Wymiary / Gęstości Wszechświata

Obrazek użytkownika Mieczysław Jacek Skiba
Idee

Wymiary / Gęstości Wszechświata
 
W wielu swoich publikacjach mówię o wymiarach / gęstościach w których zawierają się ciała/umysł/dusze/duch. Z punktu widzenia Źródła = ducha wszystkie te elementy są w nas i składają się zarówno na nasze ograniczone ja – ego jak i na nasze Pełne JA = Jestem = Jesteśmy. W rzeczywistości nie jesteśmy tym chwilowym ciałem, w rzeczywistości jesteśmy Źródłem = Pełnią Miłości bezinteresownej. Ten świat jedynie nam tę prawdę przysłania.
Niech mój list do kosmologa, na który nie otrzymałem odpowiedzi, wyjaśni jak ja widzę wymiary / gęstości wszechświata. Wielu widzi podobnie.

Ksiądz Profesor Michał Heller Kosmolog – list

Księże Profesorze !

Wczytuję się w opisy różnych teorii kosmologicznych z Księdza literatury naukowej i ciężko mi to ogarnąć – bo jest to zbyt naukowe, i wiele w tym pojęć. Ale się staram .
Jako mistyk poznałem: 1/ Pełnię Miłości = Źródło = Boga tzw. nowe niebo lub inaczej 7D – siódma gęstość / wymiar. 2/ Pełnię Światłości [Światłość Wiekuista] / Miłości tzw. stare niebo lub inaczej 6D – szósta gęstość / wymiar. Są to stany Ducha Świętego – wszechobecnego – stany totalnej Jedności Boga Stwórcy i Zbawionych – wieczne TERAZ. Te stany są w nas.
Poznałem i negatywne odpowiedniki Ducha Świętego czyli Ducha nieświętego; 3/ Otchłań [7D] gdzie dusze umierają oraz 4/ Piekło – Ciemność [6D] gdzie tkwią dusze / duchy tzw. potępione w stanie zupełnego rozdzielenia = oddzielenia, w stanie szatańskiej hierarchii, w stanie nienawiści, udręki i lęku. To też są stanu ducha. Coś potwornego.

Zbadałem też wiele materiałów na temat tzw. Astralu czyli inaczej Czyśćca [tzw. 5D – piąta gęstość / wymiar, miejsce przebywania dusz indywidualnych, falowy charakter] gdzie są zarówno piekła jak i nieba – ale nie ma tam stanu takiej totalnej Jedności jak w niebach – nie ma tam stanu Zbawienia = Wyzwolenia.

Materię podzieliłem wg tej wiedzy na gęstości / wymiary 4D czyli stan światła gdzie materia ma bardziej falową naturę niż cząstkową oraz na materię bardziej cząstkową nazwałem ją materią ciężką czyli wymiar / gęstość 3D. Zaliczyłem do tej materii 3D ludzi, zwierzęta i rośliny. Do 4D należą liczne rasy kosmitów, niekoniecznie dobrych. 2D to też materia ciężka – minerały i proste organizmy. A 1D – to Wielki Wybuch, zrodzenie się materii.

Jestem pewien, że rodzenie się materii dokonuje się za sprawą 6D Światłości Wiekuistej – wszechobecnej. A destrukcja materii następuje za przyczyną 6D ciemności i ich sług. Wszystko to możemy nazwać łącznie ewolucją i inwolucją. Do pewnego momentu przeważa ewolucja – ale w pewnej chwili zaczyna się inwolucja czyli łączenie materii z Duchem Świętym czego końcowym efektem może być nieśmiertelność materii.

Co Ksiądz Profesor na takie widzenie rzeczywistości ?

Przesyłam kilka materiałów do przeglądnięcia. W tym projekt mojej 2 książki. Projekty są w liczbie 5 – ale redakcja wolno nad nimi pracuje.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Pozdrawiam, Szczęść Boże.

Mieczysław Jacek Skiba, geolog, górnik, mistyk,

PS – 1

Ważniejsze niż Wszechświat – wykład ks. prof. Michała Hellera

https://www.youtube.com/watch?v=iPh1s9glxx8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1izrpm7kXbMZbv0g0yr_sHC2uVhyr7bZkBaX1dGuUbDqmcd8DtrXxcouk 48 079 wyświetleń, •Nadawane na żywo 29 paź 2018

Copernicus Center for Interdisciplinary Studies
39,8 tys. subskrypcji 

Są pytania małe, większe i największe. Są pytania prywatne, stawiane w swoim własnym interesie, i pytania ogólnoludzkie – takie, które roztrząsają filozofowie i których pełna jest literatura. Istnieją wszakże pytania o szczególnym ciężarze gatunkowym; często nazywa się je Wielkimi Pytaniami. Typowym przykładem Wielkiego Pytania, i to z najwyższej półki, jest pytanie o sens. Niekoniecznie o sens życia, czy sens Wszechświata, po prostu o sens. Wszystkie inne pytania są tylko rozmienianiem na drobne tego Wielkiego Pytania. Dlaczego w ogóle coś istnieje? Dlaczego to „coś” jest wszechświatem? Czy da się wyzwolić z niewoli czasu? Czy istnienie zła w historii wszechświata da się jakoś usprawiedliwić? Na czym polega granica między dobrem i złem? Dlaczego należy myśleć i postępować racjonalnie? Co to są wartości? Jak przeżyć dobrze kolejny dzień? To wszystko różne wersje podstawowego pytania o sens. Pytania, przed którym nie uciekniemy – choćbyśmy odlecieli na krańce wszechświata. A może to właśnie tam, u początku i kresy wszystkiego, pytania o sens wybrzmiewają najbardziej? Może więc i tam powinniśmy szukać na nie odpowiedzi? W swoim wykładzie, kolejny z serii Wielkie Pytania w Krakowie, ks. prof. Michał Heller – światowej sławy kosmolog i filozof, laureat prestiżowej Nagrody Templetona – postawi pytanie o sens i zastanowi się, jakie odpowiedzi na nie sugerują nauka, filozofia i teologia. Czy są to spójne, czy sprzeczne odpowiedzi? I dlaczego samo pytanie o sens jest najbardziej doniosłym, jakie można zadać? Dlaczego są sprawy „ważniejsze niż wszechświat”? Wielkie Pytania są nie tylko skierowane w stronę odpowiedzi, których poszukują; one same niosą w sobie cień odpowiedzi – w każdym razie na pytanie, kim jest ten, kto pyta. Wielkie Pytania nigdy nie milkną całkowicie... Intro Music: www.bensound.com. Typography based on Minimal 2D Typography by Nexc.

Mój komentarz do wykładu:

Mieczysław Skiba  

Z wykładu księdza profesora Michała Hellera rozumiem, że Ucieleśnione Pole Racjonalności = LOGOS to całe Stworzenie, Bóg = Miłość ucieleśnił się. Chociaż są tacy, którzy uważają np. Wiesław Matuch bazujący na wiedzy Ojca Pio, że Bóg nie stworzył światów materialnych lecz stworzyli te światy upadli Aniołowie, do których i my się zaliczamy ! A Bóg Stworzył jedynie oryginalne niebo, w którym wszystko jest doskonałe i w którym nie ma ani zła ani cierpienia. Ta teoria Wiesia ma swe uzasadnienie - bo faktycznie w naszej rzeczywistości doświadczamy brutalnie wyjątkowo wiele zła i cierpienia.

PS - 2

Pole Świadomości - nauka już dochodzi do Prawdy, że jesteśmy Jednym

Super wywiad pt. Nauka potwierdza Oświecenie

John Hagelin PL - Science confirms Enlightenment!!!

John Hagelin, światowej sławy fizyk, opowiada o naukowo odkrytym Zunifikowanym Polu Superstrun, źródle i esencji całej zawartości

John Hagelin

How is knowledge lost ?

https://www.youtube.com/watch?v=XsKMQnsAfuA
https://www.youtube.com/watch?v=l4bk8eRoToQ

mój komentarz:

Witajcie ! Na poziomie duchowym gęstości / wymiarów 6D i 7D i wyższych wszyscy stanowimy Jedno - Jesteśmy Jedną Pełnią Światłości i Pełnią Miłości oraz Pełnią Wiedzy [cieleśnie obecnie żyjemy w gęstości / wymiarze 3D]. Zapraszam do zapoznania z moimi materiałami, o których liczni już wiedzą - m.in. z 2 projektami książek 'Walka ....' i 'Bóg Jest Miłością ...'. Tu w tym wymiarze gęstości 3D są portale do innych wymiarów - one są w nas - potwierdzam bo okiem duszy tzw 3-cim ujrzałem gęstości 6D i 7D - jasną i ciemną stronę mocy, z którymi Jesteśmy Zjednoczeni. Jesteśmy wielowymiarowi - i ja już sobie uświadomiłem jak nas Ludzi potężne duchowe Istoty siły ciemność okupujące nasz Świat zmanipulowały na tej planecie. Pozdrawiam. Jacek

Tak więc z powyższego jasno wynika, że chociaż nosimy w sobie Pełnię, a nasze ciała są ucieleśnieniem tej Pełni, to i tak mało osób zdaje sobie z tego sprawę i na siłę utożsamia się nie z duszą i duchem lecz z tym ciałem. Święty Paweł powiedział, że kto w ciele pokłada nadzieję, w ciele zbiera swój plon, a kto pokłada nadzieję w duchu, w duchu zbierze swój plon. Czy ten aspekt naszej wielowymiarowości – czyli Pełnia – nie staje się w tym momencie bardziej atrakcyjna i upragniona niż tkwienie w materii ?

powyższe z projektu książki: Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – uwolnienie od Matrixu.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)