Czym jest ta "Konfederacja"?

Obrazek użytkownika Muni
Kraj

Skąd się wzięła ta dziwna formacja? Myślę, że z czasem, nastąpiło nieubłagane zatarcie wyrazistych granic - patriotym kontra jego brak, komuna / demokracja, państwo socjalne / liberalne, kultura / chamstwo. Jeszcze do czasów Palikota (skąd się on wziął?) podziały były wyraźne. Jednak zaczynają się zacierać. Wspomniany Palikot rozsiał zarodniki "nowego chama", czyli osób przeciw czemukolwiek co ma związek z logiką, zdrowym rozsądkiem i patriotyzmem. Ten narybek zaczął się rozrastać i plątać tu i tam, szukając żerowiska. Część popłynęła do Nowoczesnej, ale to upadło. Rozleźli się po K15, PO, a część trafiła do korwinowskich grupek. Tam zrobiło im się miło. Można było otwarcie gadać, że lubi się forsę, że ma się w dupie Polskę, cokolwiek można wyrechotać i nic nie jest złe. Można czytać NIE, można każdą głupotę potwierdzić bzdurną teorią, a co?! Można swoją zawiść i wściekłość na to, że ktoś biedny dostał wsparcie obrócić w "program". Podatki - złem absolutnym! (ciekawe, gdzie ich nie ma?) A skoro nie ma podatków, to po co urzędy?! Skoro jest wolność, to wszystko niepotrzebne! Armia też. Ameryka? Zło wszelkie (podobne twierdzenia jak postkomuny). Przecież można być niepodległym bez Ameryki! A armia - skoro nie ma podatków - też nie opłaci się. I niech nikt nie gada, że to na rękę Putinowi, czy Merkel! 
Ogólnie rzecz biorąc, to taki stek pierdółek i ględzenia starego JKM, który nawiasem mówiąc należał do SD, czyli sprzymierzonej z PZPR partyjki. Cynizm, zazdrość, nihilizm, i pod siebie, pod siebie, żeby więcej, żeby inny nie zmniejszył miseczki. Jak pieski, zeżreć szybko i bez przemyśleń, żadnych głębszych idei, po co to komu? I te rozważania o "biznesie" na poziomie teorii Ryszarda Petru. No i oczywiście 100% odporność na argumenty, oraz powtarzane w kółko frazesy i kłamstwa, o rozdawnictwie, o ogromnym wzroście podatków i skolonizowaniu przez krwiożercze USA. Samo patrzenie na tego ich frontmana - to chuchro o wyglądzie kurczaka z powstrzymywanym wykrzywieniem mega-ust już powoduje pytanie: "kto by k... chciał na to głosować?" Jak widać jest te 6-8%, które chcą. No, ale jak wiemy, zawsze jest te kilka procent, które zasra deskę w toalecie. Nieznoszę tego Pali-Korwi-Petrunizmu. Tfu!  Potencjalny wyborco, nie daj się zwodzić temu kitowi niedouków, sponsorowanych przez ruski mir. 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:17)

Komentarze

Z tej swojej frustracji przyczyniłeś się bezwiednie do "odmalowania" prawdziwego obrazu wyborów:

Udało ci się usiąść poprawnie by nie osrać deski - twój głos trafi rurami prosto w szambo - nie zapomnij się podetrzeć!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1636281

https://wpolityce.pl/polityka/506600-gowin-zaskakuje-ws-kandydata-po-bortniczuk-ma-inne-zdanie

Cyt:

Gowin zaskakuje: Wygrana Trzaskowskiego nie będzie żadną katastrofą.

______________________________

Skąd się wziął ten dziwny facet w ZP?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1636291

Widać, że na ostatnim odcinku wyścigu o fotel Prezydenta rozgrywki wewnątrz ZP się nasilają. W każdej chwili można oczekiwać jakiejś ciekawostki z betonowego obozu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1636297

pytasz:"Skąd się wziął ten dziwny facet w ZP?"

to taki rodzaj "bezpiecznika" dziala podobnie jak J Wilk w Konfederacji:)

pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

mirek

#1636309