i działa w ruskim interesie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663964

Daczego chcesz, bym się spowiadał z Twoich grzechów?! Co Tobie kontrik?! Popatrz sobie na te setki Twoich komentarzy na moim blogu, tam jest czarno na białym, wszystko tam znajdziesz, tudzież inni zainteresowani. Twoimi wypocinami, wulgaryzmami i innymi. Przecież jest to dostępne. Ja już raz to spisałem w Kwasie Kontrika i wystarczy, takie podsumowanie. Miłej lektury kontrik. A najlepiej przepraszaj i nawracaj się póki jeszcze masz czas! Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1663967

potrafisz pisac merytorycznie czy tylko jojczyć i pomawiać. przestań wreszcie kłamać i zajmij się sobą, nie potrafisz nawet odpowiedzieć na proste pytanie tylko zarzucasz spamem jak typowy niebieski. mam to ciągnąć i spytać znów o pierdoły, które wypisujesz, tylko po to, byś coś wkleił czy znów pojojczył z pomówieniami?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663973

Pewnie tak jest i dlatego nie możesz skończyć, czy jednak wiesz, że to jest dręczenie innych ludzi?! To podpada pod prawo moralne i administracyjne kontrik wiesz o tym?! Zastanów się, gdyż nikt nie chce na Ciebie donosić ale ktoś kiedyś może się załamać Twimi wypocinami (nie ja, ja nie jestem z takich) i wtedy będziesz w opałach policyjnych.... . Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1663977

Już i policją grozisz, konfidencie? Za to, że nie podoba mi się szkalowanie papieża, hierarchów i cała nienawiść z powodów narodowościowych, o kremlowskiej propagandzie nie wspominając?

Żebyś się nie przeliczył, bo to twoja radosna twórczość zawiera sporo nielegalu a co do pyszczenia, to lekarzu ulecz się sam, przyczepiłeś się i spamujesz niewiarygodnymi bredniami więc może zastanów się najpierw nad sobą, swoją drogą przyuważ, z kim fruwasz, bo może się do tego nie nadajesz

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663980

.....jaki spłodzisz jest co najmniej nieciekawy. Wielu blogerów i blogerek już jest zgorszonych Twoimi wypocinami, wielu sympatyków naszej b. pożytecznej strony także, tylko Ty pozostajesz ślepy ale cóż niektórzy tak mają. Jeśli tak b. się domagasz konkretnych cytytów, przeczytaj sobie wolno i uważnie tylko te, które pisałeś pod moimi tekstami, czy komentarzami. Jest ich już dziesiątki, kto ma czas z postronnych niech się w tą lekturę zagłębia ale ostrzegam, że możecie się źle poczuć... . Tak, kontrik taki jest wysyp Twoich talentów, wszystko jest zapisane, poszukaj sobie, a znajdziesz, nie obarczaj tym przykrym zadaniem ponownie innych, już dość krwi napsułeś niejednemu... . Popróbuj sam dzwigać teraz swoje grzechy, a nie zasłaniasz się jakoby swoją niepamięcią! Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1663968

prawda boli, zwolennicy kremla i antypapistów? może ktoś wykaże, co napisałem nie tak? a może ktoś dla porównania pokaże swój komentarz, byle równie rzeczowy i obszerny, ujawniający liczne szczegóły przed publicznością. wstydu nie macie przystępowac do nagonki znanego prorosyjskiego i antypapieskiego chama? to tak bronicie chrześciajństwa "arcykatolicy"? Taki wasz poziom, zabolało że ktoś potrafi odpowiedzieć w swojej obronie

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663970

I żre! I co można zrobić z takim faciem?! Wybaczyć i powiedzieć: opamiętaj się człowieku, bo nasz Pan Jezus Chrystus nierychliwy ale sprawiedliwy i nigdy nie wiemy, czy nie przyjdzie po Twoją biedną duszę jeszcze tej nocy. Nigdy nie wiemy. Nie życzę Ci źle kontrik ale co posiejesz to i zbierzesz. Moimi grzechami sam się zajmę, Ty zajmij się swoimi! Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1663972

taki twój poziom, co za cudowna odpowiedź, jakie to rzeczowe i głębokie, prawdziwe naśladowanie Chrystusa w tej kolejnej fiksacji, coooo nieeee?

Moimi grzechami sam się zajmę, Ty zajmij się swoimi!

tak powiada typ, który sam zaczął ale i kolejne komentarze bierze do siebie, co za absurd

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663976

Wiemy jakie jest imie oskarżyciela, nie idź w jego kierunku, tam jest ciemno i śmierdzi bardzo, a poza tym boli każdego dnia więcej. Pozdrawiam b. serdecznie. STRoch

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1663979

nie odwracaj kota ogonem. odniosłem się do wpisu na mój temat, do czego mam prawo. opisałem ze szczególami, co, dlaczego i kim jest pomawiający. potem przyleciałeś i sam zacząłeś wypisywać pierdoły o mnie, nie możesz się odczepić więc spamujesz jakimiś bredniami z kosmosu bez związku z całym tokiem a nawet grozisz. Kto więc oskarża? Jesteś w stanie to zrozumieć?

i to całe faryzejstwo, chowanie sie za dewocją czy obłędem religijnym- piszesz wreszcie nawet, że wybaczasz, by obwieszczać swiatu, jakiż to arcykatolik jesteś a po chwili zamiast się przymknąć dalejże wypisywac pierdoły i jeszcze grozić. to jakaś sekta?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663981

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Żeby była sekta musieliby mieć jakiegoś mądrego lidera. A tu masz, co widzisz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1663997

To był tylko ukryty rodzynek, otóż są tacy arcykatolicy, który nieraz promują antykatolicką i antypolską sektę lubelską, bywało też, że stawali za dwoma innymi agresywnymi heretykami, oczywiście jak zwrócić uwagę, to kwik i spam. Później starczy, że ktoś wyciąga takich i ośmiesza całe środowiska, niektórzy to regularni chorzy (wszyscy znamy przynajmniej kilka takich przypadków), dochodzi do tego, że wśród prostego ludu znana jest prawda, że te najświętsze to największe świnie. A potem jeszcze ludzie oburzają się, jak to świat upada ale jak ktoś wygaduje byle pierdoły na papieża czy cokolwiek, to ich nie ma, są za to takie kryspinowe kazania, jak to masz paść na kolana w imię tak elitarnej prawicowości.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1664026

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Taka Rebe np.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1664043

... a zawodnicy poszli sobie do szatni uciąć drzemkę.Takiego meczu to jeszcze nie widziałem! Kontrik naparza Rocha, Roch Tezeusza, Wiesiołek biega z "cytatami" na około nich i tylko patrzeć jak w głowę zarobi.Nataniel usiadł gdzieś z boku i uszami się wachluje! H-D porwał gdzieś do komory Rebeliantkę żeby mu jej nie uszkodzili! Bo co jak co ale Rebeliantkę to on ma.

Ale cyrk!  Ale się spłakałem! Ha, ha, ha, ha.!  Co jakiś czas tu na Niepoprawnych takie igrzyska się dobywają.

Szkoda, że Haskiego niema! Żałuj Haski, żałuj, że Ciebie nie było.

Liczyłem na Kryspina, ale Go także gdzieś wcięło. Szkoda wielka, też doskonały fechmistrz!

Wątpię, aby w tym amoku ktokolwiek wiedział co poszło, a zresztą jakie to ma znaczenie, o co awantura, aby siedziało! I się dzieję. Klawo jak cholera.  Liczę, że już po tym wszystkim, to Kontrik nie będzie okiem łypał, bo mu ktoś w zamieszaniu wyjmie gołym palcem.   Kontriku łap się za oko. Odpuść ruskie onuce, trzymaj oko! Co Portal bez Twego oka będzie od jutra wart! Jak szubienica bez wisielca.

Dawno tak się nie ubawiłem, a jak się napłakałem, mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec, po przerwie też jest dzień.

Będę relacjonował na bieżąco!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Apoloniusz

#1663983

No dobra, z tej relacji to i ja się uśmiałam, wyobrażając sobie jak latam między siedziskami na  tej imprezie z takim pudłem na szyi z  "cytatami"  jak lody na patyku,  Krispin zapewne dołączy ze swoimi porcjami  ciacha, czekam jeszcze na parę innych imprezowiczów. :-)

Ważne, żeby impreza zakończyła się dobrze, czy się zakończy to zobaczymy, ale bez niej nie byłoby nawet nadziei na jakąkolwiek poprawę dusznej atmosfery, a tak to przynajmniej wietrzenie mamy .

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1663988

I bardzo dobrze zrobił. Wyjdzie to na zdrowie - przede wszystkim jemu., Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1664632

Husky to zawsze był jednak o dwie półki wyżej, choć zdarzały się "występy" delikatnie mówiąc...kontrowersyjne  Czemu akurat on dostał te czarno-czerwone paski, a nie osły to tajemnica Gawriona, dla mnie nie pojęta.

Pozdrowienia dla Huskiego.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1664646