Biden zaatakował Syrię, Biden zatakowany przez...... Demokratów.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Jesteśmy przeciwko wojnie w Syrii i dlatego będziemy tam bronić pokoju i to tak że kamień na kamieniu nie  zostanie.

Tak jest filozofia nowego ładu światowego.

Lotnictwo USA przeprowadziło w czwartek we wschodniej Syrii naloty wymierzone w obiekty pro irańskiej milicji. Był to odwet za atak rakietowy w Iraku, w którym zginął jeden cywil współpracujący z amerykańską armią a 9 osób zostało rannych.

Według Syryjskiego Obserwatorium Praw Człowieka w czwartkowych nalotach, zginęło co najmniej 22 osoby.

Iran wydaje się teraz być sojusznikiem Biden więc irański atak na cele USA w Iraku to widocznie efekt nowej ideologii "Fratelli Tutti". Biden. Administracja Bidena uchyliła  właśnie przywrócenie sankcji ONZ nałożonych na Iran przez byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Neokomuniści którzy ukradli Amerykę Amerykanom ostatnie CZTERY lata spędzili  oskarżając Trumpa o chęć pójścia na wojnę, podczas gdy w tych samych czterech latach Trump wycofywał wojska z Iraku i Afganistanu, teraz jego "opiekunowie" pseudodemokratyczni w pierwszych tygodniach władzy rozkazali armii napaść na Syrię. Zbombardowano Syrię, ponieważ irańska milicja zaatakowała IRAK z poza terytorium IRAKU !!!!

Cygan zawinił kowala powiesili.

Teraz "Demencja Joe" który zapomniał że robi to za co atakował swego poprzednika sam został zaatakowany przez.......

Przez swojego przyjaciela Demokratę który prowadząc pierwszy imeachment Donalda Trumpa otwierał drogę do tronu panu Bidenowi.

Ameryka pamięta jeszcze o tym że była krajem demokratycznym i samorządnym więc Prezydent USA ma obowiązek aby poinformować dokładniej uprzedzić Kongres o zamierzanej akcji wojskowej.

 Adam Schiff (D-CA), bo o nim mowa, Przewodniczący Stałej Specjalnej Komisji Wywiadu Izby Reprezentantów, skrytykował administrację Bidena za sposób, w jaki powiadomił przywódców Kongresu o ataku wojskowym USA.

Schiff, który jest członkiem tzw. Gangu Ośmiu, który otrzymuje od władz wykonawczych informacje na temat tajnych informacji wywiadowczych, powiedział reporterowi CNN , że „sposób powiadomienia” przez Bidena, o konieczności ataku był „niewystarczający” (a raczej "nieodpowiedni").

     Zapytany, czy uważa, że najpierw potrzebna była autoryzacja Kongresu Schif odpowiedział „patrzę czy było na prawne uzasadnienie, związek przyczynowy, pilność, potrzeba ochrony naszych interesów. Nie jestem więc gotowy, aby dojść do ostatecznych wniosków w tej sprawie, ale poprosiliśmy administrację o więcej informacji ”- powiedział

   Wcześniej Senator Tim Kaine (D-VA) Tak, tak  także Demokrata), członek wpływowej Komisji Spraw Zagranicznych Senatu, wezwał Bidena do konsultacji z Kongresem w sprawie nalotów na Syrię.

„Naród amerykański zasługuje na to, by usłyszeć uzasadnienie administracji dla tych nalotów i prawne uzasadnienie działania bez aprobaty Kongresu” - powiedział Kaine w oświadczeniu. „Ofensywna akcja wojskowa bez zgody Kongresu bez nadzwyczajnych okoliczności. nie jest zgodna z konstytucją Kongres musi być szybko poinformowany o tej sprawie ”.

Choć administracja Bidena nie powiadomiła Kongresu o ataku na koordynowane przez Iran obiekty wojskowe w Syrii, Stany Zjednoczone z wyprzedzeniem powiadomiły Izrael.

Wyobrażacie sobie taką krytykę w ramach parti rządzącej w Polsce ( mam na myśli nie tylko PiS ale jakąkolwiek partię rządzącą w Rp3 i 1/2 ?. Wystarczy wspomnieć polityków Solidarnej Polski a konkretnie byłego ministra Kowalskiego.

PS. Dlaczego Biden nie powiadomił Kongresu? Być może to nie Demencja Joe wydał ten rozkaz albo zapomniał że to zrobił.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:7)

Komentarze

"Dlaczego Biden nie powiadomił Kongresu?"

Bo w odróżnieniu od B.Obamy, nie dostał awansem pokojowej nagrody Nobla!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1663078