Uwaga! Alarm! Trzaskowski ujawnił kim jest!

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Agent Moskwy i Berlina! Ten kandydat na kandydata jest politycznym lewactwem i bezczelną agenturą i Rosji i Niemiec. Dowody jego wrednej antypolskiej misji opublikował on sam osobiście. Usłyszałem o tym przypadkiem w kilkusekundowej migawce w czwartkowym programie Michała Rachonia "Jedziemy". Dziennikarskie osły we wszystkich programach, telewizjach oraz internetowych portalach przegapiły tę informację, albo co gorsza bezrozumnie ją zignorowały.

Po prostu mandryle w polityce informacyjnej. Tak dalece znikła ta informacja, że nigdzie, nawet w Google jej nie widać. Ale znalazłem na tak zwanym portalu samorządowym.  Musiałem tę informację zweryfikować, sprawdzić czy Michał Rachoń na fejka się nie nadział. Ale jest. Znalazłem.

https://www.portalsamorzadowy.pl/..." Trzaskowski apeluje do rządu: Zawiesić trzy najbardziej kontrowersyjne inwestycje"

Jest to program likwidacji trzech inwestycji:
● likwidacji przekopu Mierzei Wiślanej, zgodnie z politycznym celem Rosji
● likwidacji budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, zgodnie z niemieckim interesem politycznym.
●plan likwidacji inwestycji w utrwalenie Pamięci Narodowej przez Polską Fundację Narodową zgodnie z antynarodowym i internacjonalistycznym zamiarem marksistowskich, czerwieńszych od malin komunistów.

To jest mniej więcej tak, jak gdyby ktoś w czasach II Rzeczypospolitej proponował zlikwidowanie planów Eligiusza Kwiatkowskiego i zgłosił plan likwidacji budowy miasta i portu w Gdyni, budowy Centralnego Okręgu Przemysłowego oraz walczył po sowieckiej stronie razem z Polrewkomem, w wojnie 1920 roku. Wtedy i dzisiaj byłoby to świadectwo zdrady narodowej.

A on, jak naiwne cielę zgłasza taki projekt. Tylko tym jednym pomysłem powinien być całkowicie skompromitowany. Do końca. To, że dziennikarze opozycyjnego magla z Agory siedzą cicho, to rozumiem, milczenie owiec na prawicy, do znaczy że tam pracują mandryle i pawiany.

_________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

___________________________

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:19)

Komentarze

majestat Rzeczypospolitej na tym nie ucierpi, ponieważ po Rzeczypospolitej pozostanie tylko wspomnienie o jej majestacie [link].

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1632194

- cały problem w tym że PiS i polskie media tak do tego zdradzieckiego syfilisu się przyzwyczaili że wogóle nie biją na alarm !!!!!!!

Mówią jeszcze piszczotliwie na te obce q**wy i śmiertelnie wrogie naszej ojczyżnie kanalie - OPOZYCYJKA !!!!!!!!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1632197

Ale aktualna opozycja przez wiele lat sprawując władzę udawała, że jest przeciwnie. Przekonywała, że to jest spiskowa wizja dziejów, wyśmiewała i kpiła z takich przypuszczeń. Bagatelizowała wiele różnych zagrożeń, ignorowała konkretne fakty istnienia zorganizowanej przestępczości, nie reagowała na fakty działania mafii uczestniczącej w bezczelnej grabieży aktywów polskiej gospodarki. Alarmowanie o tak zwanych układach przeróżnych oligarchii nazywała oszołomstwem, atakowała, zniesławiała i tolerowała prześladowania ludzi, którzy podejmowali ryzyko ujawniania i przeciwstawiania się takim zjawiskom. Ta polityka chowania głowy w piasek była i nadal jest konkretną przyczyną olbrzymich strat, które można policzyć w setki miliardów złotych. I co?
Mam milczeć? Zamknąć gębę, bo to nie nowość?

Ale to mało. Oni od chwili gdy znaleźli się w opozycji, czynią to samo i tak samo, zachowują się tak, jak by w rzeczywistości sami byli agenturą, stają aktywnie w obronie obcych interesów, także wtedy gdy ta obrona wspiera wrogie działania antypolskich interesów.

Dzisiaj, tu i teraz podaję tylko przykłady rzeczywistych działań pana Rafała Trzaskowskiego, które niczym się nie różnią od działania prawdziwej wrogiej Polsce agentury. Podałem tylko trzy konkrety i bez trudu mogę podać ich więcej.

Po czynach ich poznacie, po czynach poznacie agentów, dywersantów albo użytecznych idiotów.

Co z tego, że pan Rafał Trzaskowski jest przystojny i wygadany i gada pięknie, gdy realnie szkodzi Polsce bardziej od najgorszej zarazy?
Co mam nie mówić nic, gdy widzę, że robota pana kandydata na kandydata jest skoordynowana z inicjatywą i wytycznymi dla prawdziwej antypolskiej agentury?
Mam zatkać dziób, gdy widzę, że ten pan wspiera i popiera napaści i dywersje tej agentury i równocześnie dobiera się do prezydenckiego fotela?
Mam potulnie siedzieć cicho?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1632217

- niepokoi mnie ta lakoniczność PiS-u wobec tych zbójów i nazywanie ich OPOZYCYJKĄ ! - to usypia czujność Polaków a to bardzo poważny błąd bo przeciwnik jest wyjątkowo podstępny i śmiertelnie niebezpieczny.

Ten złamas luj wałęsa posługuje się nawet Matka Boską jak zasłoną dymną a dziś każdy wie że ta antypolska świnia trafi prosto w ogień piekielny i tam zostanie na zawsze.

PS. - ktoś nas sprytnie minusuje aby nas pokłócić (nie wypowiada się ta menda:) tylko skrycie wbija nóż w plecy. Te bolszewickie świnie nie takich numerów używali aby Polaków skłocić.

Ja jestem akurat odporny.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1632220

    Witam! Mało tego, ten "kandydant" organizuje tajne szkolenia lewackich bojówek wzorem "Hitlerjugent". Całośc tej wywrotowej hucpy, dopełnia fakt, że jest to inspirowane za pieniądze podatnika. Dodać należy, że to działalność stricte antypolska, a według mnie ma znamiona terroryzmu. ABW powinna się zapalić czerwona lampka.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1632199

Widzialam te informacje na fb i na salonie 24. Byla na ten  temat dyskusja. https://www.salon24.pl/newsroom/1050056,trzaskowski-ma-pomysl-na-walke-z-koronawirusem-zamrozenie-cpk-pfn-przekopu-mierzei

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1632264

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prawica pochłonięta pierdołami, taka sytuacja

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2


"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"   George Orwell
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1632271

Po pierwsze - nie jeden Kaczor pracuje w zespole PiS, pracuje cały zespól.
Po drugie - prawica nie zajmuje się pierdołami, lecz sprawami najważniejszymi - ochroną miejsc pracy, wspieraniem przedsiębiorców oraz aktywną ochroną polskiego interesu gospodarczego, przygotowaniem programu rozwoju gospodarczego i szykowanie narzędzi jego finansowania, podobnie jak przed II Wojną Światową robił to Eligiusz Kwiatkowski organizując budowę portu i miasta Gdyni oraz Centralnego Okręgu Przemysłowego. Wyborami PiS praktycznie się nie zajmuje, chce aby były jak najszybciej za nami - by nieustanna afera polityczna nie przeszkadzała w zajmowaniu się sprawami najważniejszymi.
Po trzecie - tylko debilna opozycja zajmuje się wszystkimi możliwymi pierdołami tylko w jednym celu - by przeszkadzać, opóźniać, robić aferę z byle czego, popisywać się obstrukcją, sabotażem i dywersją i zwalać winę na przeciwnika.
I wreszcie po czwarte - organizować polityczne bojówki, już na poziomie terroryzmu - na najlepszych wzorach SA czy SS.
Jednym słowem - to właśnie totalitarna opozycja zajmuje się wyłącznie pierdołami, które pierdołami nie są, ponieważ są czystą wrogą propagandą, dezinformacją, dywersją i sabotażem - tylko w jednym celu - by przeszkadzać.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1632273

  Targowicka opozycja, to już w Polsce zadaniowi terroryści, interesów na rzecz Niemiec i Rosji. To zdrajcy i kolaboranci. Bezmyślnie myślą, że nadal będą bezkarni.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1632282

"Żeby głosić prawdę, trzeba całego systemu, żeby głosić kłamstwo, wystarczy jeden człowiek” Jeżeli przyjrzeć się rzeczywistości, to jasno widać, że właśnie to sformułowanie jest bliższe prawdy. Wystarczy zapoznać się z ciągłym łańcuchem kłamstw totalitarnej narracji połowy XX wieku, na przykład czasów propagandy Josepha Goebbelsa albo Józefa Stalina lub zupełnie współczesnego słowotoku propagandy Platformy Oszustów, posługujących się tą samą technologią. 

W ciągu ostatnich kilku dni słyszałem wielogłos panów Czesława Mroczka (PO), Miłosza Motyki (PSL), Piotra Borysa (PO),  Włodzimierza Czarzastego (SLD) i wielu innych, bardzo wielu ludzi sprawnie posługujących wszystkimi narzędziami kłamstwa, pomówień i nienawistnej obelgi.

Aby skłamać nie trzeba myśleć ani zagłębiać się w zrozumienie i dokumentowanie jakiejkolwiek rzeczywistości. Wystarczy obelżywie chlapnąć byle czym. Walnąć epitetem, przykleić wredną etykietę, wrzasnąć z nienawiścią cokolwiek. Dokładnie według mrocznej techniki ze zbrodniczego poradnika Josepha Goebbelsa. Wystarczy pieprznąć byle co, nawet bez sensu i zawsze trochę łajna się przyklei. Tak jak Kukiz, który kilka dni temu nazwał Jarosława Kaczyńskiego nowym Jaruzelskim.

Wystarczy tak jak to przed chwilą zrobił pan Wilre, rzucić byle czym: "prawica zajmuje się pierdołami". Aby wyjaśnić jaka jest prawda, trzeba się napracować, użyć wielu słów, pokazać fakty, zweryfikować ich prawdziwość, przeprowadzić jakiś dowód prawdy, zaangażować wielu ludzi...

A rzucone od niechcenia łajno nadal śmierdzi.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1632317

W końcu każde osłabienie ściekowego powiększa szansę mojego faworyta:

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1632708