Bitwa o Ziemię

Obrazek użytkownika Mieczysław Jacek Skiba
Idee

Bitwa o Ziemię

Przyznam się, że do niedawna czarno widziałem naszą przyszłość, bo próby zniewolenia nas przybrały na sile i intensywności. Ja sam leczony psychotropami straciłem wewnętrzne widzenie, i czuję się zniszczony i zatruty. Ale są i inni widzący, którym otwarło się oko duszy i widzą. Jedni widzą, że portalem słońca naszego przybyła odsiecz dla nas. Inni widzą, że portalem na Syriuszu. Kilka lat temu gdy jeszcze więcej widziałem w widzeniu wewnętrznym ujrzałem różnorodność ras dobrych Kosmitów, którzy przebywali w wymiarze 6-tej gęstości w Światłości Wiekuistej. My żyjemy w 3-ciej gęstości w ciężkiej materii. Prosiłem ich o pomoc i wielu prosiło – aby uwolnić Ludzkość i Ziemię od sił Ciemności. Później psychotropy zniszczyły we mnie wszystko, w tym takie wewnętrzne widzenie, i odebrały mi zdrowie. Ale dzięki innym widzącym działającym w Internecie wiem, że te piękne siły Światłości zeszły w wymiar 5 – astral i w 4 – materii świetlistej i w sierpniu 2019 roku stoczyły zwycięską bitwę z siłami Ciemności. W bitwie wzięło udział 250 milionów Istot Światłości i 1,5 miliarda Istot po stronie Ciemności. Na szczęście Istoty Światłości miały przewagę technologiczną i mimo wielu strat bitwę wygrano. Teraz oczyszczają ten sektor galaktyki z Ciemnych sił. Zejdą i na Ziemię w 3-cią gęstość aby nas i tu uwolnić od Ciemnych sił, które nas jeszcze zniewalają władzą, prawem, pieniądzem i technologią. Będą leczyć, pomagać, nauczać jak żyć dobrze jako Wolna Istota Światła i Miłości.

Czy w obliczu zagrożeń niewolą jakie na nas czyhają nie jest to prawdziwa dobra nowina ? Po 310 tysiącach lat doczekaliśmy się ponownej bitwy o Ziemię – tym razem wygranej przez siły Światłości. Chwała im za to poświęcenie.

NASA zarejestrowało przez satelity pojawienie się tysięcy świetlistych obiektów – statków UFO,  już nie UFO – wokół naszej planety.  Oto filmik obrazujący tę sytuację. Flota statków UFO na orbicie wokółziemskiej – NASA, •24 cze 2013, Myśliciel - Cosmic Matrix , https://www.youtube.com/watch?v=QcpTDWgYZ3s&feature=share&fbclid=IwAR3YYmS0zAQzoBCXZLrjhi3U_5y6SYX7qJmkS8ZHwtc6e9S5E1ZUqPxZDZY Stanisław Milewski tak skomentował ten fascynujący obraz: „Teraz wiecie i widzicie czemu na ZIEMI nic nie może się wydarzyć co jej szkodzi, tylko chcieć i przestać sie bać, nie jesteśmy SAMI”.

Bitwa jak powiedziałem odbyła się w 5-tym i 4-tym wymiarach. Teraz Federacja Galaktyczna czyści ten sektor galaktyki, w tych właśnie wymiarach. A nasz wymiar 3-ci niestety wciąż jeszcze jest pod pręgierzem Gadów = Anunnaki, którzy robią wszystko aby przedłużyć niewolę ludzkości -  aby czerpać z nas jak najwięcej luszu. Konflikty zbrojne na planecie i generowanie wszelkich rodzajów stresów i cierpień temu właśnie służą. W. Putin stwierdził, że: "Anunnaki są większym zagrożeniem niż zderzenie się Nibiru z Ziemią". Nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji. Ale pojawiły się kolejne informacje. Putin Bombarduje Fortecę Anunnaki w Syrii -

https://tamar102a.blogspot.com/2019/11/putin-bombarduje-fortece-anunnaki-w.html?fbclid=IwAR24IgaVZ6hEmoQkfS6W4GePFLi0JEpiVTo1mVIK9ZxnrO5TIp4kSrCL39Y,  Michael Baxter - 6 listopada 2019 . Czyżby mocarstwa zaangażowały się i w naszym wymiarze w wojnę z ciemnymi siłami ?

I najnowsze informacje: https://www.youtube.com/watch?v=Wdejgcta8rs - Fala UFO nad Polską? - rozmowa ze świadkami - Janusz Zagórski [NTV].

 

Kiedyś mówiąc w jakiej niewoli tkwimy na Ziemi i o tym, że sam mentalnie ślę wici aby siły Światłości nam pomogły bo siły ciemności też jednoczą swe siły napisałem. „Jakie potęgi i technologie staną naprzeciw siebie by bronić Ziemi nie wiem – na pewno przekraczające nasze wyobrażenie !!!”. Miejmy nadzieję, że wkrótce się wyjaśni kto i po której stronie stoi w tym zmaganiu ?

 

Z fb

Dawid Kijewski Schizofremia pozytywna, Wróć do lekarza.

Aneta K-Grabowska Jeśli już to ,,schizofreNia,, się pisze ,wbrew temu co ogół zamkniętych umysłów sądzi o takich ludziach ze schi to prawda jest jedna -oni widzą i czują więcej a to ten chory świat nałożył na nich diagnozy i spacyfikował lekami ! To MY mamy schi BO NIC NIE ROZUMIEMY !!! Pracowałam latami w psychiatryku i sama się przekonałam, że pacjenci  to wspaniale jednostki bez grama zrozumienia , a lekarze to pogubione osoby z dyplomem lekarza ...

Artur Marcin Tyszkiewicz 29 sierpnia odbyła się największa bitwa pomiędzy plejadianami a drako, zdjęcia też można zobaczyć

Mieczysław Jacek Skiba a gdzie są dostępne te zdjęcia ? jakiś link

Artur Marcin Tyszkiewicz GINA MARIA COLVIN HILL

Artur Marcin Tyszkiewicz udostępnia zdjęcia jako chyba jedyna której to się udało

Roman Zgrzebny Zwiastun końca tego je.....  systemu !!!

Z fb – informacja od – Łukasz Nefarious

Około 150 żołnierzy sił specjalnych Stanów Zjednoczonych i dwóch tuzinów „doradców” uciekło z kontrolowanego przez USA związku w syryjskim Manbij po otrzymaniu wiarygodnych doniesień o pozaziemskich najeźdźcach zmierzających w ich kierunku, według agenta Biura Służby Federalnej Dimitri Osmosowicza. Prezydent Rosji Władimir Putin, który ma dostęp w czasie rzeczywistym do globalnych najazdów Anunnaki, natychmiast wezwał prezydenta Trumpa, ostrzegając go, że horda Anunnaki „zmaterializowała się” 50 km od Manbij i podróżuje z zawrotną prędkością w kierunku amerykańskiego obozu wojskowego. Chociaż Putin nienawidził amerykańskiej obecności wojskowej w północnej Syrii, jego animus wobec wrogich istot pozaziemskich zmusił go do ostrzeżenia Trumpa o zbliżającej się śmierci żołnierzy, powiedział Osmosowicz. „Z początku Trump nie wierzył Putinowi. Myślał, że Putin to wymyślił. Trump powiedział, że Anunnaki Putina prawdopodobnie byli regularnymi armiami syryjskiej armii arabskiej (SAA), aby pomścić poległych towarzyszy, i że amerykańskie siły specjalne mogłyby ich łatwo zlikwidować. Putin przesłał mu zaszyfrowane przez Kreml zaszyfrowane zdjęcia i wideo wojowników Anunnaki zabijających syryjskich cywilów w pobliżu Ras al-Ayn. Rozumiem, że Tr. Operator sił specjalnych twierdził, że widział w oddali „masywną, wirującą burzę piaskową”. Osmosowicz powiedział, że burza piaskowa była nieprzeniknioną falą intruzów Anunnaki, którzy opanowaliby teren i zabili wszystkich na swojej drodze, gdyby Trump nie nakazał ewakuacji. „W odległości 15 km Anunnaki zatrzymali się i zniknęli w powietrzu, prawdopodobnie za pomocą preferowanych środków transportu - portali międzywymiarowych” - powiedział Osmosowicz. Zapytany, dlaczego Anunnaki zaprzestali pościgu lub nie tylko wkroczyli do obozu, Osmosowicz powiedział: „Anunnaki są kapryśni i nieprzewidywalni. Taktyka jest płynna. Za każdym razem, gdy myślimy, że je rozumiemy, robią coś nowego. Ale my też. I może teraz twój prezydent Trump poważnie potraktuje zagrożenie Anunnaki. Obóz zostałby zatarty, a żołnierze zabici. Następnego dnia ekipa telewizyjna RT odwiedziła teren. Materiał wideo sugeruje, że siły amerykańskie pospiesznie się wycofały, ponieważ pozostawiły po sobie broń, sprzęt, meble, przedmioty osobiste, niedokończone kolacje, a nawet zwierzęta domowe. Porzucony pies i pręgowany kot przywitali zespół RT. Aida Almasi, arabska korespondentka RT, powiedziała: „Amerykańskie wojsko wyszło tak szybko, że coś musiało zagrozić ich życiu”.

 

 

Kolejna informacja z fb. Hubert Van Kidey udostępnił post.

Na całym świecie ludzie wyłapują takie same metaliczne, przerażające dźwięki oraz potężne huki. Teorii jest wiele, od biblijnej Apokalipsa wg. św. Jana, lądowania pozaziemskich statków kosmicznych, otwarcie wrót do innego wymiaru, po dźwiękowe testy wspomagające technologię Blue Beam. A co Wy
o tym sądzicie ??? (alienXgate)

Otwarty Umysł

#Ciekawostki #PotężneHuki #MetaliczneDźwięki #Relacje

Potężne huki oraz metaliczne dźwięki

▶ Na całym świecie ludzie wyłapują takie same metaliczne, przerażające dźwięki oraz potężne huki.

▶ Najczęściej zaczyna się od potężnego uderzenia, huku czy też wybuchu, jak określają to świadkowie, którzy szukają odpowiedzi na pytanie, co się stało. Później są to przerażające dźwięki, które potwierdza także policja. Funkcjonariusze, zarówno Ci pełniący służbie jak i Ci będący w domach również słyszeli głośny dźwięk, który określają żartobliwie:

"Jakby w pobliżu lądowało ufo"

▶ Dziwne i niespotykane dotąd dźwięki, którego potwierdzenia nie są wstanie ustalić naukowcy pojawiają się na całym świecie. Czy i w tym przypadku mamy do czynienia ze zjawiskiem zwanym tzw. trąbami apokalipsy ?

▶ Jedne dźwięki, według relacji świadków, rozchodzą się po niebie a inne dają o sobie znać spod ziemi. Teorii jest wiele, od biblijnej apokalipsy (Apokalipsa wg. św. Jana Ap, 8, 1-13 ), lądowania pozaziemskich statków kosmicznych, otwarcie wrót do innego wymiaru, po dźwiękowe testy wspomagające technologię Blue Beam.

https://www.facebook.com/groups/571038263051706/1443719585783565/?comment_id=1444687252353465&notif_id=1575133681696783&notif_t=group_comment

Widać więc z powyższych informacji, że bitwa o Ziemię stopniowo przenosi się również z wymiarów 5D [astralu] i 4D [materii świetlistej] w nasz wymiar 3D [ciężkiej materii]. Efekty tej walki możemy w najbliższym czasie obserwować i w powietrzu, i na morzu i na stałym lądzie. Myślę, że z pól tych bitew będą napływać coraz bardziej szczegółowe dane, tym bardziej jeśli mocarstwa zaangażowały się w tę wojnę galaktyczną.

Bogowie czyli Kosmici prowadzili wojny między sobą i nadzorowali wojny toczące się na Ziemi od niepamiętnych wieków. Tak o tym pisze autor w artykule „Bogowie to nie fikcja” (5) „cywilizacja Bogów” [KIP – Klub Inteligencji Polskiej] „Bogowie prowadzili wojny między sobą na Ziemi, ale tu zasadniczym mięsem armatnim byli ludzie. Jak pamiętamy z greckiej mitologii Bogowie tylko pomagali w walkach, mogąc przechylać szalę zwycięstwa. Podobnie jak w mitologii hinduskiej. Natomiast walki Bogów między sobą były toczone na firmamencie, w przestrzeni pozaziemskiej, a tam jak wiadomo z przekazów hinduskich, w użyciu była najwyższa technologia, do dziś przez nas nie rozpoznana. Technologia, jaką znamy dziś i jaką posiadamy, powstała wyłącznie w wyniku ewolucji technicznej i stworzona została już przez samych półbogów i ludzi lecz dopiero wtedy, gdy Bogowie opuścili Ziemię”. Teraz Bogowie = Kosmici powrócili, ci dobrzy bo kiedyś ci źli wygrali wojnę zostali i zdecydowali o ciężkim losie ludzkości, a naszym cierpieniu – aby doić z nas energię życiową [lusz]. Kibicuję dziś tym dobrym i szlachetnym Kosmitom, z Federacji Galaktycznej, z grupy RA, … i innym stającym w naszej obronie. I niezmiernie cieszę się z ich sukcesów w tym potężnym zmaganiu.

Wojna sił Ciemności i sił Światłości na tej planecie trwa na wszystkich poziomach od czasu zniewolenia planety 310 tysięcy lat temu. Zmanipulowano ludzkość genetycznie i utraciliśmy Raj wchodząc na drogę trudu i walki, na drogę cierpienia i krótkiego życia. Opatrzność Boska = Ochrona sił Światłości zawsze starała się nas chronić, ale nie zawsze skutecznie. Bo ciemni atakowali nasze ciała, umysły, uczucia i nawet dusze chcąc wyprodukować jak najwięcej luszu z naszych dolegliwości, z naszych cierpień. I teraz ich działania przybrały na sile bo stopniowo tracą swój pokarm. Gady = Anunnaki ich wasale i niewolnicy, ich technologie, działają intensywnie na wszystkich poziomach / gęstościach, a złe duchy ich wspomagają. Dlatego cierpienie się wzmogło i liczni umierają nie mogąc już tu dłużej trwać. Siły Światłości robią co mogą aby neutralizować i likwidować zbrodnicze działania ciemnych. Dlatego nie dziwi informacja o tym, że Plejadianie ogłosili, że żyjemy w Czasach Ostatecznych. Nie wszyscy w jednakowym stopniu są atakowani. Ci co śpią są słabo atakowani. Ci co się budzą doświadczają silniejszych ataków. Najsilniejsze ataki spadają na tych, którzy niosą w sobie wzory nowego wolnego i mądrego społeczeństwa na tzw. Gwiezdne Nasiona.

Harald Thiers w najnowszych wykładach mówi o kolejnej potężnej bitwie o Ziemię i ten sektor naszej galaktyki Drogi Mlecznej, która miała miejsce 21 stycznia 2020 roku. A więc wojna jeszcze nie skończona ? Ciemni nie odpuszczają. Wszak panowali prawie nad całą galaktyką.

Harald twierdzi, że 22.03.2020 roku odbyła się ostateczna bitwa o Ziemię i ten sektor Galaktyki Drogi Mlecznej – siły Ciemności poniosły druzgocącą klęskę. Niech wywiad przeprowadzony przez Paulinę Grzelczak z Haraldem wyjaśni kwestie bitwy oraz to co się dzieje obecnie na naszej Ziemi.

https://www.youtube.com/watch?v=Cec6-IT2T-s&feature=share&fbclid=IwAR03rzVdaIIlLYXx6iedLGJ5-zS_W-FomhBC2XFDzdlNHMyk8noD_p5KiSg

Harald Thiers Najnowsze Ważne informacje, Wygraliśmy!

Moje komentarze:

Mieczysław Skiba

z moich komentarzy pod artykułami dotyczącymi koronawirusa: 12 300 zgonów rocznie występuje w Polsce z powodu zapalenia płuc [2014 r.] - jeden z najwyższych wskaźników w Europie. Czym więc jest pandemia koronowirusa w tym wszystkim ? Czy przypadkiem nie wywołano celowo tej psychozy strachu żeby zobaczyć jak dalece można zniewolić narody ? Pożyjemy, zobaczymy ? ale coś mi tu w tym wszystkim nie pasuje ! Technologia 5G, którą "nasze" władze tak szybciutko wprowadzają - zwiększając normy promieniowania 100 krotnie - spowoduje więcej zgonów - może być nawet przyczyną prawdziwej depopulacji !? Poszukajcie w necie wywiadu z Brytyjczykiem, który pracował nad takimi wojennymi technologiami - on mówi wprost - że my Polacy jesteśmy przeznaczeni do eksterminacji - bo temu cała ta technologia 5G służy. Czas się obudzić ? --- Jak mówi Harald, Siły Światłości przejęły kontrolę i nad koronawirusem i nad technologią 5G. Pięknie.

Mieczysław Skiba

Jeśli Światłość zwyciężyła to jesteśmy już WOLNI ! Pięknie, cudownie, trudne do uwierzenia ?! Bogu Stwórcy = Źródłu i Siłom Światłości niech będą dzięki.

Jak w bliższych szczegółach wyglądają te galaktyczne wojny wysłuchajcie tutaj:

JAK WYGLĄDAJĄ BITWY GALAKTYCZNE ?! UKŁADY RELIGIJNE! CZ.5.-THI STRUKTURY- H.THIERS, S.MILEWSKI ©VTV

https://www.youtube.com/watch?v=jHVsj40G-RQ

Mój komentarz:

Mieczysław Skiba

Według mojego podziału jest 7 gęstości - 1D,2D,3D - nasza ciężka materia, 4D - materia świetlista, 5D - astral, czyli czyściec - miejsce przebywania dusz indywidualnych, 6D - negatywne - ciemność, w której panuje totalna hierarchia w związku z tym udręka, lęk i nienawiść, 6D - pozytywne tzw. stare niebo - czyli Miłość/Światłość/Jedność - tu nie ma żadnej hierarchii, jest równość, 7D - negatywne - otchłań, tak jakby totalna nienawiść, śmierć dusz oraz 7D - pozytywne - nowe niebo = Pełnia Miłości, Miłosierdzia, Wiedzy, Pokoju, wieczne teraz [tu już nie ma elementu stwórczego czyli światłości]. Jako mistyk doświadczyłem 7D obydwa w grudniu 2000 roku oraz 6D pozytywne w roku 2001 oraz 6D negatywne w roku 2002. Ujrzałem też, że w 6D są technologie cywilizacji pozytywnych bardzo różnorodnych. Nie wiedziałem, że ciemni wdarli się na te wyższe poziomy bo później, w wyniku leczenia mnie z rzekomej schizofrenii, utraciłem zdolność widzenia. Wiem natomiast, że w 2004 roku nastąpił bunt części duchów w ciemności i wiele z tych duchów odeszło do Światłości m.in. przez moją najwyższą czakrę, która otwarła mi się w roku 2002.

powyższe z projektu książki: Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – uwolnienie od Matrixu

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:3)

Komentarze

... jeju.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1657149