List do dogorywającego trupa który był Narodem Polskim

Obrazek użytkownika Mieczysław Jacek Skiba
Idee

List do dogorywającego trupa który był Narodem Polskim

Nie powiecie już za Wieszczem „Nasz naród jak lawa, Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa, Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi; Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi” lecz powiecie „mądry Polak po szkodzie”. Jedni powiedzą to nad swoim grobem bo są niepotrzebni i są przeznaczeni do eksterminacji, inni – nieliczni - powiedzą to zaczipowani jako niewolnicy utwierdzającego się systemu panów i niewolników NWO gdzie ich los i życie będą spoczywać w rękach zwyrodniałych elit, za którymi stoją jeszcze bardziej zwyrodniali Anunnaki = Gady okupanci tej planety. Umarł Bóg w waszych sercach więc i w sobie i w swoich bliźnich Chrystusa i Boga już nie rozpoznacie. Ciemność Was ogarnie i za życia i po śmierci !!! SMUTNA Prawda !!! Nie zdołacie się wyzwolić ani tu na Ziemi ani po śmierci ziemskich waszych powłok !!! SMUTNA Prawda !!!

Kiedyś z powodu głupoty i prywaty kierowanych chciwością i brakiem braterstwa magnaterii, szlachty i kościoła niezdolny do jakichkolwiek reform dumny Naród Polski stał się niewolnikiem trzech zaborców Rosji, Prus i Austrii. 123 lata niewoli, upokorzenia, walk o niepodległość – krew i męczeństwo. Bo siły i moce działające na tej planecie na zasadzie ‘dziel i rządź’ wciąż były za silne. Krótki moment wolności po tej niewoli też został okupiony krwią bo bratobójcze utarczki nie ustały, a równości społecznej nie wypracowano. Potem przyszli kolejni jeszcze okrutniejsi okupanci – bez Boga w sercach Naziści niemieccy i radzieccy oprawcy. Znów potworny ucisk, krew i męczeństwo stały się udziałem Polaków. Bo siły i moce działające na tej planecie na zasadzie ‘dziel i rządź’ wciąż były za silne. Potem sprzedano nas Rosji Radzieckiej w Jałcie. Pracowity Naród Polski stał się dojną krową dla okupanta, który pozwolił jednak zbudować silne marki polskie przemysłu i rolnictwa – abyśmy mogli im dostarczać towary i usługi. Dojną krową stała się pracowita Polska. Zachodnie elity o Polsce i całym Świecie nie zapomniały jednak. Plany Masonów i Syjonistów od wieków przygotowywane aby cały Świat zniewolić zaczęto intensywniej realizować, bo i układy władzy i technologie dorosły ku temu. Okrągły stół to nic innego jak dogadanie się elit światowych – Rockefellerów, Rotshildów, … i innych chciwych banksterów – z Jaruzelskim , z władzą oraz z opozycją. I sprzedano nas już wtedy całkowicie. Czyż nie widzicie, że polskie marki znikły ? – że zgnojono nasz przemysł i rolnictwo, a nawet usługi ? – że nasze dzieci tułają się po świecie za pracą bo w Polsce się już mało kto dorabia ? – że korporacje i koncerny znalazły w Polsce tanią niewolniczą siłę roboczą ? – że teraz rozkradają resztkę, która została – polskie bogate złoża, polskie wody i lasy ? Jeszcze moment i nie będziecie mieć już NIC bo jankeskie wojska przybywają tu jako kolejni okupanci aby pilnować bogactw tej ziemi dla chciwych i pazernych panów tego świata – aby Was ujarzmić w razie buntu– nie zdziwię się jeśli potraktują Was jak się traktuje Palestyńczyków na ich własnej ziemi.

Nie wierzę już w Waszą gorącą lawę, która może wybuchnąć ku ocaleniu. Uważam, że jesteście dogorywającym trupem.

Mój program wyborczy Zasady Ludzi Wolnych, gdzie Suweren Naród żyje bez ucisku i bez mamony – żyje na zasadach współpracy i braterstwa oraz powszechnego dobrobytu, został wyszydzony i wyśmiany jako utopia i mrzonki wariata, nawet przez najbliższych.

Wybraliście !!! Wasz wybór !!! Bo siły i moce działające na tej planecie na zasadzie ‘dziel i rządź’ wciąż są za silne.

Pozdrawiam

Archanioł Michał

PS

Ten list napisany w bólu to mój ostatni krzyk nad tym Narodem !!! Bo albo zaczniemy działać wspólnie w jedności ku ocaleniu i dobru wspólnemu – albo egzystencja, a nawet Zbawienie, tego Narodu będą zagrożone ! Słuchajcie !

To należy wysłuchać. https://www.facebook.com/watch/?v=799565054154606

GlosGminny.pl, Jak wygląda mechanizm

Korporatokracja, czyli: FAKTYCZNĄ WŁADZĘ W POLSCE POSIADAJĄ KORPORACJE.

Jak korporacje przejmują kontrolę nad światem i ludźmi ?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:3)