Dwa osły i baran wyszły na łąkę

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

We wcześniejszej notce stwierdziłem:"Nie warto nawracać osła z sieczki na siano" . Życie potwierdza prawdziwość tej tezy.

Nie nazwałem onych osłów po nicku, nie tylko aby ich nie nobilitować ale dlatego że się nimi brzydzę!

I co? Osły jak to osły same wlazły na łąkę i ryczą kim są. Dołączył jeszcze do nich baran.

Ciekaw jestem czy dalej będą się chwalić który jest którym?

Amen.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:13)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Możesz się roztopić. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1664062

32 Nathanel Nabijanie odsłon nd. 2014-10-02 ostrzeżenie + utrata punktów komentatora 1000 oraz blogera 20001 października na wniosek samego Nathanela w związku z jego zarzutem braku naliczania punktów za odsłony, sprawdziłem odsłony jednego z ostatnich wpisów. Okazało się że przyczyną braku naliczenia punktów za odsłony jest generowanie zbyt wielu odsłon wpisu w krótkim czasie (kilkadziesiąt w jednej minucie; algorytm nie wychwytywał zmiany wyzwalającej naliczenie punktów). Zaniepokojony tym faktem sprawdziłem inne (wiele) wpisy Nathanela z kilkutysięcznymi odsłonami. We wszystkich były nabicia. Okazało się że nie tylko on sam nabija sobie wpisy ale robi to również użytkownik Alisia. Sprawa została zbadana bardzo dokładnie - tak aby wykluczyć pomyłkę - sprawa udokumentowana jest w 24 zrzutach ekranu, które eiwdentnie wskazują na nabijanie.
Dodatkowo wyjasniana jest sprawa posiadania przez Nathanela 3 kont wystepujących z tego samego adresu IP.

 

141 Nathanel 1. Wulgarne i agresywne komentarze skierowane do innych użytkowników: "Spływaj chuju karmiony kurzym gównem i proś Boga abym cię na mojej drodze nie spotkał bo pożałujesz putinowska mendo a rodzina twoja sie ucieszy że się takiego zropiałego palanta pozbędzie."http://niepoprawni.pl/comment/1543665#comment-15436657 lipca 2017ostrzeżenie + odpublikowanie komentarza Ewidentne naruszenie - wulgarne wyzwiska kierowane do innych użytkowników

 

146Nathanel1. Prowokowanie użytkownika agresywnym i obraźliwym językiem: "Ja z chamką w jednym pomieszczeniu nie zostanę. Robi zbyt dużo smrodu bo nazywa się z gówna babka. Nie myśl teraz "pindo" że możesz mieć satysfakcję bo może cię orgazm zabić" gadaczka z dnia 30.07.201730 lipiec 2017ostrzeżenie + -500 punktów komentatora Recydywa - proszę o przestrzeganie regulaminu

 

 

A co prócz tego? Operetkowe szantaże i fochy po staremu, manipulacje tekstami, zrzynanie z netu. Próba wszczęcia nagonki a gdy wreszcie uzyskał promowanie swego debilnego, odgrzanego starego tekstu, znów zamarzyło się wykorzystać sytuację i teatralnym szantażykiem wymusić VIP-owskie traktowanie. I patrzcie- miał się powstrzymać z pisaniem na znak protestu (wycofany tekst "Kwarantanna"), szantażując odejściem, ledwo znów przyszedł i nabluzgał- ale wobec braku efektu znów wraca byle namącić po czym... znów teatrzyk z odejściem. Kolejne wycofanie tekstu i znów kolejny raz. Kto tu się tylko ośmiesza?

Primadonnie nie udało się wymusić specjalnego traktowania z pogromem krytycznie odbierających, to znów strzela focha.

Stop nathanelizowaniu internetu!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1666178