Chiński sąd orzekł, że „homoseksualizm jest zaburzeniem psychicznym”

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Dożyliśmy czasów że sędziowie orzekają o stanie zdrowia lepiej niż lekarze. Chiny obok Korei Północnej są bez wątpienia krajem gdzie poprawność polityczna nie podlega negocjacjom ani kompromisom. Nikt też nie wątpi ze dzisiaj Chiny są zaraz po USA wzorcem nowego państwa o ustroju komuno-kapitalistycznym. To taka "hybryda" państwowości.

Ostoja komunizmu Chiny i jego kolebka Rosja mają odpowiednio 102 i 285 miliarderów. Neokomunistyczne USA - 705.

Co zastanawiające Chiny i Rosja kraje o wzorcowej poprawności politycznej i zamiłowaniu do parad niezbyt zezwalają na popularne w innych "postępowych" społeczeństwach gej parady. Są "proud"  ale z zupełnie innych powodów.

U nas "poprawność" polityczna powoduje że nie można stwierdzić iż „homoseksualizm jest zaburzeniem psychicznym” więc można i należy to leczyć ale że to jest "prawo człowieka".

Chiński rząd oficjalnie usunął homoseksualizm ze swojej listy zaburzeń psychiatrycznych w 2001 roku. Chińskie Towarzystwo Psychiatryczne oświadczyło wówczas, że uznaje homoseksualizm za część „normalnych” zachowań seksualnych, z zastrzeżeniem, że osoby niezadowolone ze swojej orientacji seksualnej mogą nadal zostać uznane za wymagającej pomocy psychiatrycznej ”.

Jednak w 2013 roku Edycja z 2013 r. Jinan University w chińskiej prowincji Guangzhou  w podręczniku dla studentów zatytułowanym  Mental Health Education for College Students sklasyfikowała homoseksualizm jako „zaburzenie w seksie lub wypaczenie wobec obiektu zainteresowania seksualnego”.

Chińska studentka Qiu Bai trzykrotnie pozywała chińskie ministerstwo edukacji do sądu w latach 2015 i 2016 r., oskarżając władze o nieuwzględnienie jej skarg dotyczących używania rzekomo „ anty-LGBTQ +  terminów  w podręcznikach akademickich”. Podobni niejako Xixi, Qui  (pseudonim tak jak pseudo prawa genderystów) także pozwał wydawców podręczników uniwersyteckich za drukowanie że homoseksualizm jest zaburzeniem psychicznym.

Jednak 22 lutego Chiński sąd orzekł, że wydrukowanie słów „homoseksualizm to zaburzenie psychiczne”, które pojawiło się w podręczniku uniwersyteckim używanym w prowincji Jiangsu we wschodnich Chinach, nie było błędem.

Orzeczenie chińskiego sądu nie jest niczym nadzwyczajnym. Homoseksualizm był określany jako zaburzenie psychiczne przez każdą cywilizację w historii ludzkości.Bóg nazywał styl życia LGBT obrzydliwością. Bóg zniszczył społeczność LGBT w Sodomie i Gomorze i nazwał społeczność LGBT jako czyniącą zło.

Najdłużej odbywająca się w Chinach hucpa związana z "dumą" gejowską „ShanghaiPRIDE” została odwołana na czas nieokreślony, w sierpniu 2020 r.

Czym grozi uleganie genderowemu terrorowi?

Oto przyklad z " postępowego wzorca" czyli z USA.

Prezydent " Sleepy Joe" Biden nominował na Ministra Zdrowia i Spraw Socjalnych produkt poprawności czyli Rachel Levine - faceta prowadzącego życie jako kobieta.

Kandydaturę Levine tą ostro zakwestionował senator Rand Paul wskazując że ten osobnik popiera stosowanie poparł leków i procedur chirurgicznych mających na celu zmianę płci dzieci nawet wbrew sprzeciwom rodziców:

     „Podobnie jak okaleczanie chirurgiczne ( modyfikacha narządów płciowych), hormonalne przerwanie dojrzewania może trwale zmienić i zapobiec prawidłowemu rozwojowi  drugorzędowych cech płciowych” - powiedział Paul. „American College of Pediatricians stwierdza, że od 80 do 95 procent dzieci mających dysforią płciową przed okresem dojrzewania ostatecznie doświadcza ustąpienia choroby w późnym okresie dojrzewania, jeśli wcześniej nie zostaną poddane interwencji medycznej i afirmacji LGBT.. … Senator Paul pyta: "Doktorze Levine, czy uważa pan, że nieletni są zdolni do podjęcia tak zmieniającej życie decyzji, jak zmiana czyjejś płci? ”

A teraz pomyślcie co robić aby nie dopuścić do chwili w której takie pytania będą padać w polskim Sejmie.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:5)

Komentarze

Oczy całkiem jak kontrika. Przypadek genetyczny?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Alina

#1663238